|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
3.10.2009 16:22:43   
Jančika_
Nič nosit, a je pravuser posted image !

(odgovor članu marjanaR)
Neposredna povezava do sporočila: 4926
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
4.10.2009 10:25:33   
Jančika_
Punce moje, hvala vam za lep večer! Najbolj sem vesela, da ste prišle skoraj vse, že dolgo nas ni bilo toliko na kupu. In hvala za domiselno in uporabno darilouser posted image !

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 4927
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
4.10.2009 21:27:55   
Janeja
Jančika, hvala tebi za lep večer in postrežbo. Res je bilo super, da nas je bilo spet toliko na kupu.

Mene so danes delavci zbudili ob 6.50 - skratka po pričakovanjih. user posted image
Grem kar spat, ker še komaj gledam. Klinc pa taka nedelja...

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 4928
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
4.10.2009 22:40:51   
žanek
Janči, hvala tebi za prijeten večer. Bilo je prav fajn! Jaz sem kar za, da se večkrat takole dobimo in se nasmejimo user posted image .
Bi te pa prosila za recept tiste njami pite (al kako se že reče) od B. Še danes se mi cedijo sline, bo treba narest.

Aja, menjujemo vhodna vrata, imate kakšno priporočilo, kje jih kupit? Za vsako info. se vam zahvaljujem!


< Sporočilo je popravil žanek -- 4.10.2009 22:42:53 >

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 4929
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
5.10.2009 8:25:15   
Naty*Taja
Oj, mi je kr žal, da nisem mogla v soboto...
Sem pa zato pridobila višji gasliski čin - po novem sem potrjeno gasilska častnica! Sem kr ponosna nase. Pa včeraj smo imeli gasilsko tekmovanje v Cinkarni v Celju in smo pobrale pokal za drugo mesto in vstopnico za regijsko tekmovanje! Bravo moje punce!
Kar se pa tele nesreče tiče, bi tegale deda butastega tudi jaz malo mučla pa potem naprej - je ena kolegica, ki jih pozna rekla, da je ded samomor delal!! Se je prejšnji dan ravno končal ločitveni postopek in ... hudiča a ni mogu it kak drugače to narest, če mu ni za žvet, kot ubit tri mlade nič hudga sluteče? Ne, resno takega dejanja ne moreš razumet in niti slučajno ne oprostit! Jaz bi ga zaprla za nedoločen čas! Take divjake in ljudi brez vozniške kulture je treba spravit s ceste pa basta. Po moje kr manjka pri nas več policije na cesti. Mene so npr. do zdej v 12 letih, kar imam izpit ustavli ravno enkrat! No, po moje ne zato, ker se jim izogibam. EH...


_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu žanek)
Neposredna povezava do sporočila: 4930
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
5.10.2009 9:07:24   
skuštrana
Super da ste uživale user posted image user posted image

A gre mogoče katera v Pikapolonico tele dni? Bi mi nekaj pogledala oz. vprašala...


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 4931
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
5.10.2009 21:06:09   
Jančika_
Naty-Taja, čestitam za nov čin!

Skuštrana, načeloma nimam namena, ker sem samo napol pokretna (v rit naj grejo medenične kostiuser posted image ), ampak povej, za vsak slučaj, če se ipak uspem premaknit.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 4932
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
5.10.2009 21:47:03   
teta beta
Ja, Jančika, fajn je bilo user posted image .

Žanek, kolikor se jaz spomnim gre takole: listnato testo razvaljaš ali pač položiš (odvisno kakšnega imaš), nanj naložiš sadje, nato pa preliješ z mešanico sladke smetane, dveh rumenjakov in vanili cukra. Daš v pečico, kakšnih 10 min pred koncem pa še premažeš z marmelado in še malo zapečeš. Pečeš pa cca 45 min na 200. Ok, tole dvoje nisem čist ziher, ampak tu nekje.

Skuštrana, jaz ti lahko grem v Pikapolonico v Žalec. Povej, kaj.

Naty-taja, čestitke za naziv in uspešno tekmovanje!


_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 4933
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
5.10.2009 21:55:03   
teta beta
Aja, Jančika, Žanek je omenila, da nimaš kombinezona za dojenčka. Jaz imam sicer večjega, če hočeš, pa lahko vprašam svakinjo če ima majhnega. No, hotela sem pa pravzaprav rečt, da sem včeraj pospravljala ene vrnjene cote na dile in sem ugotovila, da imam nekaj zimskih kompletkov št. 56 ali 62, če bi rabila. 

_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...

(odgovor članu teta beta)
Neposredna povezava do sporočila: 4934
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
5.10.2009 23:05:06   
HuAnita
IZVIRNO SPOROČILO: Bonnie_RR


No, včeraj sva bila pa spet na telovadbi (na Rošu, v Sl. Bisrtici je poteka 2x na teden ob 15.15 - nemogoča ura!user posted image ) in je Nik spet na veliko migal... Se je kar namučil, ker je celo sam izjavil, da je ful utrujen! Kar verjet nisem mogla...




Bonnie_RR- a to imate Svizca? Ker potem ti lahko razložim, čemu taka ura.....

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 4935
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
6.10.2009 0:03:15   
žanek
Teta beta, hvala za recept.

Skuštrana
, tudi jaz ti lahko grem v pikapolonico.

Naty taja, čestitke. Sem pa danes zopet gledala vaše gasilske vaje iz igrišča user posted image .

(odgovor članu teta beta)
Neposredna povezava do sporočila: 4936
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
6.10.2009 8:43:22   
skuštrana
PUNCE, Pikapolonica - Arsenu bi za rd kupili like a bike in imajo enega z zavorami v pikapolonici, ampak na spletni strani ne piše ali je 10 col ali 12 ( mi bi rabili 10, ker 12 mu je prevelik). In bi prosila če lahko vprašate. Evo še slikca - http://nakup.pikapolonica.com/igrace/igra-na-prostem/dino-Solsko-kolo-10/17038006817100003

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu žanek)
Neposredna povezava do sporočila: 4937
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
6.10.2009 8:52:41   
Naty*Taja
IZVIRNO SPOROČILO: žanek

Naty taja, čestitke. Sem pa danes zopet gledala vaše gasilske vaje iz igrišča user posted image .



Ja, sem vidla da nas Big brother opazuje! user posted image A si vidla tudi kako nesrečo smo imele? Ni blo ene napadalke, pa je prišel od ene fant, ki tudi isto dela in se jima je en ročnik na koncu odpel in je tista cev z vodo udarla po Martininih prstih - posledica: zlomljen mezinček na nogi!! Madona je kr skor skup zlezla. Smo jo na urgenco peljali...pa je po slikanju rekla dohtarci, da ona mora v nedeljo na tekmo in da mora bit tole ok...in veš da so jo bodo zdravli ko športnico in naj bi bila v četrtek ok?! Dobra in požrtvovalna gasilka!! Pa da športnike bolj hitro zrihtajo mi je tudi jasno...Sicer ne vem kako, ampak očitno se da! user posted image Zdej se lahko režim ja, bi se pa lahko zadeva dost bolj zoprno končala!

E, grem zdej na teren! Čeprav me kr neki glava boli pa še slabo mi hoče bit...spet so preklemani virusi na terenu! Pazte se jih!

Aja - pa hvala za čestitke!


< Sporočilo je popravil Naty-Taja -- 6.10.2009 8:53:18 >


_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu žanek)
Neposredna povezava do sporočila: 4938
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
6.10.2009 9:02:11   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: teta beta
Žanek, kolikor se jaz spomnim gre takole: listnato testo razvaljaš ali pač položiš (odvisno kakšnega imaš), nanj naložiš sadje, nato pa preliješ z mešanico sladke smetane, dveh rumenjakov in vanili cukra. Daš v pečico, kakšnih 10 min pred koncem pa še premažeš z marmelado in še malo zapečeš. Pečeš pa cca 45 min na 200. Ok, tole dvoje nisem čist ziher, ampak tu nekje.

Fajn je, če testo malo prešpikaš z vilico, ker se manj napihne. Četrt litra sladke smetane, ja, dva rumenjaka, dva vanili cukra (to je za tisto malo posodo; za tavelik pekač vzameš vsega x2). Marmelada mora bit čim bolj tekoča, lahko jo zmešaš z malo ruma, namažeš čisto narahlo. Peče se pri 180-200. Pa baje je potem naslednji dan še boljša, ko se malo uleže.

Skuštrana, jaz po imenu kolesa sklepam, da je 10-colsko kolo. Mi imamo enakega, samo da je rdeč. Grem dol pogledat, če kje kaj piše.

(odgovor članu teta beta)
Neposredna povezava do sporočila: 4939
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
6.10.2009 9:12:14   
Jančika_
Skuštrana, tole je ziher 10 col. Na kolesu sicer nič ne piše, ampak je zraven stalo Vasjevo 12-colsko kolo in ima tole definitivno manjša kolesa.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 4940
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
6.10.2009 9:23:49   
skuštrana
Jančika, se mi je zdelo pa še tista 10 je zadaj, ampak nisem pa bila prepričana...Hvala ti user posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 4941
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
6.10.2009 9:38:08   
mavo
Helou vsem!

Najprej Jančika najlepša hvala za vabilo na sobotno zabavo, bi ziher prišla, ampak smo šli še zadnjič letos mal na morje. Predvsem je bil to delavni vikend, saj smo rezali drevje, sadili travo, itd.
Drugače pa sem zdaj do nadaljnega - verjetno kar do zač. porodniške na bolniški. Sem bila v čet. na pregledu in je rekla G., da nosim nevarno spodaj. Glede na to, da sem vsak dan 3 ure v avtu, 8 ur za pisalno mizo pred računalnikom, me je brezpogojno dala v bolniško in rekla, da moram počivat. Mi je bilo najprej mal žal, zdaj pa vidim, da sem bila res ful zmatrana, ker že par dni skupaj samo spim. Upam le, da bo mali M. čim bolj zdrav in da bo vsak dan v vrtcu, drugače bo iz počitka bolj malo. Prejšnji teden sva bila v bolnici zaradi dehidracije, ker je imel tako hudo obliko aft po ustih, da ni mogel ne piti, ne jesti. Groza, sem prvič v življenju prespala tam. Hvala bogu sva bila na oddelku za dojenčke, ker je bilo pri večjih vse polno.
No, zdaj pa grem malo gospodinjit, če bom sploh še znalauser posted image . Ene dva tedna bom rabila, da počasi spravim stanovanje v red, potem bo pa že čas za kakšno dopoldansko kofetkanje, juhu.

_____________________________

Nekoč bomo tudi mi dobili vrtec...

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 4942
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
6.10.2009 10:31:09   
žanek
Skuštrana, jaz tudi sklepam po imenu, da je 10 colsko, če želiš ti pa lahko pokličem in povprašam za ziher. Povej.

Naty taja, big brother vas gleda user posted image , samo tako dober pa spet ne vidi, da bi videla kaj se je zgodilo.
Čuj, bosta tvoja dva prespala v vrtcu čez noč? Kateri petek je že to, veš kej?

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 4943
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
6.10.2009 17:32:50   
Naty*Taja
Žanek to je ta petek 9. 10.  Marcel bo, Maruša je pa še premala. 

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu žanek)
Neposredna povezava do sporočila: 4944
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
6.10.2009 19:51:49   
Naty*Taja
A pride ktera jutri ob desetih v Planeta? Se s par celjankami z druge teme dobimo...ne vem zakaj hudiča nimamo ene teme... so ene tri odprte. Jaz pa z vsake neki poznam...user posted image  

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 4945
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
6.10.2009 22:17:36   
žanek
IZVIRNO SPOROČILO: Naty-Taja
Žanek to je ta petek 9. 10.  Marcel bo, Maruša je pa še premala. 

Žal odpade, ker je vzgojiteljica zbolela. Na oglasni deski piše.

< Sporočilo je popravil žanek -- 6.10.2009 22:18:45 >

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 4946
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
6.10.2009 22:25:45   
HuAnita
Nati - si ti naročala Munostim????
Me je malo panika, oba sta mi zbolela.... Juhuuser posted image
Sem že povsem skurjena... K sreči je Capinka že bolje, knedl pa še kar kuri... sicer samo do 38, upam, da ne bo več...

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 4947
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
7.10.2009 9:01:26   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: teta beta

Aja, Jančika, Žanek je omenila, da nimaš kombinezona za dojenčka. Jaz imam sicer večjega, če hočeš, pa lahko vprašam svakinjo če ima majhnega. No, hotela sem pa pravzaprav rečt, da sem včeraj pospravljala ene vrnjene cote na dile in sem ugotovila, da imam nekaj zimskih kompletkov št. 56 ali 62, če bi rabila. 

Teta beta, hvala, kombinezon mi je ravno v soboto prinesla Barbi (večjega pa itak imam, 62). Kak kompletek mi bo pa verjetno še prišel prav, ja. V naslednjih dneh bom malo pregledala, kaj imam. Nekaj sem kupila, nekaj sem si sposodila, pa zaenkrat še nimam kam dat in sem samo na kup metala in seveda čisto izgubila pregled...te pokličem, ko pregledam robo.

Mavo, ti kar počivaj, pusti gospodinjstvo (ja, to ti pravim jaz, ki komaj še hodim, tako imam razmajano medenico, pa še vedno vlačim nek sesalec naokoliuser posted image ). Kak dan lahko uletim na kofe dopoldan (Naty-Taja, danes mi ne znese).

(odgovor članu teta beta)
Neposredna povezava do sporočila: 4948
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
7.10.2009 9:02:51   
Naty*Taja
Ne še Huanita! user posted image Evo že iščem številko!

Ja Žanek, mi je dragi sporočilo poslal. pa drugič. 13. se pa vidmo ne?


_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 4949
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
7.10.2009 9:12:46   
Naty*Taja
Evo Huanitka - naročeno! Cena 18,36, danes da na pošto, verjetno bo jutri ali v petek tu. Potem pa vabljena na kavo in prevzem! user posted image

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 4950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Želeti samo dobro
Pokažite, da imate otroka tako zelo radi, da verjamete, da zmore prav vse kar si želi, pa še ravno se tik pred izvedbo s...
BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?