|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  125 126 [127] 128 129   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avgustovke 2009 2. del
11.8.2009 9:36:06   
Anonimen
hel, vse najboljse tvoji tjasi!!!!!pa da bo superrrr sestriccauser posted image user posted image user posted image

ANČ!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image ..........HOCEM STRIPIIIIING!!!!!!!mave na isti dan rok. pa bom rekla jutri G naj mi ga nardi!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image upam da bo hotla!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

A boli to?user posted image

(odgovor članu *anč*)
  Neposredna povezava do sporočila: 3151
   RE: Avgustovke 2009 2. del
11.8.2009 9:39:16   
mony5
ČESTITKE VSEM NOVIM MAMICAM IN NJIHOVIM
user posted image (MATEJA4, TEJČI77) user posted image user posted image user posted image

_____________________________

In končno smo jo dočakali, 19.8.2007 se nam je pridružila princeska ZOJA

(odgovor članu *anč*)
Neposredna povezava do sporočila: 3152
   RE: Avgustovke 2009 2. del
11.8.2009 9:48:12   
mony5
No pol bom pa še jaz malo pojamrala! Jst sem tud full slabo spala! Se je Zoja zbudila ob 23-ih in se ji je čist dogajal in on se bo igrala in ne spala! Sem šla v spalnico spat, je bil moj z njo in kar naenkrat pride k meni, jo pustim, da bi kao zaspala pa se samo premetava po postelji in ne spi! Jo dam v njeno posteljo in ne spat (jok, pa ven iz postelje skoz leze,imamo problem, ker noče v svoji postelji spat ker je najina boljša!!! ...) katastrofa! Jst pa komaj gledam! In mi zaspi šele ob 2.00! In zdej grem nazaj spat k komaj še gledam!

Pri nas tudi še ni popadkov, sem pa slab prst odprta, user posted image je baje že čisto spodaj ampak sem lahko v enem kosu še user posted image 14 dni, tako da upam, da ne bo isto kot pri Zoji ko sem rodila šele 10 dni čez rok!!! Naslednji pregled imam v petek 14.8.

_____________________________

In končno smo jo dočakali, 19.8.2007 se nam je pridružila princeska ZOJA

(odgovor članu mony5)
Neposredna povezava do sporočila: 3153
   RE: Avgustovke 2009 2. del
11.8.2009 9:49:06   
mony5
hel tvoji Tjaši pa vse naj naj user posted image user posted image user posted image

_____________________________

In končno smo jo dočakali, 19.8.2007 se nam je pridružila princeska ZOJA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3154
   RE: Avgustovke 2009 2. del
11.8.2009 10:11:12   
sams
Ojla drage moje,
jaz sem tudi slabo spala, na srečo pa je mali spal kot en polhec.

Tanchy, sem enkrat že v lekarni prosila za probiotike pa so rekli, da jih tako majhnim otrokom ne dajejo user posted image  Tako da pridno papcamo jogurte. kerala in aprilčica, hvala za user posted image . Včeraj je bil ful dobre volje, je jedel bolj light varianto, ful je spal. Danes je vse več ali manj OK, zato sem ga peljala v vrtec (ker namreč se tudi meni ene 2x letno zgodi to, da kakšen dan se "spucam" ful bruham in driskam, potem pa je OK). Če bo karkoli, me bodo že poklicale in pridem po njega. Mogoče je tudi zaradi zobkov, ker so mu v 2 tednih prišle skoraj vse 3 in 4....

cowgirl, fuuuul lepa je Ivana user posted image

vse naj naj za Tjašo od hel32 user posted image !!!

Tanchy in anč, upam, da sta vaša 2 kaj boljše user posted image . Bogi otročički.... Jaz imam recimo ful fobijo pred štedilnikom, da ne bi kdaj polil po sebi vrelo vodo user posted image ....

aprilčica, sem si rekla, da se moram malo sfrizirati, ker potem ene 2 meseca verjetno ne bom utegnila (bom mogla ujeti novi ritem in pri nas lenčinah gre to bolj počasi user posted image ). Ampak zanimiva je ena stvar: jaz grem vedno k drugi frizerki, ker še iščem svojo, ki me bo tako cenovno kot osebnostno kot kakovostno prepričala. No, pri nas so za striženje in feniranje cene od 24 - 30 €. Meni se zdi to ful velik razpon. Kako pa so kaj pri vas cene??? Oh, koliko lažje je bilo imeti skodrane lase (in ful bolj poceni), celo življenje sem si vse sama zrihtala.... Ja kerala, spet sem kot filmska diva, frizura je super, sem zelo zadovoljna user posted image . In še je fuuul lahka za vzdrževanje....

(odgovor članu mony5)
Neposredna povezava do sporočila: 3155
   RE: Avgustovke 2009 2. del
11.8.2009 10:14:16   
aprilčica07
Očitno smo vse slabo spale danes. Sicer slaba uteha, ampak paše, če vem, da nisem bla edina...user posted image user posted image user posted image user posted image

anč: v Ikeo greste?  ma v Celovec? mi čakamo, da jo bojo odprli tle blizek nas, ker nam je Avstrija  vseeno predaleč.... super, da si tako opravila na pregledu in da je mv mehek ko puteruser posted image user posted image user posted image user posted image boš rodila ena dva triuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
monty: tudi naš je imel dirke ponoči, njega je blo pa strah grmenja in bliskanja in bi tudi delal vse drugo le spal ne.. in itak ne pozna več svoje postelje, je naša bolša...user posted image user posted image user posted image user posted image
AnjaPH: tudi jst sem včeraj zaspala po enem konkretnem paninču... se mu nisem mogla upirat, več..user posted image
eee35: jst sem pa mislila, da si v akciji že.. ma očitno je malemu preveč lepo pr tebi.. kaj češ, saj ima vse kar rabi..user posted image

No, jst sem pa pršla zdaj nazaj iz potepa, sva bla z malim zunaj, ampak pr nas se ni ohladilo, je še slabše kot je blo, za popiz....user posted image Itak čaja iz malinovih listov nisem dobila, sem kupla neko podobno reč, ki naj bi tudi pomagala.. Me prav zanima, ja.. Pa eno flašo za bejbo sem kupla,  glede na izkušnje od prvič z dojenjem moram bit pripravljena..

Zdaj pa kaj skuhat.. ampak kaj? Mater se mi ne ljubi... Bi kr šla, nekam na hladno....user posted image


_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu mony5)
Neposredna povezava do sporočila: 3156
   RE: Avgustovke 2009 2. del
11.8.2009 10:17:56   
aprilčica07
sams: ah, tle je glede cen še slabše se mi zdi.. jst sem bolj čudno skodrana, nisem ne ravna in ne kodrasta in sem se ful let likala, po Jakobu pa sem se naveličala in menjala frizerko.. Ta me res super postriže, preživim brez likanja, le malo gela in pene in sem znosna... strižt se grem na 2 do 3 mesece, postriže me ne nevem kolko, bolj oblikuje frizuro in redči lase, pa plačam od 30 do 40 eur... če bi se še barvala pr njej bi zneslo med 70 in 80 eur... ampak to je tu mač.. za striženje pač dam, ker sem zadovoljna in me res zna poštimat, da mi je ok, ampak barvat se pa  znam lih tako sama...user posted image user posted image user posted image

Super, da je tamali bolši......


_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 3157
   RE: Avgustovke 2009 2. del
11.8.2009 10:24:01   
Alisa
oj,
evo pr ns se nič ne dogajauser posted image , mala še kar sedi, popadkov nič, voda, kri, pritisk ok, ctg kot iz knjige še karuser posted image , tako da bom čakala na pdp.
Naslednji pregled imam prestavljeno iz 17.8 na 19.8 in takrat spet CTG, pa če ne bo nič vse do 21.8 ctg, jao bom več pri gin. kot domauser posted image

Je pa rekla da če mi voda odteče, kar je pri medeničkah velikrat, da moram sm rešilca poklicat pa me more v ležečem položaju odpeljat.
Tako da bom rajši kar v bližini doma, ker se baje če mi voda odteče in glede na to da je mala v medenični ne smem niti stuširatuser posted image , sm veš kaj en hiter tuš pa tud ne bo panike po mojem.
No bomo vidli kako bo vse skupaj potekalo.

Pri nas v bloku je pa lift crknu in smdi ko kuga, tako da sem morala iz vrnjega štuka peš dol in zdaj nazaj gor. Ko slon sem dihala.
Nič grem zdaj mal pojest, pa mislim da bo še en kofe padu.


_____________________________

preden si bil spočet, sem si te želela,
še preden si bil rojen, sem te ljubila
in komaj si se rodil, bi zate umrla.
To je čudež življenja.



(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 3158
   RE: Avgustovke 2009 2. del
11.8.2009 10:30:05   
sams
IZVIRNO SPOROČILO: aprilčica07

strižt se grem na 2 do 3 mesece, postriže me ne nevem kolko, bolj oblikuje frizuro in redči lase, pa plačam od 30 do 40 eur... če bi se še barvala pr njej bi zneslo med 70 in 80 eur...


Ful stane user posted image  Jaz se teh cen šele privajam.... Mene na srečo barva moj user posted image , če ne bi tudi obubožala, ker postajam ful siva. Prej sem bila blond, pa so malo potemneli in začeli siveti in po mojem je zdej ena taka mišja barva user posted image ...

eee35, ti pa se kaj javi, me zanima, kako je! Mora pa biti dolgčas v bolnici čakati na dan D....

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 3159
   RE: Avgustovke 2009 2. del
11.8.2009 10:52:08   
eee35
Glede las: jaz sem si jih na kratko postrigla, da imam manj težav kao, pa mi grejo na živce, tudi imam skravžane, pa za poletje so fajn, samo umiješ, nič več ti ni treba z njimi počet. Pozimi več sra...ja. Pa si jih mijem vsak dan, že od srednje šole, tako, da malo časa rabim za vse to.
Evo, sem šla na en kofe, malo sem matrana, ker sem spala samo kakšne 4 ure. Drugače nič slabega se tukaj ne dogaja - za jest dobiš, pa še okusno, vsi so prijazni, malo ležim, malo hodim, pa čakam, kdaj se bo ta mali za akcijo kakšno odločil. Zgleda mu je preveć udobno notr.
Ponoči je bila tukaj močna nevihta, tako se je bliskalo, da je bilo čist svetlo v sobi.
Aha, zdaj sem spet sama, me prav zanima, če mi bojo kakšno cimro spet uturili, ta prejšnja je bila prav fajn.
Mojuser posted image je vprašal za porod ta svojo kolegico, ki je babica, baje ta medenični traja povprečno 30% dalje časa kot normalen, zadnje dni pa so imeli tukaj 6 medeničk (tok o 4% populacije!!!!), pa vse so rodile po naravni poti. Itak te baje skoz spremljajo, če je kakšna stiska, letiš takoj na CR. Prerežejo te ponavadi, s tem se je treba raje sprijazniti.user posted image

(odgovor članu sams)
Neposredna povezava do sporočila: 3160
   RE: Avgustovke 2009 2. del
11.8.2009 10:55:36   
eee35
Miška, vidim, da nikamor še nisi šla, držim pesti, da ne čakaš predolgo, ker vem, kako je to...
Alisa - s tem odtekanjem vode, pa tudi je hecno, dve sta prišli ponoči, ampak obe z avti, ne z rešilci, ena šele zdaj rodi, druga pa že ob 4 imela ta malega v rokah...Baje pol lahko en dan še čakaš, da se odpreš. No edino, če je kaj narobe z user posted image , pol ti verjetno sprožijo.

(odgovor članu sams)
Neposredna povezava do sporočila: 3161
   RE: Avgustovke 2009 2. del
11.8.2009 10:58:43   
aprilčica07
sams: ja, te cene so ubijalske pr frizerkah... jst se tudi sama barvam, ali pa me mama ali pa moj in pač pršparam.. glede striženja pač dam tolko kot je treba, ker sem pol zadovoljna, ampak se mi zdi, da je vseeno pretirano.. pa še ta moja je kao neka fensi špenci frizerka, ki baje striže same pomembneže tl v NG (hitovci in ostali, ki si mislijo, da so nekiuser posted image 9 in si pač to lahko prvošči.. ostale mislim, da niso tako drage, čeprav se cene lih bistveno ne razlikujejo...
eee35: tudi tle je bla nevihta in se je vse svetlo naooli, pa treskalo je ko noro, je blo res divje... upam, da boč čim prej rodila in se rešla muk...user posted image
alisa: oo, je otročku preveč lepo notri, da bi ven silil... isto čaka mene, če ne rodim kaj kmalu bom več v ordinaciji kot doma.. oh ja, vse za otročke, ne?




_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu eee35)
Neposredna povezava do sporočila: 3162
   RE: Avgustovke 2009 2. del
11.8.2009 11:03:35   
Alisa
IZVIRNO SPOROČILO: eee35


Alisa - s tem odtekanjem vode, pa tudi je hecno, dve sta prišli ponoči, ampak obe z avti, ne z rešilci, ena šele zdaj rodi, druga pa že ob 4 imela ta malega v rokah...Baje pol lahko en dan še čakaš, da se odpreš. No edino, če je kaj narobe z user posted image , pol ti verjetno sprožijo.


Zgleda da je odvisno v kakem položaju je otrok. Ker meni je v 1. user posted image tud odtekla voda na pregledu v porodnišnici in so mi še klistir dal, pa stuširala sem se pa od 16h do pol 7 čakala na hodniku, potem pa so se začeli popadki in sem šla v porodno ob 8,25 sem pa rodila.


Zdaj pa sedi oz. je v medenični vstavi in ne gre kar tako, traja dlje pa morajo bolj pazit zaradi popkovine, da se ne zaplete, pa nima z ritko glih tako dobrega prehoda skozi porodni kanal kot če je na glavico obrnjen. Anže je bil na glavo obrnjen že vse od 26. tedna.
Punca je pa bolj trmasta in rajši sedi.


_____________________________

preden si bil spočet, sem si te želela,
še preden si bil rojen, sem te ljubila
in komaj si se rodil, bi zate umrla.
To je čudež življenja.



(odgovor članu eee35)
Neposredna povezava do sporočila: 3163
   [Brisano sporočilo]
11.8.2009 11:05:31   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Alisa)
  Neposredna povezava do sporočila: 3164
   RE: Avgustovke 2009 2. del
11.8.2009 11:06:50   
Anonimen
hm, gonzaa--->je to plačana reklama???user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 3165
   RE: Avgustovke 2009 2. del
11.8.2009 11:07:52   
Anonimen
mater mi grejo na zivce taki!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
po mojem zato, ker na moji strani isto dolocen fol dela.....brezplačna reklama!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3166
   RE: Avgustovke 2009 2. del
11.8.2009 11:21:59   
Lorian
hel32 sedaj si me pa prestrašla. A si bila dolgo v bolnici ali samo en dan. Ker za en dan se še pogodim, za več pa ne.
Aprilčica07 ti si mi včeraj omenila čaj od Ašiča, a je za nosečnice, ali za odvajanje vode. Samo da vem, ker ko se v lekarni prikaže moj trebuh, mi ne dajo čisto nič za odvajanje vode, če je pa za nosečnice pa ga že morjo dat! Drugač bom pa mojga poslala!
Kak ste srečne, da je deževalo, pri nas pa čisto nič in je ful sparjeno.
Držte pesti za jutri, da me ne pospravijo v bolnico!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3167
   RE: Avgustovke 2009 2. del
11.8.2009 11:31:57   
opatija
Ojla bejbe!

Midva sva še kar skupaj. Pred parimi dnevi je bil še kakšen popadek, sedaj pa nič več ne čutimuser posted image

Mony ko sem prebrala tvojih 10 dni čez rok me je skor kap!!! Tega me je najbolj strah. V četrtek grem v porodnišnico, ko bo en teden čez rok in vztrajam da mi sprožijo takoj ali najkasneje v petek. Niti pod razno ne mislim čakat še cel vikend in ugibati ali je s plodovnico še OK, ali je bilo 10 gibov, ... Ali so tebi tudi spreminjali rok poroda? Meni so ga prvič prestavili en teden naprej in sem nato rodila na prvi rok (teden kasneje) tokrat pa se je zgodba ponovila. Imam občutek, da so prestavljali glede na velikost. Jasno da je moj otrok večji, če sem jaz čez 180, moj user posted image pa ima 195! Jaz sem se čist naštimala na 6.8. in se mi že kar meša od pričakovanja.

AnjaPH a imaš ti tud težave s hemeroidi!? Lih sem hotla pojamrat, ker me matrajo za znoret. Probleme imam še od prvega poroda, sedaj pa je čist noro. Ne morem sedeti, boli ko hodim, obup! Me je kar groza kaj bo po poroduuser posted image Napotnico za rektologa imam že na stand by, tako da se bo po porodu treba it pokazatuser posted image

anč & Kerala Ja, Škof je prou fajn, mousse je bil pa tud ugodno prebavljenuser posted image Mogoče pa moj user posted image zato noče ven, ker ga hranim s tartufki, pa z moussem... Sej če dobr pomislim, se tud meni ne bi nikamor mudilouser posted image

Glede frizure, spravljam si umit lase, pa se mi tako ne daaa. Narastek imam dober cm, na žalost kar dobr seka, ker so mi lase ful posvetlel, ampak zdej pa res ne mislim k frizerju. Bom za to izkoristila prve proste urice med dojenjem.

Sploh ne vem več, kaj nej sama s sabo. Lahko bi mal pospravljala, pa sem vedno bolj lena. Pa čist preveč jemuser posted image

Jest bi že tako rada videla in poljubčkala mojega fantička!

Čao, čao


(odgovor članu mony5)
Neposredna povezava do sporočila: 3168
   RE: Avgustovke 2009 2. del
11.8.2009 11:38:56   
aprilčica07
lorian: mislim, da čaj od Ašiča ni za nosečnice.... no, gori ne piše da je za nosečnice, ampak ga lahko pijemo, je za odvajanje vode, meni je moja g rekla, da ni panike, da ga lahko pijem in tudi v lekarni ni nič težila.... je pa tako, da mi danes ne lih pomaga, je lih tolko deževalo ponoči, da je zdaj še slabše in je za popiz.... od te sopare in toplote..... upam, da jutri dobro opraviš..user posted image user posted image user posted image
opatija: ja, to čez roke je grozno.. mi je včeraj sodelavka od mojga povedala, da je bla 14 dni čez, sicer pred parimi leti, ampak je bla, me je tudi mene kmali posulo.... sem računala, da bi pol rodila septembra in sem bla kr tečna takoj.. je zoprno čakat, ampak kaj čemo, deteca očitno nimajo sile, ker jim nič ne manjka notri...user posted image
Jst imam v petek pregled in bomo vidli kaj do dr rekla.. se mi zdi, da bom zdaj ro roka več tam kot doma.. oh ja...user posted image


_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu opatija)
Neposredna povezava do sporočila: 3169
   RE: Avgustovke 2009 2. del
11.8.2009 11:41:30   
Anonimen
jooooj, mene tudi tolko firbec daje kake bojo jutri novicke pri ginekologu.....
po mojem ne bom nic spala. bom pa 9 dni pred rokom jutri, tako da je vse mozno.
tud to, da mi ne bo treba jituser posted image , da bom ze v ljuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu aprilčica07)
  Neposredna povezava do sporočila: 3170
   RE: Avgustovke 2009 2. del
11.8.2009 11:49:25   
Lorian
Sem kar mojga poklicala in mu naročila da kupi, ker če ne bom spila kaj bom res pristala v bolnici.
Če pa bo porod sprožlo pa še tolk boljš. Se bom vsaj nehala matrat.

Lepo se imejti in čim več počivajte, ker kmalu ne bomo več!

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 3171
   RE: Avgustovke 2009 2. del
11.8.2009 11:51:00   
zima07
Raport:
Vse ok, brez sprememb, čakamo...No, saj četrtek ni daleč...user posted image

A res se dogaja, da tudi 14 dni čez rok puščajo? Moja G. mi je v prvi nosečnosti rekla, da je 1 teden za njo max...Potem pa sproži-čeprav najbrž vseeno pogleda m.v., plodovnico, odprtost?!

Držim pesti za tiste, ki gredo v akcijo in za tiste, ki si tega želijo (miška....user posted image )...

Se beremo.....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3172
   RE: Avgustovke 2009 2. del
11.8.2009 12:07:39   
Anonimen
sam ne vem noooo.....ta nasa user posted image je res en fenomen.
se presno sem vedela da sem noseca sem na sihtu ful tezke stvari delala. je bilo 1 obdobje ko smo na irmi selili proizvodnjo in je blo treba vrata prelagat iz nizkih na visje police. pa se marsikaj tezkega fozocno. in se je mala obdrzala. pl sem doma ful delala. prestavljala pohistvo, belila. tadeja se okol nosila vsake tolko. zdaj se spucala tepig in ga dala pod kavc nazaj. sem morala seveda kavc privzdignit.
pa nic od nic....user posted image

(odgovor članu zima07)
  Neposredna povezava do sporočila: 3173
   RE: Avgustovke 2009 2. del
11.8.2009 12:15:37   
Tanchy
Tako, babnice, jaz sem s pregleda. Vse še kao normalno, CTG ok, brez popadkov, le v vodi nekaj krvi user posted image . Sem bila pri nadomestnem G in je za user posted image user posted image user posted image , en stari ata, pol pa ne veš a bi kej spraševal al nebi, kaj bi rekel, groza. Naslednji pregled imam 18.08. pa ne vem če bomo dočakali.

Mal mi je tale čep čuden - začel se je luščit prejšnjo soboto, se pravi 10 dni nazaj, potem v pon, nato mir kot da nebi blo nič. Dons ga je blo pa spet velik na kupu user posted image . Kok sploh je tega?! A pol ko se vendarle odlušči, se res začne kaj bolj dogajat al kako? G mi je pa reku, da je to čist ok, da ni panike in ko bo, bo.

Mi je pa že tam spodaj kot bi mogla rodit, vse razboleno, včasih komaj hodim...

Hvala vsem za objemčke Leonu, sej mislim, da je najhuje za nami *anč* tvojemu Tristanu pa tudi user posted image user posted image user posted image . Imamo pač živahne otročke.



_____________________________

Najlepše je živeti za svoje otroke!


(odgovor članu zima07)
Neposredna povezava do sporočila: 3174
   RE: Avgustovke 2009 2. del
11.8.2009 12:18:25   
Muca83
Dan! Evo, sem že dobila odgovor glede porodniške v drugi rubriki foruma in mi je odleglo user posted image

Danes sem sanjala, da je bila moja pikica že pri meni in je jokala, ker je bila lačna, jaz je pa sploh slišala nisem user posted image Grozno. Danes grem pa končno res k frizerju, sem se naročila ob 13h. Ma se spravljam že ene 3 mesece user posted image Lasje pa vsi scepljeni. Obup!

Drugače pa komaj čakam jutrišnji pregled, upam, da bo kakšna bolj konkretna informacija kaj in kako bomo dete spravili ven. Čeprav me je zdaj Pušenjakov odgovor res malo zbegal, jaz ne vem zakaj to vsak kar nekaj po svoje dela, zakaj se ne morejo uskladiti in vsi enako delat user posted image

A se pri vas tudi zadnje čase dogaja, da ljudje znajo rečt samo še: "A ti si pa še kar v enem kosu?" "Ja a ti pa še kar s trebuščkom?" "Ja kdaj imaš pa rok, a nisi že mela?" user posted image Jaz nekaterim potem povem, da sem slonica in nosim 22 mesecev user posted image


_____________________________

Lana, 27.08.2009 (3.460 g, 50 cm, OG 37 cm)
6. mesec: 7.430 g, 67 cm
7. mesec: 8.240 g, 68 cm

(odgovor članu zima07)
Neposredna povezava do sporočila: 3175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  125 126 [127] 128 129   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  125 126 [127] 128 129   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?