|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 198 199 [200]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del :))
10.12.2009 21:13:37   
style
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: style

Čeruser posted image


O ti pič...ica, kako smo?


supercauser posted image

pa pri vas?

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4976
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del :))
10.12.2009 21:15:55   
style
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: Srčekgirll

IZVIRNO SPOROČILO: kasso


špelin@, Ja, bi lahko takoj razložila, da ne bi jaz tečnarila s piazzo. Po taki prvi izkušnji verjemi, da jaz sigurno ne bi več stopila notri.

katy super, da se vidimo user posted image user posted image za Larin komolec

sesil, ja ja, sem te vse razumelauser posted image zrihtaj si fraj nedeljouser posted image

srčekgirl user posted image user posted image user posted image za Vidka .
kakorkoli se boš odločila, meni se ni problem ustavit na Uncu in te pobrat, prostor bo user posted image

JA PRIDEM, jeeeeeeeeee. Ti bom na ZS poslala tel. št. da se slišmo. Če bo plac me lohk pobereš, če ne bom šla pa sama.



user posted image user posted image user posted image user posted image   SUPER SGuser posted image user posted image user posted image user posted image


o jej katy kaj pa je delala Lara?? bogica malauser posted image user posted image user posted image user posted image


SG: tooooooooooooo bejbauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4977
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del :))
10.12.2009 21:17:05   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: style

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: style

Čeruser posted image


O ti pič...ica, kako smo?


supercauser posted image

pa pri vas?



Običajno. Obešam coteuser posted image . Sem na njih pozabila, pa jih moram sedaj pred spanjem. Ju3 me je poklical k sebi na pogovor direktor. Mi že slabiuser posted image

(odgovor članu style)
Neposredna povezava do sporočila: 4978
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del :))
10.12.2009 21:18:21   
style
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: style
kasso vidim, da obe zahajave v piazzouser posted image ej meni je to najboljša gostilna, ren,  tak bi lahko vsak dan jedlauser posted image špelin: kaj pa vem, meni se ne zdi dragooooo, ker sem bila že v veliko dražjih g. in še povrh zanič hranauser posted image ampak pomembno je da se vidmo in se mamo fajn, a ne?


Tako, da meni se zdi super ideja, da na enem koncu jemo in zašpilamo bowlinguser posted image


Lej, verjemi, da bi jaz še pred par leti Piazzo hvalila še pa još. Nekaj časa sem tam zraven delala in sem bila vsakodnevno pri njih na malici, kolega je bil tam natakar in sem bila stalna gostja user posted image Ampak so se mi potem tako zasrali, da glava peče.

Prvič, ko sva se s prijateljico avgusta 2007 vračali preko LJ domov in sva se tam ustavili na čvekcu. Sedeli sva zunaj za eno tini-mini vegasto mizico in hoteli naročiti pijačo. Natakar naju je zelo vzvišeno in sovražno nadrl, da nama pijače brez naročila hrane ne bo postregel. In sva se odločili, da naročiva eno sladico ter jo skupaj pojeva. Ampak natakar je rekel, da to ni dovolj in da morava naročiti vsaka svoje ali pa naju ne bo postregel. Poslala sem ga v ku*ac, vstala in šla.

Ampak osel je šel še drugič na led: lani spomladi sva šla z možem s pregleda na GK in jaz bi jedla pizzo iz Piazze. Najprej se mi je skoraj zaletelo, ker se je vse obupno podražilo, potem pa je bila pizza še tako slana (že samo testo je bilo hudo presoljeno), da sva šla iz Piazze direkt na Petrol po 2 1,5 l plastenki vode, ki sva ju do doma stankala, kolikokrat sem šla ponoči pit, pa raje ne bom user posted image

Ja, tako da: meni se je Piazza zasrala do vratu in še čez. Bom pa, če se bomo dobile tam, vsekakor prišla, ker se mi gre za druženje. Će se še spomnite, nam je lani sesil lepo povedala, da ne mara kitajske, ampak je vseeno prišla, ker se ji je šlo, da se srečamo. Na tak način razmišljam tudi jaz. Ne morete pa pričakovati, da bom skakala v zrak od navdušenja nad Piazzo user posted image




glej prijateljica moja iz spoštovanja do tebe, zdaj po tem prebranem niti slučajno ne bi želela tjauser posted image

Meni je itak vseeno kam gremo, itak šofeja imam, tako da še napijem se ga komotuser posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4979
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del :))
10.12.2009 21:20:07   
style
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: style

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: style

Čeruser posted image


O ti pič...ica, kako smo?


supercauser posted image

pa pri vas?



Običajno. Obešam coteuser posted image . Sem na njih pozabila, pa jih moram sedaj pred spanjem. Ju3 me je poklical k sebi na pogovor direktor. Mi že slabiuser posted image



to pa je nekaj kar jaz najbolj sovražim: obešat cote pred spanjemuser posted image

opa kaj pa si naredilauser posted image

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4980
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del :))
10.12.2009 21:20:13   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

naša je šla spat ob 19.30 pa je bil do zdele že 2x alarm, skoz pravi, da buba, buba, .... joj ti zobki..kdaj bo konec z njimi user posted image


naš se je šel takrat šele kopat.. zdej pa razgraja pri babici in dediju, jutr je tako ali tako doma z atijem, in bo lahko spal dlje (če bo).

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 4981
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del :))
10.12.2009 21:20:20   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: style

glej prijateljica moja iz spoštovanja do tebe, zdaj po tem prebranem niti slučajno ne bi želela tjauser posted image

Meni je itak vseeno kam gremo, itak šofeja imam, tako da še napijem se ga komotuser posted image



jst tudi..jeeeeeej, to bo fešta letos..
 
aja sporočam še, da aurora tudi pride..me je klicala prej.

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu style)
Neposredna povezava do sporočila: 4982
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del :))
10.12.2009 21:20:41   
style
a gremo na nov del?

(odgovor članu style)
Neposredna povezava do sporočila: 4983
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del :))
10.12.2009 21:21:28   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: style

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: style

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: style

Čeruser posted image


O ti pič...ica, kako smo?


supercauser posted image

pa pri vas?



Običajno. Obešam coteuser posted image . Sem na njih pozabila, pa jih moram sedaj pred spanjem. Ju3 me je poklical k sebi na pogovor direktor. Mi že slabiuser posted image



to pa je nekaj kar jaz najbolj sovražim: obešat cote pred spanjemuser posted image

opa kaj pa si naredilauser posted image



Nimam pojmauser posted image . Kaj dobrega sigurno ne. Bom sporočila ju3, če bo kaj pretresljivgauser posted image

(odgovor članu style)
Neposredna povezava do sporočila: 4984
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del :))
10.12.2009 21:22:01   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: style

a gremo na nov del?

JA

(odgovor članu style)
Neposredna povezava do sporočila: 4985
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del :))
10.12.2009 21:22:11   
style
IZVIRNO SPOROČILO: jana81

IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

naša je šla spat ob 19.30 pa je bil do zdele že 2x alarm, skoz pravi, da buba, buba, .... joj ti zobki..kdaj bo konec z njimi user posted image


naš se je šel takrat šele kopat.. zdej pa razgraja pri babici in dediju, jutr je tako ali tako doma z atijem, in bo lahko spal dlje (če bo).


še ne spiuser posted image , moja je po 19h že tako utrujen, da samo še sitnari in teži da bi šla spat, samo kaj ko spi 1-2 urci in že začneuser posted image

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 4986
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 198 199 [200]
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 198 199 [200]
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?