|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Cene kampov Hrvaška
11.8.2009 9:53:46   
Anneda
Smo čisto "frišni" v kampiranju, saj smo vedno hodili na dopust v apartmaje, zato nas zanima cena kampiranja. Šotor je za 4 osebe, 2 odrasla, 2 otroka stara 9 in 10 let. Kolikor gledam po netu so cene med kampi primerljive in bi nas bi to prišlo okoli 38-40 evrov na dan. Ne vem sicer, če sem gledala prav- v ceno sem štela 2 odrasli osebi (15 evrov), 2 otroka (9 evrov) in kamp parcelo (14,5 evrov). A je možno, da je to tako drago? Lani smo dali pa za zares lep apartma 50 evrov na dan.

Hvala za odgovore.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Cene kampov Hrvaška
11.8.2009 9:57:08   
Splišni
Ja je možn, ja. Na Hrvaškem je. Sploh v Istri. Kampi so totalno precenjeni. Saj si še poceni naračunala. Pa veliko bolje je iti tam konec junija - začetek julija. Ni gužve, cene so nižje, ker še ni glavna sezona.

Poglej Pomer. Ta je malo cenejši, pa je čisto O.K. No, vsaj za moje dojemanje kampov. Pa za par dni. Za dlje se pa v Istro ne splača.

(odgovor članu Anneda)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Cene kampov Hrvaška
11.8.2009 9:59:31   
darja72
Jap, bo kar držal tale tvoj seštevek. Časi, ko je bilo kampiranje poceni so že zdavnaj mimo. Res pa je, da se še najde kak cenejši kamp, ki je mogoče slabše urejen v primerjavi z dražjimi. Npr. San Polo ali Colone v Balah pri Rovinju. Ta je meni zelo fajn, pa še blizu je za kak kratek oddih.

< Sporočilo je popravil darja72 -- 11.8.2009 10:02:44 >


_____________________________

Kogar ni, ga ne pogrešamo!

(odgovor članu Anneda)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Cene kampov Hrvaška
11.8.2009 10:53:05   
mišolinka
Zdravo!

Si kar prav izračunala. Na žalost. Mi smo letos dali več za kamp na Pagu kot lani za apartma s štirimi zvezdicami (tudi Pag). user posted image


(odgovor članu darja72)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Cene kampov Hrvaška
11.8.2009 10:58:39   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: darja72
Časi, ko je bilo kampiranje poceni so že zdavnaj mimo.


To pa ne. Samo ne smeš iti v Istro.

(odgovor članu darja72)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Cene kampov Hrvaška
11.8.2009 11:02:18   
Katjusa
kamp pač ni poceni.... pa če računaš vso opremo..... no ampak eni kampiramo zato k nam je to všeč in ker nam to predstavlja tist taprav dopust.... mi smo bli letos na morju v apartmaju pa v termah v hotelu ampak meni še kr nekaj manjka in upam še na kak vikend kampiranja......
cene so pač take kot so ti punce povedale čist odvisno kam greš in kaj vse hočeš da ti kam ponuja.....

včasih smo hodli v kamp ker je blo to najcenejše počitnikovanje no zdej pa na žalost temu ni več tako in hodmo tja zato ker nam je to všečuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mišolinka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Cene kampov Hrvaška
11.8.2009 11:03:13   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

IZVIRNO SPOROČILO: darja72
Časi, ko je bilo kampiranje poceni so že zdavnaj mimo.


To pa ne. Samo ne smeš iti v Istro.

sej so podbone cene al ne?

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Cene kampov Hrvaška
11.8.2009 11:08:45   
Katjusa
evo tle bi te prišlo pod 30€ na dan http://www.campsibuljina.com/slo/.... kamp je lep veliko sence voda ful čista..... vse super..... ampak je pa voda ful mrzla ker je to pod velebitom in so izvri sladke mrzle vode.... mi smo bli 3 leta zapored tu.... sam zdej k so pa mali otroci pa ni tak fino zaradi mrzle vode

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Cene kampov Hrvaška
11.8.2009 12:43:24   
alda
evo še en zanimiv in koristen link o kampih v Slo, HR in ČG....cene pa so v enih res zelo niske, v drugih pa spet user posted image



http://www.avtokampi.si/kamp.asp?drzava=4&ID=124

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Cene kampov Hrvaška
11.8.2009 13:12:49   
sončnica14
Rada kampiram in kampirala sem že v številnih kampih (Slo, Hrv, Italija, Avstrija, Nemčija, Španija, Francija...), pa se mi zdi, da je najdražje ravno na Hrvaškem. In Hrvaški kampi me prav odbijajo. To, da kamp stane ravno toliko kot APP meni pač ni logično. Vse, kar v kampu dobiš je zemlja, pa skupne sanitarije (voda) in recimo nekaj elektrike. Vso opremo za spanje, kuhanje moraš kupiti sam. Medtem ko v APP dobiš vse (tudi posteljnino, posodo...). In da je cena skoraj ista. Ne vem no.
V tujini so kampi precej cenejši in lepši, vsekakor pa se cene v kampih in APP/sobah ne morejo primerjati.  V Avstriji smo za kamp npr. dali 24 €/noč, pa je bil kamp čudovit.
Če pomislim na kampiranje, me Hrvaška kar odbija. Grem s šotorom raje kam drugam.
LP

  

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Cene kampov Hrvaška
11.8.2009 13:17:20   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

IZVIRNO SPOROČILO: darja72
Časi, ko je bilo kampiranje poceni so že zdavnaj mimo.


To pa ne. Samo ne smeš iti v Istro.

sej so podbone cene al ne?



Ma kje pa. Mi smo v Grčiji in južni Dalmaciji (Pelješac) plačevali po 20 evrov za 2 odrasla in 1 otroka.

Aja, pa še obnašanje - ni primerjave. Tile v istri mislijo, da boga za jajca držijo. Še čistilke se obnašajo tako, da ljudi u **** pošiljajo, ker so ravno pomile, pa ji je kdo kaj umazal.

< Sporočilo je popravil Splišni -- 11.8.2009 13:19:08 >

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Cene kampov Hrvaška
11.8.2009 13:25:19   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

IZVIRNO SPOROČILO: darja72
Časi, ko je bilo kampiranje poceni so že zdavnaj mimo.


To pa ne. Samo ne smeš iti v Istro.

sej so podbone cene al ne?



Ma kje pa. Mi smo v Grčiji in južni Dalmaciji (Pelješac) plačevali po 20 evrov za 2 odrasla in 1 otroka.

Aja, pa še obnašanje - ni primerjave. Tile v istri mislijo, da boga za jajca držijo. Še čistilke se obnašajo tako, da ljudi u **** pošiljajo, ker so ravno pomile, pa ji je kdo kaj umazal.

imaš pa slabe izkušnjeuser posted image
a da je tako poceni no sam to moreš pol it vsaj za ene 10-14 dni drgače se ne splača take poti obračat.... za kake krajše počitnikovanje je men vrsar (kamp valkanela) ravno prav in dost dober, da lahko rečeš da si v kampuuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Cene kampov Hrvaška
11.8.2009 13:26:39   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: sončnica14

Rada kampiram in kampirala sem že v številnih kampih (Slo, Hrv, Italija, Avstrija, Nemčija, Španija, Francija...), pa se mi zdi, da je najdražje ravno na Hrvaškem. In Hrvaški kampi me prav odbijajo. To, da kamp stane ravno toliko kot APP meni pač ni logično. Vse, kar v kampu dobiš je zemlja, pa skupne sanitarije (voda) in recimo nekaj elektrike. Vso opremo za spanje, kuhanje moraš kupiti sam. Medtem ko v APP dobiš vse (tudi posteljnino, posodo...). In da je cena skoraj ista. Ne vem no.
V tujini so kampi precej cenejši in lepši, vsekakor pa se cene v kampih in APP/sobah ne morejo primerjati.  V Avstriji smo za kamp npr. dali 24 €/noč, pa je bil kamp čudovit.
Če pomislim na kampiranje, me Hrvaška kar odbija. Grem s šotorom raje kam drugam.
LP

 

teden dni na slovenski obali me pride dražje kot na hrvaškiuser posted image italija je še dražja vsaj to kar sem jst gledala, avstrija nima morja.... ostalo pa je za nas zdej predaleč k so mali otroci.....

(odgovor članu sončnica14)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Cene kampov Hrvaška
11.8.2009 16:07:57   
alamar
IZVIRNO SPOROČILO: Anneda

Smo čisto "frišni" v kampiranju, saj smo vedno hodili na dopust v apartmaje, zato nas zanima cena kampiranja. Šotor je za 4 osebe, 2 odrasla, 2 otroka stara 9 in 10 let. Kolikor gledam po netu so cene med kampi primerljive in bi nas bi to prišlo okoli 38-40 evrov na dan. Ne vem sicer, če sem gledala prav- v ceno sem štela 2 odrasli osebi (15 evrov), 2 otroka (9 evrov) in kamp parcelo (14,5 evrov). A je možno, da je to tako drago? Lani smo dali pa za zares lep apartma 50 evrov na dan.

Hvala za odgovore.

Dva otroka 9 in 10 in šotor za štiri osebe.user posted image Tole se boste morali stiskati. Sicer odvisno od šotora, ampak je priporočljivo imeti vsaj za osebo večjega, če  ne dve.
Drugače poskusi Njivice na KRKu. Zelo soliden kamp, bi vas pa prišlo cca 24 EUR na dan po 22.08, kolikor sem gledal. Pa že en dva tri si dol - dobrih 150km od Ljubljane.user posted image


Edit

vidim, da je danes na avtokampi nov članek - kampi v severni istri

http://www.avtokampi.si/novica.asp?drzava=0&ID=151




< Sporočilo je popravil alamar -- 11.8.2009 16:11:22 >

(odgovor članu Anneda)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Cene kampov Hrvaška
11.8.2009 23:41:55   
margot
6 dni na rabu kamp san marino 2 odrasla + 2 otroka + kamp prostor+elek. + takse...=200€
ne vem kakšen apartman dobite za ta denar

(odgovor članu alamar)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?