|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   denarna pomoč
9.8.2009 16:46:22   
mala zirafa
Vložila sem vlogo za denarno pomoč zase in otroka.Mož pa je brezposeln ampak ni na zavodu, ker je zamudil 7 dnevni rok prijave po poteku del. razmerja.Zdej pa sem dobila priporočeno pismo pa ga grem šele jutri dvignit.Kaj mislite da so mi tako hitro od poned. do včeraj poslali?Glede moža sem jim v opombah obrazložila stvar.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: denarna pomoč
9.8.2009 17:27:13   
blaža
Mož se lahko, če se ne motim tudi en mesec za nazaj prijavi. Jaz sem se vedno za nazaj prijavla, ne v roku 7 dneh.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: denarna pomoč
9.8.2009 17:44:03   
mala zirafa
Možu se je iztekla pogodba pred enim letom.Kako je zdaj s to prijavo?A ima vseeno pravico se prijavit?

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: denarna pomoč
9.8.2009 19:00:25   
blaža
ne, če se mu je iztekla pred enim letom, se pa ne more prijavit, mislim, da je rok okoli enega meseca za nazaj. kako to, pa da se ni prijavil? A je delal le kratek čas neprekinjeno?

kaj ti si zaposlena, al si tudi ti brezposelna?

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: denarna pomoč
10.8.2009 11:15:08   
maychi
Nisem prepričana vendar:
Prijavi se lahko na zavod kot iskalec zaposlitve, ne pripada pa mu denarno nadomestilo za brezposelnost (za to je rok za prijavo 30 dni od prenehanja del. razmerja).

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: denarna pomoč
10.8.2009 22:43:31   
poli*
Da ne bom po nepotrebnem odpirala nove teme:
Zadnje čase je govora o izplačevanju posebnega dodatka za soc. ogrožene.....
Saj je vse na dolgo in široko opisano, ampak še vedno nečesa ne vem. Ali bodo zraven porodniške upoštevali tudi otroški dodatek (kot dohodek)?
hvala in lp

(odgovor članu maychi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: denarna pomoč
26.8.2009 15:26:15   
mala zirafa
Hvala vsem, sem rešla z izredno pomočjo, ker v pon. že začnem delat.Den. pomoč so mi zavrnili, ker sem imela preveč denarja na računu.Pa rabla sem jo samo za 1 mesec.
Izplačano bom dobila šele oktobra.user posted image

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?