|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Čudne navade, part III
16.9.2009 10:21:23   
Kerensa*
No, ste "pridelale" že kakšno novo? user posted image

Jaz sem.

- na vožnji z avtobusom moram vedno sedeti na sedežu ob izhodnih vratih. Če ni prost, raje stojim.
- vsa okna v stanovanju morajo biti vedno odprta "na kiper", ne glede na vreme.
- od 180-ih TV programov jih gledam samo 7 (za ostale niti sporeda ne preletim).
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Čudne navade, part III
16.9.2009 10:28:44   
Vrtnica79

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

No, ste "pridelale" že kakšno novo? user posted image





Ko berem tvoje poste dobim vedno driskouser posted image Čudno, kajne.............



_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Čudne navade, part III
16.9.2009 10:32:36   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Vrtnica79
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
No, ste "pridelale" že kakšno novo? user posted image

Ko berem tvoje poste dobim vedno driskouser posted image Čudno, kajne.............

To sploh ni čudno. To je kvečjemu resno bolezensko stanje, katerega ne smeš ignorirati, če se imaš rada. Svetujem domače zdravljenje (ne beri mojih postov) ali obisk zdravnika, če to ne bi pomagalo (da predpiše kakšen konkreten medikament).

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Čudne navade, part III
16.9.2009 10:43:57   
Šaki
ja kaj pa pozimi vas nič ne zebe???

_____________________________

♥ moja dva zaklada ♥

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Čudne navade, part III
16.9.2009 10:45:00   
Kerensa*
Ta navada je frišna, tako, da... vprašaj me čez kakšna dva meseca. user posted image

(odgovor članu Šaki)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Čudne navade, part III
16.9.2009 11:11:24   
ksenjak
Zadnji Kerensini navadi sta tudi moji, drugače pa mogoče samo še ta, da morajo biti stvari na mizah in odlagalnih pultih vedno ene in iste (če kdo odloži kaj drugega, naprimer ključe, jih takoj prestavim drugam) in postavljene tako, da so poravnane z robovi (naprimer knjige, TV spored) ali točno na sredini (naprimer sveča). Joj, pravzaprav je takih glupih malenkosti pri meni še kar nekaj, tudi to, da nonstop iz tal pobiram vsako drobtinico ali smetko, tudi če so pri nas obiski.

lp

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Čudne navade, part III
16.9.2009 11:13:06   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: ksenjak
morajo biti stvari postavljene tako, da so poravnane z robovi (naprimer knjige, TV spored) ali točno na sredini (naprimer sveča).

To se pa meni dogaja 1x na mesec, ko imam "Monk-ov sindrom" (kakor temu pravi moj mož). user posted image To je dan v mesecu, ko je pri nas v stanovanju vse na svojem mestu in simetrično. user posted image Za popiz*it.

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Čudne navade, part III
16.9.2009 11:15:26   
ksenjak
Ja, pa je res. In potem si zamisli, da se ti to dogaja vsak dan.
Pa ko si že Monka omenila, tudi jaz hodim po javnih površinah tako, da če z eno nogo naprimer stopim na kakšen rob, moram z drugo tudi. Ali pa če so plošče (betonske), moram z obema nogama stopati v center plošče. Mislim, tu mač.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Čudne navade, part III
16.9.2009 11:15:41   
Šaki
no jz moram met vse stvari blizu sten ob robu.recmo omare mizce..itd.
če se ne uporablja.recmo mam prenosno poteljico če ni tamale notri vedno pri steni.pač če je na srei dnevne me motiuser posted image


_____________________________

♥ moja dva zaklada ♥

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Čudne navade, part III
16.9.2009 11:18:58   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: ksenjak
Ja, pa je res. In potem si zamisli, da se ti to dogaja vsak dan.

Drugače pa ima moj mož veliko bolj izrazit Monkovski sindrom od mene. Še dobro, da ga uspešno zatiram. user posted image

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Čudne navade, part III
16.9.2009 11:22:30   
ksenjak
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: ksenjak
Ja, pa je res. In potem si zamisli, da se ti to dogaja vsak dan.

Drugače pa ima moj mož veliko bolj izrazit Monkovski sindrom od mene. Še dobro, da ga uspešno zatiram. user posted image


Kateri?

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Čudne navade, part III
16.9.2009 11:24:49   
water lily
IZVIRNO SPOROČILO: ksenjak

Zadnji Kerensini navadi sta tudi moji, drugače pa mogoče samo še ta, da morajo biti stvari na mizah in odlagalnih pultih vedno ene in iste (če kdo odloži kaj drugega, naprimer ključe, jih takoj prestavim drugam) in postavljene tako, da so poravnane z robovi (naprimer knjige, TV spored) ali točno na sredini (naprimer sveča). Joj, pravzaprav je takih glupih malenkosti pri meni še kar nekaj, tudi to, da nonstop iz tal pobiram vsako drobtinico ali smetko, tudi če so pri nas obiski.

lp


Ampak to je pa ful nekulturno.

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Čudne navade, part III
16.9.2009 11:25:25   
Kerensa*
Kateri sindrom? Monkovski. user posted image Zatiram vse, kar je povezano z njim. Razen en dan v mesecu, ko aktivno sodelujeva. user posted image user posted image

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Čudne navade, part III
16.9.2009 11:26:23   
ksenjak
Ja, vem, saj zato pa pravim, da je navada čudna in tudi nekulturna. So me že velikokrat opomnili in včasih se zadržim, včasih pa to naredim avtomatično. Tudi posodo nonstop pomivam pa če gre samo za eno žlico, ko kavo kuham.

lp

(odgovor članu water lily)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Čudne navade, part III
16.9.2009 11:27:47   
ksenjak
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Kateri sindrom? Monkovski. user posted image Zatiram vse, kar je povezano z njim. Razen en dan v mesecu, ko aktivno sodelujeva. user posted image user posted image


Sem mislila, da ima prav posebej kakšno Monkovo čudno navado kot naprimer jaz hojo po javnih površinah.

lp

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Čudne navade, part III
16.9.2009 11:29:44   
water lily
IZVIRNO SPOROČILO: ksenjak

Ja, vem, saj zato pa pravim, da je navada čudna in tudi nekulturna. So me že velikokrat opomnili in včasih se zadržim, včasih pa to naredim avtomatično. Tudi posodo nonstop pomivam pa če gre samo za eno žlico, ko kavo kuham.

lp


Prideš k nama za cimro?user posted image

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Čudne navade, part III
16.9.2009 11:30:03   
Kerensa*
Njegova obsesija je zlaganje oblek v omari. Zložene so po kosih oblačil (hlače posebej, majice posebej, itd.), nadalje so hlače zložene po materialu (kavbojke posebej, tiste na rob posebej, itd.), še nadalje so npr. kavbojke zložene po barvah (najprej modre, potem črne, itd.) in za konec so vse obleke zložene na policah, točno dva prsta od vsakega roba (kakor v vojski).
O tem, kako natančno jih zlaga, gladi robove, tepta gube in še kaj, preden gre to nekam v omaro, pa sploh ne bi.

Potem pa odpreš mojo omaro... in vse ti pade pred noge na tla. user posted image

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Čudne navade, part III
16.9.2009 11:32:11   
ksenjak
Ja, kako user posted image  sta se pa potem vidva našla skupaj?! Ali res drži tisto, da se nasprotja privlačijo.user posted image

lp

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Čudne navade, part III
16.9.2009 11:33:22   
ksenjak
IZVIRNO SPOROČILO: water lily

IZVIRNO SPOROČILO: ksenjak

Ja, vem, saj zato pa pravim, da je navada čudna in tudi nekulturna. So me že velikokrat opomnili in včasih se zadržim, včasih pa to naredim avtomatično. Tudi posodo nonstop pomivam pa če gre samo za eno žlico, ko kavo kuham.

lp


Prideš k nama za cimro?user posted image



Pridem, a žal z ogromno prtljage (dva otroka, dva morska prašička, no za dedca bi se pa dalo zmenit, da ga doma pustimuser posted image ).

(odgovor članu water lily)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Čudne navade, part III
16.9.2009 11:35:29   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: ksenjak
Ja, kako user posted image  sta se pa potem vidva našla skupaj?! Ali res drži tisto, da se nasprotja privlačijo.user posted image

Očitno se res user posted image - v postelji namreč nima Monkovskega sindroma user posted image (če odštejem to, da za brezveze popravlja blazino, ravna rjuho in obrača odejo, preden se uleže - potem pa tako ali tako vse razmečeva user posted image ).

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Čudne navade, part III
16.9.2009 11:37:16   
ksenjak
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: ksenjak
Ja, kako user posted image  sta se pa potem vidva našla skupaj?! Ali res drži tisto, da se nasprotja privlačijo.user posted image

Očitno se res user posted image - v postelji namreč nima Monkovskega sindroma user posted image (če odštejem to, da za brezveze popravlja blazino, ravna rjuho in obrača odejo, preden se uleže - potem pa tako ali tako vse razmečeva user posted image ).


Še dobro, da vsaj tam ne. A si zamisliš, da bi si oneta s pinceto prijel, ko bi ga hotel iz hlač dat ali pa da bi tebe prej še enkrat dobro z robčki popucaluser posted image . O šit no.

lp

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Čudne navade, part III
16.9.2009 11:38:09   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: ksenjak
A si zamisliš, da bi si oneta s pinceto prijel, ko bi ga hotel iz hlač dat ali pa da bi tebe prej še enkrat dobro z robčki popucaluser posted image . O šit no.

V tem primeru pa ne bi bil moj mož. user posted image

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Čudne navade, part III
16.9.2009 11:39:06   
water lily
IZVIRNO SPOROČILO: ksenjak

IZVIRNO SPOROČILO: water lily

IZVIRNO SPOROČILO: ksenjak

Ja, vem, saj zato pa pravim, da je navada čudna in tudi nekulturna. So me že velikokrat opomnili in včasih se zadržim, včasih pa to naredim avtomatično. Tudi posodo nonstop pomivam pa če gre samo za eno žlico, ko kavo kuham.

lp


Prideš k nama za cimro?user posted image



Pridem, a žal z ogromno prtljage (dva otroka, dva morska prašička, no za dedca bi se pa dalo zmenit, da ga doma pustimuser posted image ).


Otroc niso problem, prašički tud ne(sam ne garantiram da ju mačka ne požreta)....dedca pa doma pusti....no, kartico njegovo lahko prneseš s sabouser posted image

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Čudne navade, part III
16.9.2009 11:40:33   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*


- od 180-ih TV programov jih gledam samo 7 (za ostale niti sporeda ne preletim).



sori, amapk tole spada pod nekaj čisto normalnega user posted image


Moja, za druge čudna, navada: solato jem kot predjed, zelo redko ob glavni jedi. Prav tako sadje jem pred jedjo in ne po jedi.
Pa v službi moram imeti mizo vedno v nulo pospravljeno, čene ne morem mislit pri delu...nered na mizi resno moti mojo koncentracijo. (btw, sploh ne razumem tistih, ki se znajdejo med kupom različnih papirjev, sponk, svinčnikov...in malice...na mizi)

...pa še kej čudnega se najde...Aja, spodnje perilo v omaro zlagam po barvi - od najsvetlejšega do črnega.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Čudne navade, part III
16.9.2009 11:43:08   
ksenjak
IZVIRNO SPOROČILO: water lily

IZVIRNO SPOROČILO: ksenjak

IZVIRNO SPOROČILO: water lily

IZVIRNO SPOROČILO: ksenjak

Ja, vem, saj zato pa pravim, da je navada čudna in tudi nekulturna. So me že velikokrat opomnili in včasih se zadržim, včasih pa to naredim avtomatično. Tudi posodo nonstop pomivam pa če gre samo za eno žlico, ko kavo kuham.

lp


Prideš k nama za cimro?user posted image





Pridem, a žal z ogromno prtljage (dva otroka, dva morska prašička, no za dedca bi se pa dalo zmenit, da ga doma pustimuser posted image ).


Otroc niso problem, prašički tud ne(sam ne garantiram da ju mačka ne požreta)....dedca pa doma pusti....no, kartico njegovo lahko prneseš s sabouser posted image



Sej glih zato bi ga pa komot doma pustila, ma bolj prazno karticouser posted image .

(odgovor članu water lily)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?