|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  31 32 [33] 34 35   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrke 2009 - part. III
6.8.2009 7:42:58   
chebelica21
Dobro jutro user posted image .
No da se vam še jaz malo javim, včeraj mi je doma internet štekal, pa vam nisem mogla pisat,...
No imeli smo pregled,... prvo kaj je rekla pri ultrazvoku je bilo: laseke ima user posted image , drugače smo pa vredu Hmg 125, še tretjič potrjeno da je user posted image , malček ima 2100 g je v medenični vstavi ( že) z glavico naprej. Za seznam naslednji pregled 24.8. takrat imam tudi test za Streptokok in hepatitis B, zredila sem se pa za 4 kg tako da +14. user posted image user posted image

Rubin user posted image user posted image za tvoji sončici in da čimprej najdeš stanovanje,....
Mislim zakaj imajo eni takšno smolo, tudi meni gre na user posted image , ko pomislim na njih.

< Sporočilo je popravil chebelica21 -- 6.8.2009 7:56:05 >

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 801
   RE: Septembrke 2009 - part. III
6.8.2009 7:53:00   
baby blue
user posted image lepo dobro jutro vam želi baby blue user posted image

planinc super da je vse OK in da se že veselo cartate in uživate v skupnih trenutkih user posted image user posted image Super novička

Rubin. držite se user posted image user posted image user posted image ... To res ni več res kar se vam dogaja... Nimam sploh besed... Mati narava zna biti res kruta včasih...


Drugače mi je pa uspelo da so mi zamenjali 3 - delni komplet za 5 - delnega tako da naslednji teden dobim predračun in potem tudi posteljnino user posted image user posted image Sem prav dobre volje... Cotke za user posted image bom oprala danes ali jutri ko bova šla po omarico da jih bom kar lepo zložila in pospravila... Potem pa z denarnim paketom kupiva samo še banjico in previjalno podlogo... A mogoče veste kje bi našla tako predlogo za čez posteljico?... Mislim da sem jih zasledila v Pikapolonici... Bom malo pobrskala

Vsem pa čestitke za super preglede ostale ki jih imate še v teh dveh dneh pa dobro opravite... Tudi tiste ki imate CTG-je... Meni ga še ni delala

(odgovor članu chebelica21)
Neposredna povezava do sporočila: 802
   RE: Septembrke 2009 - part. III
6.8.2009 8:30:58   
barika
JUtro
kako super oblačno vreme!user posted image
spala sem bolj tako -tako, ker sem, skoraj do polnoči pucala dnevno (od stropa do tal), potem so me pa  trebušne mišice bolele, pa moj je švical ko zajc (se z najbolj debelim kovtrom pokrije, pa v mene stiši, ker baje mene zebeuser posted image user posted image user posted image meni pa vroočččeeeuser posted image ).



(odgovor članu baby blue)
Neposredna povezava do sporočila: 803
   RE: Septembrke 2009 - part. III
6.8.2009 8:32:06   
Tanik
Dobro jutro,

polari, kovtrček je blazina, poplon, tisto s čim si ti pokrita pozimi.

planinc lepo cartanje user posted image
rubin user posted image

no za spremembo sem tudi jaz ponoči lepo spala user posted image , pa samo 1x obisk WC-ja.





_____________________________

Žan
4.10.2009:50 cm, 3050 g
6.11.2009:55 cm, 4320 g (1 mesec)
30.11.2009:58 cm,5080 g (2 mesec)
11.1.2010:63,5 cm,6140 g(3 mesec)

(odgovor članu polari)
Neposredna povezava do sporočila: 804
   RE: Septembrke 2009 - part. III
6.8.2009 8:39:16   
klaja
IZVIRNO SPOROČILO: Erdbeere

klaja user posted image a pol maš že zdej 3 otroke...četrtega še čakaš user posted image user posted image user posted image upam, da bo en čimprej odrastel in poskrbel zase.


Skoraj tak zgleda jauser posted image

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 805
   RE: Septembrke 2009 - part. III
6.8.2009 9:24:31   
Sarchi
jutro

moja noč ni bla glih ena tistih redkih super k jih še mam. bl tko tko, zbudilo me je ob treh in sem do petih gor pa dol hodila k me je vse bolelo. jooj te radosti pa so res RADOSTI.

za danes nimam nobenih planov in bom bolj počivala.

rubin....ne vem kaj naj rečem user posted image , zakaj mora biti na svetu tako!!! le pozitivno želim da se vam razplete vsa zgodba.

sontschica uspšen pregled. jzt tud komej čakam pon.da bom spet vidla čmrla k me tko tišči user posted image




_____________________________

Želi si, upaj in ujemi srečo!

(odgovor članu klaja)
Neposredna povezava do sporočila: 806
   RE: Septembrke 2009 - part. III
6.8.2009 9:26:36   
altaja
We are sorry...user posted image jst pa cel roman napisala... uf, me pogreje tole. No, pa dajmo jovo na novo, tokrat samo kratka obnova.

Oktavija: Mislim da ni čep. V tem času je povečan izcedek nekaj povsem normalnega. Tudi sama ga imam, včasih s sluzjo, drugič vodenega. Enkrat sem celo mislila, da mi voda odteka user posted image

Bety: A mogoče veš če se abdominalna dekompresija  izvaja samo v Ljubljani ali tudi drugje? Sliši se zanimivo in bi vsekakor poskusila.

Klaja: lepo si napisala glede DS in se strinjam s tabo.


Z eno znanko sva se zmenile da bova cimre v porodnišnici - rok je imela 2 dni pred mano. No, in me je pošteno prehitela, kajti že 3 dni veselo carta svojega fantka. AAAAAAAAAAAAA, kmalu lahko grem! Nikoli se ne ve! Sem že v ciljni ravnini... Avgustovke so že v polnem pogonu, pa še polna luna je dans. Baje so takrat porodnišnice bolj polne user posted image




_____________________________

you're so funny, you're so fine, you're so perfect, you're so mine...
-------------------------------

(odgovor članu klaja)
Neposredna povezava do sporočila: 807
   RE: Septembrke 2009 - part. III
6.8.2009 9:49:52   
Bety11
Jaz vas samo lepo pozdravljam!

Picabo...user posted image  HB, da je vse v redu...

Rubin....Zdaj pa je dovolj teh slabih stvari....Držim pesti, da bosta z možem rešila vse nevšečnosti in uživala v življenju z dvema pupama user posted image user posted image ...

Štajerke in prekmurke...user posted image .Resnično mi je žal, kar letos doživljate s tem vremenom....Kar je preveč je preveč..user posted image . Ti hudi oblaki zdrsnejo mimo Alp in se vse strese na vaše glave....Smola...user posted image ...Naša država bo mogla prvo nabaviti letala proti toči, očistiti struge rek in odtoke....Če bi ob gradnji cest dali široke cevi, se vse to ne bi dogajalo v takem obsegu...
Kar se pa tiče plazov...hmmmm...user posted image .....Saj imamo strokovnjake, ki pa nič ne delajo....Prej bi mogli pogruntati, da je en teren bolj občutljiv in svetovati izgradnjo zaščitnih betonskih sten nad hišami....

Mi, tukaj na kraškem območju imamo samo srečo, ker živimo na stenah, ki so preluknjane in če pade ne vem koliko dežja, gre vse v zemljo in zaloge vode....Pa na burjo smo navajeni in imamo hiše večinoma kamnite...

Žal mi je resnično za vse, kar se vam dogaja in kar vas še čaka.....

Planinc....user posted image user posted image user posted image  Lepo, da si se oglasila, povej nam, če imaš čas, kako je potekal porod in čvekaj z nami...Za tvojega otročička pa želim vse naj naj....Lepo se redi tvoja user posted image !!!user posted image

Klaja...hmmmm....Pri nas je miselnost butasta ....Nihče ne mara imeti otroka s DS in če otroku že mora biti nekaj slabega pa vsi rajši vidijo, da ima astmo, da je hiperaktiven, da je avtista,epileptik...tudi z rakom bi se menjali...Prav butasto in žalostno....Najbolj zaželjeno je imeti zdravega otroka in če mora biti bolan, potem je vseeno za kakšno bolezen gre, ker vsaka bolezen je žalostna in nezaželjena....Vsaj meni....Pa dovolj o tem!!! Jaz sočustvujem z vsakim in ne mislim, da se meni nič takega ne more zgoditi...Tudi mene lahko doleti marsikaj....
Moja sodelavka ima skoraj slepo punco....Zmešalo se ji je od skrbi in je zdaj v Idriji...Druga ima gluhega fanta....Tako, da....Ne kličimo nesreče....In, življenje ni rozasta pravljica...

VilaMalina....Upam, da si prebrala od včeraj prispevek o brezplačni pomoči v ZD za nosečnice, ki zatekajo in imajo visok pritisk...

Lep dan vama želim...




(odgovor članu Sarchi)
Neposredna povezava do sporočila: 808
   RE: Septembrke 2009 - part. III
6.8.2009 9:51:14   
baby blue
Moja noč je bila tudi mirna... Sedaj sem pa že prah pobrisala - človek nebi vrjel kako hitro se nabere in kolio ga je... Sedaj pa malo počivanja potem pa kuhanje kosila... Danes bom naredila mlad pečen krompirček s popečeno zelenjavo paradižnik in paprika... 

(odgovor članu altaja)
Neposredna povezava do sporočila: 809
   RE: Septembrke 2009 - part. III
6.8.2009 9:51:58   
Bety11
Altaja......ne vem, če to možnost ponuja vsak ZD...Predlagam, da pokličeš in direkt vprašaš....

(odgovor članu Bety11)
Neposredna povezava do sporočila: 810
   RE: Septembrke 2009 - part. III
6.8.2009 10:16:45   
dreja79
Dobro jutro user posted image ,

samo sporočam, da sem se naročila na abdominalno dekompresijo v stari babiški šoli v Ljubljani. Škoda, da prej nisem prebrala foruma, pa bi lahko vprašala kje vse se to izvaja ( če se sploh še kje). Drugače bom pa vprašala naslednjo sredo, ko sem naročena.

Mi je pa tam gospa povedala, da je zelo dobra zadeva proti zatekanju rok in nog, za prekrvavitev posteljice in nasplošno dobro počutje nosečnice. Bom videla, komaj že čakam!

(odgovor članu Bety11)
Neposredna povezava do sporočila: 811
   RE: Septembrke 2009 - part. III
6.8.2009 10:27:52   
dreja79
Pa še nekaj: a se katera spomni,kje se nahaj tisti seznam z otroškimi stvarmiuser posted image . Jest se ne spomnim, pa bi ga rada mal pogledala.user posted image

(odgovor članu dreja79)
Neposredna povezava do sporočila: 812
   RE: Septembrke 2009 - part. III
6.8.2009 10:54:07   
jullie
..punce naslednji teden je v Hoferju akcija potiskanih tetra plenic za 10 evrov.. me ima, da bi jih kupila pa jih imam že itak preveč user posted image user posted image

(odgovor članu dreja79)
Neposredna povezava do sporočila: 813
   RE: Septembrke 2009 - part. III
6.8.2009 11:05:21   
altaja
Jst mam kar tega, mislim da ga je Oktavija enkrat dala na forum pa sem si ga shranila.

user posted image


_____________________________

you're so funny, you're so fine, you're so perfect, you're so mine...
-------------------------------

(odgovor članu jullie)
Neposredna povezava do sporočila: 814
   RE: Septembrke 2009 - part. III
6.8.2009 11:08:45   
Nepoznana
jullie: hvala za informacijo glede plenic - mi je že prijateljica rekla, da jih imajo vsako poletje v akciji, jaz pa nestrpna listam po reklamah in jih še nisem zasledila. Sicer jih imam tudi jaz že dovolj, ampak bi imela še potiskane, tako, da kakšen paket mi ne uide.user posted image

Spanje: kaj je to?user posted image Včeraj sem šla z dragim na "izlet" v BTC in ko sem prišla domov sem bila zmatrana kot konj (bolj kot same trgovine me je najbrž zmatralo tri ure vožnje). Ampak ker nisem šla takoj ležat oz. spat, sem se očitno prečula in bila budna do 6-ih zjutraj, pol sem pa za dve uri zaspala in evo me tle zdej. user posted image Pa nič zaspana ali zmatrana. Ne vem, kaj se mi dogaja...

Sem si včeraj kupila modrček za dojenje - samo enega, ker nisem vedela kako velikega rabim, pa itak vprašanje, kakšne bodo moje "mlekarne" po porodu...

Kupila sem si tudi Weledino olje za mazanje presredka in upam, da bom pridna, da ga bom redno uporabljala in da bo kaj pomagalo. A katera prakticira?


Tudi jaz želim Rubin, da se jim ta nočna mora že enkrat konča in končno v miru zaživijo s svojimi tremi princeskami user posted image user posted image .

(odgovor članu jullie)
Neposredna povezava do sporočila: 815
   RE: Septembrke 2009 - part. III
6.8.2009 11:10:18   
jullie
Altaja samo na tem spisku pa res pretiravajo user posted image  ..št.68??user posted image  ..naš je nosil to številko pri 6-7 mesecih user posted image

(odgovor članu altaja)
Neposredna povezava do sporočila: 816
   RE: Septembrke 2009 - part. III
6.8.2009 11:12:52   
altaja
Ja, pa res, sploh nisem opazila. Glede oblekic sem šla po lastnem občutku se nisem tega držala. Kupovala sem št 56 in 62, večje pa za enkrat še ne.




_____________________________

you're so funny, you're so fine, you're so perfect, you're so mine...
-------------------------------

(odgovor članu jullie)
Neposredna povezava do sporočila: 817
   RE: Septembrke 2009 - part. III
6.8.2009 11:13:21   
jullie
IZVIRNO SPOROČILO: Nepoznana

jullie: hvala za informacijo glede plenic - mi je že prijateljica rekla, da jih imajo vsako poletje v akciji, jaz pa nestrpna listam po reklamah in jih še nisem zasledila. Sicer jih imam tudi jaz že dovolj, ampak bi imela še potiskane, tako, da kakšen paket mi ne uide.user posted image



..js sem lani kupila te Hoferjeve..sicer drugačni potiski.. in sem zadovoljna z njimi.. sploh za v voziček in kam ven so super, da nimaš ravno belih..

(odgovor članu Nepoznana)
Neposredna povezava do sporočila: 818
   RE: Septembrke 2009 - part. III
6.8.2009 11:14:20   
sontschica
haj haj

sem že nazaj s CTGja, mislim, da je vse v redu. mi nikoli noben noče dat bolj točnega odgovora...potem je že v redu, verjetnouser posted image

julie jaz sem tut vidla te plenice, jih bom verjetno jst tut kupla...če jih bojo še kej mel, pri nas se vse proda tok hitr.

Nepoznana
jaz si masiram presredek s tem oljem že skoraj 2 tedna, sicer ni ne vem kako prijetno opravilo, vendar če pomaga...se splača

(odgovor članu Nepoznana)
Neposredna povezava do sporočila: 819
   RE: Septembrke 2009 - part. III
6.8.2009 11:24:00   
altaja
IZVIRNO SPOROČILO: Bety11

Altaja......ne vem, če to možnost ponuja vsak ZD...Predlagam, da pokličeš in direkt vprašaš....


Jutri mam CTG in bom vprašala kako je s tem pri nas.

Eni majo navado, da lupčkajo novorojenčke, jst pa tega ne počnem in tud ne želim da to delajo mojmu otroku. Lupčkala ga bova midva s partnerjem ostali pa ne, vsaj ne dokler je čist mejčken. Kakšno je vaše mnenje glede tega, sem sam jst tolk zoprna? Kako to ostalim povedat na lep način? Ne bi bla rada nesramna, ampak.. res ne maram tega.


_____________________________

you're so funny, you're so fine, you're so perfect, you're so mine...
-------------------------------

(odgovor članu Bety11)
Neposredna povezava do sporočila: 820
   RE: Septembrke 2009 - part. III
6.8.2009 11:31:51   
Nepoznana
Jaz sem tudi "alergična" na cmokanje dojenčkov - mi na kraj pameti ne pade, da bi kr povprek otroke cmokala in mi je tudi user posted image , da bi vsi po vrsti cmokali mojega. Ampak vem, da eni ga bodo hoteli - verjetno bom kar na "možnost okužbe s kakšnim virusom" opozorila, ker konec koncev bo dete res konec septembra rojeno, ko je možnost okužbe s čim večja - vsaj tko se mi zdi.

Pa umivanje rok - v MŠ so nam naročili, da si moramo pred rokovanjem z dojenčkom roke umiti s toplo vodo in milom - še toliko bolj pomembno je, da to naredijo obiski, ki imajo veliko stika z okolico (mamica vseeno v dneh kmalu po porodu ni v tolikšnem stiku z zunanjim svetom). In kako jim reči naj si umijejo roke, če bi se slučajno izkazalo, da so taki user posted image , da se tega ne bi spomnili sami.... Najboljš, da jim takoj k vhodnim vratom postavim lavor s toplo vodo in žajfo user posted image .

Eh, srčno upam, da ne bom imela preveč obiskov...Najboljša prijateljica (in hkrati zakladnica nasvetov - ima dva majhna otročka) in starši, pa bom čist zadovoljna user posted image .

Hofer: sem pravkar dobila reklamo - 13.8. se začne akcija, jaz imam tisti dan ob 8:15 pregled in bom še pred pregledom letela v Hofer po plenice in ni hudič, da če bom prva tam, da ne dobim vsaj enega paketa - želja sta mi dva, pa mogoče bom še kakšen bodi kupila, ker so res poceni. Ampak št. 62 ali 68, ker tamalih imam toliko, da jih vseh niti uporabili ne bomo user posted image .


< Sporočilo je popravil Nepoznana -- 6.8.2009 11:35:29 >

(odgovor članu altaja)
Neposredna povezava do sporočila: 821
   RE: Septembrke 2009 - part. III
6.8.2009 11:38:34   
Tanik
v kateri reklami so te plenice, ker jaz ne najdem, kateri dan pa? na spletni strani tudi ni.

glede lupčkanja bebija, mislim da meni tudi to ni všeč, upam da jih ne bo veliko,ki bi to hoteli počet, enako je pri meni s tem k me hočejo po trebuhu božat user posted image , sploh mi ni.
pa a mislite da so vsi seznanjeni s tem,da si morejo roke prej fajn umit? user posted image do kdaj je to ful nujno,da vem do kdaj vse obiske v kopalnico pošiljat user posted image

kje naj kupim modrc za dojenje in kakšno številko,ker meni prsi niso nekaj veliko zrasle do sedaj?


< Sporočilo je popravil Tanik -- 6.8.2009 11:42:52 >


_____________________________

Žan
4.10.2009:50 cm, 3050 g
6.11.2009:55 cm, 4320 g (1 mesec)
30.11.2009:58 cm,5080 g (2 mesec)
11.1.2010:63,5 cm,6140 g(3 mesec)

(odgovor članu Nepoznana)
Neposredna povezava do sporočila: 822
   RE: Septembrke 2009 - part. III
6.8.2009 11:40:36   
dreja79
Altaja hvala za seznam. Vendar pa ga ne morem videt. Je očitno v takem formatu. Ga lahko kako drugače gor pripneš? Bi bila zelo vesela, drugače se pa ne muči, bom pa mal po internetu pobrskala.user posted image

(odgovor članu Nepoznana)
Neposredna povezava do sporočila: 823
   RE: Septembrke 2009 - part. III
6.8.2009 11:43:19   
Nepoznana
Tanik, danes je reklama prišla - akcija se začne 13. avgusta.

Kako dolgo je treba bit pozoren na umivanje rok niso posebej poudarili, ampak mislim, da bi bilo pametno to dobiti kar v navado, ker se bo itak začela zima - se mi zdi, da takrat vsi nekaj kihajo pa kašljajo... Škodit ne more, če si roke umijejo dvakrat, namesto enkrat. Če se jim bodo izsušile, jim bom poleg mila naštimala še kremo za roke user posted image .

Trebuha tud jaz ne pustim božat - vseeno je to še moj trebuh, pa če imam dojenčka not al pa ne. No, izjema je user posted image . Jaz tudi ne božam vsake babnce, ki jo srečam na cesti user posted image user posted image .

Tanik: tudi meni prsi niso veliko zrasle - no, meni se zdi, da nič in še vedno lahko nosim stare modrčke. Sem si pa kupila modrček, ki mi po številki sedaj ustreza, pa sem ugotovila, da je itak malo večji in bo še nekaj prostora, če mi slučajno prsi narastejo, pa še kakšno blazinico si bom lahko not vtaknila. Sem ga pa kupila v Millerju - so po nekaj manj kot 9 EUR.


< Sporočilo je popravil Nepoznana -- 6.8.2009 11:45:33 >

(odgovor članu Tanik)
Neposredna povezava do sporočila: 824
   RE: Septembrke 2009 - part. III
6.8.2009 11:47:18   
kepica
Hojla punceuser posted image

Najprej hvala vsem za nasvete glede hemeroidov. Žal ni še nič boljše. Boli kot user posted image Strah me je, da bi morala s temle it rodit. Klicala sem tudi v lekarno in so brez idej. Včeraj in danes prakticiram hlajenje z ledenimi kockami, narejenimi iz kamelic in Faktu kremo. Včeraj sem zadevo porinila nazaj noter, pa me je še bolj  bolelo, pa tudi takoj nazaj ven skoči, tako, da bom to za nekaj časa opustila.  Danes bom še hladila in mazala, pa seveda čim manj sedela na riti. Bolj bom ležala ali polsedela.
Vidim pa, zakaj se mi tole vse skupaj dogaja. Mali se mi je zgleda spustil in ga čutim čisto spodaj. Včeraj sem čutila nekaj kreprik udarcev v mehur in črevesje, zato verjetno tudi hemeroidi. Ja, pa glavica seveda pritiska. Upam, da vseeno tole mine do poroda.

Vnetje dlesni se mi je čudežno popravilo čez nočuser posted image Še včeraj sem komaj jedla, danes zjutraj sem vstala, kot da nič ni. Upam, da tudi hemerodidi takole čez noč izginejo.user posted image

V torek sem imela pregled. Vse super, Hgb se mi je iz 103 dvignil na 111user posted image , pritisk pa iz 45/100 na 60/128user posted image
Naslednji pregled imam 25.8. Aja, pridelala sem pa vse skupaj 9,5 kg

CTG jaz sploh nimamuser posted image Sicer sploh ne vem, zakaj bi ga morala imeti, ampak vidim, da kar hodite. K sreči pa nimam težav s prehudim otrdevanjem trebuha. Je zelo redko invme verjetno zato ne pošljejouser posted image

Čaj malinovih listov: sem prav vprašala G, kaj misli o tem in je rekla, da ga babice res hvalijo. Tako, da si ga bom tudi jaz kupila in naslednji teden začela pit. Škodovat ne moreuser posted image

Našega malega bom pokrila s kovterčkom, če pa bo res zelo toplo, ga bom pa kar z dekico, oblečeno v posteljnino.

Sem pa včeraj končno dobila komplet posteljnine od Galebauser posted image user posted image Ni mi žal in res je lepauser posted image Še operem jo, pa imamo sobico pripravljenouser posted image

Kontracepcija: tudi jaz razmišljam, kaj bi izbrala, pa mi nič ni všeč. Sploh hormonske ne maram, to je pa itak že skoraj vse, kar je na voljo. Glede na to, da dolgo nisem zanosila, bova verjetno prakticirala na pimplmonteljnihuser posted image (beri: kondomih).

Lupčkanje dojenčkov gre tudi meni na živceuser posted image user posted image Moja tašča je malega vedno čist oslinila, ko ej prišla na obiskuser posted image Še bolj mi je šlo pa na živce, da ga je s tistimi umazanimi rokami po ustnicah..saj veste...buc buc buc...ko se je mali smejal, jest pa skoraj depresijo zraven dobilauser posted image Še razmišljam, kako bi tokrat to preprečila, čeprav dvomim, da mi bo uspelo.

Modrček za dojenje sem bila že v akciji, pa je prodajalka rekla, naj počakam čim dlje, ker so prsi na koncu res vsak dan večje. Zelo dobre modrčke sem videla v Neži (Kranj), mislim, da so od Lisce, nisem pa 100%. So pa okoli 20€. Jaz si bom šla dva kupit konec avgusta.

Planinc1979user posted image user posted image zate in za tvojo malo Julijo. Sem vesela, da mala lepo napreduje. Uživajte v crkljanjuuser posted image

Rubin.user posted image saj ne morem verjeti da se še kaj lahko zgodi. Upam, da vam čimprej posije sonček srečeuser posted image

Sedaj pa letim nazaj v akcijo. Pečem Nutellino torto za moža, ki ima danes 30 letuser posted image




(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 825
Stran:   <<   < Prejšnja stran  31 32 [33] 34 35   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  31 32 [33] 34 35   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?