|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dan za pop...
8.8.2009 11:29:26   
žab*ca
Sem čist depresivna.Sploh ne vem kaj mi je-vstala z levo nogo? Vem kaj mi je,že nekaj dni opažam,da nujno potrebujem počitek,klepet.. kr neki...malo časa zase.
Vsak dan je ista pesem zjutraj vstat,hitro zajtrk,hitro oblečt,potem sprehodi/obiski,pa kdaj mu dat malico,pa neče spat,pa hitro dat kuhat kosilo,pa neče spat,pa se igrat,pa cujne oprat,pa likat,pa pospravit,pa jok............ponoči ko bi se vsaj malo spočila pa jok kar naprej,kar naprej....

Ma saj nočem jamrat,ampak zdaj ko je končno zaspal,pa namesto da hitim poskusit čimveč pospravit,sem se vsela za računalnik in vam potožila.
Jutri je nov dan,in dragi moj Jakob veš da te imam najrajši na svetu.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dan za pop...
8.8.2009 12:12:52   
Anonimen
Pride tak dan, jutri bo bolje....
Koliko je pa star tvoj user posted image ?
Jaz se v takih trenutkih poskušam držati pregovora, ki ga je izjavil pokojni znanec; zraven dela sem se vlegel, pa mi ni nič hotel...user posted image Če drugega ne, me vsaj nasmeji-pregovor mislim.

< Sporočilo je popravil decembrka -- 8.8.2009 12:17:09 >

(odgovor članu žab*ca)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: dan za pop...
8.8.2009 12:36:23   
karamela
Ja res je pride tak dan ali več dni  in tudi mine.

Se mi zdi da skoraj vsi pridemo kdaj pa kdaj do trenutka ko ne zmoreš več in nujno potrebuješ počitek, klepet nekaj časa zase. Se mi pa zdi govorim na splošno za prijateljice znanke ki jih osebno poznam, da si same ne znamo ali pa nimamo energije, vzeti si čas zase.

Delo te bo počakalo. Mislim, da  prav tako kot spanje, hrana,  za regeneracijo človeka potrebna tudi zabava,pogovor,družba,. Za pospravit vse počaka tudi če ti malo poklepetaš, pa magari na rr-ju.


user posted image user posted image

(odgovor članu žab*ca)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: dan za pop...
8.8.2009 12:58:24   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: žab*ca

Ma saj nočem jamrat,ampak zdaj ko je končno zaspal,pa namesto da hitim poskusit čimveč pospravit,sem se vsela za računalnik in vam potožila.
Jutri je nov dan,in dragi moj Jakob veš da te imam najrajši na svetu.



pravilno!! user posted image Naredi si zraven še ledeno kavo z rumom in sladoledom in uživaj v trenutkih. Če si neprespana pa se raje malo uleži zraven njega in zaspi.
Delo vedno počaka.user posted image


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu žab*ca)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: dan za pop...
8.8.2009 13:15:45   
Anonimen
jst sem imela vceraj podoben dan....
sem samo na hitro spokala, zaprla vrata da nisem vec vidla bombe v stanovanju in odletela h kolegici na kavo in jamranje.
ma je pomagalo. ko sem nazaj prisla sem bla polna energije.(pac, kolkor je premorem v zadnjih dnevih)

(odgovor članu TomTaylor)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: dan za pop...
8.8.2009 13:17:09   
blaža
Jaz pa nimam bombe v stanovanju, mi je pa moj mož včeraj kao prenesel slike iz fotoaparata v comp in jih ene par manjka. Ostale iz fotoaparata je pa zbrisal in ne vem, če se dajo te slike, ki jih je zbrisal , na kak način obnovit. Ma sem jezna kot user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: dan za pop...
8.8.2009 13:48:17   
Anonimen
Pride vedno kak dan,ko ti ni za nič niti za živet po domače povedano pa prespiš in mine.

(odgovor članu blaža)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: dan za pop...
8.8.2009 14:21:17   
Ploha
IZVIRNO SPOROČILO: blaža

Jaz pa nimam bombe v stanovanju, mi je pa moj mož včeraj kao prenesel slike iz fotoaparata v comp in jih ene par manjka. Ostale iz fotoaparata je pa zbrisal in ne vem, če se dajo te slike, ki jih je zbrisal , na kak način obnovit. Ma sem jezna kot user posted image


pomoje da ne user posted image , se je meni tudi to zgodilo, lahko pa da je od fotoaparata odvisno,...

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: dan za pop...
8.8.2009 14:30:42   
ZmajTolovaj
Meni se zdi zdaj še OK, ko greš lahko ven, sprehod itn. Mene je groza zamorjenih deževnih novembrskih dni, ko si sam cel dan s tamalim(i) in zunaj lije, ti med 4 stenami, obup.
Ampak vse mine. Koliko imaš starega otroka? Meni je zdaj z dveletnico lažje zdržat doma, v bistvu je še najboljše, če pospravljam, ker mi hoče ful pomagat - zlagat iz pomivalca, dajat cunje v pralni stroj, nosi stvar v smeti, kar ji naročim, itn. No, pride pa v kratkem nov član, tako da ... bomo videli. Aja, čistočo stanovanja pa omejiš na minimum, kar ni nujno, počaka.


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: dan za pop...
8.8.2009 14:38:20   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: ZmajTolovaj

Meni se zdi zdaj še OK, ko greš lahko ven, sprehod itn. Mene je groza zamorjenih deževnih novembrskih dni, ko si sam cel dan s tamalim(i) in zunaj lije, ti med 4 stenami, obup.
Ampak vse mine. Koliko imaš starega otroka? Meni je zdaj z dveletnico lažje zdržat doma, v bistvu je še najboljše, če pospravljam, ker mi hoče ful pomagat - zlagat iz pomivalca, dajat cunje v pralni stroj, nosi stvar v smeti, kar ji naročim, itn. No, pride pa v kratkem nov član, tako da ... bomo videli. Aja, čistočo stanovanja pa omejiš na minimum, kar ni nujno, počaka.




ma dej no, pa sej za novembrom je veseli December, pa kmalu božičnica.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: dan za pop...
8.8.2009 15:32:17   
ZmajTolovaj
HAHA.
user posted image user posted image user posted image

pa 13. in še po možnosti 14. plača, ja
user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: dan za pop...
8.8.2009 16:20:15   
žab*ca
Stari smo 9mesecev in razen k frizerju 3x in 2x v shoping,k žal nisem nič na rit dobila,res nisem nikamor šla brez otroka.Hvala vam za klepet in tolažbo.

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: dan za pop...
8.8.2009 16:29:33   
Anonimen
Meni pa ni cist jasno, zakaj je treba vse hitro user posted image
A drugace sama zivis?

(odgovor članu žab*ca)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: dan za pop...
8.8.2009 18:41:29   
Klemy82
Hmm, dan za pop* sem imela včeraj. Preživela. Danes je bolje. :)

_____________________________

Jst.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: dan za pop...
8.8.2009 22:29:21   
sunny24
IZVIRNO SPOROČILO: blaža

Jaz pa nimam bombe v stanovanju, mi je pa moj mož včeraj kao prenesel slike iz fotoaparata v comp in jih ene par manjka. Ostale iz fotoaparata je pa zbrisal in ne vem, če se dajo te slike, ki jih je zbrisal , na kak način obnovit. Ma sem jezna kot user posted image



Se da obnovit oz rešit fotke
Sam v kak foto studio neste pa bo! user posted image

_____________________________

Sii protagonista della tua vita e non spettatore della mia..
Te lo spiego meglio...FATTI I CAZZI TUOI!!

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?