|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  197 198 199 200 [201]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
19.5.2011 7:40:52   
petarda
Uh...Urša...tvoje zgodbe so pa user posted image user posted image user posted image ....še dobro, da je potem slikica tvojih srčkov, da malo preusmeri misli user posted image

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 5001
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
19.5.2011 8:32:32   
petarda
Drugače pa dobro jutro in kavica user posted image .

V ponedeljek je imel mini cepljenje, včeraj sem imela jaz ginekologa, danes ima petardito sistematiko...cel teden že hodim okrog ZD user posted image ...pa še kar ne neha se...drug teden ima namreč petardito zobozdravnika, še naslednji pa posvetovalnico v preventivnem kabinetu.... ampak OK, dokler tam ne hodimo zaradi bolezni, bom čisto zadovoljna... user posted image ...šta se mora, mora se user posted image

Še dobro, da je svakinja že na dopustu pred porodniško, da mi lahko minija popazi, da ga ne rabim s seboj vlačit user posted image

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 5002
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
19.5.2011 8:40:59   
petarda
Vabljene na six pack user posted image

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 5003
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
19.5.2011 8:50:56   
ada2
dobro jutro!
evo, če bi bilo po planih bi zdaj z adamom čofkala v malih moravcih, a ker pač vedno lahko pride kaj vmes, ko najmanj pričakujemo smo pač doma, spiramo nose s fiziološko, inhaliramo, pijemo čaje.... ok, vsaj vročine nimata, pa bomo malo za hišo na sončka šli.
učila se bom pa .... kdaj že?
glede elektrike - so mi odtegnili včeraj s trajnika obe položnici... ne vem kaj je bla za foro, ampak ok... še dobro, da je bla malo večja plačauser posted image
Urša tvoji otroci so kot fotomodeliuser posted image  eden lepši od drugega.... sploh jaka se na tej sliki ne morem nagledati....
sem pa kar malo žalostna, ker sem zvedela neke stvari, in to od o osebi za katero si kaj takega nisem mislila.... eh, saj pravim, nič nas ne sme presenetitiuser posted image



_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 5004
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
19.5.2011 8:51:39   
ada2



IZVIRNO SPOROČILO: petarda

Vabljene na six pack user posted image
 

zakaj že?
jao, sam da si mi malo bliže....


_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 5005
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
19.5.2011 8:56:11   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: ada2




IZVIRNO SPOROČILO: petarda

Vabljene na six pack user posted image
 

zakaj že?
jao, sam da si mi malo bliže....



user posted image user posted image user posted image user posted image  a ti bi to že zjutraj????? user posted image user posted image user posted image user posted image .....lajtnga pa to, pa verjetno tudi potegne kdaj, ne? user posted image user posted image user posted image user posted image ... Si me nasmejala zdaj.... ajdi...moram petardita iz banje pobrat user posted image

Itak, da me pa firbec matra, kdo te je razočaral? In s čim? Če seveda ni preveč transparentno user posted image

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 5006
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
19.5.2011 9:04:47   
ada2



IZVIRNO SPOROČILO: petarda

IZVIRNO SPOROČILO: ada2




IZVIRNO SPOROČILO: petarda

Vabljene na six pack user posted image
  

zakaj že?
jao, sam da si mi malo bliže....



user posted image user posted image user posted image user posted image  a ti bi to že zjutraj????? user posted image user posted image user posted image user posted image .....lajtnga pa to, pa verjetno tudi potegne kdaj, ne? user posted image user posted image user posted image user posted image ... Si me nasmejala zdaj.... ajdi...moram petardita iz banje pobrat user posted image

Itak, da me pa firbec matra, kdo te je razočaral? In s čim? Če seveda ni preveč transparentno user posted image

ja, če pa zjutraj vabišuser posted image   lajtnga mi pa ne potegne.... očitno premalo spanca (ali kisika v možganih)user posted image .... no, RD nimaš, deca tudi ne,.... a si noseča???? user posted image user posted image user posted image   hmmm, ginekologa si imela.... poporodni pregled najbrž ni bil, glede na to, da je mini že 4 mesece star..... eh, verjetno ni to.... ali pač?user posted image


_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 5007
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
19.5.2011 9:07:07   
ada2
aja, kdo me je razočaral?

oseba, ki pri meni opravlja to funkcijo (oz. bolj nosi le nazivuser posted image ), kot oseba, ki pri tebi popazi minija, da ga ni treba s sabo vlačituser posted image


_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 5008
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
19.5.2011 9:08:52   
ada2
aja!!!!!!user posted image

six pack za novi del????


_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 5009
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
19.5.2011 9:16:13   
Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: petarda

IZVIRNO SPOROČILO: NinaŠ

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Jedilnice nimamo, ker je ne potrebujemo.user posted image

dobr se mate user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




Petarda, ti si bila pri nas. a ne, da je ne rabimo . user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 5010
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
22.6.2011 20:49:47   
TandJ
Če mogoče katero zanima poslikava otrošklh sobic ali drugih prostorov stanovanja: http://www.gugu.si/component/adsmanager/?page=show_ad&adid=7956&catid=316

LP

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 5011
Stran:   <<   < Prejšnja stran  197 198 199 200 [201]
Stran: <<   < Prejšnja stran  197 198 199 200 [201]
Pojdi na:





Mesec rojstva lahko vpliva na poklic tvoje...
Si vedela, da mesec rojstva, v katerem je rojen tvoj otrok, lahko vpliva na njegov poklic?
Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?