|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Baterijski oz. akumulatorski sesalci
29.9.2009 12:28:17   
pupika
Punce tiste kateri jih imate mi lahko malo napišete prosim, kako ste zadovoljni z njimi, ker katero firmo imate, zaenkrat se najbolj nagibam k hooverju.
Trenurno imamo tisto metlo swimel swiper, pa nam samo leži v kotu, kajti tako počasno dela, da se včasih prav namatram, da mi kaj pobere, pa sesalna moč je mala tako, da nekej 45 min. pometam s to metlo okoli110m2, potem pa itak izdihne baterija, včasi mi že prej izdihne in sploh ne morem do konca pomest s to metlo.
Sem pa zasledila da imajo na trgu baterijske sesalce znamke Hoover, elektrolux, philips in gorenje.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Baterijski oz. akumulatorski sesalci
29.9.2009 12:44:26   
Anja25
priporočam Elektrolux v 10 min. posesam 150 m2. Moja sestra je imela Howerja, pa ni bila zadovoljna, zdaj je nabavila tudi Elektroluxa.

Upam, da sem pomagala. LP

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Baterijski oz. akumulatorski sesalci
29.9.2009 12:50:55   
water lily
Imam elektrolux 2v1 in ne menjam za nič na svetu.

(odgovor članu Anja25)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Baterijski oz. akumulatorski sesalci
29.9.2009 12:55:05   
Naja31
Imamo phillipsovega, ne vem kaj je za en model,ampak ima hepa filter. Naj bi bil edini te velikosti ki ima tak filter.
Pa tudi zelo je močan.
Ampak za ornk sesanje stanovanja imamo vorwerk, ta manjši je tako za sproti,čeprav včasih na koncu vse z njim posesam, ker se mi ne ljubi po velikega.

(odgovor članu water lily)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Baterijski oz. akumulatorski sesalci
29.9.2009 13:03:04   
MAŠKA
Mi imamo baterijskega elektroluxa. Je zelo praktičen za kaj na hitro posesat (kakšne drobtine, smeti), jaz z njim sesam tudi stopnice. Nima pa takšne moči kot električni sesalec . Tako da če že imaš enega baterijskega, ti bolj priporočam, da si nabaviš nekega močnejšega električnega. Tale elektrolux sesa cca 15-20 min potem ga je pa potrebno filat.

_____________________________



Življenje je minljiva, hitra karavana! Ustavi žival, ki jo jezdiš, in poskusi biti srečen.
(Rubaijat, Omar Hajam, 12. stol.)

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Baterijski oz. akumulatorski sesalci
29.9.2009 13:35:18   
pupika
enega električnega že imam, elektroluxa, tak, da z njim sesamo 1 krat tedensko, mislim tak za vsakodnevno čiščenje.

(odgovor članu MAŠKA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Baterijski oz. akumulatorski sesalci
29.9.2009 14:22:47   
honey
Jaz imam za vsakodnevno čiščenje Elektrolux Rapido 2v1 (mislim da nekaj takega - tisti oranžen). Cele hiše ne morem posesat z njim, ker prej ckrne - drži nekje 15-20 min. Uporabljam ga za sesanje okrog hrčkove kletke, ki mi nasmeti žaganje, pa za po kuhinji in dnevni. Pa za stopnice je tudi fajn. V glavnem, ponavadi mi uspe posesat naenkrat kuhinjo in dnevno sobo, hodnik in stopnišče. Saj to je dovolj, v gornjem nadstropju itak samo spimo, tako da ni take panike. 

_____________________________

V meni živi vitka ženska, ki bi rada prišla na površje. Običajno to kozo lahko utišam samo s piškoti.

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Baterijski oz. akumulatorski sesalci
29.9.2009 18:03:01   
punci
ko bom velika in bogata si bom definitivno kupila kaj takšnega http://www.mimovrste.com/artikel/3320044521/robotski-sesalnik-irobot-roomba-530, zdej kr pa nisem niti bogata niti še velika pa se še odločujem. user posted image Hočem imeti tega "tapokončnega" ker enega imam od Gorenja sej mi je fajn, močan full, samo mi gre tisti kabel na živce pa težek je ko svinja , pa pol to vlačenje sem in tja, priklop tukaj, priklop tam a a ni to zame. Tak da se že en čas spravljam v nakup novega, obvezno hočem met pokončnega tko v stilu metle in verjetno bo kr Electrolux zmagal. Za tele 2 v 1 sem že od večih slišala da so baje fajni. Pa še dober se mi zdi da lahko pol onega malega vstran vzamem pa grem kr tak na hitrco v avto posesatuser posted image

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?