|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dojenje non stop
17.9.2009 20:22:02   
a982
<Moj otrok je star 18dni, bolj ko se bliža večer, on bi samo jedel. Pa ga nahranim, se polno dojiva pa ne mine 15min pa že spet pa še enkrat, če ne noče zaspat. A je kej narobe, se mi zdi da bi samo jedel, dejansko pa sploh ne vem koliko poje. A je to normalno pri toliko starih pa kdaj mine?
Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dojenje non stop
17.9.2009 20:27:18   
ledenaa
ja,je normalno
Rad bi sesal
Najdi dudo ,ki mu ustreza ali pa bodi ti njegova dudauser posted image

(odgovor članu a982)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: dojenje non stop
17.9.2009 20:43:10   
tikatonka
Ja, ja to je normalno, s tem si ti tudi dela mleko. Saj se bo uredilo in bo potem naštelen točno na ureuser posted image , vsj pri nas se je.

_____________________________

"Odločitev imeti otroka je pomembna. To pomeni odločiti se za vedno, da bo naše srce hodilo naokoli zunaj našega telesa."

Prijatelji so kot baloni: če jih spustiš, jih morda nikoli več ne ujameš.

(odgovor članu a982)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: dojenje non stop
17.9.2009 22:14:47   
Najaa
No, pri nas se pa ni, ker je bil otrok res lačen in je rabla dodatek. Potem, ko je kak mesec po 4-5 ur visela na meni in se ni uredilo, seveda.

(odgovor članu tikatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: dojenje non stop
18.9.2009 7:48:18   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: tikatonka

Ja, ja to je normalno, s tem si ti tudi dela mleko. Saj se bo uredilo in bo potem naštelen točno na ureuser posted image , vsj pri nas se je.


Pr nas se ni naštelalo na točne ure, pa tuid dodatka ni rabil. Pač je bil na joškici, ko je želel.

Pa tole tudi velja

IZVIRNO SPOROČILO: ledenaa

Najdi dudo ,ki mu ustreza ali pa bodi ti njegova duda



(odgovor članu tikatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: dojenje non stop
18.9.2009 7:53:06   
simonakr
Dej vseen patronažni povej pa potehtejta en al pa 2 obroka, da boš vidla al rabiš dodatek al ne. Drugače je pa res eni bolj radi vlečejo in bi bli skoz gor druge morš pa zbujat pa silt da je. pa NOBELOVO NAGRADO ZA IZNAJDITELJA DUDE! user posted image user posted image

_____________________________

"Nihče ni nikoli tako visok kot tedaj, ko poklekne k pomoči potrebnemu otroku."

RDEČI NOSKI

19.2.2009 se je rodil naš škorček Larisa

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: dojenje non stop
18.9.2009 20:13:14   
yupi

Naša je tudi bila na joškici vedno ko je želela pa je danes stara 9 m težka 9170 in velika 71 če dovolj pridobiva ni nič narobe razen če imaš preslabo mleko

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: dojenje non stop
18.9.2009 20:30:27   
ledenaa
Preslabo mleko ne obstaja

(odgovor članu yupi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: dojenje non stop
18.9.2009 22:10:47   
manna
a982; naša je bla ista. Nič bat, bo že bolje, ti kar doji. Pa ne dat dodatka, razen če se ne redi. Naredi si da ti bo udobno in doji....jaz sem dojila tudi cele dneve in noči. 

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
18.9.2009 22:29:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu manna)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: dojenje non stop
18.9.2009 22:34:00   
KatMat
pri nas je blo tud tko...skoz bi cuzkala pa smo jo navadl na dudo,ko se je najedla smo ji porinil dudo v usta in je pac cuzkala kolkr je se hotla in pol zaspala...sej ne mors funkcionirat normalno ce ti skoz visi na joski...ali pa pusti 10-15 naj se zjoka pol pa hitrejse zaspal in ne rabil tolk cuzkat.......


takoj oddam glas za nobelovo nagrado!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: dojenje non stop
18.9.2009 23:07:38   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: simonakr

NOBELOVO NAGRADO ZA IZNAJDITELJA DUDE! user posted image user posted image


Nobelovo si bo zasluži tisti, ki bo naredil točno tako dudo kot je joška - toplo in mehko.user posted image   Ker pri mojih puncah nobena duda ni palila, sam joška.

(odgovor članu simonakr)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: dojenje non stop
19.9.2009 11:44:19   
yupi

no ja,mislila sem če nima mleka dovolj......

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   [Brisano sporočilo]
20.9.2009 23:10:09   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu a982)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: dojenje non stop
23.9.2009 9:12:15   
koala
Moj se je dojol na uro in pol, od kar sem ga prinesla iz porodnišnice. Ko sem se o tem pogovarjala z patronažno me je zafrustrirala da to pa je čisto premalo časa med podoji, da bi bilo "sprejemljivo" če bi se dojil na 2,5 uri kaj majn pa res ne. In mi je svetovala da si sčrpam mleko da vidim koliko ga sploh je. Po 20 minutah črpanja je bilo v steklenički 20 ml, jaz pa v paniki. Pa sem se odločila in ob naslednjem obisku rekla da se doji na 2,5 uri, da sem načrpala 80 ml in kar naenkrat se je po njenem mali lepo redil in ljudje različno jemo.
V prvo posvetovalnico sem šla prestrašena, ko pa sem malega položila na tehnico pa me je skoraj kap, saj je pridobil kilogram in pol.

Nekateri pač potrebujejo več dojenja, jaz bi vztrajala, da pa boš bolj pomirjena pa se obrni ali na izbranega pediatra, ali pa prosi v porodnišnici da ti ga stehtajo.

JAz bi vztrajala, razen če res nebi pridobival.
Sama sem bila vezana na otroka dolgo saj lahko rečem da je bil do 9 meseca izključno dojen ker je ostalo hrano samo poskušal, potem pa odločno zahteval dojko, pa mi kljub utrujenosti ni žal niti za sekundo ki sem jo preživela ob dojenju. Pa vem kako je če ponoči ne spiš, ker je imel obdobje ko se je ponoči zbujal na 20 minut in ga ni pomirilo nič in nihče razen dojka.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: dojenje non stop
23.9.2009 21:14:11   
Vinjeta
Tudi predlagam, da ti ga stehtajo in preverijo, če se dobro doji. Naš se je tudi hotel kar naprej dojiti, pa je patronažna videla, da se kar "precej" redi, tako da je rekla, da je dovolj, če bi jedel samo na tri ure. Potem pa smo imeli par dni joka, ker ni bilo zize, tako da je bilo kar malo hudo, mu je pa zato k srcu prirasla dudika. user posted image Tako se sedaj doji na tri ure, ponoči pa celo dlje spi ali pa kakšen obrok celo prespi.

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?