|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Koliko pa vam partnerji pomagajo?
23.11.2009 12:25:56   
nadya
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

Od moža pričakujem da prinese denar.. ne da kuha, čisti..


user posted image user posted image user posted image
imam 3 otroke....kar se tice hese, je "moja"....VSE! ni da ni! od kuhanja , pospravljanja, pranja, sesanja, pomivanja....to je MOJE! moj ne takne NIC, NISTA! ko stopi skozi vhodna vrata se spremeni v malega bogeca...posod se ni pomil odkar sva skupaj. ravno tako ni pobrisal prahu ali posesal. pojma nima kako se prizge pralni stroj in da likalnik dela na elektriko in ne na paro. za otroke ne "skrbi"....se z njimi igra in heca, vendar jih nima "na grbi"...
pač...pri nas je tako.
druga zgodba je zunaj hise. tam se pa jaz ne taknem nicesar....mogoce edino rože. to je to

vem, da boste imele poooolno za povedati. samo nam ocitno tako pase.

jaz notri, on zunaj, plus tega, da dela vsak dan najmanj 10 ur.
se mi zdi fer!
  

Podpis.

Samo z razliko, da mava samo enega otroka zaenkrat. Drugače je pa v bajti vse na meni. In tko kot je miška napisala, nisem prepričana, da zna katerkoli gospodinjski aparat zalaufat....Praha v 10-ih letih ni pobrisal, metla sploh ne ve kje je......in podobne zgodbice. Dela pa vsak dan po 10 ur in tut marsikateri vikend.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Koliko pa vam partnerji pomagajo?
23.11.2009 12:59:37   
barni
Meni je pa samo smesno, da tako locite moska in zenska opravila.

Jaz sem si pri starem avtu sama zamenjala olje, svecke in filtre (vcasih mi je asistiral moj oce) - zdaj gre pac na servis. Zadnjic, ko je zunaj skusal zamenjati zarnico na avtu in mu nekaj ni slo, sem pac jaz to naredila, ker mi je pac slo, pa sem bila umazana od smira, ker je res treba kar nekaj podreti, da prides zraven. In kaj zdaj? BI morala pustiti, ker je mosko delo? Si zenska ne sme umazati rok s smirom?

Tudi centralno sem ze popravljala in tudi radiatorje vsako sezono sama odzracim, napolnim vodo v centralni sistem, ce je premalo pritiska, pri gradnji hise sem ravno tako imela Hilti v rokah (za tiste, ki ne veste kaj je Hilti - stroj za stemanje), ravno tako sem polagala in fugirala ploscice, vlekla kable za strom in vezala vticnice, se dogovarjala z majstri kako naj kaj naredijo... in kaj zdaj? Ne bi smela? So nasteta dela moska? A termostat v dnevni znate programirat, da vam je primerno toplo?

Res mi je smesno, kako se vedno locujete moska in zenska opravila. Pri nama imam jaz vec pojma, kje je kaksno orodje v delavnici, ker ga tudi pospravljam sama. Ce se vrata ne zapirajo dobro, jih snamem s tecajev (ja sama!) in privijem ali odvijem pante, da se lepse zapirajo. A se ve resnicno ne pritaknete nicesar od nastetega? Mene moj oce vedno poklice, kadar rabi kaksno tehnicno informacijo ali pa moram z njim po nakupih, kadar kaj kupuje za hiso v smislu gradbenih zadev.

Sploh ne bi o teh forah, da pograbis listje zunaj ali pokosis travo?! Halo a to je mosko delo? Jaz sem tudi tlake polagala, pa ne pricakujem spomenika za to.

Je narobe, ce naj bi potem se moski kdaj pa kdaj kaj skuhal in dal prat? Jaz sem pac tak bolj tehnicni tip zenske, me ne zanima kozmetika in modne revije. Pa potem vseeno tudi skuham, kaj zlikam, kaj operem. Je narobe ce vse to pricakujem tudi od partnerja? Meni enakopravnost sploh ne predstavlja problema, se lotim marsicesa, ce ne gre poiscem pomoc. Enakopravnost pricakujem tudi pri gospodinjstvu.
Priznam pa, da je to malo tezje uveljaviti, zal tudi pri nas.

(odgovor članu nadya)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Koliko pa vam partnerji pomagajo?
23.11.2009 13:02:12   
kalbo
Ti si za ožent user posted image

(odgovor članu barni)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Koliko pa vam partnerji pomagajo?
23.11.2009 13:07:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Ti si za ožent user posted image


jaz pa take žene ne bi imela user posted image
če bi bila pa za omožit, jo moj takoj vzame user posted image

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Koliko pa vam partnerji pomagajo?
23.11.2009 13:37:19   
Anonimen
da se še jst pohvalim......
sama preselila komplet stnovanje....odmontirala omare in vso pohistvo, prepeljala, zmontirala nazaj... z bormasino zvrtala luknje in pritrdila karnise, priklopila pralni stroj, polozila linolej in itison, v planu imam se laminat.obesila lustre pa se kaj bi se zihr naslo.

aja barni, hilti je samo firma, ki izdeluje udarna kladiva...
hm, ce dobro pomislim, mojega sploh ne rabim.....


no, ta post je bil bolj za salo kot neuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Koliko pa vam partnerji pomagajo?
23.11.2009 13:42:15   
barni
Skoda miska, sem ze mislila, da si res tako tehnicna in da se mi bo katera pridruzila user posted image Meni pac bor masina ni tuja. Mi je pa tuja maskara in razne kremice za te in one dele mojega telesa. Pac smo tut take, kaj cmo.

Se vedno pa ne vem kaj je to kaj takega. Drugace pa, Hilti je ime firme ampak tako kot recemo Superge (pa je to tut firma sportnih copatov) tako recejo v gradbenistvu Hilti (stemarca).

Pa sej ni vazn, bistvo je samo, dane locujem moskih in zenskih opravil, pa ne vem zakaj bi bila sedaj za ozent? Se ne bom, hvala.

In ne vem zakaj bi ene rade prepoznale v mojem postu hvaljenje? ni mi jasno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Koliko pa vam partnerji pomagajo?
23.11.2009 13:49:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Ti si za ožent user posted image


jaz pa take žene ne bi imela user posted image
če bi bila pa za omožit, jo moj takoj vzame user posted image


ojej, barni, se oproščam. ravno obratno bi morala napisat. user posted image  jaz bi te imela, moj pa ne, ker bi mu v zelje hodila user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Koliko pa vam partnerji pomagajo?
23.11.2009 13:49:51   
Anonimen
Wiiii moj mož je pa zlata vreden!!!
Vedno mi pomaga - ne glede na to ali je to
pospravljanje, sesanje, kuhanje, pomivanje,
obešanje perila, skopa otroka, ga obleče, tudi nahrani če je potrebno....
S tem da ne dovoli,
da bi jaz poprijela za "moška opravila".
Kar se tega tiče, me res zelo razvaja.
In nebi ga zamenjala za nič na svetu!!!

(odgovor članu barni)
  Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Koliko pa vam partnerji pomagajo?
23.11.2009 13:55:30   
barni
Natasa, zakaj ze? Stavim, da tvoj naredi vse to veliko bolje od mene user posted image ! Je pa mojemu tut kul, da se spravim kaj narest, kar naj bi po nepisanih pravilih on.

Meni so ta "moska"opravila v veselje, ker me tehnika izredno zanima. Moj mi veckrat rece, zakaj nisem sla studirat gradbenistvauser posted image . Bi gradila avtoceste in bila bogatun, pa bi najela hisno pomocnico user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Koliko pa vam partnerji pomagajo?
23.11.2009 14:03:10   
Anonimen
barni, verjetno si narobe razumela moj postuser posted image user posted image user posted image
bil je dobronamerenuser posted image
pa itak da sem tehnicna! imam vec sraufencigerjev, kot odtenkov sencil za veke!user posted image

(odgovor članu barni)
  Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Koliko pa vam partnerji pomagajo?
23.11.2009 14:03:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: barni

Natasa, zakaj ze? Stavim, da tvoj naredi vse to veliko bolje od mene user posted image ! Je pa mojemu tut kul, da se spravim kaj narest, kar naj bi po nepisanih pravilih on.

Meni so ta "moska"opravila v veselje, ker me tehnika izredno zanima. Moj mi veckrat rece, zakaj nisem sla studirat gradbenistvauser posted image . Bi gradila avtoceste in bila bogatun, pa bi najela hisno pomocnico user posted image .


moj je mojster za vse. samo, da se spravi kaj naredit traja. ampak, čeprav sem profesorica tehnike, moj dobi živčnega, ko me gleda (ker kao on obvlada bolje). in sem zdaj opustila moj poklic. sem se vrgla v nekaj, kar on ne obvlada- računalništvo user posted image

(odgovor članu barni)
  Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Koliko pa vam partnerji pomagajo?
23.11.2009 14:10:39   
Anonimen
o mili boze natasa....ti bi morala videt mojga. in vse njegove priprave in meritve.....ene parkrat sem zgubla zivce.....se je spravu montirat dnevno sobo.....je 2 dni samo nacrte bral, racunal in meril....
pol pa 1 dopoldne jst skocim v akcijo , in je bla dnevna postavljena 1,2,3! mislim, da nic slabse, kot ce bi jo on....
samo je pa res. kadar se loti dela , je pa 100 procenten!
se mi zdi, da tudi menjavo zarnice jemlje kot obsezen tehnicni projekt! ampak ko je pa zamenjana......uh.....u nulo, ni da ni!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Koliko pa vam partnerji pomagajo?
23.11.2009 15:24:41   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: barni

Meni pac bor masina ni tuja. Mi je pa tuja maskara in razne kremice za te in one dele mojega telesa.

--------------
Jaz tudi rada kaj zašraufam ali zvrtamuser posted image ! S tem, da imam rada tudi ženske stvari ala maskare in visoke petke in potem verjetno na črpalki čudno zgleda, ko vsa spedenana v nulo (v minici, škornji s petko, namazana in odišavljena...) pumpam gume ali preglejujem olje v avtuuser posted image .

Drugače pa imam večji problem s tem, da moškim prepustim moško delo (da se fajn počutijo), ker meni je to res sprostitev- moški pa to tako ne jemljejo- ampak jim grem mal na živce (priznajo pa, seveda, za boga milega ne!) Bi jim pa z veseljem prepustila čiščenje in vzdrževanje reda v gospodinjstvu (kuhanja pa, recimo, ne) user posted image .

< Sporočilo je popravil Rožica I -- 23.11.2009 15:25:36 >


_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu barni)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Koliko pa vam partnerji pomagajo?
23.11.2009 16:17:06   
donna22
Jaz tudi pravim, da moj user posted image ne pomaga, ampak si preprosto delima delo v stanovanju user posted image On kuha, sesa, pometa in briše pod, jaz pa skrbim za oblačila v celoti (razen prat da včasih on) in čistim kopalnico itd., pri čiščenju kuhinje pa enkrat jaz, drugič on user posted image Včasih se tudi zgodi, da kateri opravi delo od drugega ... V glavnem, nič ga ne bom šparala, saj oba živima not user posted image Ker živimo v isti hiši z mojimi starši in bratom (ampak ločeni stanovanji), si okolico hiše itak porazdelijo vsi moški, tako da ne nanese tak dosti na enega. Skrbima za hčerkico oba, čeprav jo imam zdaj več na skrbi jaz, saj sem doma, pa še dojim jo. V glavnem, se mi zdi, da imava kar lepo porihtanouser posted image



Ena je napisala, zakaj bi moški delal po stanovanju, ko pa polaga ploščice itd. Jaz tega ne štejem pod gospodinjska opravila, vsaj ne v taki meri kot vse ostalo, ker se ploščice ne polagajo vsak dan, niti vsako leto ne!! Tudi cev ne poči vsak dan ... Torej teh del ne morem štet v enako kot tipična gospodinjska opravila - če bi on delal samo te stvari, jaz pa prevzela vse ostalo, bi težko rekla, da si delima delo user posted image Sicer pa ko se je urejalo najino stanovanje, polagalo ploščice, laminat itd., sem sama skrbela za ostali del gospodinjstva in pa za tiste, ki so delali - on ali pa kdo drug - pripravljala malice itd. Pa se je to delalo nekje od 6. do 8 in pol mesecev user posted image , pa sem cele dneve skakala sem in tja, zraven pa se še s faksom ukvarjalauser posted image

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Koliko pa vam partnerji pomagajo?
23.11.2009 16:29:29   
ajsek
Vse tiste, ki tako vneto zagovarjate delitev na moška in ženska dela, preračunajte, koliko ur na dan se v povprečju opravljajo moška dela (menjava gum, košnja trave, polaganje ploščic, menjava žarnic,...), koliko pa ženska (kuhanje, pucanje, likanje, previjanje, pranje,...). Ko bo kateri od vas uspelo s tem sistemom naračunat približno enakomerno porazdelitev dela, naj pa izračun tu objavi.
Potem bom mogoče verjela, da je tak način delitve smiselen.

(odgovor članu donna22)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Koliko pa vam partnerji pomagajo?
23.11.2009 16:40:03   
Anonimen
pol pa tko napisem....
v gospodinjstvu od mojega ni nič od nič. čista nula! niente, nada!

(odgovor članu ajsek)
  Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Koliko pa vam partnerji pomagajo?
23.11.2009 17:04:13   
donna22
IZVIRNO SPOROČILO: ajsek

Vse tiste, ki tako vneto zagovarjate delitev na moška in ženska dela, preračunajte, koliko ur na dan se v povprečju opravljajo moška dela (menjava gum, košnja trave, polaganje ploščic, menjava žarnic,...), koliko pa ženska (kuhanje, pucanje, likanje, previjanje, pranje,...). Ko bo kateri od vas uspelo s tem sistemom naračunat približno enakomerno porazdelitev dela, naj pa izračun tu objavi.
Potem bom mogoče verjela, da je tak način delitve smiselen.


user posted image
Nekaj podobnega sem napisala samauser posted image

(odgovor članu ajsek)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Koliko pa vam partnerji pomagajo?
23.11.2009 17:08:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

pol pa tko napisem....
v gospodinjstvu od mojega ni nič od nič. čista nula! niente, nada!



in, ko se bosta ločevala, boš ti vzela pomivalni stroj, on pa ploščice user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Koliko pa vam partnerji pomagajo?
23.11.2009 17:13:03   
Anonimen
nimam pomivalnega stroja!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Koliko pa vam partnerji pomagajo?
23.11.2009 18:43:28   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

o mili boze natasa....ti bi morala videt mojga. in vse njegove priprave in meritve.....ene parkrat sem zgubla zivce.....se je spravu montirat dnevno sobo.....je 2 dni samo nacrte bral, racunal in meril....
pol pa 1 dopoldne jst skocim v akcijo , in je bla dnevna postavljena 1,2,3! mislim, da nic slabse, kot ce bi jo on....
samo je pa res. kadar se loti dela , je pa 100 procenten!
se mi zdi, da tudi menjavo zarnice jemlje kot obsezen tehnicni projekt! ampak ko je pa zamenjana......uh.....u nulo, ni da ni!user posted image



user posted image user posted image user posted image

kO JE NAŠA Pupa dobila gugalnico...tisto čist simpl, A oblike, je moj pogledal načrt in je gor pisalo, da sestavljanje traja 180 min , je bil fertikuser posted image ...je rekel, da on pa tega ne misli sestavljat 3 ureuser posted image .
Sem mu rekla......daj sem, da vidim....jaz bom držala, ti boš šraufaluser posted image  in tako sva v 30min sestavila gugalnico.
Njega delo mine, če predolgo traja al pa če mu takoj ni jasno. Sem pa jaz tud tehnične stroke (mož je prof. ŠV) in mi ni problem nič skup spravit, sam da midva to počneva skoraj vedno skupaj...al pospravljava ali šraufavauser posted image

< Sporočilo je popravil mika -- 23.11.2009 18:44:31 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Koliko pa vam partnerji pomagajo?
23.11.2009 18:46:18   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

nimam pomivalnega stroja!


u mater, pol se pa napereš posode, glede nato, da vas je 5. A otroke že navajaš, če že moža ne dobiš v kuhinjouser posted image user posted image ?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Koliko pa vam partnerji pomagajo?
23.11.2009 19:44:58   
SINEJA
Pri nas je nekako tako,da doma več dela definitivno opravi mož,nekak 50%,30-40%jaz,ostalo otroka(17in 15let).Vendar se to spreminja zaradi moje službe tak da lahk v enem mesecu zaradi moje odsotnosti mož opravi tudi 80% vsega,ostalih 20% otroka,mene pa naprimer ni doma cel teden,ker pač imam tako "zagamano" delo.Sedaj pa sem do januarja2010 doma.(ure v dobro in star dopust)Ja pri nas je to malo obrnjeno.Običajno so moški tisti,ki jih zaradi terenskega dela ni doma.Sicer odsotnost ni vsak mesec,ali pa tudi.
V času moje odsotnost kuha mož,vendar ima večino jedi pripravljene v skrinji.Naprimer slivove cmoke,kompot iz kozarca,pečen krompir,solata,skuha hrenovke.Pač take izi stvari.Nekak se znajdejo,ker se pač morajo.Pranje ima preko hči,cote pa na likanje počakajo mene.Sin pospravi kuhinjo(zloži posodo v pomivalca in potem oprano nazaj v elemente).
Punce ,tako bom rekla.Tudi sama sem na začetku skupnega življenja imela kar nekaj težav z mojim Rad je delal od zuni pri hiši,gospodinjstvo pa ga ni preveč mikalo.Tako da sem bila tudi sama večinoma sama z dvema otrokoma.Včasih se mi je"fuzlalo".Nekak si nisem predstavljala,da bom samo doma in skrbela za vso gospodinjsto,za otroka in moža.Zdelo se mi je,da delam samo jaz,moj pa na parceli lepo uživa.Njegovo delo sem začela cenit kasneje,ko smo se iz male sobice preselili v hišo.Takrat sem dokončala še zadnje izpite na faksu,diplomirala in se zaposlila.Služba je pač taka,da na žalost sem veliko odsotna,vendar smo se nekak organizirali.
Dnevi,ko sem bentila,da sem za vso delo v gospodinjstu sama ,so minili.Vendar mi je včasih kar žal,ker sta otroka tako hitro zrasla in če ne bi bila moja služba takšna kot pač je,bi se prav gotovo odločila še za enega otroka.Ker kar pogrešam otroško radoživost in prav zaradi tega  večkrat zaidem na ringa rajo.
Sicer pa glede otročka pravim,nikoli ne reci nikoli,čeprav veliko časa več nimam.Biološka ura pač bije.


(odgovor članu ajsek)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Koliko pa vam partnerji pomagajo?
23.11.2009 21:38:26   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: manna

Kepica83,  kaj pa je narobe s tem da si sam da prat cunje? Pa danes je naprimer skuhal govejo juho za kosilo, jaz sem pa s tamalo v kengurujčku grabila listje na vrtu - a to te tudi šokira? Meni je pa super.




mogoče to, da moški pač ne morejo delat gospodinjskih del  in morajo čepeti pred TV-jem
kepica, tudi jaz te ne razumem. Veš tudi ženske morajo hodit v službo, pa še doma veliko stvari naredit, ne vem, zakaj moški ne bi mogel prispevat h gospodinjstvu.


Moj pazi otroka, pomije, pomete in posesa po tleh, kaj več pa ne pričakujem od njega ker trenutno samo on hodi v službo. Ampak vseeno, služba ni izgovor, da ko pride domov, da se pokne pred Tv, računalnik, tudi jaz sem utrujena od dveh otrok.

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Koliko pa vam partnerji pomagajo?
23.11.2009 22:02:36   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: barni

Meni je pa samo smesno, da tako locite moska in zenska opravila.

Jaz sem si pri starem avtu sama zamenjala olje, svecke in filtre (vcasih mi je asistiral moj oce) - zdaj gre pac na servis. Zadnjic, ko je zunaj skusal zamenjati zarnico na avtu in mu nekaj ni slo, sem pac jaz to naredila, ker mi je pac slo, pa sem bila umazana od smira, ker je res treba kar nekaj podreti, da prides zraven. In kaj zdaj? BI morala pustiti, ker je mosko delo? Si zenska ne sme umazati rok s smirom?

Tudi centralno sem ze popravljala in tudi radiatorje vsako sezono sama odzracim, napolnim vodo v centralni sistem, ce je premalo pritiska, pri gradnji hise sem ravno tako imela Hilti v rokah (za tiste, ki ne veste kaj je Hilti - stroj za stemanje), ravno tako sem polagala in fugirala ploscice, vlekla kable za strom in vezala vticnice, se dogovarjala z majstri kako naj kaj naredijo... in kaj zdaj? Ne bi smela? So nasteta dela moska? A termostat v dnevni znate programirat, da vam je primerno toplo?

Res mi je smesno, kako se vedno locujete moska in zenska opravila. Pri nama imam jaz vec pojma, kje je kaksno orodje v delavnici, ker ga tudi pospravljam sama. Ce se vrata ne zapirajo dobro, jih snamem s tecajev (ja sama!) in privijem ali odvijem pante, da se lepse zapirajo. A se ve resnicno ne pritaknete nicesar od nastetega? Mene moj oce vedno poklice, kadar rabi kaksno tehnicno informacijo ali pa moram z njim po nakupih, kadar kaj kupuje za hiso v smislu gradbenih zadev.

Sploh ne bi o teh forah, da pograbis listje zunaj ali pokosis travo?! Halo a to je mosko delo? Jaz sem tudi tlake polagala, pa ne pricakujem spomenika za to.

Je narobe, ce naj bi potem se moski kdaj pa kdaj kaj skuhal in dal prat? Jaz sem pac tak bolj tehnicni tip zenske, me ne zanima kozmetika in modne revije. Pa potem vseeno tudi skuham, kaj zlikam, kaj operem. Je narobe ce vse to pricakujem tudi od partnerja? Meni enakopravnost sploh ne predstavlja problema, se lotim marsicesa, ce ne gre poiscem pomoc. Enakopravnost pricakujem tudi pri gospodinjstvu.
Priznam pa, da je to malo tezje uveljaviti, zal tudi pri nas.



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu barni)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Koliko pa vam partnerji pomagajo?
23.11.2009 22:18:03   
poli*
Barni- bravo za tako znanje. Sicer nisem še šraufala avta, ker mi tega ni bilo potrebno, sem delala pa že vse od do. Mam tut js kar nekaj tehnike v seb.
Drugače pa moram pohvalit moža, da zna tudi vsa gospodinjska dela (treba je že na začetku povedat, da lahko "oba" pometava user posted image ). Po tleh pomije veliko bolje kot jaz in še marsikatera gospodinja, skuhat zna tut vse, okrog tamale tut vse poštima.... a se je za čudit, da sem ga oženla user posted image   user posted image   

Bolj so mi smešne mestne dame, ker le ne ve, katera bi bila bolj fina user posted image  user posted image .

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?