|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Žalostna, da bolj ne bi mogla biti:((((((((((...
18.6.2005 9:45:02   
Maxica
Danes zjutraj smo vstali, veselo v nov dan-nakar čisto slučajno pogledam skozi okno in vidim, da je prišel poštar----in nam ravno v tistem trenutku povozil našo psičko Kajo-do smrti.:((:((:((Kakšna groza! Uboga naša :kuza:, najbolj zlat in dobrohoten kuža na svetu. Počivaj v miru in hvala za vse trenutke, ki smo jih lahko preživeli s tabo:angel:! Žalostni smo do konca...:((:((:((
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Žalostna, da bolj ne bi mogla biti:((((((((((...
18.6.2005 9:46:30   
dory
O joj...to pa je grozno...vem kako je ko zgubis kuza :((

Drzite se...

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Žalostna, da bolj ne bi mogla biti:((((((((((...
18.6.2005 9:47:52   
k1
ubogi vi, vem kako je hudo, ko se navežeš na domačo žival, pol pa takole....

kar držite se, mogoče pa vas kje že čaka novi kuža, pa še sploh ne veste...


(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Žalostna, da bolj ne bi mogla biti:((((((((((...
18.6.2005 9:48:26   
Anonimen
:((:((:((:((meni je za vsako živo bitje žal.
Vem kako se počutiš..saj vem,da vam je bila kot družinski član.:((:((:((
Pomisli,da je šla v pasja nebesa.:

(odgovor članu Maxica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Žalostna, da bolj ne bi mogla biti:((((((((((...
18.6.2005 9:57:18   
Anonimen
joj, grozno. :((:((:((

Naj jo čuvajo angelčki.:angel::angel::angel:

(odgovor članu Maxica)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   Žalostna, da bolj ne bi mogla biti:((((((((((...
18.6.2005 10:06:37   
Pupica
Ojej!

Sploh si ne morem predstavljat, da bi zdaj izgubili našo Tarico:kuza:.
Že pri prvi psički Kaji, ki ji imela častljivih 16 let, in smo jo morali dati uspavati, smo vsi skup jokali cel teden:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((

Maxica sploh ne vem kaj naj ti rečem...:rozica::rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Žalostna, da bolj ne bi mogla biti:((((((((((...
18.6.2005 10:23:15   
Anonimen
:(( :(( :((
Boga živalca - naj mal pazjo tile pouštarji - nam je pa leto in pol nazaj pes raztrgal(ker ga lastnik ni imel na špagi,pa brez nagobčnika je bil) malega kužija(mešančka a je bil full prijazen).
Bogi kužiji in vem kako se počutite!
Sočustvujem :(

(odgovor članu Maxica)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   Žalostna, da bolj ne bi mogla biti:((((((((((...
18.6.2005 10:28:20   
Anonimen
Res da sem tik pred menstruacijo, ampak mi tečejo solze. Ubogi kuža.

(odgovor članu Maxica)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   Žalostna, da bolj ne bi mogla biti:((((((((((...
18.6.2005 10:30:19   
MEGY_Patricija
Maksica tudi meni je resnično žau, :((:((:((:((da se ti je to zgodilo še posebno, če si to videla na lastne oči ti pa ponujam sedaj jaz kužija oziroma ti ga podarim, če ti je le ušeč poglej v album so pa mešančki mama je škotska ovčarka.

Želim, da pa ga ohraniš v lepem spominu in ga ne pozabiš saj imam tudi sama psičko v nebesih,9nebesa9nebesa9nebesa9nebesa9nebesa lessy,tako ji je bilo ime in je tudi bila škotska ovčarka, ker nam jo je ustrelil jager, ki pa nam je rekel, da je še videl ni potem smo jo pa našli pokopano pod njegovo prežo za jagre.Kaj si hočeš narava je pač včasih kruta.:kuza::kuza::kuza::kuza:Želim ti lep pozdrav .:kuza::kuza::kuza::kuza::kuza:

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Žalostna, da bolj ne bi mogla biti:((((((((((...
18.6.2005 10:36:03   
kalimero
:((:((:((, boga kuža in seveda bogi vi. Vem, kako je to, ko izgubiš :kuza::muca:. Nam je nazadnje umrl hrček, pa smo bili čisto preč. Kuža pa.... Naj lepo počiva!

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Žalostna, da bolj ne bi mogla biti:((((((((((...
18.6.2005 10:37:01   
KIRA
:((:((:((:((:((

:angel::angel::rozica:

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Žalostna, da bolj ne bi mogla biti:((((((((((...
18.6.2005 10:41:59   
baguSka
Naj jo čuva angelček.:rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Žalostna, da bolj ne bi mogla biti:((((((((((...
18.6.2005 10:45:58   
sarči
Bogi kuža:((:((:((
Korajžno,poštarja pa u rit brcni...smotko!

:kuza: naj :angel: čuvajo,zate pa ena :rozica:!

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Žalostna, da bolj ne bi mogla biti:((((((((((...
18.6.2005 11:19:04   
dinika
Naj jo čuvajo angelčki.
:angel::angel:

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Žalostna, da bolj ne bi mogla biti:((((((((((...
18.6.2005 11:20:45   
india
Ojoj, ubogi kužek :(:(:(. Jaz sem bila pa včeraj pri sosedi,ki ima pudla, starega 16 let, vsega bogega, niti hodit ne more več prav, pa dlesni ima odprte in ne more več sam jest. Mu dajejo antibiotik in hrano po steklenički.:(

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Žalostna, da bolj ne bi mogla biti:((((((((((...
18.6.2005 11:42:55   
cmokec
:((:angel::rozica:

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Žalostna, da bolj ne bi mogla biti:((((((((((...
18.6.2005 12:12:23   
modrooka
:((

Maxica, zelo mi je zal, da se vam je to zgodilo... Sicer nisem se nikoli imela nobene domace zivali, si pa lahko predstavljam, da ko se enkrat navezes na :kuza:, da je potem ful hudo... Pocasi boste preboleli, pozabili nikoli...

Ena :rozica: za Kajo...

pozdravcek,
modrooka mamica

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Žalostna, da bolj ne bi mogla biti:((((((((((...
18.6.2005 12:17:12   
Anonimen
:((:((:((

(odgovor članu Maxica)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   Žalostna, da bolj ne bi mogla biti:((((((((((...
18.6.2005 13:06:17   
Mojca20
:((:((:((

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   Žalostna, da bolj ne bi mogla biti:((((((((((...
18.6.2005 14:32:33   
Gina
Ojoj, a tudi to se lahko zgodi!:((:((:((

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   Žalostna, da bolj ne bi mogla biti:((((((((((...
18.6.2005 14:35:25   
spacey
Naše iskreno sožalje... :((:((:((

Držte se! :rozica::rozica::rozica:

:kuza: naj počiva v miru in naj se veseli v pasjih nebesih... :angel:

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   Žalostna, da bolj ne bi mogla biti:((((((((((...
18.6.2005 18:30:36   
Maxica
Hvala vam za vaše tople tolažilne besede. Moram povedati, da smo imeli našo drago Kajo pri hiši kar 15 let in pol, zato mi je bila res draga kakor sestra9nebesa. Res sem hvaležna za vsak trenutek, ki smo ga z njo lahko preživeli. Sicer so jo sedaj že počasi dajala leta, saj je bila gluha, in zgleda, da je ravno to botrovalo današnji nesreči:(. Kot kaže ji je bilo prav namenjeno tako, saj je vedno poležavala tja do 12h, danes pa je šla ven ob 9h, ko je prišel poštar in do njegovega avta. On pa je ni videl in je samo speljal...Prava nesreča, res.
Do pred treh let smo imeli še enega psička (sta bila par s Kajo), pa ga je-spet pred hišo:(-zgrizel en ogromen, potepuški pes.
Tako sta oba končala pred hišo. Pa res smo ju pazili in več ali manj sta bila v hiši. A usodi se očitno ne da zbežati.
Me je pa res zaskrbelo, saj poštar res ni nič pogledal. Kaj pa, če bi do avta skočil Max:zmeden:? Bognedaj...
Še enkrat hvala, punce. Čas bo prinesel tolažbo. Za novega psička pa ne vem, če se bomo še odločili. Vsi krasni in čudoviti trenutki, ki jih doživiš s :kuza:, ne morejo odtehtati žalosti ob njegovi izgubi...

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   Žalostna, da bolj ne bi mogla biti:((((((((((...
18.6.2005 20:23:37   
Anonimen
Lep pozdrav!

Iskrene sožalje ob izgubi psičke Kaje...

Jaz imam psičko Avšo že 4 leta in ne predstavljam si, kako bi bilo, če bi jo izgubila, če bi se ji kaj zgodilo, če bi ji kdo kaj naredil...

Lastnice živali vemo, kako zelo se navežemo na svoje ljubljenčke... Včasih v šali rečem, da bi prej zamenjala partnerja kot Avšo...

Pokopljite jo, kakor si zasluži, in tudi potem ne pozabite nanjo... Rada vas je imela tako, kakor kuža zna imeti rad svojega gospodarja... Zvesto... Brezmejno... Brezpogojno...

Ne kupuj pa drugega kužka, dokler ne boste preboleli Kaje... Vem, da zdaj mislite, da je ne boste nikoli... Trajalo bo...

Kasneje pa... Vso ljubezen, ki jo premorete, posvetite novemu psičku, ki si jo prav tako zasluži... In vzemite k sebi psička, ki vam bo prirasel k srcu... Ki potrebuje skrbnega gospodarja, toplino in ljubezen... Neverjetno je, koliko takšnih je v zavetišču... Jaz sem svojo Avšo našla tam... Ima veliko psihičnih travm, ki se jih verjetno ne bo znebila do konca svojega življenja, pa čeprav je v našem domu kraljica... Kdo ve, kaj hudega se ji je zgodilo, preden je prišla k nam - ampak moralo je biti res hudo... Vendar mi danes svojo hvaležnost izkazuje na vse možne načine... In ne zamenjam je za nič na svetu...

Poskusi... Pa vso srečo...

Pa-pa!

(odgovor članu Maxica)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   Žalostna, da bolj ne bi mogla biti:((((((((((...
18.6.2005 21:12:52   
viv_
O Maxica - to pa vem kako je hudo! Mi smo imeli pudeljčka 16 let - zdaj ga že 3 leta ni več, pa še vedno ni pozabljen... Kok hudo! :((:((:((

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?