|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  24 25 [26] 27 28   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrke 2009 - part. III
4.8.2009 11:33:50   
tažana
ojoj. zjutraj hitro preberem, da bom na tekočem potem imam pa spet 2 strani za prebrat user posted image .

No jaz sem iz laboratorija. Železo zvišala na 98
Imam pa nekaj odstopanj z urinom. U- sediment (ne vem kaj je to) imam vse nakaj vidno povečano (U-eritrociti, U-levkociti, U-cilindri, U-bakterije) user posted image pa pri U-kristali piše številne amorfne soli!?

Upam, da mi ne bo kaj zakompliciral!? Ob 16 grem in upam da bom kmalu na vrsti.

jasmina: upam, da dobro opraviš.

Koruza njam, jaz bi tudi. moram mal sestrično poklicat, če jo bodo kaj pekli. se bom kar malo povabila user posted image

(odgovor članu baby blue)
Neposredna povezava do sporočila: 626
   RE: Septembrke 2009 - part. III
4.8.2009 11:57:35   
jullie
IZVIRNO SPOROČILO: altaja

Punce eno vprašanje...

Glede mojega zatekanja..kozmetičarka mi je svetovala limfno drenažo, baje ni škodljiva za nosečnice, je pa rekla da če me skrbi da se vseeno pozanimam glede tega. Jst bi ful šla ker mam tega počas dost pa tud po mojem to zatekanje ni tolk nedolžna zadeva, ne vem no. Kaj menite, je tle katera "iz foha"?

Drugač bom pa poklicala v ordinacijo za nasvet. Stric google pravi da ni nevarnosti...



..js sem iz tega ''foha' user posted image ... sicer je osebno ne izvajam.. odsvetujejo jo pa samo prvih 12 tednov.. tako, da komot lahko greš, če te res zatekanje tako moti...upam pa, da boš naletela na res usposobljeno maserko, ker kvazi-maserjev je dandanes veliko in limfno je treba res pravilno izvajat, da so učinki.. drugače pa zatekanje v nosečnosti ni nič takega...

..zdaj grem pa končno slikat komplet oblačil iz P..pa upam, da mi rata prilimat user posted image

(odgovor članu altaja)
Neposredna povezava do sporočila: 627
   RE: Septembrke 2009 - part. III
4.8.2009 12:04:32   
jullie
evo slikce (no vsaj upam, da se vidi) user posted image ..

user posted image

..bodi, hlačke na ruče, žabe, kapa, majčka (če bo res hladno) in jopa... sem si dala duška z roza user posted image

(odgovor članu jullie)
Neposredna povezava do sporočila: 628
   RE: Septembrke 2009 - part. III
4.8.2009 12:13:58   
Tanik
jullie a te bele žabe si kupila v H&M pa roza hlače? se mi zdi da imam jaz take rjave hlače. a te žabe so fajn za oblačit, pol jih grem tudi jaz kupit.
kompletek user posted image  

_____________________________

Žan
4.10.2009:50 cm, 3050 g
6.11.2009:55 cm, 4320 g (1 mesec)
30.11.2009:58 cm,5080 g (2 mesec)
11.1.2010:63,5 cm,6140 g(3 mesec)

(odgovor članu jullie)
Neposredna povezava do sporočila: 629
   RE: Septembrke 2009 - part. III
4.8.2009 12:17:21   
baby blue
jullie full lep kompletek hlače so mi full všeč... user posted image

Zdej pa grem počasi na posvet pa se pišemo potem

Pridne bodite user posted image

(odgovor članu Tanik)
Neposredna povezava do sporočila: 630
   RE: Septembrke 2009 - part. III
4.8.2009 12:19:24   
altaja
Jullie, hvala! Ja, maserka je odlična in usposobljena z izkušnjami, tko da to me ne skrbi. Mi je pa sama predlagala ko je včeraj vidla moje nogice - gležnje ki jih sploh ni user posted image . Vsi mi govorijo da je zatekanje sicer normalno, ampak jst vseeno raje ne bi. Je zelo moteče in tud zaradi žil ni fajn. Očitno počivanje in prehrana ni dovolj, bom poskusla še s tem pa še prav pasalo mi bo malo crklanja user posted image

Pa lep kompletek! Prava frajlica bo ko bo prišla domov!


_____________________________

you're so funny, you're so fine, you're so perfect, you're so mine...
-------------------------------

(odgovor članu jullie)
Neposredna povezava do sporočila: 631
   RE: Septembrke 2009 - part. III
4.8.2009 12:28:07   
jullie
IZVIRNO SPOROČILO: Tanik

jullie a te bele žabe si kupila v H&M pa roza hlače? se mi zdi da imam jaz take rjave hlače. a te žabe so fajn za oblačit, pol jih grem tudi jaz kupit.
kompletek user posted image  


..samo majčka in jopa nista iz H&M-a.. žabice so pa velikost 50-56, ostalo pa vse 56...kolko so fajn za oblačit pri novoroječkih ti neznam povedat..so mi pa zelo fajne..sem jih tudi za sina uporabljala pozimi vendar velikost 56-62..

(odgovor članu Tanik)
Neposredna povezava do sporočila: 632
   RE: Septembrke 2009 - part. III
4.8.2009 12:30:28   
Anonimen
takole kosilo smo pojedli,tamavči mi že pančauser posted image user posted image
glede popadkov pri ta prvih jih nisem imela in niti voda mi ni odtekla in niti čep se ni odluščil ampak sem bila 3 cm odprta v pol ure kasneje že 4 cm tko da popadki so se pri meni kasneje začel,zato tud zdej cvikam po domač povedan k zdej bo pa še hitreje šlouser posted image
jullie lepe cunjiceuser posted image

(odgovor članu altaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 633
   RE: Septembrke 2009 - part. III
4.8.2009 12:35:21   
majra
Pozdravljene na 3. delu, čveke.
Se en teden odklopim od interneta in ni šans, da vam sledim user posted image  

V petek sem imela pregled, vse Ok, razen pritisk mi je narasel 150/90 user posted image , še nikoli v življenju toliko, vendar je bila voda bp, tako da niso nič komplicirali. Si pa moram vsak dan 2x merit pritisk in zapisovat, ampak imam skos normalnega, HB.

Včeraj sem začela z dopustom in mi je tako fajn, nobenega stresa, nobenega hitenja- fantazija.

Za user posted image  nimam še nič pripravljeno, ker smo si dodatno zakomplicirali življenje in razmišljamo o nakupu stanovanja, dober mesec pred porodomuser posted image
Se bom drug teden k mami prijavila na počitnice s tamalo, da vsaj operem in zlikam stvari-itak jih tam vse skladiščim, pa da vidim kaj moram še dokupiti.

Grem pospravljat in kuhat.....bom probala malo bolj sledit debatam ob tem user posted image

Pa še za seznam: naslednji pregled 21.08., kg +5
 
 

< Sporočilo je popravil majra -- 4.8.2009 12:36:10 >

(odgovor članu altaja)
Neposredna povezava do sporočila: 634
   RE: Septembrke 2009 - part. III
4.8.2009 12:35:33   
vila MaLiNa
Pozdravljene,

berem vas skos, uza povedat imam pa bolj malouser posted image

Danes sem imela zopet pregled. CTG vredu, voda vredu, zatekanje ob visokem pritisku ni vredu. Ker se mi pritisk konstantno povišuje (sedaj ga imam že 80/130), mi je ginekolog rekel naj bom pozorna na to in naj raje pridem na pregled k njim ali v porodnišnico, če se mi bi zdelo kaj narobe! Zatekanje in normalni pritisk pa ni nič narobe.

Sama si bom najbrž tudi privoščila ročno limfno drenažo. Pravijo, da zelo pomaga. Samo prej moram jet še na nosečniško masažo, ki so mi jo podarile prijateljiceuser posted image Moram pohiteti, da bo trebušček še z manouser posted image

Sama hodim lulat tudi 2-3x na noč. Prav zoprno, ker nisem navajena... Ampak sej bo. Samo, da je z mojo malo damo se vredu in da se nama bo kmalu iz naročja smejalauser posted image

Imate pa luštne kompletke iz porodnišnicuser posted image

(odgovor članu altaja)
Neposredna povezava do sporočila: 635
   RE: Septembrke 2009 - part. III
4.8.2009 12:38:22   
veselka

IZVIRNO SPOROČILO: tažana

dobro jutro še iz deževne Gorenjske.

Jaz sem sapala kot polh. edino ponoči sem se enkrat zbudila, ker imam tako mravljinčaste roke in me porav bolijo. Če se bo to stopnjevalo kmalu ne bom mogla sama vstat iz postelje. Ker imam pri stranici steno se moram iz postelje po vseh štirih zbasat brez rok pa to ne gre user posted image .




dan,

jaz se že za podpoj vrat vlečem ven iz postle user posted image . na roke se ne more opret, ker imam popolnoma zatečene in bolijo ko user posted image (ponoči)... tko da je tud manevriranje z wc papirjem pol cela umetnost user posted image , ker prstov ne morem pokrčit od otečenih sklepov
IZVIRNO SPOROČILO: draja

IZVIRNO SPOROČILO: Bety11

....In če grem kupiti svoj voziček, bosta zavihala nosove....



no, jaz bi definitivno šla in kupila voziček kot si ga želim! Nosovi gor ali dol. Saj onadva ga lahko vozita v njunem kolikor želita. Meni bi takšna poteza, pa čeprav morda dobronamerna, tudi dvignila pritisk ampak na koncu bi vseeno naredila po svoje.




tud jaz bi vseeno kupla takšnega kot sem si ga sama zamislila, za svojega user posted image ... ne razumem, zakaj morajo nekateri vse po svoje narest, čeprav mu daš jasno vedeti, kako pa kaj... zato jaz moji tašči ne pustim nič kupit brez moje vednosti, ker bi drugače bli založeni z izdelki Hello Kitty user posted image . to je pač moj otrok, ona je svojega že imela user posted image .




_____________________________

31.8.09, 9.55 Aurora - 54 cm, 4100 g, og 35 cm.

11.10.11, 15.25 Gabriel - 55 cm, 3930 g, og 36 cm

(odgovor članu tažana)
Neposredna povezava do sporočila: 636
   RE: Septembrke 2009 - part. III
4.8.2009 12:47:06   
veselka
IZVIRNO SPOROČILO: Tanik

jullie a te bele žabe si kupila v H&M pa roza hlače? se mi zdi da imam jaz take rjave hlače. a te žabe so fajn za oblačit, pol jih grem tudi jaz kupit.
kompletek user posted image  


js mam tud rjave, pa za zraven sem uzela rdečo majčko z belimi črtami user posted image . samo je vse št. 62, tko da ni za iz porodnišnice.

sicer pa še zdej ne vem v kaj dat moje user posted image za domov. sicer mi je mama naštrikala, je ful lepo narejeno, ampak se mi zdi, da to ni to (pa se nič ne sekiram, če bo užaljena, ker gre pač za mojo user posted image )... tko da grem v čet. še malo naokrog po ljubljani (zjutraj imam frizerja, potem pa pregled, pol sm pa frej, pa ne bi se rada preveč pri mami zadrževala) pogledat... mogoče v Obaibi, če kej imajo, al pa če je kej novega v BC. imam pa samo en pajacek 56, ostalo pa 62, sam tist pajacek je preveč navaden za tko poseben dan user posted image

_____________________________

31.8.09, 9.55 Aurora - 54 cm, 4100 g, og 35 cm.

11.10.11, 15.25 Gabriel - 55 cm, 3930 g, og 36 cm

(odgovor članu Tanik)
Neposredna povezava do sporočila: 637
   RE: Septembrke 2009 - part. III
4.8.2009 12:58:26   
veselka
učer zvečer smo spet imali lažne popadke, s tem, da če z dan spet nisem nič kej preveč počela.

a to bo zdej vsak večer? dokler se ne začnejo pravi?

sam je pa kr grozen občutek... preveč me spominja na moje grozljive menstruacije (zadnja je bila takšna), sicer imam tako samo kakšnih 2x letno ampak je takrat hudo za naslednje pol leta... maternica se krči tko boleče (med menstruacijo), da zase ne vem, telo se mi očisti, podobno kot pravite tudi pred porodom - sedim ko zmešana na wc, s tem, da zase komaj vem, ker ne vem, kaj se mi takrat s pritiskom dogaja, bruham istočasno in skoz vse pore v koži se tko prepotim in na koncu sem kot led mrzla, da me mora moj vedno, ko se menstrualne bolečine umirijo (po približno 1 uri) močno zavijat, ker imam občutek, da bom zmrznila. upam, da se po porodu te moje menstruacije kej umirijo.





_____________________________

31.8.09, 9.55 Aurora - 54 cm, 4100 g, og 35 cm.

11.10.11, 15.25 Gabriel - 55 cm, 3930 g, og 36 cm

(odgovor članu veselka)
Neposredna povezava do sporočila: 638
   RE: Septembrke 2009 - part. III
4.8.2009 13:05:13   
sontschica
IZVIRNO SPOROČILO: veselka

učer zvečer smo spet imali lažne popadke, s tem, da če z dan spet nisem nič kej preveč počela.

a to bo zdej vsak večer? dokler se ne začnejo pravi?



s tem vprašanjem se tudi jaz ubadam...predvsem kolk časa se ti pojavljajo ti lažni popadki, da prideš 1x do pravih popadkov? 1 mesec? ker je men tud grozno, sam bo treba kar potrpet..kaj nam pa preostane druzgauser posted image user posted image

(odgovor članu veselka)
Neposredna povezava do sporočila: 639
   RE: Septembrke 2009 - part. III
4.8.2009 13:06:48   
eva Ana
Generalno čiščenje je za mano! Vse se blešči!!!user posted image user posted image

Kako je z brisačami v P, a moraš imet svoje zraven?

(odgovor članu veselka)
Neposredna povezava do sporočila: 640
   RE: Septembrke 2009 - part. III
4.8.2009 13:06:51   
sontschica
aja julie ful maš lep kompletek za tvojo punčko...kok je lažje kupovat, če veš kaj pričakuješ...zadnjič sem bila tut sama v H&M pa sem hotla kej nevtralnga kupt, pa prov nič ne dobišuser posted image user posted image je samo oddelek za user posted image in oddelek zauser posted image .

(odgovor članu sontschica)
Neposredna povezava do sporočila: 641
   RE: Septembrke 2009 - part. III
4.8.2009 13:07:40   
veselka

IZVIRNO SPOROČILO: sontschica

IZVIRNO SPOROČILO: veselka

učer zvečer smo spet imali lažne popadke, s tem, da če z dan spet nisem nič kej preveč počela.

a to bo zdej vsak večer? dokler se ne začnejo pravi?



s tem vprašanjem se tudi jaz ubadam...predvsem kolk časa se ti pojavljajo ti lažni popadki, da prideš 1x do pravih popadkov? 1 mesec? ker je men tud grozno, sam bo treba kar potrpet..kaj nam pa preostane druzgauser posted image user posted image



ma men tile popadki niso tolk grozni, ker je vse skupaj bolj šibko kot tist zgornji opis... samo spominja me na tisto in upam, da med porodom ne bom bruhala user posted image

_____________________________

31.8.09, 9.55 Aurora - 54 cm, 4100 g, og 35 cm.

11.10.11, 15.25 Gabriel - 55 cm, 3930 g, og 36 cm

(odgovor članu sontschica)
Neposredna povezava do sporočila: 642
   RE: Septembrke 2009 - part. III
4.8.2009 13:18:37   
Sarchi
IZVIRNO SPOROČILO: sontschica

IZVIRNO SPOROČILO: veselka

učer zvečer smo spet imali lažne popadke, s tem, da če z dan spet nisem nič kej preveč počela.

a to bo zdej vsak večer? dokler se ne začnejo pravi?



s tem vprašanjem se tudi jaz ubadam...predvsem kolk časa se ti pojavljajo ti lažni popadki, da prideš 1x do pravih popadkov? 1 mesec? ker je men tud grozno, sam bo treba kar potrpet..kaj nam pa preostane druzgauser posted image user posted image



tud mene muči to vprašanje, k je grozno to....matr smo bogice user posted image


_____________________________

Želi si, upaj in ujemi srečo!

(odgovor članu sontschica)
Neposredna povezava do sporočila: 643
   RE: Septembrke 2009 - part. III
4.8.2009 13:23:26   
veselka

IZVIRNO SPOROČILO: Sarchi

IZVIRNO SPOROČILO: sontschica

IZVIRNO SPOROČILO: veselka

učer zvečer smo spet imali lažne popadke, s tem, da če z dan spet nisem nič kej preveč počela.

a to bo zdej vsak večer? dokler se ne začnejo pravi?



s tem vprašanjem se tudi jaz ubadam...predvsem kolk časa se ti pojavljajo ti lažni popadki, da prideš 1x do pravih popadkov? 1 mesec? ker je men tud grozno, sam bo treba kar potrpet..kaj nam pa preostane druzgauser posted image user posted image



tud mene muči to vprašanje, k je grozno to....matr smo bogice user posted image



... predvsem pa neučakane user posted image

_____________________________

31.8.09, 9.55 Aurora - 54 cm, 4100 g, og 35 cm.

11.10.11, 15.25 Gabriel - 55 cm, 3930 g, og 36 cm

(odgovor članu Sarchi)
Neposredna povezava do sporočila: 644
   RE: Septembrke 2009 - part. III
4.8.2009 13:26:58   
sontschica
IZVIRNO SPOROČILO: veselka


IZVIRNO SPOROČILO: Sarchi

IZVIRNO SPOROČILO: sontschica

IZVIRNO SPOROČILO: veselka

učer zvečer smo spet imali lažne popadke, s tem, da če z dan spet nisem nič kej preveč počela.

a to bo zdej vsak večer? dokler se ne začnejo pravi?



s tem vprašanjem se tudi jaz ubadam...predvsem kolk časa se ti pojavljajo ti lažni popadki, da prideš 1x do pravih popadkov? 1 mesec? ker je men tud grozno, sam bo treba kar potrpet..kaj nam pa preostane druzgauser posted image user posted image



tud mene muči to vprašanje, k je grozno to....matr smo bogice user posted image



... predvsem pa neučakane user posted image


vsaka bi se rada že cartala s svojim user posted image   zato pa smo "babe"user posted image

(odgovor članu veselka)
Neposredna povezava do sporočila: 645
   RE: Septembrke 2009 - part. III
4.8.2009 13:56:38   
Tanik
IZVIRNO SPOROČILO: veselka

IZVIRNO SPOROČILO: Tanik

jullie a te bele žabe si kupila v H&M pa roza hlače? se mi zdi da imam jaz take rjave hlače. a te žabe so fajn za oblačit, pol jih grem tudi jaz kupit.
kompletek user posted image  


js mam tud rjave, pa za zraven sem uzela rdečo majčko z belimi črtami user posted image . samo je vse št. 62, tko da ni za iz porodnišnice.

sicer pa še zdej ne vem v kaj dat moje user posted image za domov. sicer mi je mama naštrikala, je ful lepo narejeno, ampak se mi zdi, da to ni to (pa se nič ne sekiram, če bo užaljena, ker gre pač za mojo user posted image )... tko da grem v čet. še malo naokrog po ljubljani (zjutraj imam frizerja, potem pa pregled, pol sm pa frej, pa ne bi se rada preveč pri mami zadrževala) pogledat... mogoče v Obaibi, če kej imajo, al pa če je kej novega v BC. imam pa samo en pajacek 56, ostalo pa 62, sam tist pajacek je preveč navaden za tko poseben dan user posted image


jaz bom tudi šla kupit en lep komplet št.56 za domov iz P, ker ta pižama varianta ki je doma 50-56 mi ni za domov iz P it.lahko pa potem doma spi v tem. ostalo pa imam večje.


_____________________________

Žan
4.10.2009:50 cm, 3050 g
6.11.2009:55 cm, 4320 g (1 mesec)
30.11.2009:58 cm,5080 g (2 mesec)
11.1.2010:63,5 cm,6140 g(3 mesec)

(odgovor članu veselka)
Neposredna povezava do sporočila: 646
   RE: Septembrke 2009 - part. III
4.8.2009 14:00:36   
JaLuca
Pozdravljene

da se vam na kratko javim po 4 dnevih, imam obe doma, ati bolniško, komaj hodi, morem biti še taksist, danes boljše počutje, ko je dež, na CSD uredili očetovstvo, internet nagaja, ponoči slabo spim, o čem čvekate pa nimam pojma user posted image

aja , plošča je vredu, tak da nam konec meseca postavijo hišo, potem pa naju še čaka puno dela.....


se še javim, ko bom imela miiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiruser posted image

(odgovor članu sontschica)
Neposredna povezava do sporočila: 647
   RE: Septembrke 2009 - part. III
4.8.2009 14:02:53   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: draja

IZVIRNO SPOROČILO: Bety11

....In če grem kupiti svoj voziček, bosta zavihala nosove....



no, jaz bi definitivno šla in kupila voziček kot si ga želim! Nosovi gor ali dol. Saj onadva ga lahko vozita v njunem kolikor želita. Meni bi takšna poteza, pa čeprav morda dobronamerna, tudi dvignila pritisk ampak na koncu bi vseeno naredila po svoje.

.


se strinjam.
ni lepo od njiju, da sta šla nekaj na svojo pest nardit! če sta s tvojim imela drugačne namene, vama nihče ne sme uturit nekaj svojega.

hvala za čestitke, upam, da bo šlo gladko

(odgovor članu draja)
Neposredna povezava do sporočila: 648
   RE: Septembrke 2009 - part. III
4.8.2009 14:27:05   
škorpijončica

Živjo

Kok je fajn ko se je malo ohladilo...zdaj ležim zraven odprtega okna in uživam. Morm še pospravit kuhno, skuhat kosilo in oprat nov kompletek za iz porodnišnice..saj bi pripela sliko pa je baterije na fotoaparatu zmanjkalo..

komaj čakam 15., da dobim denar za zapravljat! še iz csdja im nakažejo pa bova kupila kamero za tist denar.

Midva sva se pa včeraj par ur matrala z vozičkom. Tok je enih gumbkov in ročk, nastavkov, strehc, paščkov, fršlusov,..da je prava znanost že sam pogruntat kako se sestavi...je bil moj dragi čist ponosen, ko je kaj pogruntal, pravi, da brez moškega ženska z vozičkom nima kaj počet..ah, ta mačizem. Ker pa sva kupila rabljen voziček, nimava navodil z fotkami, tko da če ima katera peg perego pilko voziček in ima spravljena navodila za uporabo ali pa ga katera že obvlada, naj mi prosim pove, ker imam še par nerazrešenih vprašanj.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 649
   RE: Septembrke 2009 - part. III
4.8.2009 15:00:05   
sontschica
IZVIRNO SPOROČILO: škorpijončica

če ima katera peg perego pilko voziček in ima spravljena navodila za uporabo ali pa ga katera že obvlada, naj mi prosim pove, ker imam še par nerazrešenih vprašanj.



jaz ga imam, sicer navodila za uporabo nimam pri sebi (jih imam nekje spravljene). ti kar vprašaj, če ti bom znala odgovorit ti bom, če ne bom šla pa poiskat navodila.

(odgovor članu škorpijončica)
Neposredna povezava do sporočila: 650
Stran:   <<   < Prejšnja stran  24 25 [26] 27 28   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  24 25 [26] 27 28   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?