|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  30 31 [32] 33 34   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrke 2009 - part. III
5.8.2009 20:27:15   
tulpek


user posted image


Kepica bo sporočala vesele dogodke, po ZS da svojo gsm številko.

Hvala, da podatke pišete krepko ali pa v barvah user posted image .



user posted image  PDP / NICK (STAR.)  ( user posted image ,user posted image )   NP Spol Porodnišnica Kg


28.08. 
altaja (28)             (1.user posted image , 0.user posted image )     7.8. user posted image   LJ +13

29.08.
Eternety (30)        
(1.user posted image , 0.user posted image )    ??  user posted image   MB   +12

30.08. 
Lorian (37)            (3. user posted image , 2user posted image .     12.08. user posted image CE      +18
tulpek (27)            (1. user posted image , 0. user posted image )  12.08., 21.08  user posted image   CE, +10,5
 
31.08.  
veselka (28)          (1. user posted image , 0.user posted image )     06.08.   user posted image   PO +16
eva Ana (28)           (1.user posted image , 0. user posted image )     19.8.   user posted image  +9,5

1.09.
binči (28)             
(7.user posted image , 3. user posted image )     ??   user posted image   KR
 
02.09. 
koss (25)                 (1. user posted image , 0. user posted image )   7.8 user posted image CE +15
vila MaLiNa (26)     (1. user posted image , 0. user posted image )    13.8.  user posted image  LJ +19
 
03.09. 
barika (24)              (2.user posted image , 1.user posted image )     ??  user posted image CE +11
TiaŽan (23)              (1. user posted image , 0. user posted image )   ??  user posted image CE +18
 
 
04.09.  
Pupček (29)             (1.user posted image , 0. user posted image )    20.8.  user posted image IZOLA +10
 
05.09. 
eltea333 (28)          (1.user posted image , 0.user posted image    17.8.  user posted image   ŠEMPETER +8,5
jasmina (22)            (1.user posted image , 0.user posted image )      6.8.  user posted image   MB +7

07.09.  
aromaja (30)           (1.user posted image , 0. user posted image )    11.08. user posted image   +10
Erdbeere (29)         (4. user posted image , 2. user posted image )   07.08.  user posted image   LJ  +7,5
Dulsineya (24)        (1.user posted image , 0. user posted image )    20.8.  user posted image   PO +17,5
litlleMiss (18)          (1. user posted image , 0. user posted image )   10.08.  user posted image   PT  +19
oktavija (29)           (2. user posted image , 0. user posted image )   21.8  user posted image   CE  +12
škorpijončica (20)   (1. user posted image , 0.user posted image )   18.08.   user posted image   PO  +8
Tamika87 (21)       (1.user posted image , 0. user posted image    ??   user posted image   MB  +9

08.09.
 
draja (30)               (2.user posted image , 1. user posted image )     ??  user posted image  PO  +7 
 
09.09. 
cukr07 (27)             (1. user posted image , 0. user posted image )   07.08.   user posted image NM  +8,5
JaLuca (32)              (3.user posted image , 2.user posted image )    28.08.   user posted image    PT +12,9
kepica (28)              (4.user posted image , 1.user posted image )     ??   user posted image   JE   +9
Lubenička (20)         (1. user posted image , 0.user posted image  7.8.   user posted image   LJ  +12,5
sontschica (24)        (1.user posted image , 0. user posted image )    12.8.  user posted image  TRB +7,5
 
10.09.  
baja* (29)               (2.user posted image , 1.user posted image     ?.?.  user posted image   MB +7
vn1983(25)             (3.user posted image , 2. user posted image )    ??.  user posted image +6

11.09.
jpnincy (25)               (1.user posted image , 0.user posted image )      ??. user posted image   +7

12.09.
  
Chebelzza (28)          (2.user posted image , 2.user posted image )      10.8  user posted image  SG  +15
Nataša31 (?)              (2.user posted image , 1. user posted image )     ??  user posted image JE

13.09. 
baby blue (26)            (1.user posted image , 0. user posted image )    10.08.     user posted image   JE +5
indy0024 (26)            (1. user posted image , 0. user posted image )   19.08.     user posted image   LJ +8
majra (30)                  (2. user posted image , 1. user posted image  21.8.     user posted image +5      
Sarchi (29)                 (1. user posted image , 0. user posted image  10.08.     user posted image   PO +4,5
spela** (22)               (1. user posted image , 0. user posted image )   06.08.     user posted image   MB +12

15.09.  
mayathebee (22)        (1.user posted image , 0. user posted image )    24.08.     user posted image    MB  +10

16.09. 
Alma84 (24)                (?.user posted image , ?. user posted image )    10.08.  user posted image   +17
Polari (26)                   (1.user posted image , 0. user posted image )   20.08.  user posted image   PT  +8

17.09.
barni80 (29)                (1. user posted image , 0.user posted image 25.8.  user posted image KR  +13
noa1  (33)                   (2.user posted image , 1. user posted image )   ?.?.   user posted image MB +8,5
nussy  (28)                          
(2.user posted image , 1. user posted image )   ?.?.   
 
18.09.  
BBP (27)                      (1.user posted image , 0. user posted image )    18.08.  user posted image  +10

20.09. 
Casiopea (28)              (1. user posted image , 0. user posted image )    18.8.    user posted image   +10
larilu (23)                    (3.user posted image , 1. user posted image )     19.8. user posted image   LJ +11
Nepoznana (26)          (1. user posted image , 0. user posted image )    13.08. user posted image   BREŽICE  +5
yenny (34)                   (2.user posted image , ?. user posted image )     12.08. in 25.08.   user posted image   +1

21.9.

bambina23 (23)         
(1. user posted image , 0. user posted image )    13.08.  user posted image   ŠEMPETER, +10
 
22.09. 
_melody_ (21)             (1. user posted image , 0.user posted image )   26.8.   user posted image BREŽICE +10
klaja (28)                     (3.user posted image , 2. user posted image )    06.08.   user posted image   MB  +8

23.09.
kupido (30)                 
(?user posted image , 0user posted image   )  13.8.   user posted image    +5,5

24.09.  
Anya22 (25)                 (2.user posted image , 1.user posted image )    11.08.   user posted image   +4,5 
chebelica21 (22)         ( 1. user posted image , 0. user posted image )  ??   user posted image   MB   +10
ja.lo09 (28)                  (3. user posted image , 1. user posted image 06.08.   user posted image   +7
maayaa (27)                 (1.user posted image , 0.user posted image )    12.08.   user posted image   KR  +14 
Picabo (29)                   (1.user posted image , 0. user posted image )     ?.?   user posted image   LJ +6

25.09
Massa26 (31)              (2. user posted image ,0. user posted image )    ?.?.  user posted image   JE

26.09.
  
Katka11 (33)              (2. user posted image , 1. user posted image )      24.08. user posted image  + 4,5
Rožica82 (26)             (2. user posted image , 1. user posted image )      10.08.  user posted image MS +6
tažana (26)                 (2.user posted image , 1. user posted image )      ??  KR +9
 
27.09. 
jullie (28)                     (2. user posted image , 1. user posted image )    25.08. user posted image PT
mancag (30)                (1. user posted image , 0. user posted image )    27.8. user posted image CE +15
tanik (31)                     (1. user posted image , 0. user posted image )    12.08. user posted image  LJ +7

28.09.  
dolenjka (31)               (2. user posted image , 1. user posted image )     ??  user posted image   PO +15
dreja79 (30)                (2.user posted image , 1. user posted image )      24.08.  user posted image   KR  +8  
SONČEK LARA( 25)      (2.user posted image , 1. user posted image )     17.08.  user posted image   LJ +11
 

30.09.  
Bety11 (43)                 (? user posted image , 3. user posted image )        12.8.  user posted image PO
simonae (32)                (3. user posted image , 2.user posted image )       25.8.  user posted image   LJ +11


Skupaj: 67


Fantki :  25

Punčke : 22
Presenečenje : 20


Z nami so pot začele :
anonimna, žana21, kristy k., ninabr, spelch, tinuška, sarajan, Pia67, soncek_25

Začasno izbrisani, ker ni podatkov za seznam:lenck, KruceFiks,Ne vem,teta tulpa,S1902,zadovoljnalana,jancyika,angelina,barbka26,janezz,doria, laraa,mar3ja22,majica.
(Prosimo, da posredujete podatke za uvrstitev na seznam.)


Koristne povezave se nahajajo na seznamu na prvi strani teme II.
Matične celice - javna banka
Informacije-klik
Prijavnica - klik
Dihanje - Bety - klik

 

user posted image   user posted image   

Rodile:

 
Datum                     mamica                      otroček

19.06.                Rubin                       Gaja in Zoja
21.07.                Planinc1978                Julija









(odgovor članu tulpek)
Neposredna povezava do sporočila: 776
   RE: Septembrke 2009 - part. III
5.8.2009 20:31:56   
tulpek
Planinc, super da si se oglasila in da je vse OK.

Rubin user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .


IZVIRNO SPOROČILO: altaja

Tulpek: lepi buši..tvoj tud ni neki ful velik, ne? Jutri sem še doma, ne? V petek smo rekl ob 9h, a je tko? user posted image Pa dobr ti nagaja tvoje dete, hihihihi, al si je pa čokolado zaželel/a.




Meni se zdi moj buši nekaj srednjega, ravno pravšnji user posted image .
Ja, Altaja, jutri še nikamor, v petek pa le user posted image user posted image user posted image .

Danes je pa imelo moje dete pravo akcijo tak čas, ko je včeraj na CTG-ju spalo user posted image user posted image user posted image .

Sem tak zmatrana, da grem pod tuš in spat.

(odgovor članu altaja)
Neposredna povezava do sporočila: 777
   RE: Septembrke 2009 - part. III
5.8.2009 20:33:14   
barika
joooj, Erdbeere, ko ima hudič mlade jih ima pa preveč nouser posted image user posted image user posted image . Jaz sploh nimam več besed za rubin, vsak dan se spomnim na njih in upam, da gre na bolje, potem pa toleuser posted image . Več kot pesti držat in pozitivno mislat pa ne moremuser posted image user posted image



(odgovor članu tulpek)
Neposredna povezava do sporočila: 778
   RE: Septembrke 2009 - part. III
5.8.2009 20:39:57   
Erdbeere
IZVIRNO SPOROČILO: barika

joooj, Erdbeere, ko ima hudič mlade jih ima pa preveč nouser posted image user posted image user posted image . Jaz sploh nimam več besed za rubin, vsak dan se spomnim na njih in upam, da gre na bolje, potem pa toleuser posted image . Več kot pesti držat in pozitivno mislat pa ne moremuser posted image user posted image




barika se strinjam....rabijo še miljon pesti pa user posted image

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 779
   RE: Septembrke 2009 - part. III
5.8.2009 20:43:06   
dreja79
IZVIRNO SPOROČILO: Erdbeere

IZVIRNO SPOROČILO: barika

joooj, Erdbeere, ko ima hudič mlade jih ima pa preveč nouser posted image user posted image user posted image . Jaz sploh nimam več besed za rubin, vsak dan se spomnim na njih in upam, da gre na bolje, potem pa toleuser posted image . Več kot pesti držat in pozitivno mislat pa ne moremuser posted image user posted image




barika se strinjam....rabijo še miljon pesti pa user posted image


(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 780
   RE: Septembrke 2009 - part. III
5.8.2009 20:43:56   
dreja79
Ne vem zakaj se to mora dogajat tistim, ki že tako trpijo. Ta svet res ni pravičen!!!!!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dreja79)
Neposredna povezava do sporočila: 781
   RE: Septembrke 2009 - part. III
5.8.2009 20:47:32   
altaja
Pa sej ne morš verjet da se to res dogaja!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ni pravice na tem svetu, matr da je ni!!!!!!!!!!!!!!


_____________________________

you're so funny, you're so fine, you're so perfect, you're so mine...
-------------------------------

(odgovor članu dreja79)
Neposredna povezava do sporočila: 782
   RE: Septembrke 2009 - part. III
5.8.2009 20:51:26   
oktavija
Deklata !!!

A ve katera kako izgled če ti čep lušči oz. kakorkoli se to reče.... Jaz sem imela zdaj na spodnjicah velik bel kos sluza in ko sem se obrisala je prav tako ostalo na wc papirju... vem pa definitivno da ni beli tok ali kako vnetje z gljivicami... to je konkretn komad ki sem ga iz spodjic smela z wc papirjem in pod njim ni ostalo sledi.....

Ali bi lahko bil čep...???? In če je kaj naj naredim???? Morem iti na pregled???


_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu dreja79)
Neposredna povezava do sporočila: 783
   RE: Septembrke 2009 - part. III
5.8.2009 20:52:08   
polari
Rubin....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Prosim, kaj je to kovtrček? Ne poznam tega izraza....user posted image

Jaz sem pa danes zelo user posted image volje...sma se z mojim malo skregala, pa se sploh ne meni z mano, čist me ignorira, jaz pa sem blazno občutljiva in ne morem biti skregana za več kot eno uro.....tak da sem hudo na psu z živci....upam, da bo jutri lepši dan...

...mam pa bratca na počitnicah user posted image in pravkar gledamo fuzbal...user posted image

Sobico pa jutri še zadnjo plast pobarvamo, pa lahko pohištvo uredimo in pol mam jaz za nekaj dni dela da vse počistim in uredim user posted image user posted image user posted image

Lahko noč....


_____________________________

Enej: 21.9.2009: 3880g, 53cm

Klara: 21.12.2010: 3480g, 53cm


(odgovor članu Sarchi)
Neposredna povezava do sporočila: 784
   RE: Septembrke 2009 - part. III
5.8.2009 20:53:17   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: oktavija

Deklata !!!

A ve katera kako izgled če ti čep lušči oz. kakorkoli se to reče.... Jaz sem imela zdaj na spodnjicah velik bel kos sluza in ko sem se obrisala je prav tako ostalo na wc papirju... vem pa definitivno da ni beli tok ali kako vnetje z gljivicami... to je konkretn komad ki sem ga iz spodjic smela z wc papirjem in pod njim ni ostalo sledi.....

Ali bi lahko bil čep...???? In če je kaj naj naredim???? Morem iti na pregled???



kamot da bi lahko bil ... a je še kej nitk bilo zraven??

jaz ne bi delala panike, lahko traja še 14 dni do akcije, lahko se pa jutri začne.

jaz bi šla do G. če bi bila zraven krvava sluz, drugače pa pazi, da se ne okužiš (kakšno kopanje, pa seks ...)- tak bi jaz naredila, drugače pa ne vem.



(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 785
   RE: Septembrke 2009 - part. III
5.8.2009 20:55:12   
Erdbeere
IZVIRNO SPOROČILO: barika

IZVIRNO SPOROČILO: oktavija

Deklata !!!

A ve katera kako izgled če ti čep lušči oz. kakorkoli se to reče.... Jaz sem imela zdaj na spodnjicah velik bel kos sluza in ko sem se obrisala je prav tako ostalo na wc papirju... vem pa definitivno da ni beli tok ali kako vnetje z gljivicami... to je konkretn komad ki sem ga iz spodjic smela z wc papirjem in pod njim ni ostalo sledi.....

Ali bi lahko bil čep...???? In če je kaj naj naredim???? Morem iti na pregled???



kamot da bi lahko bil ... a je še kej nitk bilo zraven??

jaz ne bi delala panike, lahko traja še 14 dni do akcije, lahko se pa jutri začne.

jaz bi šla do G. če bi bila zraven krvava sluz, drugače pa pazi, da se ne okužiš (kakšno kopanje, pa seks ...)- tak bi jaz naredila, drugače pa ne vem.





zaradi čepa ni potrebno hodit na pregled...lahko tud 3 tedne traja da bo akcija...pa pri čepu je običajno še kri zraven...

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 786
   RE: Septembrke 2009 - part. III
5.8.2009 20:55:22   
polari
IZVIRNO SPOROČILO: oktavija

Deklata !!!

A ve katera kako izgled če ti čep lušči oz. kakorkoli se to reče.... Jaz sem imela zdaj na spodnjicah velik bel kos sluza in ko sem se obrisala je prav tako ostalo na wc papirju... vem pa definitivno da ni beli tok ali kako vnetje z gljivicami... to je konkretn komad ki sem ga iz spodjic smela z wc papirjem in pod njim ni ostalo sledi.....

Ali bi lahko bil čep...???? In če je kaj naj naredim???? Morem iti na pregled???




Hmmmm...jaz bi mogoče poklicala G in vprašala kaj je za naret....mislim pa, da ni panike....ne vem..


_____________________________

Enej: 21.9.2009: 3880g, 53cm

Klara: 21.12.2010: 3480g, 53cm


(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 787
   RE: Septembrke 2009 - part. III
5.8.2009 20:59:14   
Erdbeere
kovterček = odeja koca, posteljno pregrinjalo, ne vem več drugačnih izrazov, upam polari, da ti je zdej kaj bolj jasno.  

(odgovor članu polari)
Neposredna povezava do sporočila: 788
   RE: Septembrke 2009 - part. III
5.8.2009 21:01:24   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: Erdbeere

kovterček = odeja koca, posteljno pregrinjalo, ne vem več drugačnih izrazov, upam polari, da ti je zdej kaj bolj jasno.  


to za pokrituser posted image (npr. to ko lahko zdej v mercatorju kupiš dormeov kovter)user posted image

jaz ga bom kar v spalni vreči imela, da mi ga ne bo treba ponoči preveč pokrivat in odkrivat, če bom slučajno dojilauser posted image

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 789
   RE: Septembrke 2009 - part. III
5.8.2009 21:02:45   
tulpek
IZVIRNO SPOROČILO: polari


Prosim, kaj je to kovtrček? Ne poznam tega izraza....user posted image




Mogoče prešita odeja?


Oktavija, tudi meni je bilo rečeno, da ni treba k G, če je čep... lahko pa pokličeš in boš videla (no, slišala) kaj bodo rekli.

(odgovor članu polari)
Neposredna povezava do sporočila: 790
   RE: Septembrke 2009 - part. III
5.8.2009 21:31:04   
jullie
IZVIRNO SPOROČILO: oktavija

Deklata !!!

A ve katera kako izgled če ti čep lušči oz. kakorkoli se to reče.... Jaz sem imela zdaj na spodnjicah velik bel kos sluza in ko sem se obrisala je prav tako ostalo na wc papirju... vem pa definitivno da ni beli tok ali kako vnetje z gljivicami... to je konkretn komad ki sem ga iz spodjic smela z wc papirjem in pod njim ni ostalo sledi.....

Ali bi lahko bil čep...???? In če je kaj naj naredim???? Morem iti na pregled???



..jaz imam tudi občasno (že kar ene 4 mesece) prozorno do belo gosto sluz..včasih je na spodnjicah včasih pa ko se obrišem pa na WC papirju..kaj pa naj bi to bilo pa nimam pojma.. vnetja nimam nobenega...tak, da js se ne sekiram..

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 791
   RE: Septembrke 2009 - part. III
5.8.2009 21:31:36   
veselka
js sm se pa dons tehtala in je pokazalo že skor 76 kg user posted image ... to je že +19 user posted image user posted image ... pa še skor 1 mesec je pred mano user posted image user posted image user posted image

_____________________________

31.8.09, 9.55 Aurora - 54 cm, 4100 g, og 35 cm.

11.10.11, 15.25 Gabriel - 55 cm, 3930 g, og 36 cm

(odgovor članu tulpek)
Neposredna povezava do sporočila: 792
   RE: Septembrke 2009 - part. III
5.8.2009 21:33:51   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: veselka

js sm se pa dons tehtala in je pokazalo že skor 76 kg user posted image ... to je že +19 user posted image user posted image ... pa še skor 1 mesec je pred mano user posted image user posted image user posted image

a samo user posted image user posted image user posted image user posted image , jaz jih imam 10 več.user posted image

(odgovor članu veselka)
Neposredna povezava do sporočila: 793
   RE: Septembrke 2009 - part. III
5.8.2009 22:02:29   
oktavija
Hvala vsem puncam za odgovore!!!

Ja krvi ni bilo nič... pa tudi boli ali špika me ne.... očitno se je čep ali karkoli že sam malo odluščil....

Hvala še enkrat in nočko!!!


_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 794
   RE: Septembrke 2009 - part. III
5.8.2009 22:07:17   
klaja
Kontracepcija po porodu: tudi jaz že razmišljam o tem, ampak tudi jaz ne bi imela tabletk. Mogoče mirena, kaj pa vem.

Bety11 joj si me spomnila na tole mamico, mi je pred časom poslala zs, pa ji nisem odgovorila in sem potem pomotoma vse zbrisala. Ja tudi kaj takega se zgodi. Nama je tudi zdravnica povedala vse značilnosti otrok z DS, ampak ni nama pa povedala da sumijo oz. so prepričani da ima DS. Tako da sva najprej zvedela za napako srčka in ko sva se komaj potolažila, nama je čez tri dni druga zdravnica povedala za DS, tako da je spet bil velik šok.
V glavnem je DS malenkost proti drugim težavam, ki jih lahko imajo user posted image ! Tako pač je to in za mene je to čisto običajna stvar, vem pa da vas je vseh tega strah, ampak ko živiš z takim otrokom, vidiš da ni vse tako črno, kot se zdi na začetku.

Melody bravo za dobro opravljen pregled!

Mb porodnišnica: sem dvakrat rodila tam in sem še zmeraj bila zadovoljna, se pa zmeraj najde tudi kako slabo mnenje in izkušnja.

CSD pri nas so super in tudi hitre, tako da se ne bom nič pritoževala.

Pokrivanje user posted image : z odejico.

Nussy upam da se tvoja user posted image še obrne na glavo!

Za Rubin: še to jim je potrebno, kot da nimajo že dovolj težav. Upam  da najdejo kaj in da bosta user posted image user posted image vredu!

Planinc lepo da si se oglasila, veliko lepih trenutkov z Julijo ti želim!

Oktavija čep bi naj bil rjavkasto rdečkasta kepica sluzi (lahko tudi manjši koščki). Pa zaradi čepa ni potrebno k ginekologu.





(odgovor članu vila MaLiNa)
Neposredna povezava do sporočila: 795
   RE: Septembrke 2009 - part. III
5.8.2009 23:53:25   
simonae
Pozdravljene user posted image !

Sama sem te dni zelo pogosto utrujena, hkrati pa imam toliko načrtov, kaj vse želim še narediti (gnezdenje pač)! No, vsaj zraka je sedaj malo več!

Bety spraševala si za Picabo. Srečala sem jo kakih 10 dni nazaj. Vse je OK, Res je že prišla nazaj. A saj se spomniš, da je takrat rekla, da je v službi noro in da ni še nič pripravljala za otročka. Tudi v šolo prej še nista uspela it. Tako, da je naprej uredila bolniško, do porodniške in začela s pospravljanjem za nazaj in tekoče stvari, da se lahko nato odpravi po nakupih za novega člana. Pa še nekaj obiskov šole za starše sta imela v načrtu. Zato ji ne uspe do račuinalnika. Ker je omenila, da se bo javila čez čas, nisem nič zapisala, saj se o tem nisva pogovarjali. A izgleda ko rožica, ne skrbi.

Kepica glede hemeroidov - nisem strokovnjak, a sem si jih pridelala tik pred prvim porodom in sicer, če prav razumem tiste zunanje. Če ti bo tole kaj pomagalo: Ena zdravnica mi je rekla, naj si na debelo namažem z mazilom in narahlo potisnem not (seveda s pristriženimi nohti). Takoj za tem sem stisnila mišico tam - kot nekakšna keglova vaja, da bi to stanje zadržala. Po vsakem iztrebljanju je bilo to po trebno narediti, na začetku pa še vmes, a je pomagalo. Poleg tuša in mazila. Pa seveda če se le da rednega iztrebljanja, brez kakih naporov.
Pri drugi nosečnosti nisem potem imela težav, le takoj po porodu sem to ponovno delala in zaenkrat gre v tretje vse OK.

Upam, da čim prej mine, sicer pa menda pomagajo tudi hladni obkladki - led? (preveri še kje, sama tega nisem preizkusila).

Tažana če se prav spomnim, si ti omenjala težave z mravljinčenjem rok. Sama jih zaenkrat uspešno premagujem s tem, da pri spanju uporabljam podporno blazino za med noge. (V prvi nosečnosti sem imela s tem vellike težave, pa še hudo zatekala sem. Sem imela navadno blazino med nogami, pa sem imela vseeno težave. Tokrat pa imam eno bolj kompaktno in je veliko bolje.
Sicer pa sem ugotovila, da sem takrat imela grozno zategnjen zgornji del hrbtenice, posebej vrat in predel okoli lopatic. Morda ti rahla masaža tega predela tudi pomaga.
Pa za vse bolečine v hrbtenici naj bi pomagalo, da večkrat sediš po turško in z ravno hrbtenico globoko dihaš (kot v prvi fazi poroda - vdih, trebuh ven, izdih, trebuh not). Sama se vsega tega poslužujem, po potrebi in pomaga. Brez ene telovadbe, kjer sem vse to tudi izvedela, pa si ne bi upala biti še tretjič noseča.

LP in ne naštepajte preveč straniuser posted image

Objemček tudi vsem, ki ga potrebujete.

(odgovor članu tulpek)
Neposredna povezava do sporočila: 796
   RE: Septembrke 2009 - part. III
6.8.2009 6:35:46   
sontschica
dobro jutro čvekiceuser posted image user posted image

planinc
super, da si se nam javila in da uživate in se cartate z Julijo, pa javi se nam še kajuser posted image user posted image

rubin - tudi jaz nimam beseduser posted image user posted image . kot, da ne trpijo že dovolj, jih mora še to doletet. želim vam milijon in še več user posted image user posted image , da se vse uredi, tako kot se mora.

oktavija
- tudi meni se večkrat naredi, da pride na spodnje hlačke kakšen sluzast delček (kot pri ovulaciji, samo da ni prozoren), pa tudi nimam nikakršnih vnetij. pa tut ne vem kaj bi to bilo, sam se tudi ne sekiram.

zdej pa pijem kavico, potem pa na CTG

se javim kasneje, lepo se imejte

(odgovor članu simonae)
Neposredna povezava do sporočila: 797
   RE: Septembrke 2009 - part. III
6.8.2009 7:09:04   
Erdbeere
sontschica lepo opravi na pregledu oz. CTG-ju user posted image user posted image user posted image

Jest sem pa v veselem pričakovanju likalnika...čakam, da se mi zgreje in grem likat...sem že vse pospravila, tako da potem ko se otroka zbudita, gremo lahko v akcijo.


Za kosilo sem se tudi odločila in sicer bodo danes pohani osliči pa al kisel krompir v solati al pa kakkšna druga solata...to še nisem odločena.

Spala sem fenomenalno user posted image user posted image user posted image

V glavnem, jest sem super.

(odgovor članu sontschica)
Neposredna povezava do sporočila: 798
   RE: Septembrke 2009 - part. III
6.8.2009 7:37:08   
klaja
Jutro!

Jaz se pa sedaj uredim in počakam na varuško, potem pa na pregled (spet k drugi ginekologinji, ker moje ni).

Za kosilo pa bom naredila juho, paradižnikovo solato in hrenovke v pivskem testu (to je najbolj hitro gotovo).

Imam pa sedaj mamo doma, ker ima neke težave in ima mirovanje, tako da jaz odpadem z mirovanjem (sicer pa tako nimam časa za to). Mi je včeraj rekla, da bo pa ona sedaj par dni samo ležala, saj vem, da se ne počuti dobro, ampak jaz se tudi nisem, pa sem še skuhala in pospravila ter še otroka porihtala zraven.

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 799
   RE: Septembrke 2009 - part. III
6.8.2009 7:41:38   
Erdbeere
klaja user posted image a pol maš že zdej 3 otroke...četrtega še čakaš user posted image user posted image user posted image upam, da bo en čimprej odrastel in poskrbel zase.

(odgovor članu klaja)
Neposredna povezava do sporočila: 800
Stran:   <<   < Prejšnja stran  30 31 [32] 33 34   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  30 31 [32] 33 34   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...




Reflux
Balonchy

Kdaj je pri vašem malčku reflux izvenel?

Do dveh mesecev (47%)

Do šestih mesecev (20%)

Do desetih mesecev (6%)

Do enega leta (6%)

Kasneje (5%)

Nikoli (16%)


Število vseh glasov: 591

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!