|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   CRES
1.9.2009 11:54:33   
*žaži*
..bil kdo? Kje točno? Izkušnje?
Zanimam se za kakšn apartma, ki ni čisto v centru ali gužvi, v bližini plaže, ki pa je primerna za malčka.
Ma kdo kakšn predlog?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: CRES
1.9.2009 14:30:17   
Saša27
V nedeljo sva se vrnila iz Cresa, bila sva v TN Stara Gavza. Lahko samo rečem da je prečudovito. Imaš tudi peščeno plažo, sicer ne veliko, pa vendar če nameravaš dopustovati v septembru, verjetno ne bo gužve. Apartmaji obnovljeni (moraš zahtevati takšnega), midva sva dobila v prvi vrsti ob obali. Do mesta je betonirana pot, senca,... Nama je bilo čudovito, eden najlepših dopusto do sedaj user posted image

< Sporočilo je popravil Saša27 -- 1.9.2009 14:31:31 >


_____________________________

True friends are hard to find, harder to live and impossible to forget!

Having a dream doesn't make you smart. Knowing it wont come true, that does.

(odgovor članu *žaži*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: CRES
1.9.2009 20:21:02   
*žaži*
Saša hvala user posted image kje pa se nahaja ta apartma, kako se imenuje?

(odgovor članu Saša27)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: CRES
7.9.2009 17:48:54   
osmica
Za dopust na Cresi ti lahko svetujem tudi kamp Straško, pri Novalji. Ima lepo plažo. Sredi avgusta je nabito polna, septembra pa mora bit kar v redu.
Kamp je res v redu. Jaz sem bil lani, sredi avgusta, in sanitarije so bile zmeraj čiste. Miren kamp.
V kampu pa dobiš najem apartamejev-hišic. Lepe in nove. Vse hišice so v bližini plaž oz v mirnejši lokaciji.

(odgovor članu *žaži*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: CRES
18.6.2010 9:46:37   
jana.l
Pozdravljene!

Zanima me, če ve katera za kakšen apartma na Cresu, da imaš lahko tudi čoln zraven privezan? Imamo namreč gumenjaka in nameravamo letos dopust preživeti na Cresu, sedaj pa iščem kakšen apartma. In še v katerem karju na Cresu je najboljše se nastanit?
Hvala za informacije!
LP

(odgovor članu osmica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: CRES
18.6.2010 12:51:10   
Tejči
Mi smo v kampu Kovačine, v gosti senci,  blizu morja in sanitarij. Plaža drobni kamenčki, prečudovito za otroke, našo skoraj 6-letnico težko dobiš iz plaže. V kampu so tudi privezi za čolne. Za apartmaje pa na Cresu ne vem. Kamp je od centra oddaljen dobre pol urce hoje ob morju. V drugo smer pa je potka ob morju do Stare Gavze, kjer je enako lepo. Priporočam!user posted image

(odgovor članu jana.l)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: CRES
19.6.2010 20:44:33   
jakaracman

IZVIRNO SPOROČILO: osmica

Za dopust na Cresi ti lahko svetujem tudi kamp Straško, pri Novalji. Ima lepo plažo. Sredi avgusta je nabito polna, septembra pa mora bit kar v redu.
Kamp je res v redu. Jaz sem bil lani, sredi avgusta, in sanitarije so bile zmeraj čiste. Miren kamp.
V kampu pa dobiš najem apartamejev-hišic. Lepe in nove. Vse hišice so v bližini plaž oz v mirnejši lokaciji.


Straško je na Pagu in ne na Cresu.Čoln imaš lahko v Biarju.

(odgovor članu osmica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: CRES
4.7.2010 12:49:32   
alamar
Kamp je od centra oddaljen dobre pol urce hoje ob morju

Ma kake pol ure. Če počasi hodiš je 10 minut user posted image Drugače Kovačine so res zakon

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: CRES
15.3.2011 20:31:33   
diišii33
spoštovani!
 
Zanima me kakšna je plaža v centruu mesta??
 
lpuser posted image

(odgovor članu alamar)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: CRES
19.3.2011 9:43:08   
Mistica
Pozdravljena diišii33
Sicer je že kar 7-8 let odkar sem zadnjič bila tam (prej sem pa s starši skoraj vsako leto bila v Stari Gavziuser posted image ) in kolikor se spomnim, je tam plaža bolj betonska in s kamenčki. Je pa mesto Cres tako kot večino teh mest na otokih, strjeno, s tržnico, "štantki" in privezanimi ladjicami. Tako, da moraš narediti nekaj korakov iz centra, da prideš na plažo. No, mogoče so sedaj kaj preuredili, to bi bolj vedela katera, ki je bila pred kratkim tam..
Kje pa boste nastanjeni?

Upam, da sem ti pomagala...
Lp

(odgovor članu diišii33)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: CRES
20.3.2011 20:12:25   
diišii33
Nastanjeni bomo 300m od centra;)user posted image Upam da bo dobra plaža v mestuuser posted image

LP in hwala

(odgovor članu Mistica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?