|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  80 81 [82] 83 84   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: * Avgustovčki 2009 *
7.12.2009 9:39:51   
Anonimen
dobila kavico in doberuser posted image
kr na kuhinjskem pultuuser posted image madonca je pasalo.


packa!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image
kaj mi skomine delasuser posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu hel32)
  Neposredna povezava do sporočila: 2026
   RE: * Avgustovčki 2009 *
7.12.2009 9:46:48   
aprilčica07
hel: joj, joj, kašne pišešuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image no, saj tudi midva uporabljava vse površine, razen spalnice user posted image user posted image user posted image
hruškolinka: ja, to je moglo res izgledat, ko si priletela domov, vsa iz sebe z škatlo  Novalaca... sem se nasmejala do solzuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2027
   RE: * Avgustovčki 2009 *
7.12.2009 9:51:45   
Sanikaa
Dobro jutro!!
Punce ne se sekirati....če niste poslane v razvojno samo pravilni hendling pa bo vse superuser posted image
Hb nobenega alarma ni bilo nočas user posted image očitno je bil preslab intenzitet senzorja pa ni zaznal plitvega dihanja pred apnejo. Ja Hruškolinka sem že opazila da Leo za par sec. neha dihat ,ampak ni me skrbelo ker vsi v spanju za par sekund nehamo pa spet začnemo...sam ko je alarm začel piskat po 15 sec me mal zvilouser posted image

To sem še pozabila. Moja prijateljica ima majčevko punčko in v isto razvojno hodita in ima iste vaje in isto "stanje" in enkrat ko je čakala je slišala dve mamici ki se pogovarjata. In ena se žali da su bili pri neurologu na pregledu. Da je HB vse ok. Poslani so bili na pregled ker je mali držal prekrižene noge!!!!user posted image OMG seveda da je mamica bila vsa presrana kaj je narobe z njenim otrokom!!! Takoj lahko najdem vsaj deset fotografij kje Vid drži prekrižene noge, pa je mali taka bistrica!! Ne vem meni se zdi da res pretiravajo. Sicer Zima ,če me bereš jaz te prosim za mnenje ,ampak meni se to zdi orang pretirano.

EEE No tudi meni se ne zdi težko stanje pri Leu , ker drugače ne bi bili naročeni čez 2,5 meseca na kontrolo. In ko gledam slikice od Vida , je bil enaki z zaprtimi rokicami. Razlika je edina da je Vid od samega začetka imel vratuser posted image

Hruškolinka tudi mene si nasmejala. Samo vem da smo vse panične , ko je prvi otrok in si prepričana da gre za življenje.
Aprilčica moji fanti imajo vsak po kakšno roza majico!! Obožujem to barvouser posted image user posted image Vidu posebej paše ker ima rjave očiuser posted image Mož je pa za obletnico poroke dobil roza srajco z primerno kravato in je zeeelo sexi user posted image

Pijem kofetek in razmišljam kaj najnaredim danes za kosilo!??! kakšen predlog? Lejči pančka..bogec je onemogel po masaži in telovadbiuser posted image user posted image
lp se beremo

(odgovor članu eee35)
Neposredna povezava do sporočila: 2028
   RE: * Avgustovčki 2009 *
7.12.2009 9:54:57   
Sanikaa
Hel packa!! No zdaj se zguštajte, ker ko bo malček hodil okrog in odpiral vrata ..ne bo več tako user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Sanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2029
   RE: * Avgustovčki 2009 *
7.12.2009 10:09:34   
šivilja
Miklavževa pomočnika

user posted image


in končni izdelek

user posted image


pa še naša piška


user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2030
   RE: * Avgustovčki 2009 *
7.12.2009 10:11:19   
eee35
hel: packauser posted image

sanikaa: moj ima prekrižane noge na sliki iz nuhalne, po moje bi ga morala v naprej naročiti pri nevrologuuser posted image . Pa nekaj je dobrega s temi masažami, pa telovadbami, da se ta mali tako zmatrajo, da spijo kot angelčkiuser posted image . Sams probaj, mogoče bo tvoja kaj več spala!

_____________________________

Aleksander 14.08.2009 52cm, 3680g

(odgovor članu Sanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2031
   RE: * Avgustovčki 2009 *
7.12.2009 10:45:55   
Ayo
Jutro,

kavica in RR user posted image

Hel, super vcerajsnji zajterk user posted image Kje je bila pa Tjasa? user posted image

No midva sva tudi vceraj zvecer imela akcijo, naju je 1x zmotila Ilaria, 2x pa Gabriel user posted image Sta sicer oba ze ajala in evo itak skor nikol ne seksamo in ravno zdej ko smo, sta se zbudila user posted image

Eee35 a ves da ti skos pozabim napisat, da je tvoj misko fuuuuuuul atiju podoben user posted image Pravi lepotec je!

Moj lubi se pa zdajle odpravlja na sluzbeno pot, bom sama z otroci do cetrtka. Ah saj bo; ce je Gabriel dobre volje se imamo prav lepo user posted image Pa ponoci ce sem sama se zjutraj potem vsi trije znajdemo v najini postelji in se stiskamo na toplem iiiiiii user posted image To je tako lepo user posted image user posted image user posted image

Letim, pridem nazaj!

_____________________________

"Stecimo kam, stecimo stran, stecimo v svet sanj.
Za vse, prav za vse je prostor nekje, kjer trate se zelene."

Gabriel, 20.12.07 (54cm, 4540g)
Ilaria, 07.08.09 (51cm, 4050g)

(odgovor članu eee35)
Neposredna povezava do sporočila: 2032
   RE: * Avgustovčki 2009 *
7.12.2009 12:17:11   
hel32
Mat+++, me je že 3x ven vrglo.
Ja, včeraj zjutraj, tjaša je bila pri očetu 120km od nas, lukas je spal.
ayo, ja vem, kako je ko te glih med sexsom zmotijo, ah, kaj češ.
Sam opažam, da mi res bolj paše zdaj, kot pa pred nosečnostjo,smejte se zdajuser posted image user posted image user posted image

Več ne upšam pisat, da me ven ne vrže spet, sem jezna, ko user posted image
grema ven, pridem potem nazaj.

_____________________________

TJAŠA 11.8.1998 3050gr,52cm
MARKO LUKAS 6.9.2009, 3830gr, 51cm
MAJA LUCIJA 9.2.2011, 3800gr, 52cm

(odgovor članu Ayo)
Neposredna povezava do sporočila: 2033
   RE: * Avgustovčki 2009 *
7.12.2009 13:20:56   
Ayo

IZVIRNO SPOROČILO: hel32

Sam opažam, da mi res bolj paše zdaj, kot pa pred nosečnostjo,smejte se zdajuser posted image user posted image user posted image



no, meni ravno pase ne...opazam pa da imam ful mocnejse orgazme. ze po gabrielu sem to opazila, zdaj po ilarii pa se bolj user posted image

kje pa ste danes? imate sonce v slo?

tukaj pri nas je oblacno, samo se cakam da bo zacelo dezevat in molim da ne, ker moram v trgovino, pa v sluzbo...sem zato pustila danes gabriela v vrtcu tudi pop, da bom uredila te zadeve...mi je pa ilaria prej na joski zaspala in je v totalni komi, mi je najhujse kadar je treba otrocka zbudit user posted image zato visim zdej se na RR.

ah nic, grem se zdaj oblect, sem se v pizami, potem pa vn...

_____________________________

"Stecimo kam, stecimo stran, stecimo v svet sanj.
Za vse, prav za vse je prostor nekje, kjer trate se zelene."

Gabriel, 20.12.07 (54cm, 4540g)
Ilaria, 07.08.09 (51cm, 4050g)

(odgovor članu hel32)
Neposredna povezava do sporočila: 2034
   RE: * Avgustovčki 2009 *
7.12.2009 15:48:50   
Sanikaa
Ayo ja mal s eje sonček pokazal. Daj mi pliz reci katere čevlje kupuješ na amazonu za tamalega?
Mi imamo danes express kosilo user posted image Tuna z kislo smetano in koruzo polito po testeninah z solatko od radiča. Res je danes sem pri ta lenih za kuho user posted image
Dobila sem recept za fino makovo pecivouser posted image Prijateljica je naredila za našo miklavževo žurko in je vid ful rad jedel pa sem prosila za recept gre takole :
Makovo pecivo
1 jogurtov lonček maka (mleti)
2 jog. lončka moke (jaz dam kar polnozrnato- noben ne opazi :)))
1 + 1/2 lončka mleka
1 + 1/2 lončka sladkorja
1/2 lončka olja
2 jajci
1 vanilijev sladkor
1 pecilni prašek

zmešaj jajca, olje in sladkor. Dodaj moko + pecilni in ostale sestavine- dobro premešaj. Zmes daš v pekač, pečico na 180 stopinj, cca: 30 min- jaz probam z zobotrebcem .Po pecivu polijem čokolado (v vodni kopeli stopim: jedilno čokolado, malo margarine in malo mleka!) Mljask-

Bil je res mljask

(odgovor članu Ayo)
Neposredna povezava do sporočila: 2035
   RE: * Avgustovčki 2009 *
7.12.2009 17:35:49   
Ayo

IZVIRNO SPOROČILO: Sanikaa
Daj mi pliz reci katere čevlje kupuješ na amazonu za tamalega?



ups sem zjutraj ti pozabila odgovorit; do zdaj sva kupila geox-ove pa timberlandove, gledala sva pa tudi robeezove copatke. to je vse 3x cenej, sva pa narocala iz us, sva zato cakala nekje 3 tedne na posiljko, je tudi vec izbire kot na amazon.uk user posted image

evo jaz sem celo pop shopingirala, samo darila za gabriela, RD in bozicek. je bila ze tka guzva po trgovinah, da sem bila na koncu ze cisto zivcna, pa z vozickom se moras prerivat cez tisto guzvo user posted image
ta tedn upam, da mi uspejo se ostala darila, najtezje bo mozek, tudi on RD in bozicek user posted image uf imamo guzvo pri nas med temi prazniki!

no, jaz se bom tudi zdajle spravla pect eno tortico iz jabolk, ima ilaria danes 4 mesece, pa bom proslavila skupaj z gabrielom, user posted image je pa ze itak zjutraj sel na sluzbeno pot user posted image

_____________________________

"Stecimo kam, stecimo stran, stecimo v svet sanj.
Za vse, prav za vse je prostor nekje, kjer trate se zelene."

Gabriel, 20.12.07 (54cm, 4540g)
Ilaria, 07.08.09 (51cm, 4050g)

(odgovor članu Sanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2036
   RE: * Avgustovčki 2009 *
7.12.2009 18:01:37   
tulpek
Punce, vas redno berem, ampak za komentiranje pa ni časa user posted image .
Sanika, ne morem verjet, kaj vse vidijo, da je narobe. Se že kar bojim naslednjega pregleda... čeprav P je bolj stare šole in mogoče ne vidi vsega... bomo videli.

Dojim večinoma sede, pred računalnikom, da lahko vsaj kaj preberem na forumu user posted image .

Naše malo dete je včeraj dobilo prvi mali zobek user posted image .

Umivam ga še vedno z vatko in vodo, nima nobenih težav z vnetjem. Edino na terenu uporabim vlažne robčke.

vidim recepte....Za peko mi žal zmanjka časa user posted image user posted image user posted image pa tako rada pečem... Mali ponoči spi, 22-6/7ih in zato podnevi skoraj cel dan bedi. 

(odgovor članu Ayo)
Neposredna povezava do sporočila: 2037
   RE: * Avgustovčki 2009 *
7.12.2009 18:48:38   
hruškolinka
Tulpek, zobek je že dobil pri 3 mesecih? Je pa pohitel. Azobek spodaj?
Moj tudi že dva dni skos nekaj žuli in grize, je kr nervozen, pa apetit mu je spet padel. Mogoče pa se pri mojemu tudi prikaže kak zob.


_____________________________

Martin
2.8.2009


(odgovor članu tulpek)
Neposredna povezava do sporočila: 2038
   RE: * Avgustovčki 2009 *
7.12.2009 19:02:14   
tulpek
Spodaj desno, pa levi bo tudi kmalu zunaj, je dlesen čisto otečena. Mojemu ni apetit nič padel, to non stop je. verjetno se mu mudi čokolado jest...

(odgovor članu hruškolinka)
Neposredna povezava do sporočila: 2039
   RE: * Avgustovčki 2009 *
7.12.2009 19:06:51   
hruškolinka
Punce, vem, da ste to že pisale, ampak ne najdem....:
tiste, ki kupujete preko amazona, kolk stane poštnina, iz kje naročate ter kakšen je način plačila (a moraš met kreditno kartico al loh tud preko banke plačaš)?


_____________________________

Martin
2.8.2009


(odgovor članu tulpek)
Neposredna povezava do sporočila: 2040
   RE: * Avgustovčki 2009 *
7.12.2009 19:37:34   
tulpek

IZVIRNO SPOROČILO: hruškolinka

Tulpek, zobek je že dobil pri 3 mesecih? Je pa pohitel. Azobek spodaj?
Moj tudi že dva dni skos nekaj žuli in grize, je kr nervozen, pa apetit mu je spet padel. Mogoče pa se pri mojemu tudi prikaže kak zob.



Da napišem, kako je bilo.. mogoče se pri vas tudi kaj pripravlja.

Naš se je že vsaj 3 tedne (ali celo več) pošteno slinil in v usta nesel vse, ker mu je prišlo pod roke. Imam zobke na sumu, da je zato tako hitro začel prijemat stvari in jih nosit v usta. Najraje ima vseeno svoje rokice, ali pa kakšno tetra pleničko, prav solidno pa zagrabi tudi ropotuljico ali kaj drugega in gloda. Zdaj se mi zdi, da so bile tudi moje bradavice žrtev njegovih dlesni (so bile razpokane in obrabljene, prej pa nikoli?). Jih je namreč ven pa not pljuval, ampak me ni motilo, dokler ni bilo prepozno. Zdaj tega več ne sme, če hoče še kaj sesatuser posted image .

Dlesni je imel otečene in tam kjer sta sprednja dva zobka se pravi vidi, kako izstopata iz dlesni - kontra kot odtis je na dlesni.

In zadnje dni je bil čez dan mali tečko. Sicer skoraj ne joka, zdaj ga je bilo pa treba malo več nosit in še takrat je včasih jamral. Je pa to silovit jok, kar srce se mi je trgalo in zdaj na koncu ni nič pomagalo, niti cartanje.
Zobek je zdaj še čisto mali, samo zgornji del je zunaj, komaj ga čutim s prstom.

Še enega znaka sem se spomnila: besno odkimavanje/miganje z glavico.
Vročine ni imel, apetit je pa še vedno velik.

Sva s sestro dobili zobek tudi nekje pri 3. mesecih, tak da je to v krvi. Edino zamujal je Tjaš veliko, zato ga ima že pred dopolnjenimi 3. meseci.




(odgovor članu hruškolinka)
Neposredna povezava do sporočila: 2041
   RE: * Avgustovčki 2009 *
7.12.2009 19:43:10   
tulpek
Meni se zdi, da moj mali sploh noče prav kravice pasti. na začetku še, potem bi kar odpuzal nekam. Se odriva z nogicami in se premika gor, pa še z rokami si pomaga user posted image . Glavico pa brez problemov gor drži.

(odgovor članu tulpek)
Neposredna povezava do sporočila: 2042
   RE: * Avgustovčki 2009 *
7.12.2009 20:10:39   
Sanikaa
Zobek WOWuser posted image user posted image Moj Vid je prvi zobek dobil pri 8 mesecih , Hb pri 6 sva končala dojenje. Kako boš zdaj dojila? Saj vem da se dojijo tudi večji otroci , ki imajo skoraj vse sekalce...sam mene bi bilo zeeelo strah da me ne bi ugrizeluser posted image user posted image user posted image
Za pomoč pri izrastanju zobkov v lekarni se dobi Calgel ki vsebuje anestetik, ali Gengigel za bebe , ki vsebuje hijaluronsko kislino. Oba delujeta, kaj je pomembnouser posted image

(odgovor članu tulpek)
Neposredna povezava do sporočila: 2043
   RE: * Avgustovčki 2009 *
7.12.2009 20:53:03   
tulpek
Sestrin mali je tudi hitro dobil zobe in ga še zvečer doji (kmalu bo 1 leto) čeprav ima že polno zob, tak da verjetno gre user posted image . baje mu je treba prvič, ko ugrizne, če ugrizne, povedat, da se to ne dela. Vzet zizo in zatulituser posted image , potem baje ve, česa ne sme, ker sicer ziza pobegne. Zdaj še gre, ker je zobek čist mali. Ga pa zadnje ure spet muči user posted image .
Imamo gingigel, še nisem prepričana, da pomaga, grem mazat.

(odgovor članu Sanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2044
   RE: * Avgustovčki 2009 *
7.12.2009 21:55:43   
anžetka
Evo, Hruškolinka, sem šla po dodatek. Sem kar Aptamil kupila v vrečkah, za vsak slučaj, če bo treba, da bo pri roki. Kdaj je zaspan vem in ga damo tud spat takrat, samo včasih se mi pa vseen zdi, da se ne naje zadost.
Joj, sirena spet tuli, ati se nekaj matra pa ne gre...bo treba vskočituser posted image  supermum!user posted image

_____________________________

Sasa84

(odgovor članu hruškolinka)
Neposredna povezava do sporočila: 2045
   RE: * Avgustovčki 2009 *
7.12.2009 21:56:21   
aprilčica07
Čerrr,

jst sem pa čisto zmozgana danes. Je imel moj spet neko fešto v službi in je prišel šele  malo prej domov. Pa mala je bla tečka popoldan, zdaj je zaspala na kavču, ma je ne bom premaknila  v košek, bova kr na kavč spale, obe..user posted image Dež pada, skratka tečna sem ko hudič.user posted image user posted image user posted image user posted image

tulpek: zobek?? to je pa kr zgodaj.. Jakob je dobil pr 6 in pol, prvega... no, sta dva hrakti pokukala in lih tisti dan je bil krščen...
sanikaa: pecivo mora bit dobro, bom provala nardit.. samo mene vedno una glazura za na vrh zaj... ne znam nardit tako, da bi se ne lomilo ko režeš.. nevem kje falim.. kašn nasvet?
ayo: imate pa ful pester december pr vaši hiši, pr nas je marca takouser posted image

Me pa ta gripa ful zdaj skrbi in me ima, da bi se šla cepit- pa mi moj pravi, da je brezveze in bla bla bla.. povejte kako razmišljate, prosim... za  ali proti.....

Grem na kavč, bom gledala pa Kmetijo zdaj... za relaks...

nočko:)


_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu tulpek)
Neposredna povezava do sporočila: 2046
   RE: * Avgustovčki 2009 *
7.12.2009 22:00:25   
eee35
Naš Aleksander je danes tudi skoz nemiren, dopoldan ga je trebušček matral, ok.20-ih je imel tudi ene popadke, mu nisem dovolila, da gleda tv, pa sem ga v posteljo zapakirala, se je kar jokal, pol pa zaspal za eno urcouser posted image . Nisem imela potrpljenja, zato sem ga pustila tam, pa imam slabo vest, čeprav ko se je zbudil se mi je nasmehnil takoj. Bogi mali Pujsek, ni njegov dan...Zdaj leži na trebuščku, pa počiva, naučil se je, da ni treba skoz glave gor držat. Na hrbtu skoraj nič ne leži, se je naučil obračat, pa zdaj smo pečeni...

Če smo že pri tv, a vaši tudi probajo gledat? A jim dovolite? Po moje so ful premajhne zato! Pa kako se jezi, ko mu ne dam!

_____________________________

Aleksander 14.08.2009 52cm, 3680g

(odgovor članu tulpek)
Neposredna povezava do sporočila: 2047
   RE: * Avgustovčki 2009 *
7.12.2009 22:04:34   
eee35
aprilčica: midva sva se cepila, osebno nisem proti cepljenju, samo se mi nikoli ni dalo. Nobenih hudih reakcij nisva imela, razen bolečine v rami, pa splošne zmatranosti en dan. Grem v službo, z busom se bom vozila, ma nočem tega privlečt domov k malemu samo zaradi tega, da ne bom cepljena. Roke si itak dezinfeciram, pa probam paziti.

_____________________________

Aleksander 14.08.2009 52cm, 3680g

(odgovor članu eee35)
Neposredna povezava do sporočila: 2048
   RE: * Avgustovčki 2009 *
7.12.2009 22:16:17   
anžetka
Tulpek, enako je pri nas (ko si opisovala znake)!user posted image Samo ne vem ali ima otečeno dlesen ali ne...zdi se mi, da ne.
Aprilčica, sem proti, čeprav me vedno bolj mika. Enostavno nihče ne da zadosti informacij glede doječih mamic in cepljenja.
Eee35, a vaš tud TV gleda? Naš samo, da vidi, da je prižgana, se že obrne tja in komentirauser posted image  Pomojem ni hudega-gleda jo zaradi barv in ker se vse skoz spreminja, učk še ne obremenjuje.
Zdele sva ga kar v posteljico dala-ni pomagala niti joška, niti duda, niti kapljice, niti čajček,...Zdej je pa mir, ko je v posteljici in gleda vrtiljak.
Ideja za kosilo-mi bomo jutri jedli ričet...upam, da ne bo tamalega kaj matralo. Počas bo treba tudi bolj take stvari začet jest...user posted image

_____________________________

Sasa84

(odgovor članu tulpek)
Neposredna povezava do sporočila: 2049
   RE: * Avgustovčki 2009 *
7.12.2009 22:28:12   
tulpek

IZVIRNO SPOROČILO: eee35

Če smo že pri tv, a vaši tudi probajo gledat? A jim dovolite? Po moje so ful premajhne zato! Pa kako se jezi, ko mu ne dam!


Naš bi skoz tv gledal, ali pa računalnik. Mu ne pustim, ker baje ni fajn, preveč dogajanja za mlade možgančke. In tudi naš se jezi, da poskusim s čim drugim zamotit, da pozabi na to. Ampak malo je vseeno vidi, preden ugotovim, kaj počne.

(odgovor članu eee35)
Neposredna povezava do sporočila: 2050
Stran:   <<   < Prejšnja stran  80 81 [82] 83 84   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  80 81 [82] 83 84   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?