|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del :))
31.8.2009 13:44:53   
jana81
Dan dan
 
Kako smo?
 
edina zgleda smo ga v soboto vse babnce žurale, no jst sem ga žurala in delala hkrati..
 
Prebrala sem vse , ampak pozabla že...
 
M. mi še vedno zamuja, tako da sem pravkar delala test, in HB je - . Sicer ne vm al naj bom vesela al ne..Po eni strani še ni bi imela, po drugi pa sem mal žalostna.. Plan je drugo leto.
 

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del :))
31.8.2009 14:32:50   
kasso

IZVIRNO SPOROČILO: kasso


IZVIRNO SPOROČILO: tilči

A mislite,da je dovolj,da samo pokličem na CSD,da Tilen z jutrišnjim dnem začne hodit v vrtec zaradi nove odločbe?

Pri nas sem mogla napisat eno izjavo oz. na en list papirja, da so v vrtcu in poslala na CSD. Dobro, da si me spomnila, ker moram sporočit, da gre Gašper s 1. septembrom v šolo.

Jaz sem danes poklicala in je bilo to dovolj, tako, da mi ni treba nič pisat user posted image

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del :))
31.8.2009 15:58:46   
Anonimen
Dan

Kva je babe a ga sam žurateuser posted image , ja sej je prov, mal ga je treba.

Jana a teb pa še kr zamuja, kolk časa pa že? Mogoče pa test laže, nikol ne veš.

O čem se ve to pogovarjate CSD pa to? A je treba kej sporočit tja, če gre otrok v vrtec, pa zakaj?
Men ni noben nč rekuuser posted image

Anitka dobrodošla po dolgem času, te pogrešamo,  ker se nč ne javiš.  Tud mi jutr začnemo z vrtcem, me prov zanima kako bo, je pa tud men že hudo, čeprov priznam , da mi bo pasal , da se mal spočijem.

Tilči tole prodajanje vidm da ti kr gre, jest bom drugo leto to počela,bom tud vse prodala, mi gre prov na živce k se mi tolk tega nabira. Pol pa sam plac zaseda.

Upam, da se nam Katy pa SS kej javita pa kakšne slikce pokažeta.

Jest se pa bašem z milko, Gaja je pri moji mami pa mi jo mal kasnej pripelje, je prov fajn mal počituser posted image


(odgovor članu kasso)
  Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del :))
31.8.2009 16:32:50   
špelin@
Dan user posted image

tilči in kasso, itak moram še obnovit oglase na MON, RR in Bolhi, bom pa še na Mamo dala user posted image In sporočim, če bo kaj uspeha.

tilči, če je odločba samo do konca tega leta, moramo dati vlogo za brezpl. vrtec ponovno, zdajle se mi ne ljubi iskat, kateri datum je na odločbi user posted image

Srčekgirll, super, da je Vid zdrav user posted image

jana81, mogoče pa le je kaj... user posted image Če M še nekaj časa ne bo, ponovi test.


nina7, ko gre otrok v vrtec, je treba na CSD to javiti, ker se spremeni (beri: zniža) višina otr. dodatka.


Anitka: user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

suzy85, user posted image za uživanje.

nia5, si pa krepko garala user posted image


< Sporočilo je popravil špelin@ -- 31.8.2009 16:35:14 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del :))
31.8.2009 16:40:51   
Anonimen
Aja tega pa nism vedla, kva pa če se naredim francoza pa ne sporočim? Itak mi noben ni nč reku, aja pa za doklade morm itak spet okrobra sporočit pa takrat povemuser posted image

(odgovor članu špelin@)
  Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del :))
31.8.2009 16:42:00   
Anonimen
Aja pa še to, ja otrok gre v vrtec pa plačuješ vrtca 200 € pol ti pa še zmanjšajo dokladeuser posted image kje je tuki logika, bandauser posted image

(odgovor članu špelin@)
  Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del :))
31.8.2009 16:43:01   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: nina7

Aja tega pa nism vedla, kva pa če se naredim francoza pa ne sporočim? Itak mi noben ni nč reku, aja pa za doklade morm itak spet okrobra sporočit pa takrat povemuser posted image

Po mojem te za 1 mesec ravno ne bodo "lovili" in ti tistih par EUR ne bo treba vračat user posted image Drugače pa mora vsakdo, za katerega ugotovijo, da spremembe ni javil, vrniti preveč izplačan otr. dod.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del :))
31.8.2009 16:46:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: nina7

Aja tega pa nism vedla, kva pa če se naredim francoza pa ne sporočim? Itak mi noben ni nč reku, aja pa za doklade morm itak spet okrobra sporočit pa takrat povemuser posted image

Po mojem te za 1 mesec ravno ne bodo "lovili" in ti tistih par EUR ne bo treba vračat user posted image Drugače pa mora vsakdo, za katerega ugotovijo, da spremembe ni javil, vrniti preveč izplačan otr. dod.



eh no, ma bom pa vrnila če bojo težil. Bom pol ko rodim bolj pri dnarju kot zdej. Letos dobim celo od občine denaruser posted image . Kolk se pa zmanjšajo dokladi, a velik?

(odgovor članu špelin@)
  Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del :))
31.8.2009 16:51:34   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: nina7

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: nina7

Aja tega pa nism vedla, kva pa če se naredim francoza pa ne sporočim? Itak mi noben ni nč reku, aja pa za doklade morm itak spet okrobra sporočit pa takrat povemuser posted image

Po mojem te za 1 mesec ravno ne bodo "lovili" in ti tistih par EUR ne bo treba vračat user posted image Drugače pa mora vsakdo, za katerega ugotovijo, da spremembe ni javil, vrniti preveč izplačan otr. dod.



eh no, ma bom pa vrnila če bojo težil. Bom pol ko rodim bolj pri dnarju kot zdej. Letos dobim celo od občine denaruser posted image . Kolk se pa zmanjšajo dokladi, a velik?

Za 20% (na otroka).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del :))
31.8.2009 20:03:16   
TamaraJ
Ojla mamice majskih hroščkov 2008:)

Res m dooolgo ni bilo na rr, vsake toliko mal pofirbcam, sicer pa mi čas nekako ne dopušča. Malo sem pregledala in z veseljem opažam, da vsi sončki pridno rastejo in se razvijajo v prave prince in princeske. user posted image user posted image
Sicer pa je tale forum čist spremenjen ali pa se samo meni tako zdi. sem se komaj še znašla :)

Pri nas še nič novega zaenkrat. Sem pa končno v fazi, ko sem začela v sebi čutiti neke sumljive impulze :))). Mislim, da je to to, da sem si res prisno začela želeti, da bi bila spet mamica :) Timček gre jutri v 1. razred in počutim se, kot da grem z njim, Ja, sej grem z njim jutri, v bistvu greva oba...sam tako nor je občutek :). Kot da nebi minilo toliko let vmes...Še vedno se spominjam svojega prvega šolskega dne.

Malo sem brala za nazaj...in še enkrat hvala, ker ste bile takrat z mano. Je bilo lažje. Morala pa sem v tem času predelati marsikaj in nekako se spremeniš. Dozoriš morda. Pa upam, da na bolje :). Žal mi je, ker sem nakako izgubila stike z vami (predvsem s tistimi, ki smo si bile blizu) in upam, da nadoknadimo. Špelina, Katina, Edina, Naty, Nina, Sabina, Kasso (jao, kako se ne morem organizirat, pa v službi sem v Postojni :( ).....in seveda še marsikatera. Pa v Logatcu sem tudi..ampak samo na hitr grem do mami, pa pocrkljat mojega najlepšega nečaka (Jaaaa, ponosno javljam, da sem aprila postala ponosna tetka malemu Jalnu. Srček je user posted image ).
V glavnem, upam, da se vidimo kdaj, saj ničkolikokrat pomislim na vas in na prečudovite trenutke druženja in čvekanja med nosečnostjo.

Vsem pošiljam veeeeelik objem in vam seveda takoj, ampak RES takoj sporočim, če bo kaj novega ;)

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del :))
31.8.2009 20:25:28   
Srčekgirll
IZVIRNO SPOROČILO: jana81

Dan dan

Kako smo?

edina zgleda smo ga v soboto vse babnce žurale, no jst sem ga žurala in delala hkrati..

Prebrala sem vse , ampak pozabla že...

M. mi še vedno zamuja, tako da sem pravkar delala test, in HB je - . Sicer ne vm al naj bom vesela al ne..Po eni strani še ni bi imela, po drugi pa sem mal žalostna.. Plan je drugo leto.


A pr vas tud delate na drugemuser posted image ? Pr men je M še vedno ne redna ( povprečno 32,4 dni, po menkolu izračunano). Sm mislna, da bo ta mesec kaj (k se mi prestavlja po 4-5 dni prej), zdej mi je pa en dan zamujala, sam je pršla in sm kr razočarana. Sej bo, pol pa k bo bom kričala od veselja.user posted image

< Sporočilo je popravil Srčekgirll -- 31.8.2009 20:26:21 >


_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del :))
31.8.2009 20:25:43   
Anonimen
Tamara jest te sicer ne poznam, poznam pa tvojo zgodbo in te res občudujem , da si tako močna oseba.
Čestitke za nečaka, teb pa veliko user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu TamaraJ)
  Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del :))
31.8.2009 20:27:39   
Anonimen
Srčekgirl sej bo, verjamem pa da si mal razočarana, jest sm tud bla zmer ko sm dobla user posted image . Mogoče bo pa junijček

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del :))
31.8.2009 20:28:21   
Srčekgirll
IZVIRNO SPOROČILO: TamaraJ

Ojla mamice majskih hroščkov 2008:)

Res m dooolgo ni bilo na rr, vsake toliko mal pofirbcam, sicer pa mi čas nekako ne dopušča. Malo sem pregledala in z veseljem opažam, da vsi sončki pridno rastejo in se razvijajo v prave prince in princeske. user posted image user posted image
Sicer pa je tale forum čist spremenjen ali pa se samo meni tako zdi. sem se komaj še znašla :)

Pri nas še nič novega zaenkrat. Sem pa končno v fazi, ko sem začela v sebi čutiti neke sumljive impulze :))). Mislim, da je to to, da sem si res prisno začela želeti, da bi bila spet mamica :) Timček gre jutri v 1. razred in počutim se, kot da grem z njim, Ja, sej grem z njim jutri, v bistvu greva oba...sam tako nor je občutek :). Kot da nebi minilo toliko let vmes...Še vedno se spominjam svojega prvega šolskega dne.

Malo sem brala za nazaj...in še enkrat hvala, ker ste bile takrat z mano. Je bilo lažje. Morala pa sem v tem času predelati marsikaj in nekako se spremeniš. Dozoriš morda. Pa upam, da na bolje :). Žal mi je, ker sem nakako izgubila stike z vami (predvsem s tistimi, ki smo si bile blizu) in upam, da nadoknadimo. Špelina, Katina, Edina, Naty, Nina, Sabina, Kasso (jao, kako se ne morem organizirat, pa v službi sem v Postojni :( ).....in seveda še marsikatera. Pa v Logatcu sem tudi..ampak samo na hitr grem do mami, pa pocrkljat mojega najlepšega nečaka (Jaaaa, ponosno javljam, da sem aprila postala ponosna tetka malemu Jalnu. Srček je user posted image ).
V glavnem, upam, da se vidimo kdaj, saj ničkolikokrat pomislim na vas in na prečudovite trenutke druženja in čvekanja med nosečnostjo.

Vsem pošiljam veeeeelik objem in vam seveda takoj, ampak RES takoj sporočim, če bo kaj novega ;)

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Oj!
Jst se še spomnm iz čveka pr notranjkah, upam da tud ti mene. Sm slišala zate...user posted image user posted image user posted image , pa čestitke za nečaka.


_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del :))
31.8.2009 20:28:33   
Anonimen
Uf punce jest sm pa že v 29. tednuuser posted image , jao gre hitr, še mal še mal

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del :))
31.8.2009 20:30:11   
Srčekgirll
IZVIRNO SPOROČILO: nina7

Srčekgirl sej bo, verjamem pa da si mal razočarana, jest sm tud bla zmer ko sm dobla user posted image . Mogoče bo pa junijček

Sej mi2 sva rekla (maj, junij, julij, avgust, mogoče september), upava, na poletnega. Pol pa kar bo, bo, sam da BOuser posted image .


_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del :))
31.8.2009 20:32:01   
Srčekgirll
IZVIRNO SPOROČILO: nina7

Uf punce jest sm pa že v 29. tednuuser posted image , jao gre hitr, še mal še mal

Joj, kok gre hitr čas. Men je blo tko fajn bit noseča, da bi bla, po pravici, skoz user posted image . Če bi mela, seveda, tako nosečnost k sm jo mela pr Vidku.user posted image


_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del :))
31.8.2009 20:32:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Srčekgirll

IZVIRNO SPOROČILO: nina7

Srčekgirl sej bo, verjamem pa da si mal razočarana, jest sm tud bla zmer ko sm dobla user posted image . Mogoče bo pa junijček

Sej mi2 sva rekla (maj, junij, julij, avgust, mogoče september), upava, na poletnega. Pol pa kar bo, bo, sam da BOuser posted image .



itak da bouser posted image

(odgovor članu Srčekgirll)
  Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del :))
31.8.2009 20:34:03   
Srčekgirll
IZVIRNO SPOROČILO: nina7

IZVIRNO SPOROČILO: Srčekgirll

IZVIRNO SPOROČILO: nina7

Srčekgirl sej bo, verjamem pa da si mal razočarana, jest sm tud bla zmer ko sm dobla user posted image . Mogoče bo pa junijček

Sej mi2 sva rekla (maj, junij, julij, avgust, mogoče september), upava, na poletnega. Pol pa kar bo, bo, sam da BOuser posted image .



itak da bouser posted image

Oooo bo, bo, more bituser posted image


_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del :))
31.8.2009 20:34:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Srčekgirll

IZVIRNO SPOROČILO: nina7

Uf punce jest sm pa že v 29. tednuuser posted image , jao gre hitr, še mal še mal

Joj, kok gre hitr čas. Men je blo tko fajn bit noseča, da bi bla, po pravici, skoz user posted image . Če bi mela, seveda, tako nosečnost k sm jo mela pr Vidku.user posted image



a veš, da jest pa komi čakam, da ne bom več. ne vem no, sam ni mi neki fajn, pa nimam nobenih problemov, sam ta utrujenost pa nespanje mi gresta na živce, pa nč za oblečtuser posted image

(odgovor članu Srčekgirll)
  Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del :))
31.8.2009 21:28:17   
Srčekgirll
IZVIRNO SPOROČILO: nina7

IZVIRNO SPOROČILO: Srčekgirll

IZVIRNO SPOROČILO: nina7

Uf punce jest sm pa že v 29. tednuuser posted image , jao gre hitr, še mal še mal

Joj, kok gre hitr čas. Men je blo tko fajn bit noseča, da bi bla, po pravici, skoz user posted image . Če bi mela, seveda, tako nosečnost k sm jo mela pr Vidku.user posted image



a veš, da jest pa komi čakam, da ne bom več. ne vem no, sam ni mi neki fajn, pa nimam nobenih problemov, sam ta utrujenost pa nespanje mi gresta na živce, pa nč za oblečtuser posted image

Jp, smo pač različni.user posted image
Ja za oblečt je pa tud pr men problem. Namest, da sm si takrat kupila kako nosečniško obleko, razen hlač, sm si rajš večje cifre oblačil kupila, sm cenejš pršla skoz.


< Sporočilo je popravil Srčekgirll -- 31.8.2009 21:29:44 >


_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del :))
31.8.2009 21:30:07   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: TamaraJ

Ojla mamice majskih hroščkov 2008:)

Res m dooolgo ni bilo na rr, vsake toliko mal pofirbcam, sicer pa mi čas nekako ne dopušča. Malo sem pregledala in z veseljem opažam, da vsi sončki pridno rastejo in se razvijajo v prave prince in princeske. user posted image user posted image
Sicer pa je tale forum čist spremenjen ali pa se samo meni tako zdi. sem se komaj še znašla :)

Pri nas še nič novega zaenkrat. Sem pa končno v fazi, ko sem začela v sebi čutiti neke sumljive impulze :))). Mislim, da je to to, da sem si res prisno začela želeti, da bi bila spet mamica :) Timček gre jutri v 1. razred in počutim se, kot da grem z njim, Ja, sej grem z njim jutri, v bistvu greva oba...sam tako nor je občutek :). Kot da nebi minilo toliko let vmes...Še vedno se spominjam svojega prvega šolskega dne.

Malo sem brala za nazaj...in še enkrat hvala, ker ste bile takrat z mano. Je bilo lažje. Morala pa sem v tem času predelati marsikaj in nekako se spremeniš. Dozoriš morda. Pa upam, da na bolje :). Žal mi je, ker sem nakako izgubila stike z vami (predvsem s tistimi, ki smo si bile blizu) in upam, da nadoknadimo. Špelina, Katina, Edina, Naty, Nina, Sabina, Kasso (jao, kako se ne morem organizirat, pa v službi sem v Postojni :( ).....in seveda še marsikatera. Pa v Logatcu sem tudi..ampak samo na hitr grem do mami, pa pocrkljat mojega najlepšega nečaka (Jaaaa, ponosno javljam, da sem aprila postala ponosna tetka malemu Jalnu. Srček je user posted image ).
V glavnem, upam, da se vidimo kdaj, saj ničkolikokrat pomislim na vas in na prečudovite trenutke druženja in čvekanja med nosečnostjo.

Vsem pošiljam veeeeelik objem in vam seveda takoj, ampak RES takoj sporočim, če bo kaj novega ;)

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ooooooooooooooooooooo, poglej joooooooooooooooo user posted image user posted image user posted image

POGREŠALA SEM TE, ZELO user posted image user posted image user posted image Veš, kolikokrat se spomnim nate user posted image

Iskrene čestitke za nečakca user posted image
Za jutri želim Timkotu, da bo imel en prečudovit dan user posted image


Če se bosta odločila za še enega otročička, vedi, da bom močno, močno stiskala pestke!!!

RTM, stara moja user posted image


(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del :))
31.8.2009 21:30:28   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: nina7

Uf punce jest sm pa že v 29. tednuuser posted image , jao gre hitr, še mal še mal

Noro, a ne user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del :))
31.8.2009 21:31:11   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Srčekgirll

IZVIRNO SPOROČILO: nina7

Uf punce jest sm pa že v 29. tednuuser posted image , jao gre hitr, še mal še mal

Joj, kok gre hitr čas. Men je blo tko fajn bit noseča, da bi bla, po pravici, skoz user posted image . Če bi mela, seveda, tako nosečnost k sm jo mela pr Vidku.user posted image


Ej, tudi meni je bila nosečnost z Gregijem fantastična user posted image

(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del :))
31.8.2009 21:33:15   
tilči
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: Srčekgirll

IZVIRNO SPOROČILO: nina7

Uf punce jest sm pa že v 29. tednuuser posted image , jao gre hitr, še mal še mal

Joj, kok gre hitr čas. Men je blo tko fajn bit noseča, da bi bla, po pravici, skoz user posted image . Če bi mela, seveda, tako nosečnost k sm jo mela pr Vidku.user posted image


Ej, tudi meni je bila nosečnost z Gregijem fantastična user posted image


pri meni je bila z Nejcem super,pri Tilnu pa živa katastrofa.Do zadnjega sem objemala školjkouser posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Otroci naj bodo bosi
Hoja brez čevljev je najbolj naravna in primerna za otroke, zato naj bodo ti čim večkrat bosi. Malo stopalce se namreč n...
BLOG: Daj babici en`ga poljubčka ...
S takšnim navodilom ju pravzaprav čisto "povozim" in navajam na toleranco za zlorabo. Da bo tisti na drugi strani zado...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?