|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Akumulatorska metla Karcher
26.10.2009 18:44:27   
sonce21
Torej jo kdo ima, kako ste zadovoljni z njo. Sem jo videla zadnjič v Hoferju za cca. 30€ ali 40€, pa bo jo kupila, če je za kaj. Ker pri 2 malih so nonstop drobtine na tleh, običajna metla mi ni všeč, ker dviguje prah, zato pa moram za vsako malenkost sesalec ven vlečt.

Hvala in LP!

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Akumulatorska metla Karcher
27.10.2009 7:30:22   
pupika
Kaj misliš tole akumulatorski ročni sesalec http://www.hofer.si/si/html/offers/2827_13276.htm

Jaz sem si prejšnji mesec kupila akumulatorsko metlo od boscha, pa je zaenkrat zelo dober, edino moti me pri ročnem, ker moraš držat gumb za ročno sesanje, drugače pa kot metla vse pobere, tudi prah.
So pa na trgu še od electroluxa, hooverja, pa elecctroluxovega tudi full hvalijo

(odgovor članu sonce21)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Akumulatorska metla Karcher
27.10.2009 8:30:25   
sonce21
ne, ne mislim te, je bila že kar nekaj časa nazaj v ponudbi. V bistvu res zgleda kot metla in ne kot sesalec. Akumulatorski sesalec imam že tudi jaz nekaj časa ogledan pa še kar čakam, čakam.....user posted image .....na finance....

< Sporočilo je popravil sonce21 -- 27.10.2009 8:31:35 >

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Akumulatorska metla Karcher
27.10.2009 14:51:08   
robinzon
Saj misliva isto,tisto, ki je rumene barve. Jo imam in mi ni v redu oz. jo ne uporabljam več, odkar imam drugo metlo na polnjenje. Slabost tele je, da ima tisti vrteči del, kateri pobira smeti bolj na sredini in ne pobere vsega, kot bi bilo treba. Poleg tega se baterija hitro sprazni in ni prijazen za čiščenje. Zgleda enostavno, ampak gre bolj težko narazen in ko poizkušaš, se ti lahko zgodi, da smeti streseš.

(odgovor članu sonce21)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Akumulatorska metla Karcher
30.10.2009 5:04:42   
punci
moja mami jo ima, si jo je kupila v Hoferju hm slabo leto nazaj, ko so prvič imeli v ponudbi. Takrat je bila tu nekje od 40-50 € ne spomnim se točno. Pa ni najbolj zadovoljna. Mi jo je posodila za 1 teden da sem jo še sama sprobala pa sem se strinjala z njo. Boljše potem dat še kakih 50 € zraven pa si kupit tapokončni sesalec. Ker metla samo na sredini pobira in to samo smeti, ne pa toliko praha , medtem ko sesalec pa res vse spuca. Pred časom je bila na forumu debata okrog enga electrolux 2 v 1 malo poglej po starih temah. Pa pri teh sesalcih za cirka okrog 100 € dobiš kar zmogljivega ki ti bo definitivno veliko več spucal kot metla, pa še pri velik modelih imaš onega malega zraven za kakšno pucanje avta tko na hitrco

(odgovor članu robinzon)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Akumulatorska metla Karcher
30.10.2009 8:07:52   
sonce21
hvala Vam za vaša mnenjauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu punci)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?