|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Čudne navade, part III
17.9.2009 15:25:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Saj ni treba biti v Ameriki, da imate teleskop za kukanje v tuja stanovanja. Jaz sem se zdaj preselila v veliko in gosto naseljeno blokovsko naselje...


Že od nekdaj ji je želja živeti na Manhattanu.

< Sporočilo je popravil Bakfark -- 17.9.2009 15:26:16 >

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Čudne navade, part III
17.9.2009 16:11:14   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
Kamikaza se pridružuje debati user posted image

Ko ti že bulji v ekran, pa diha za ovratnik (kozl nori!), da ga nekaj vprašam: "Kamikazo brate, v zvezi s tvojim vzdevkom, a se je tebe isti nalezel tisti dan, ko si se prvič v Kerenso zaletel??? Če ne druga, moram ti priznat, da si pravo utelešenje hrabrosti, upravičeno te lahko kličem "zmagovalec vojne"."

Pa da ne bo nekih težkih zamer, daj mu tale spot naj gleda, eden najboljših njenih.

http://www.youtube.com/watch?v=yJCf8xr8nMc

Ta "nori kozel" mi ne diha za ovratnik in mi ni buljil v ekran, ko sem napisala, kar sem. Bila pa sva skupaj v istem prostoru in sem mu naglas prebrala nekatere "čudne" navade, ob katerih sva se nasmejala, nakar sem pripisala še njegove (z vednostjo in dovoljenjem, by the way). Vzdevek "Kamikaza" pa je starejši od najine zveze in izhaja iz igrice "Counter strike", katero ob vsej svoji bistroumnosti zagotovo poznaš.

Saj se spomniš tiste tvoje, Bakfark - nisi ti toliko govna usrala nego što si u stanju koliko govna da pojedeš (ali nekaj takega, kaj pa jaz vem)...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Čudne navade, part III
17.9.2009 19:23:34   
Anonimen
Aha sem se spomnila še nekaj ampak tega že zdaj dolgo nisem počela.Vem smešno,noro ampak res.Ko smo se kam peljali z avtom sem vedno štela črte na cesti ali tiste količke al kaj so ob cesti.Nehala sem štet šele takrat,ko nisem več folgala,ko je bila večja brzina.
Ja pa betonske plošče vedno štejem,ko sedim zunaj,ki jih mamo nekaj po tleh ampak,če me zdaj vprašate kolk jih je nevemPonavadi,če grem kam kjer je dosti stopnic tudi tiste štejem.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Čudne navade, part III
17.9.2009 19:36:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
Ta "nori kozel" mi ne diha za ovratnik in mi ni buljil v ekran, ko sem napisala, kar sem. Bila pa sva skupaj v istem prostoru in sem mu naglas prebrala nekatere "čudne" navade, ob katerih sva se nasmejala, nakar sem pripisala še njegove (z vednostjo in dovoljenjem, by the way). Vzdevek "Kamikaza" pa je starejši od najine zveze in izhaja iz igrice "Counter strike", katero ob vsej svoji bistroumnosti zagotovo poznaš.

Saj se spomniš tiste tvoje, Bakfark - nisi ti toliko govna usrala nego što si u stanju koliko govna da pojedeš (ali nekaj takega, kaj pa jaz vem)...



Kerensić, postajaš blazno občutljiva, nisem navajen tega. Tisto prvo je bila zgolj asociacija na Lačnega Franza, ne ženi si toliko k srcu. Skuliraj malo.

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Čudne navade, part III
17.9.2009 20:54:32   
Gina
Jaz pa nimam monkovskih sindromov, mam pa druge...user posted image

Včasih kar razmišljam, še v mislih tipkam zravenuser posted image

Ves čas kadar sem zunaj gledam kaj je kje zrastlo in kje bi se dalo kaj nabrat. Pa ne samo na svojem vrtu, kjerkoli že sem (tako kot nekateri gledate v hiše in opremo in za zavese.., kar meni na misel ne pride, kako bi se to moglo z rošcami primerjatuser posted image user posted image )

Čudna navada je najbrž ta, da pri skoraj 40. letih skoraj vsak dan jem čokolino.user posted image user posted image  Pa mi je stara mama rekla, da bom do poroke zihr nehala. Pojma ni imela.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Čudne navade, part III
17.9.2009 21:11:31   
Anonimen
Uh ja čokolino je tut moja razvada user posted image .
Pa ko si ravno omenila tipkanje v mislih ... no, jaz sem pa imela obdobje, ko sem v mislih non stop pasianso igrala ... sam da sem zaprla oči, sem imela že karte v mislih user posted image .

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Čudne navade, part III
17.9.2009 21:24:40   
Anonimen
Joj, še ena. Kadar ful sopem (recimo, kadar grem v hribe ali kadar laufam - no, to je bilo nazadnje pred enimi 16 leti drugač user posted image ), vedno zraven v mislih pojem eno pesem, in to v ritmu. To je blazna obsesija... na primer, lazim po koreninah, zraven pa recimo sama pri sebi: ju-li-ja... objo-ka-na... ni-ti-tre-ba... skri-va-ti... sol-za...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Čudne navade, part III
17.9.2009 21:46:37   
NAJBOLJŠA
Full ste dobre...user posted image user posted image
Karensa, moram reči, da si mi v navdih..vedno me nasmeješ.user posted image


_____________________________

Life is short..enjoy it.
N.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   [Brisano sporočilo]
17.9.2009 22:27:27   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Čudne navade, part III
17.9.2009 22:44:26   
khurde
uf...

- štejem stopnice,
- če hodim po ploščah oz. kjer so kakšni robovi, stopam po robovih oz. začnem s korakom na rob, potem pa štejem, dokler ne pridem spet na rob... user posted image
- časopis berem od zadaj naprej, reklame tut tko gledam (na kocnu so običajno kakšne rože ipd.),
- gledam avtomobilske tablice in preračunavam cifre na njih... množenje, deljenje, potenciranje, kvadratni koren... skor ni da ni... user posted image ,
- najbolj se znajdem v ustvarjalnem neredu (tko mu sam jaz pravim, ostali imajo kako bolj negativno ime zanj user posted image ),
- besede berem nazaj...

... pa še kej bi se našlo user posted image

_____________________________

If you're too open-minded, your brain will fall out.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Čudne navade, part III
18.9.2009 8:08:53   
Anonimen
no, časopise in revije tud jst začnem zadaj listat....wc papir more bit obvezno tko, da se stran od stene odvija, ma še v službi in povsod drugje popravljam (no, edin če pridem kam na obisk, si ne drznem, sam mika me pauser posted image )...na živce mi gre, če ostali člani zajemajo solato iz sklede tko, da je je pol polno po robu sklede, pa da ne oblizne žlice pa da je pol polno kakega riža itd. v solati...user posted image ...ne prenesem da recimo z isto žlico al pa nožem se maže različne stvari, recimo marmelado in margarino in da je pol v margarini polno marmelade, ma kr bruhnem, to more bit za vsako svoja žlicauser posted image une nitke na banani tud bohnedaj da kakšna gor ostane...pa vedno nosim dve različni nogavici, sploh si jih ne zlagam skup po parih ampak kar zagrabim, tist pa obujemuser posted image

(odgovor članu khurde)
  Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Čudne navade, part III
18.9.2009 9:07:16   
Šaki
no še ena moja
sicer tega ne počenm več,sem pa včasih.
ko se kaj kupila kar je imelo rok uporabe sem zmerj gledala če je slučajno kateri rojdtni datum mojih otrokuser posted image user posted image


_____________________________

♥ moja dva zaklada ♥

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Čudne navade, part III
18.9.2009 9:32:19   
5ra_28

user posted image user posted image user posted image Ene ste zmagovalne!!

- glede rolic wc papirja..jih imam tudi v omarici in če katera ne gre noter, sem kar živčna.
- a sem jaz edina, ki ima rolico wc papirja obratno?! odvija se pri steni. Ker mi tako lepše izgleda!
- v kuhinji je vsaka posoda na svojem mestu
- jedilni pribor je zložen kot kupljen v kovčku, recimo vilice ena ob drugo v isti liniji, žlica na žlico poravnano navpično, ni to kar tako noter pomešano. Bog ne daj!!user posted image
- vrtljiva barska stolčka morata bit vedno poravnana, pa se otrok vedno obeša gor in jih vrti, sam si že najdem razlog da se vstanem in grem 'kao mimo' da ju poravnam.
- prej ko sem delala in imela svojo pisarno, sem imela kaos na mizi in mi je bilo fajno kuul, da sem se samo jaz znašla, zdaj pa imamo delovno mizo pred strankami in imam vedno red.
- v hladilniku je vse na svoji polici, recimo jogurti nimajo kaj spodaj za iskat, majoneza, senf in ketchup spadajo skupaj na vratih v enem predalčku, pa take...
- na obešalnikih pri vratih obesim torbo vedno na sredinski obešalnik (pa je vedno vseh 5 prostih)
- žaluzije mroajo bit zvečer tudi vedno dol, tudi če še niso luči prižgane, ker ko jo bom prižgala, bo že prepozno..bo nekdo delat to kar jaz delam...:
- gledam k drugim noter, predvsem oprema
- oblačila pa ima moj na tip top in linijo zloženo in poravnano, pa mi je ful fajn, sam men se mojih ne da tako zlagat.

_____________________________

Končno smo trije:)

(odgovor članu Šaki)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Čudne navade, part III
18.9.2009 9:44:11   
5ra_28
aja, še to: tudi doma moram bit oblečena barvno usklajeno, pa čeprav v oblačilih za doma. Črna trenirka in modra majica - nikoli, ali menjam črno trenirko ali pa majico. Zdaj še na otroku to delamuser posted image .

Pa še ena..ki obstaja že tako dolgo, da mi je že samoumnevno: denar v denarnico mora bit vedno poravnan glavo na glavo in po 'velikosti'. In moj dela enako! Še dobro, ker drugače bi mu jaz v denarnico zlagala.user posted image

_____________________________

Končno smo trije:)

(odgovor članu 5ra_28)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Čudne navade, part III
18.9.2009 9:58:01   
oka
ne prenesem da recimo z isto žlico al pa nožem se maže različne stvari, recimo marmelado in margarino in da je pol v margarini polno marmelade, ma kr bruhnem, to more bit za vsako svoja žlica


user posted image Al pa v marmeladi polno margarine. Ne tega tudi jaz ne prenesem.
Imam pa eno manijo in to so poravnane zavese. Vse okoli je lahko v razsulu, če pa zavese niso natančno poravnane od enega konca karnise do drugega pa me moti in to hudo. Tega pa ne morem spregledat, pa če se še tako trudim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Čudne navade, part III
18.9.2009 9:58:28   
katipi
Zdaj se pa že sprašujem, če ni z menoj kaj narobe, ker nimam nobene od takšnih ali podobnih navad...user posted image

(odgovor članu 5ra_28)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Čudne navade, part III
18.9.2009 11:08:04   
ALWAYS LARA
js tut prov gruntam kaj je narobe z mano k nimam nobene take obsesije...edin lenobe :P tko da se mi niti slučajno ne da ne vem kaj rovnat in pucat...sem si raj umislna čistilko :)
edin ko peglam obvezno gledam film zravn..a je to čudna navada?

(odgovor članu katipi)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Čudne navade, part III
18.9.2009 14:08:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: 5ra_28
- a sem jaz edina, ki ima rolico wc papirja obratno?! odvija se pri steni. Ker mi tako lepše izgleda!


Joj, jest sem že živčna, samo da sem tole prebrala user posted image  Seveda se NE sme odvijati pri steni, ker potem se ne vidi dobro rožic, ki so gor odtisnjene. Jaz svojega moža vedno klistiram, zakaj za boga mora vzeti rolico s stojala, če si hoče rit obrisat, ker potem jo da nazaj tako, da se narobe odvija. Včasih med njegovim ordiniranjem samo tolk pokukam noter, da rečem: "Glej da boš rolco prav nazaj dal..." user posted image user posted image

(odgovor članu 5ra_28)
  Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Čudne navade, part III
18.9.2009 14:27:57   
TomTaylor
meni pa dol visi kako je wc papir obrnjen, važno, da JE in da je troslojniuser posted image

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   [Brisano sporočilo]
18.9.2009 14:55:17   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Čudne navade, part III
18.9.2009 18:40:05   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: Meta.

Joj, še ena. Kadar ful sopem (recimo, kadar grem v hribe ali kadar laufam - no, to je bilo nazadnje pred enimi 16 leti drugač user posted image ), vedno zraven v mislih pojem eno pesem, in to v ritmu. To je blazna obsesija... na primer, lazim po koreninah, zraven pa recimo sama pri sebi: ju-li-ja... objo-ka-na... ni-ti-tre-ba... skri-va-ti... sol-za...


Ha ha, jaz tudi, sam ker je ravno tako že 16 let mimo, sem že skor pozabila na to.
Zdaj mam drugo motnjo, ko na vrtu plevel pulim, si ves cajt pojem eno samo pesem, tud po tri ure skupaj in ne morem preklopit na drugo.user posted image

Medtem ko si perem zobe, si ves čas eno roko "grejem" pod toplo vodo - obožujem toplo vodo.

Tuširam se pol ure skup. Vsak dan porabim novo brisačo za v tuš. Ne morem se obrisat s tisto od včeraj, ne vem zakaj, ampak ne morem. Sveže brisače so mi res neprimerno bolj prijetne kot 1x nucane.

Aja, wc papir pri nas ni nikdar prav obrnjen, pogosto je samo položen na kotličku, pa nobenega nič ne moti - zgleda da je to čudna navada.

Marmelado in putr mažem z enim samim nožem in me nič ne moti. Še več, putr in med mažem z enim samim nožem in me nič ne moti. Čudna sem.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Čudne navade, part III
18.9.2009 20:44:55   
Abbey

IZVIRNO SPOROČILO: ksenjak

Ej, skoz bolj se mi dozdeva, da bi bila midva s Kamikazo zelo uigran tim, stopnice namreč štejem tudi jaz. Ali pa ko šaltam programe, si zraven potihem govorim številko mesta, na katerem se posamezen program nahaja (naprimer POP TV imam na 23 in vsakič ko prešaltam tudi izgovorim 23).


oprosti, ampak res si ful čudna, sicer še nisem prebrala ostalih, ampak ne morem verjeti temu kar berem pa črte pa robovi pa prestavljanje ključev...user posted image

pa tudi Kamikaze ne štekam in tistih, ki imajo vse v nulo pospravljeno pa robove skupaj pa perilo obešeno po nekem zaporedju...

Jaz sem tako kot Kerenska, ko odpreš omaro pade vse na tla user posted image

no zdaj grem pa naprej brati kako čudne ste


(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Čudne navade, part III
18.9.2009 20:48:11   
Abbey

IZVIRNO SPOROČILO: Meta.

Joj, meni se je razvila nova obsesija - toaletni papir moram kupiti takrat, ko imamo natanko samo še 2 rolici starega. Ker imam zloženega ven iz vrečke v omaro, je prostora za natanko 10 rolic - in tako ga kupim, ko sta notri samo še 2, in to vedno tistega z zapakiranimi 8 rolicami, ker se mi drugače podre sistem. Ful ratam nesrečna, če mi ena rolica ostane in je nimam kam dat. Potem ful hitim porabljat tisto, ki je še na stojalu...


o maj god kaj bom še danes vse izvedela....user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Čudne navade, part III
18.9.2009 20:51:10   
Abbey

IZVIRNO SPOROČILO: Anais Nin


Nogavice se moraji na stojalu sušiti skupaj, in imeti morata enak klinček (par), sadje mora biti v podolgovati skledi razvrščeno simetrično - če je kakšno jabolko večje od drugega ga precej pojem. Vse stvari zlagam po barvah skupaj - od svetle do temne - tudi obleke v omari in začimbe na polici, Ne grem spat, če postelja ni pospravljena - tako jo pospravim magari eno uro pred spanjem. Pa najraje bi videla, da bi mi rože na oknih rasle v vaservago - če katera malo pospeši z rastjo, se včasih ne morem zadržat in jo kar odrežem. Pa še kaj bi se našlo.

ampak ti si pa zmagovalka, ali se malo hecaš ali kako? Je to res, da je nekdo tako pedanten, zdaj se moram pa res zamislit nad seboj, mene nič ne motijo kupi perila, drobtine tudi ne, lahko je vse postrani me tudi ne gane, klinčki če so ali pa niso pač obesim perilo da ga čez vržem....ne vem no, zdaj a sem jaz čudna ali ve, to moram pa še razmisliti

no nobena skrajnost ni dobra pomoje user posted image



(odgovor članu Anais Nin)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Čudne navade, part III
18.9.2009 20:56:51   
Abbey

IZVIRNO SPOROČILO: 5ra_28

aja, še to: tudi doma moram bit oblečena barvno usklajeno, pa čeprav v oblačilih za doma. Črna trenirka in modra majica - nikoli, ali menjam črno trenirko ali pa majico. Zdaj še na otroku to delamuser posted image .



user posted image

(odgovor članu 5ra_28)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?