|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   žalostna oz. raočarana
13.6.2005 19:10:11   
india
Danes je moja najstarejša šla že 3. v šolo v naravi. Kadarkoli je kam šla, smo jo lahko poklicali na stacionarni telefon, ne glede na to, ali so bivali v poč. domu, v mlad. domu ali kje v koči.
In sedaj jo kličem,se mi javi oskrbnica koče na Koroškem in pravi, da otrok ne dajejo na telefon, da jo lahko samo pozdravi.
Ne razumem, kaj bi tej ženski manjkalo, če bi jo dala k telefonu, glede na to, da gori ni signala in je po mobitelu ne dobim? Do sedaj nikjer ni bilo težav, niti v Punatu, kjer je bivalo tudi po več 100 otrok naenkrat, tu jih je pa 28, pa je to problem?
:((:((:((:((
Neposredna povezava do sporočila: 1
   žalostna oz. raočarana
13.6.2005 19:20:40   
Anonimen
Ja Miška ljudje so čudni,hribovci pa še posebi;):)-Kaj vam niso v šoli dali urnik ko lahko govorite po telefonu,ko so otroci v šoli v naravi?:zmeden2:

(odgovor članu india)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   žalostna oz. raočarana
13.6.2005 19:22:14   
CatJa
Teta ma zgleda bolj leno rit.

Ne bodi zalostna, predstavljaj si, da je hcerka vesela med vrstniki, zvecer, ko gre spat, pa se spomni na najboljso mamo na svetu!

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   žalostna oz. raočarana
13.6.2005 19:28:24   
Gina
Ma ne, to so neke zastarele metode, ki so bile svoje čase po šolah v naravi v navadi. češ da potem ni cirkusa z otroki. Čisto mimo. Ne štekam.:zmeden:

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   žalostna oz. raočarana
13.6.2005 19:51:23   
SANDY
čak mal, učiteljica mamici prepove govort z lastnim otrokom????
Sploh ne komentiram...ampak mislm da bi človk lahko znoru!

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   žalostna oz. raočarana
13.6.2005 19:53:13   
sašaš

Ko gremo mi z otroki na zimovanje ali letovanje, ne dovolimo več staršem klicarit!

To je bila norišnica! Si staršem naročil od te pa do te ure bomo dosegljivi - pa so vseeno non stop klicarili! Če bo kaj res narobe, jih bomo že obvestili... Pokličemo pa takoj v vrtec, da smo srečno prispeli in da je vse ok - pa starši lahko v vrtcu vprašajo!

Če pošljejo otroka za en teden od doma, naj zaupajo vzgojiteljicam - ali pa naj ga imajo doma!

No, tko je zdej pri nas red in mir - če komu to ne paše.....naj ima otroka doma...

Lp :muca:

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   žalostna oz. raočarana
13.6.2005 19:56:43   
SANDY
sori an, sam mislm pa da imajo starši pravico do pogovora z otrokom, da saj vejo kako in kaj! Pa se ne gre tle o nezaupanju...samo v enem tednu bi pa jest hotela oz. zahtevala da slišim otroka!
sto ljudi sto čusdi :pujs:

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   žalostna oz. raočarana
13.6.2005 20:04:55   
Gina
Kaj pa vem, jaz pustim, da starši kličejo. Če nas ni v domu, pa nas itak ne dobijo. Še svoj mobi jim dam. kaj jih bo skrbelo, če ni treba. Potem so pa oni pomirjeni, pa otroci pomirjeni, jaz pa tudi.

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
13.6.2005 20:05:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu india)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   žalostna oz. raočarana
13.6.2005 20:07:21   
anajmad
Vem,da je norišnica.Sam razumte mame,ko grejo otroci letovat,mislimo da bomo umrle.Miška te čist razumem,kako ti je pri srcu.Se spomnim,kako si ti mene tolažla,ko je bla moja Pia na zimovanju.Jst sem moji dala mobitel in sva bile dogovorjene,da mi pocingla,kdaj lahko govori in sem jo poklicala.Bilo ji je tudi lažje,ker prvi dan ji je bilo najhujše,jokala in vse živo.Potem pa je blo čist O.K.Zato Saša,vem da delaš v prosveti,sam ko boš sama imela otroke,pol boš pa vidla:zmeden::zmeden::zmeden::zmeden::zmeden::zmeden:
en lp:morje:D.

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   žalostna oz. raočarana
13.6.2005 20:16:29   
india
Hvala vam punce za tolažbo, Saša tebi pa v info, moja najstarejša je stara 12 let, šestič je na letovanju sama, tretjič v šoli v naravi.
In za povrh, tega mi ni onemogočila učiteljica, pač pa oskrbnica doma,ki se ji verjetno ni dalo do Anje.
Anji sem obljubila, da pridem v petek po njo v Libeliče, pa sem danes razmišljala, da verjetno ne bom šla, zdaj pa sem se odločila, da grem tja in se prepričam,kaj za ena zverina je tam oskrbnica.
Bom pa kasneje še vseeno poskusila na kak gsm poklicat,morda pa le kdo ima signal???
Mislim,d a 12 letni otrok le ni tako otročji, da bi ga pogovor z mamo sprvil v slabo voljo. Verjamem pa,da uživa in ji to od srca privoščim.
Recimo, Gaja ( 8 let) je bila pred 14 dnevi v čatežu in so lahko vsak dan kliclai domov, slišali sva se vsak dan vsaj2x...ne pa tako:hudicek:

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   žalostna oz. raočarana
13.6.2005 20:23:31   
sašaš

Miška sej to od mene ni nič nate letel! Sam mal me je spomnilo na naše ceremonije...:)- lahko bi bila ena tam samo za telefonistko!

V šoli je itak drugač - imajo mobije otroci - samo, če tam ne lovi si pa v riti...

Nč skrbet..itak, da uživa in je vse ok! Če ni ok ti bodo že sporočil...

:muca:

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   žalostna oz. raočarana
13.6.2005 20:41:43   
Anonimen
Ko smo peljali otroke na tabor (v kak počitniški dom) smo staršem lepo razložili, da v času tabora otrok ne dajemo na telefon, lahko pa starši pokličejo vsak dan ob določeni uri.
Samo enkrat smo dali eno punčko na telefon da se je pogovorila z mamo (je bila najstarejša, in navajena bivanj od doma), pa smo imeli tak jok še cel dan. Pa ni jokala samo ena punčka. Vseh 20 je jokalo.
Od takrat naprej ni šans, da bi lahko kak otrok govoril s starši. Starši pokličejo vzgojitelje, vzgojitelji se z njimi pogovorimo, povemo kako se otrok počuti, otroku povemo, da so starši klicali (ali tudi ne, pač presodimo). Aja, tile naši otročki so bili stari od 8 do 10 let.
Ampak, mi smo vse to staršem prej povedali. In so bili s tem seznanjeni.

Miška, v tvojem primeru pa ne vem kako ste se zmenili z učiteljicami.Če je bil dogovor, da lahko kličete otroke, pol ne vem...
Čisto možno, da se uni oskrbnici ni dalo skakati po celi bajti ali zunaj kje iskati tvoje hčere.
Je pa možno, da so bili kje zunaj pa niso bili dosegljivi.

Sicer pa mislim, da imajo tudi telefone na kartice. Pa naj si kupi kartico pa te pokliče.

(odgovor članu india)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   žalostna oz. raočarana
13.6.2005 20:45:22   
TaRe*
Miška,saj bo...pomoje se še spomni ne nate:)-:)-:)-

Hecam se...:)-

Pri nas pa imamo tako zmenjeno,da mi lahko pokličemo učiteljico,pa nam pove,kako se imajo itd.
Ona pa zvečer vse otroke lepo pozdravi,jim reče,da so vsi klicali in jim pošiljajo poljubčke(tudi če kdo ne pokliče):)

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   žalostna oz. raočarana
13.6.2005 20:52:07   
india
TaRe*, ne bi rekla, da je tako, po moje je zelo žalostna,ker me ni slišala, saj je tega navajena, vem, da nsii mislila nič slabega.
Sta pa zraven dve učiteljici,ki jim dovolita marsikaj, pa jim pogovorov s starši ne bi branili.
Saj bomo zrihtali, ni problema, bom zdaj ravno začela na gsm-e klicat. Ni vrag, da nekoga ne prikličem.:miska:

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   žalostna oz. raočarana
13.6.2005 21:29:09   
Gina
To, kar so tare, matovilčica in saša napisale, je splošna praksa. Vendar je taka samo zato, ker je pač stara navada železna srajca. Saj v bistvu nihče ne razmišlja, ali je to res najboljše za otroke. Večina otrok ne joka, če slišijo starše. Pri nas so še v vrtcu dajali otroka na telefon. Samo imamo res krasen vrtec s krasnimi vzgojiteljicami.:bravo: Edina resnica je, da imajo tako učiteljice in vzg. mir pred starši, če ne dovolijo telefoniranja. Ponekod tudi mobije prepovedo. Saj razumem, da ne more otrok non stop na mobiju viset, ampak lahko se zmenijo za eno telefonsko uro, ko se slišijo s starši. Res ne vidim nobenega problema.

Miška,upam, da boš dobila tvojo bejbo.:)9nebesa

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   žalostna oz. raočarana
13.6.2005 21:58:07   
TaRe*
Ja,Gina ti dam čist prav.
Najmanjši problem bi bil to...ampak,tako je
Tudi mi ni všeč to,da se v tej poplavi klopov in nevarnosti ne poskrbi,da bi se otroci umili v šoli v naravi.Moja je navajena na vsakodnevno tuširanje.Lansko leto pa je prišla po treh dneh domov tako umazana,da je tekla črna voda iz nje.Ko smo se potem z mamicam pogovarjale o tem,sem ugotovila,da so bili vsi taki,ker se pač niso umivali.Pa ne,da bi bila fina,da moja pa ne sme bit umazana,ampak strah me je te golazni...A bi bil res problem določiti uro,kdaj se gre katera skupina otrok umit?

No,letos sem ji zabičala,da se mora tuširat,se pa smela ni.Eni so se lahko prvi večer,eni pa drug večer.:zmeden2:

Ne vem,a je povsod tako,al samo pri nas?:zmeden2:


Ja,Miška...oprosti,ker sem še jaz malo potožila na tvoji temi.
Upam,da si dobila malo.

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   žalostna oz. raočarana
13.6.2005 22:10:43   
Gina
:)- ja pri nas se umivajo, pa ne le to, jaz sem jih še vedno vsak večer pogledala, če imajo kakšnega klopa. Razen pod gatkami so se pa sami, logično. Ampak jaz sem itak za na luno:)-:)-, čudaške sorte. Hudič je, ker jaz potem take reči od drugih pričakujem, sploh ko gredo moji otroci kam. Pa moram reči, da v vrtcu je bilo vedno tako:):bravo:, no v šoli se je pa to nehalo...žal.:((

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   žalostna oz. raočarana
13.6.2005 23:01:07   
D@isy
Me učiteljice bi morale z vzgojiteljicami v CŠOD, da bi se od vas kaj naučile, kajti zadnje čase imam občutek, da nas ti cilji in smotri v šoli ˝razčlovečijo˝.
Kaj bi dala, da bi imel v razredu vzgojiteljico9nebesa, da me vsake toliko malo opomni:ups:.
Na srečo je moja sestrica tudi vzgojiteljica...

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   žalostna oz. raočarana
13.6.2005 23:30:23   
pikapoka27
Miška, jutri ji vsi skupaj napišite in pošljite kartico oz. pismo. Verjemi, da bo hči vesela in ti boš malčko bolj mirna. Petek je še daleč.
Pikapoka

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   žalostna oz. raočarana
14.6.2005 9:09:18   
india
Jutro,moje tolažinke!
Včeraj sem se mučila, da bi dobila koga na gsm, pa ni šlo,ker očitno ni bilo signala.
Nakar je ob 22.30 zazvonil stacionarni telefon in se je oglasila moja kraljična.
Z njo je vse OK, hrana je super, so pa že imeli bližnje srečanje s klopi in vnete oči. Moja na srečo za sedaj še nič od tega.:love::love:
No, zdaj sva dogovorjeni tako, da me pokliče še v četrtek, razen če bo nujno, bo poklicala prej.

Kar se pa tuširanja tiče, vem, da se v zimski šoli v naravi, na Kopah niso smeli tuširat in prat glav, včeraj pa je rekla, da so se lahko tuširale in da si je tudi lase oprala.

To je po moje nujno, saj pa imajo vendar športne aktivnosti, pa v bistvu so to pubertetniki,ki se bolj znojijo kot manjši.
Hvala vam za skrbi, mnogo bolj mirno sem spala, ko sem jo slišala, je pa seveda hotela govoriti z vsemi sestrami in brati, ker nas že takooooooooo pogreša:((.

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?