|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del :))
31.8.2009 21:35:06   
špelin@
tilči, kako je bilo v vrtcu? user posted image

(odgovor članu tilči)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del :))
31.8.2009 21:38:01   
barbaw
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  čvekice

Sem kar nekaj zamudila, čeprav sem pričakovala, da bo več. user posted image  

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del :))
31.8.2009 21:39:19   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  čvekice

Sem kar nekaj zamudila, čeprav sem pričakovala, da bo več. user posted image  

Poglej, poglej, kdo se je prikradel gor user posted image user posted image user posted image user posted image

Kako kaj?


(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del :))
31.8.2009 21:39:37   
tilči
Današnji spoznavni dan v vrtcu:
 
Tilen me takoj ni spusti,ko pa je zagledal igračke,se je pa dobesedno zapodil vanje.Bil je glavni razgrajač v skupiniuser posted image .Z eno punčko sta se že cufala za igračke.user posted image Plenice dobijo v vrtcu,le papirnate robčke moramo prinesti,pa flaško in dudo,če jo ima.Če bo šlo tako naprej,bo super.user posted image Bo pa kriza,ker imajo v tej skupini tako prakso,da se od otroka posloviš,pri Nejcu je bilo pa tako,da se potiho izginila ven,da me ni opazil.Jutri greva na zajtrk,potem bomo pa videli.
Na začetku bo hodil za kakšni dve urci,da se navadi vzgojiteljic in otrok,potem pa takrat,ko bom delala zjutraj,bo itak moral biti notri;ko bom pa popoldne,bo pa pri meni.Ker mi bo zelo dolgčas,če ga dopoldne ne bo pri meni.Bom očitno jaz imela krizo,ne onuser posted image user posted image

(odgovor članu tilči)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del :))
31.8.2009 21:43:02   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: tilči

Današnji spoznavni dan v vrtcu:
 
Tilen me takoj ni spusti,ko pa je zagledal igračke,se je pa dobesedno zapodil vanje.Bil je glavni razgrajač v skupiniuser posted image .Z eno punčko sta se že cufala za igračke.user posted image Plenice dobijo v vrtcu,le papirnate robčke moramo prinesti,pa flaško in dudo,če jo ima.Če bo šlo tako naprej,bo super.user posted image Bo pa kriza,ker imajo v tej skupini tako prakso,da se od otroka posloviš,pri Nejcu je bilo pa tako,da se potiho izginila ven,da me ni opazil.Jutri greva na zajtrk,potem bomo pa videli.
Na začetku bo hodil za kakšni dve urci,da se navadi vzgojiteljic in otrok,potem pa takrat,ko bom delala zjutraj,bo itak moral biti notri;ko bom pa popoldne,bo pa pri meni.Ker mi bo zelo dolgčas,če ga dopoldne ne bo pri meni.Bom očitno jaz imela krizo,ne onuser posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image
Te čisto razumem. Veš kaj: če imaš možnost, bo pač hodil le na 2 tedna, poznam fantka, ki tako obiskuje vrtec in je za vse ok user posted image
Midva z Gregijem greva tudi jutri prvič za eno urico tja in me prav zanima, kako bo user posted image Mi smo namreč imeli sestanek brez otrok.

(odgovor članu tilči)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del :))
31.8.2009 21:50:45   
špelin@
Nič, grem jaz lase oprat, dajte medtem kaj načvekat, no user posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del :))
31.8.2009 21:52:26   
tilči
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: tilči

Današnji spoznavni dan v vrtcu:
 
Tilen me takoj ni spusti,ko pa je zagledal igračke,se je pa dobesedno zapodil vanje.Bil je glavni razgrajač v skupiniuser posted image .Z eno punčko sta se že cufala za igračke.user posted image Plenice dobijo v vrtcu,le papirnate robčke moramo prinesti,pa flaško in dudo,če jo ima.Če bo šlo tako naprej,bo super.user posted image Bo pa kriza,ker imajo v tej skupini tako prakso,da se od otroka posloviš,pri Nejcu je bilo pa tako,da se potiho izginila ven,da me ni opazil.Jutri greva na zajtrk,potem bomo pa videli.
Na začetku bo hodil za kakšni dve urci,da se navadi vzgojiteljic in otrok,potem pa takrat,ko bom delala zjutraj,bo itak moral biti notri;ko bom pa popoldne,bo pa pri meni.Ker mi bo zelo dolgčas,če ga dopoldne ne bo pri meni.Bom očitno jaz imela krizo,ne onuser posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image
Te čisto razumem. Veš kaj: če imaš možnost, bo pač hodil le na 2 tedna, poznam fantka, ki tako obiskuje vrtec in je za vse ok user posted image
Midva z Gregijem greva tudi jutri prvič za eno urico tja in me prav zanima, kako bo user posted image Mi smo namreč imeli sestanek brez otrok.


hvala ti za user posted image user posted image user posted image
jaz jih pa tebi pošiljam,da bo jutrišnji dan uspešenuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del :))
31.8.2009 21:54:17   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  čvekice

Sem kar nekaj zamudila, čeprav sem pričakovala, da bo več. user posted image  

Poglej, poglej, kdo se je prikradel gor user posted image user posted image user posted image user posted image

Kako kaj?




Vsesplošno dobro. Dela napredujejo, služba pa starem, Maja pozabi na nas v vrtcu, .....
Tu in tam nam kakšen dogodek popestri življenje, ker drugače bi bilo dolgočasno. user posted image user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del :))
31.8.2009 21:54:28   
tilči
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  čvekice

Sem kar nekaj zamudila, čeprav sem pričakovala, da bo več. user posted image  

Ja mal pomagaj!user posted image Kje se pa skrivaš?

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del :))
31.8.2009 21:59:07   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: tilči

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  čvekice

Sem kar nekaj zamudila, čeprav sem pričakovala, da bo več. user posted image  

Ja mal pomagaj!user posted image Kje se pa skrivaš?


Se je vmes toliko stvari zgodilo, da sem rabila čas zase, čeprav ga nisem dobila toliko kolikor bi ga mogoče rabila, ampak sem vse skupaj predelala.
Naredili smo že kar precej v mansardi in počasi bomo začeli polagati izolacijo in gips plošče.
V službi je bilo pestro, ker sva se s sodelavko skregali in zdaj je prav luštno delat. Me ne zasipava z neumestnimi  vprašanji. Pa še staro kolekcijo vračamo in imam veliko dela. Vsaj nimam časa neumnosti razmišljat.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu tilči)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del :))
31.8.2009 22:11:54   
špelin@
Aha, en mejčken ste me pa le ubogale user posted image

barbaw, vidim, da imaš res pestro user posted image A sosed še kaj tečnari?

tilči, za jutri sem prepričana, da bo super, ker bova oba skupaj v vrtcu user posted image


(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del :))
31.8.2009 22:24:02   
špelin@
Mirno nočko, drage moje user posted image

Za jutri pa želim vsem malčkom, ki gredo prvič v vrtec, da bi se zabavali, mamicam (in očkom) pa, da bi jim vrtec dal izkušnjo, da otroka dajejo v varstvo v varne roke user posted image


(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del :))
31.8.2009 22:25:29   
jana81

IZVIRNO SPOROČILO: nina7

Jana a teb pa še kr zamuja, kolk časa pa že? Mogoče pa test laže, nikol ne veš.


nazadnje sem jo imela 23.7. to je bila prva taprava M. po porodu, zdej sem imela pa samo 16.8 en dan rjav izcedek..

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del :))
31.8.2009 22:25:31   
jana81

IZVIRNO SPOROČILO: Srčekgirll

[

A pr vas tud delate na drugemuser posted image ? Pr men je M še vedno ne redna ( povprečno 32,4 dni, po menkolu izračunano). Sm mislna, da bo ta mesec kaj (k se mi prestavlja po 4-5 dni prej), zdej mi je pa en dan zamujala, sam je pršla in sm kr razočarana. Sej bo, pol pa k bo bom kričala od veselja.user posted image

načeloma še ne delava na drugem, ampak če pa bi bilo pa nič hudega..

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del :))
31.8.2009 22:25:34   
jana81

IZVIRNO SPOROČILO: nina7

Uf punce jest sm pa že v 29. tednuuser posted image , jao gre hitr, še mal še mal

jaaaaaaa še mal pa bomo dihale s tabo..user posted image

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del :))
31.8.2009 22:47:58   
Anitka
Čeruser posted image

Pa je prvi delovni dan po dooooooooolgem času za mano. Kaj naj rečem - bilo je kar ok, razen takrat je bilo hudo, ko je Gala ati pustil za dve urci v vrtcu in je jokaluser posted image , jaz  sem pa v sosednji igralnici vse skupaj poslušala. Se je pa HB jok po 15-ih minutkah končaluser posted image in se je Gal igral, bil zunaj, jedel sadje...

In pri vas?
Nina7 berem, da se naglo približuješ PDP-juuser posted image user posted image user posted image user posted image Sem vesela, da imaš lepo nosečnost in kar tako naprej.

TamaraJ lepo, da si nas prišla pozdravit in že nestrpno pričakujem tvoje ponovno javljanje.user posted image Jutri pa dobro opravite vstop v šolo.

SG navijam, da se bodo kamlu začeli prvi nosečniški znakiuser posted image user posted image user posted image in kričanje od veselja obuser posted image

Jana te štekam glede ne/razočaranja ob minusu na testuuser posted image . Bomo šli spet kmalu v akcijo, a ne?user posted image

Ej Špelin@ kako? A na debelo prodajate otroško robo? No veliko sreče pri prodaji.user posted image

Tako na brzino bo to vse in upam, da bom jutri spet uspela kaj napisati.

Jutri pa želim vsem en lep dan (tistim, ki odhajate v vrtce in šole).user posted image






_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del :))
31.8.2009 23:02:52   
jana81
imam še eno vprašanje zate Anitka?
kako je z uvajanjem pri vas v vrtcu? če je otrok že bil v vrtcu nekje drugje..
tukaj kamor gre sedaj je uvajanje tako, da prvi dan (jutri) samo za eno uro, drugi dan tudi, tretji dan 2 uri, četri dan 2 uri, peti dan do kosila...meni se pa zdi butasto, ker je Nejc že bil v vrtcu in pozna red, boji se pa tudi nikogar ne, jst morem delat, in zdej si morem spet vzet dopoldan dopust, in potem do polnoči delat..ful sem jezna, sej vem da je za večino otrok tako lažje, vendar v njegovi skupini je 5 takih otrok ki so že bili drugje v vrtcu..


< Sporočilo je popravil jana81 -- 31.8.2009 23:03:35 >


_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del :))
1.9.2009 7:29:19   
tilči
IZVIRNO SPOROČILO: jana81

imam še eno vprašanje zate Anitka?
kako je z uvajanjem pri vas v vrtcu? če je otrok že bil v vrtcu nekje drugje..
tukaj kamor gre sedaj je uvajanje tako, da prvi dan (jutri) samo za eno uro, drugi dan tudi, tretji dan 2 uri, četri dan 2 uri, peti dan do kosila...meni se pa zdi butasto, ker je Nejc že bil v vrtcu in pozna red, boji se pa tudi nikogar ne, jst morem delat, in zdej si morem spet vzet dopoldan dopust, in potem do polnoči delat..ful sem jezna, sej vem da je za večino otrok tako lažje, vendar v njegovi skupini je 5 takih otrok ki so že bili drugje v vrtcu..


Pri nas so tudi že trije otroci od aprila v tej skupini,kjer je Tilen in jih bodo danes samo pripeljale in šle,brez uvajanja.
Tudi ena mamica z novinko pride za eno uro,da bo z njo,potem pa gre delat,ker ni dobila dopusta

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del :))
1.9.2009 7:34:19   
tilči
Dobro jutro vsem skupaj!
 
Spali smo super,le Nejc je nekaj tulil ponočiuser posted image
 
Včeraj na banki nisem nil zrihtala,ker referentka ni mogla nič narediti,ker je bila pozna ura že,tako da bo probala danes in me pokliče.So budale kar blokirale račun,nove kartice pa niso izdaliuser posted image
 
Še malo pa gremo na zajtrk,pa se potem beremo.Lepo preživite začetek vrtca in šole!

(odgovor članu tilči)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del :))
1.9.2009 9:22:01   
kasso

IZVIRNO SPOROČILO: TamaraJ

Ojla mamice majskih hroščkov 2008:)

Res m dooolgo ni bilo na rr, vsake toliko mal pofirbcam, sicer pa mi čas nekako ne dopušča. Malo sem pregledala in z veseljem opažam, da vsi sončki pridno rastejo in se razvijajo v prave prince in princeske. user posted image user posted image
Sicer pa je tale forum čist spremenjen ali pa se samo meni tako zdi. sem se komaj še znašla :)

Pri nas še nič novega zaenkrat. Sem pa končno v fazi, ko sem začela v sebi čutiti neke sumljive impulze :))). Mislim, da je to to, da sem si res prisno začela želeti, da bi bila spet mamica :) Timček gre jutri v 1. razred in počutim se, kot da grem z njim, Ja, sej grem z njim jutri, v bistvu greva oba...sam tako nor je občutek :). Kot da nebi minilo toliko let vmes...Še vedno se spominjam svojega prvega šolskega dne.

Malo sem brala za nazaj...in še enkrat hvala, ker ste bile takrat z mano. Je bilo lažje. Morala pa sem v tem času predelati marsikaj in nekako se spremeniš. Dozoriš morda. Pa upam, da na bolje :). Žal mi je, ker sem nakako izgubila stike z vami (predvsem s tistimi, ki smo si bile blizu) in upam, da nadoknadimo. Špelina, Katina, Edina, Naty, Nina, Sabina, Kasso (jao, kako se ne morem organizirat, pa v službi sem v Postojni :( ).....in seveda še marsikatera. Pa v Logatcu sem tudi..ampak samo na hitr grem do mami, pa pocrkljat mojega najlepšega nečaka (Jaaaa, ponosno javljam, da sem aprila postala ponosna tetka malemu Jalnu. Srček je user posted image ).
V glavnem, upam, da se vidimo kdaj, saj ničkolikokrat pomislim na vas in na prečudovite trenutke druženja in čvekanja med nosečnostjo.

Vsem pošiljam veeeeelik objem in vam seveda takoj, ampak RES takoj sporočim, če bo kaj novega ;)

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

o Tamara, kako lepo, da se javiš. Sicer sem ti pisala na FB na čvek pred par tedni, da bi se dobile, pa zgleda, da ni šlo naprej user posted image . Ej, se bom pa kar usedla v avto in ti prišla v živo čestitat, ker si postala teta, ok user posted image
Pa lep prvi šolski dan želim obema user posted image

Mi imamo danes ob 17:00 in to v matični šoli. Mi je tako mimo, da ne bodo otroci bili na prvi šolski dan v svoji podružnični šoli in v svojem razredu. Kaj njih briga, kako izgledajo razredi, ki jih ne bodo obiskovali. Kdo bo pa nam staršem razkazal podružnično šolo. Mah nič, sem jezna user posted image . Postonjski otroci bodo šli z učiteljicami v svoje razrede. Naši pa user posted image ...nič se mi zdi, da bodo že danes označeni za drugorazredne user posted image

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del :))
1.9.2009 11:17:54   
tilči
Midva sva iz vrtca.user posted image Tilen se je lepo vklopil,bo pa hudo,ko ga bom zapustila.Sem šla samo v garderobo po pulover,pa je že roke stegval in hotel jokati.user posted image
Danes sva bila ves čas skupaj,jutri ga bom pa že malo pustila in šla po kosilu iskat.Je pa danes že viden napredek pri spanju,saj je zaenkrat še zbujen,tako da se bo hitro navadil po kosilu hodit spat samo eno rundo šeuser posted image user posted image
V četrtek ga bom pa peljala ob 10.30,malo bom z njim,potem pa letim v službo,ker imam ob 12.varstvo pri deluuser posted image Tako da bo moral po sili razmer že tam spati.Ma,prej se navadi,bolje bo.Sem pa v službi prosila,če lahko po predavanju kar nadaljujem s službo,da ne bom še 1x hodila in so mi odobrili.No,popoldne zvem dokončno

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del :))
1.9.2009 11:28:15   
jana81
evo midva sva tudi nazaj iz uvajanja..sva bila 2 urce tam, se mi zdi da bi lahko bil Nejc že cel dan tam, ker me sploh ne pogreša..se je zaigral s sestrično in tudi z ostalimi otroci..je pa v njegovio skupini en otrok ki sploh nima manir, ga je porival, odrival...mislim in mamica samo gleda..morem Nejca naučit da se brani !!

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu tilči)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del :))
1.9.2009 11:37:17   
tilči
Tilen je šel sedajle spat in je v petih minutah padel za svobodouser posted image .
 
Jana...kar navadi Nejca,da se bo branil ,pri nas se Tilen ne pusti.Ko mu je ena punca hotela vzeti stol ali pa motorček,se ni pustiluser posted image
Starejši Nejc je pa ponavadi samo gledal,se pa še sedaj ne zna postaviti zaseuser posted image

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del :))
1.9.2009 11:40:48   
tilči
IZVIRNO SPOROČILO: jana81

evo midva sva tudi nazaj iz uvajanja..sva bila 2 urce tam, se mi zdi da bi lahko bil Nejc že cel dan tam, ker me sploh ne pogreša..se je zaigral s sestrično in tudi z ostalimi otroci..je pa v njegovio skupini en otrok ki sploh nima manir, ga je porival, odrival...mislim in mamica samo gleda..morem Nejca naučit da se brani !!


user posted image user posted image user posted image da se je vživel
 
V naši skupini sta ena punčka,februarka, in Tilen edina,ki sama jesta.Ostalim mamicam ni nič jasno,ko ju gledajo.Je bil pa zelo priden,lepo sedel za mizo,jedel,si šel roke umit,tudi po obrazku se je sam umil,ga je vzgojiteljica prav pohvalila
Tilen je čisto drugačen,kot je pa Nejc še sedaj,pa sta brata.user posted image

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del :))
1.9.2009 12:50:42   
nia5
Dan user posted image
Moj knedljček aja, tako da imam malo časa, da kaj napišem.
Danes sem pa fraj  user posted image , sem včeraj delala do enih ponoči, Nia pa se je celo noč premetavala, vmes jokala in me ob pol osmih zbudila user posted image , sem se zbudila ko prežvekan čigumi, cela zabuhla, kot bi me kdo nabunkal user posted image , no zdaj je že vredu. Popoldan pa grema malo k atiju v službo, zdaj je že 4 dan, ko ga sploh ni videla, le ponoči ko se zbudi ga vidi ko spi, to pa je to user posted image . Pol pa mi skoz mobitel v roke tišči in govori ata, da naj ga pokličem user posted image
Drugače pa je pridna v varstvu pri mojih, tudi zvečer zaspi brez večjih problemov.


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu tilči)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





40 otroških laži, ki jim starši vedno nase...
So laži, ki so skupne vsem otrokom, ne glede na njihovo starost in tem lažem starši tudi največkrat nasedemo. Preverite,...
BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?