|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  79 80 [81] 82 83   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: * Avgustovčki 2009 *
6.12.2009 17:58:56   
Joob
miska mccute,...sele zdele sem vidla za vaše dete...upam, da se čimhitreje pozdravi.
Jaz sem pa tudi ze vsa nestrpna za jutri, ker si tudi zelim, da se hitro konca in pozdravi.

_____________________________

Velik problem spremeni v majhnega, majhnega v nikakršnega....

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 2001
   RE: * Avgustovčki 2009 *
6.12.2009 18:19:50   
eee35
joob: težko rečt, če se ne vidi, kako to zgleda, najmanj bo škodoval bepanthen, če je samo malce vnetja, pol pa se bo pozdravilo, samo bepanthen plus bi jaz uporabljala, sem malemu mazala, ko se je 2x popraskal po obrazu dost globoko, bogi, pa naslednji dan je bilo lepo zaceljeno. Če pa je vrastel nohtek, pa se ga ne da recimo v kopeli zmehčat, pa postrižt, pol res ne vem, kaj bo pomagalo, upam, da bo rekla tvoja zdravnica kaj pametnega. Pa da ne bo potreba nobenih kirurških posegov izvajat.

_____________________________

Aleksander 14.08.2009 52cm, 3680g

(odgovor članu Joob)
Neposredna povezava do sporočila: 2002
   RE: * Avgustovčki 2009 *
6.12.2009 18:23:59   
eee35
sanikaa: a si ti pisala za mothercare, da je v BTC, kje pa? Vem, si pisala, ampak sem pozabila...

_____________________________

Aleksander 14.08.2009 52cm, 3680g

(odgovor članu eee35)
Neposredna povezava do sporočila: 2003
   RE: * Avgustovčki 2009 *
6.12.2009 18:59:01   
Ayo
Joob tudi jaz nimam s tem izkusenj, bos videla kaj ti bodo jutri rekli, drzimo pestke da ni nic hujsega. Lahko pa uporabis tudi arnikovo kremo, je taka univerzalna, skodit sigurno ne more, jaz jo jo imam kar v tobici z mano povsod in mazem za vsako zadevscino. user posted image

Roza barva - jaz sem cisto usekana nanjo!!! user posted image Aprilcica user posted image

No, mi smo pa prejle postavili smrekico, sicer letos tako miceno (ni prostora, so povsod samo igrace!)ampak je ful kjut user posted image No, zdej grem pa se do konca pripravit pismo bozicku user posted image Fanta se kopata, pikica moja je pa kar na igralnem loku na tleh zadremala user posted image

_____________________________

"Stecimo kam, stecimo stran, stecimo v svet sanj.
Za vse, prav za vse je prostor nekje, kjer trate se zelene."

Gabriel, 20.12.07 (54cm, 4540g)
Ilaria, 07.08.09 (51cm, 4050g)

(odgovor članu Joob)
Neposredna povezava do sporočila: 2004
   RE: * Avgustovčki 2009 *
6.12.2009 20:55:08   
anžetka
Ej, Sams, ful si facauser posted image bodo vsaj manj visele joškeuser posted image Aja, mogoče ne bi tok čudno zgledal, če bi se nas več novopečenih (zjahanih) mamic pojavilo v lokalu na svetovnem prvenstvuuser posted image po možnosti s tamalimiuser posted image pomojem bi mele lokal samo zase!user posted image
Miška, držte seuser posted image
Eee35, joj, pa sem mislila, da jaz slabo vidim pa imam "samo" +2,5 in +1,5 (daljnovidnost). Potem si kratkovidna...Sej ne da vem kaj to pomenuser posted image ker jaz čist dobr vidim!user posted image
Muca83, tvoja tašča je pa še hujša kot mojauser posted image Sta z njenim kupila tamalmu pižamo za 24mesecev. Upam, da (ne) bo naslednji let že avto dobil... Mi2 se dojiva leže že ves čas, sede ne znamuser posted image na začetku me je bilo malo strah zarad mojga, da ga bo poležu al pa ruknu, ampak ni nikol nič, če pa že kaj "nakaže" ga pa hitr ruknem, ponavad je pa blazina vmes.
Aprilčica, kadiš? Ccccuser posted image Jst sm, odkar imam Anžeta, samo 2cigareti prižgala. Pa mi niti ne paše več, še mojmu težim naj vrata zapira in okna odpira, ker smrdi v sobo. Sem prav smotana postala glede tegauser posted image  Sem pa včeraj en konjak spila...mater zažgeuser posted image Joj, sam so pa vsi dedci isti! Moj oči še pri 50+ igrce igra-tud do 4ih zjutrej, pa njegov je bil isti...
Hruškolinka, paše ko dec prevzameuser posted image danes zjutraj sem kar zatežila naj ga previje in se malo ukvarja z njim, jaz sem pa zaspala za skoraj 1uro-sta se mi zraven ušesa smejala in pogovarjala in sploh nisem slišala, sem spala ko ubita in prav zakon je bilouser posted image popoldne sva pa spet spala z malim, on je pa kosilo skuhaluser posted image
Go_ta, bravo za super dan in za dviganje glavice!user posted image Spet pečeš-pridna pridnauser posted image jaz sem pa danes prvič (čokoladno čokoladne) muffine pekla-njami!user posted image Mi2 sva bla pa v petek dopoldne v leclercu in je bilo ful velik folka! Neverjetno-a nobenga ni blo takrat v službi?!user posted image So vsi dopust vzel za miklavževe nakupe...grozauser posted image

_____________________________

Sasa84

(odgovor članu eee35)
Neposredna povezava do sporočila: 2005
   RE: * Avgustovčki 2009 *
6.12.2009 21:21:44   
hruškolinka
Ayo, saj res, ti ne živiš tu. Poročaj pa vseeno, kako se imate na plavanju in kaj počnete v vodi.
Sams, kaj res tako hitro noga raste? Madonca. Eh, pa sej bodo copatki še za spomlad, to pa menda še bodo, a ne?
eee35, mislim, da so punce pisale, da je Mothercare poleg Ariela.

Dojenje: midva včasih leže, včasih, čez dan sede. Najljubše mi je dojiti na sedežni vreči (jabooz al kaj že). Ta mi tko lepo podpre vse dele telesa. Leže pa se dojiva, ko gre mali potem spat. Največkrat dopoldne, ker pol nazaj zaspi in zvečer, ko med dojenjem že kar zakinka. NI  mi všeč, da mi med dojenjem zakinka, ker ne bi rada, da bi joško povezoval s spanjem. Ampak zvečer se mi edino tako umiri in zaspi. Drugače je čist razdražen in sede zvečer kar noče vlečt. Hmmm?


_____________________________

Martin
2.8.2009


(odgovor članu Ayo)
Neposredna povezava do sporočila: 2006
   RE: * Avgustovčki 2009 *
6.12.2009 21:22:42   
go_ta
Dober večeruser posted image  Pa je še en vikend mimo ... Kako ste? Mi smo imeli celo popoldne obiske, do 7, mali se je valjal po vseh možnih rokah. Kako bo to en razvajen otrokuser posted image  Bo treba v kali zatret pa babice pa dedije dat na vrvicouser posted image  Me je pa ta vikend čisto izmozgal, psihičnouser posted image  Je pa pri nas ful mrzlo, ampak sva šla z malim danes vseeno malo ven. On je bil lepo zapakiran v vozičku, jst pa vsa zmrznjena. Lubi je šel po opravkih, pa sem rekla, da ne bova z malim doma sedelauser posted image
Joob, jst tudi žal nimam nobenih izkušenj z vraščenim nohtom ... Je pa eee35 dobro svetovala. Držim pesti, da bojo jutri uredili!user posted image
aprilčica, sj nekako se strinjam s tabo, da za dojenčke res ni neke izbire ... za punčke večinoma roza, za fantke modro. Mogoče zato, da vsem tetam, ki nos porinejo v voziček, ni treba spraševat za spol.user posted image Čeprav sem že doživela vprašanje, kaj imamo (a fantka a punčko), čeprav je bil Niko skoraj ves v modremuser posted image user posted image
Anžetka, saj če avto dobi, ga boš ti lahko uporabljala do Anžetovega 18. rojstnega dnevauser posted image user posted image  Ja, pečem ... treniram za praznikeuser posted image  Sj drugač rada pečem, ampak moram imeti čas.
ayo, aprilčica, se pridružujem ... tudi mene danes user posted image  boli hrbet. Morala bom iti na eno masažo, ker se mi zdi, da sem vsa zategnjena.
NIč, grem še malo Tv pogledat, potem pa počasi ajat. Upam, da bo mali princ danes 1. rundo spal vsaj do 3, da se mamica spočijeuser posted image

_____________________________

23. 7. 2009 - Niko (50 cm, 3460 g)
1. mesec: 56, 4715
3. mesec: 64, 7030
4 meseci 3t: 7980
6. mesec: 71,5, 8590

(odgovor članu anžetka)
Neposredna povezava do sporočila: 2007
   RE: * Avgustovčki 2009 *
6.12.2009 21:27:45   
aprilčica07
anžetka: ja, kadimuser posted image user posted image nisem una huda kadilka, skadim enga ali pa dva na dan, včasih tud manj ali pa nič.. ampak kadar grem ven, je pa akcija in jih kadim ko lokomotiva.. dobro, da grem bolj poredklo na teren..user posted image user posted image user posted image   evo, zdaj čakam, da Julija omaga in grem na balkon enga skadit, da se malo umirim in skuliram... to je moj večerni obred..user posted image
joob: tudi jst nimam  (še) izkušenj z vraščenimi nohti pr otrocih, bom pa vedla kamlu kako to gre pr velikih.. se mi neko tako sranje na na nogi dela..
go ta:  ste pa imeli pester dan danes.... jst moram tudi kaj spešt za praznike, ma nevem kaj bi pogruntala, moram kašen nov recept kje staknit.. imaš kako idejo?

Nič babe žabe, jst grem zdaj na čik in pol pod tuš in na kavč v vodoravno gledat tv:)


_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu go_ta)
Neposredna povezava do sporočila: 2008
   RE: * Avgustovčki 2009 *
6.12.2009 22:01:10   
eee35
Jaz dojim sede, ležeči položaj se spomnim s porodnišnice in je bilo groooozno. Sem se počutila, kot bi imela na joški maleno hobotnico...user posted image .

hruškolinka: pismo, kje pa je ariel?user posted image

_____________________________

Aleksander 14.08.2009 52cm, 3680g

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 2009
   RE: * Avgustovčki 2009 *
6.12.2009 22:13:30   
Sanikaa
ghhh
Go-ta jaz sem tudi včeraj napisala cel roman in nisem nič pauze imela in mi ni objavilouser posted image user posted image user posted image Sem kar jezna šla spatuser posted image
JOOB jaz obvladam vnete obnohtne kožiceuser posted image Mal alkoholnega obkladka in čez noč namazat z bepanthen plus ,ali kakšno antibiotično mazilo za oko. Vse bo zginilo v eni noči. Drugi dan pa moraš odrezati špiček nohta ki raste v kožico in dela to vnetje.
Ritko peremo z vodo in robčki iz millerja.
Ayo bravo za spanjeuser posted image Upam da bo tko naprej!! Katere čevlje kupuješ za tamalega na internetu!!??user posted image Firbčna sem ker se mi zdi amazon full ugoden! Dobila sem na amazonu angelcare za 80 € tukaj pa rabljene prodajajo po tej ceni (starejše modele) brez garancije, taki pa je 160€. Dons ponoči nisem nič spala ker je 4 krat cvilil alarm za dihanje in dejansko ko sem prišla do lea ni dihal. Šele ko sem ga pobožala je globoko udahniluser posted image user posted image Sicer sem že opazila da po kakih 5-6 secund ne diha ,ampak ne 15!!! No bom vidla kako bo dons po noči. Sicer sem povečala senzibilitet.
Anžetka dojim leže in tako da Leo leži zraven mene. Moram napomenuti da mi je tako pokazala fizioterapevtka v Porodnišnici in zdaj v Razvoji amb. TAKO NE SMEM!!!! So me prosvetlili da se otroka PRISTAVI na joško (roka mora iti pod glavo) . Meni je to neizvedivo. Otrokova glava na moji nadlakti in zvit joško, ki beži pod pazuho, v otrokova ustauser posted image user posted image

eee35 Mothercare je nasproti Cityparka , kje je bil ariel...ogromen je , ne moreš falit.

Mislim da si me Aprilčica vprašala zakaj smo poslani v razvojno? Tisto dvigovanje za rokice , ki ste ga opisovale je naredila P in v prvem poskusu je Leo imel glavo na levi strani , in drugič jo je lepo poravnal. Vseeno je rekla da ga gremo pokazati v razvojno. No ko sva se pokazala v razvojni , je takoj pregledala vso dokumentacijo in podaljšana zlatenica ji je zapela za oko in takoj jo je optožila za zaviranje motoričnega razvoja. HALO? Otrok se je že mesec dni nazaj obrnil na trebuhuser posted image user posted image Sam tisti tren ko mu je ona pokazala igračo je ni zgrabil z rokico in takoj je zaostal v motoričnem razvoju. Sploh ni upoštevala da je Leo rojen 15 dni prej in mogoče tudi to upliva na njegovo motorično razvijenost. no takoj je tudi vidla v ramenih hipertonus , ker ko pase kravice ne isteguje roke po igračah ampak drži stisnjene pesti. No pokazala mi je različne vaje : moram tiščat ramena navzdol dokler jih ne opusti, rotirati rokice na ven da jih odpre. Zaradi tega hipertonusa drži tudi glavico bolj nazaj in posledično rine jezik naprej. To mu lahko dela težave pri žvečenju in pri govoru kasneje.

Mal sem spet prelistala literaturo in sem najdla kako stimulirati možgane in spodbujati čute. Zdaj vsak dan segrejem olje in ga dvakrat celega dobro izmasiram. Poudarim rame in rokice da jih sprosti. Pojeva in se pogovarjava. Pojem mu tiste izštevanke in vsak prstič posebej masiram. Stimuliram mu trebušček in spodbujam krčenje trebušnih mišic z žgečkanjem in telovadiva z nogicami mal levo mal desnouser posted image Leo full uživa in rezultat je viden. Ko ga potem dam v cirkus tam šlata igrače z obemi rokami in široko raširjenimi prsti, In še ena stvar ..končno je dobil VRAT. Prej ko je imel stisnjene rame ni imel vratuuser posted image user posted image Noge dviguje ful lepo in je vsako malo na levem ,ali na desnem boku. Za jezik so rekli da mu ga moram s prstom tiščat nazaj. Prebrala sem da tudi masaža dlesni in masaža ustnic navaja otroka na trdo hrano in se tako zmanjša refleks na bruhanje in potiče žvečenje. Navaja se na trše stvari v ustih. Sicer to itak sam dela, ker ima pogosto roke v ustih in si sam drgne dlesen.. No veseli me da so mi pokazali kaj ni ok. Sam najhujše je da zdaj sploh se ne sprostim ,ampak sam gledam kaj kdo dela narobe. Če je kaj Leo naredil narobe..kot da imam robota a ne dojenčkauser posted image user posted image , ki se ne sme razvijati po svojeuser posted image
Kupčkat se ne sme na rami, ampak sede z njim se moram nihat levo desno. Nosit ga ne smem prsa na prsa (to nisem niti nikoli delala) Mora biti hrptom naslonjen na moj trebuh še vedno v poševnem položaju (smer levo desno) z rokami spredaj.
No zdaj sem natipkala roman..če ga ne objave..nikoli več ne bom tipkala...notuser posted image
lahko noč ha ha me spet ni hotlo postat pa sem kopiralauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2010
   RE: * Avgustovčki 2009 *
6.12.2009 22:28:39   
Sanikaa
go-ta moj Vid je imal modro jakno, jeans hlače, avto v roki, ampak je imel dolge lase, kodriceuser posted image in ni hudič da so spraševali če je punčkauser posted image user posted image

(odgovor članu Sanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2011
   RE: * Avgustovčki 2009 *
6.12.2009 22:34:23   
Sanikaa
eee na eni strani citiparka je garaža , na drugi strani čez cesto pa mothercareuser posted image Iliti na poti od baby centra dp citiparka je mothercareuser posted image

(odgovor članu Sanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2012
   RE: * Avgustovčki 2009 *
7.12.2009 2:43:48   
hruškolinka
OOOj. Evo, jst z nočnega dojenja, čist razčuta. user posted image user posted image grem malo brat, če še katera ne more spat.user posted image user posted image
Oblačila: jst sem vse cunje dobila in so v 95% vse modre. Tko da upam, da bo naslednji otrok spet fant, ker drugače bo kakšna punčka revica proglašena za fantka.

Aprilčica, so cigaretki tko en obred, a ne?  Men  še zdaj  zapaše, da bi si vzela 5 minut zase in enega pržgala, bolj pogrešam ta obred kot pa sam cigaret. Jst sem pred nosečnostjo pokadila  1-2 škatli na dan. Potem pa mi je postalo slabo in  jih nisem več prenesla. Ene 14 dni nazaj sem si šla enega pržgat, pa  se mi je še 3 ure vrtelo, pa tko slabo mi je bilo, da sem bruhala. user posted image user posted image   Jst pogrešam ta obred, ampak hkrati sem pa zelo vesela, da sem se tako odvadila kajenja.

Sanikaa, kaaaj, da Leo tako mal neha dihat? MAter, ne me strašit. user posted image   Mama mia! A to si sedaj opazila, ko si nabavila ta angelcare?
Moj user posted image tudi, ko pase kravice, ne steguje rok proti igrački in drži stisnjene pesti, pa me prav zanima al me bo tud poslala v razvojno. Kakšna bedarija, po moje še skor vsi dojenčki tko pasejo kravice. Potlej bo mojega P proglasila tud za zaostalega in čudnega otroka, ker še ne kaže nobenega zanimanja, da bi se kaj na bok al pa trebuh obračal?? MAter komplicirajo!! Ampak me veseli, da opažaš , da mu gre na bolje, da je dobil '' vrat '' al kako si že rekla? user posted image
eee35, je Sanikaaa napisala, kje je Mothercare.



_____________________________

Martin
2.8.2009


(odgovor članu go_ta)
Neposredna povezava do sporočila: 2013
   RE: * Avgustovčki 2009 *
7.12.2009 8:02:17   
Anonimen
jutro punce!!!!
sam tolko da vam sporocim, da je tadeju padla vrocina iz 39,1 na 36,9!!!!
brez sirupa. se ze krega z domnom in noritauser posted image user posted image user posted image
popoldan pa greva k zdravniku.

(odgovor članu hruškolinka)
  Neposredna povezava do sporočila: 2014
   RE: * Avgustovčki 2009 *
7.12.2009 8:20:56   
aprilčica07
Jutro

spali smo dobro, mala je žagala spet celo noč, je bla po vsej verjetnosti une dni lačna.. tako, da ja, naša Julija je prava mala požeruhinja. Trenutno je v stolčku, Jakob ji pa dela družbo. Je včeraj rekel: mama, kašna je  Lulja, pa sem ga vprašala kašna je? in on, ma tako jepa (lepa)user posted image user posted image user posted image Nevem kaj bomo danes delali. Vreme je grdo, da za ven verjetno ne bo. Sem pa že dala prat en stroj cunj, in en pomivalni stroj, nabasen do vrha in še malo čez.user posted image


miska: super, da je vročina padla.... sem se spomnila na vas, ker me je lih včeraj nona poklicala in mi povedala, da ima moj stric svinsko gripo..  upam, da je pr Tadeju navadna gripa in ni panike.. sporoči kaj bo rekel doktor..user posted image user posted image user posted image user posted image
sanikaa: ma joj, ma bolj kot berem kaj vse Leo zna, vse bolj se mi zazdi, da ni za v RA.. Jst očitno ne delam nič prav, ker kar si ti napisala kako bi mogli delat, jst delam vse ma vse drgači.. joj, no.. zdaj pa nevem kako, da je Jakob sploh živ..user posted image user posted image me prav zanima kaj bo rekel dr v petek, ko imamo posvetovalnico in cepljenje... da je Leo nehal dihat? ma joj,.... me kr zmrazi ob tem, ko samo preberem.... user posted image user posted image user posted image user posted image
hruškolinka: ja, ta cigaret je moj obred in sprostitev.. verjamem, da bi komot preživela brez tega cigareta, ma meni je to tako  fino, ko je tišina in vsi spijo, se jst usedem, kaj popijem, in pokadim en cigaret v miru in tišini.. mi to takoooo paše.. user posted image je pa res, da jih nikoli nisem dosti skadila.. saj pravim, enga ali dva na dan, tudi pred nosečnostjo, izjeme so ble če sem šla ven, drgači pa imam škatlo za 14 dni, in se tej moji razvadi ne mislim odpovedat...user posted image
ayo: jst pa ne maram roza barve, res ne.. in bolj ko iščem kaj za malo, da ni roza, slabše je, ker je vseeeeeeeeeeee rozauser posted image user posted image user posted image user posted image   sem ji zadnjič dobila le en rjave hlače, ki imajo samo eno roza rožico, pa sem iskala še kašno jopico za  gor, da ni rza ali vijola ali vsa načičkana in nisem nič nič najdla.. in sem šla na fantovski oddelek in ji tam vzela eno svetlo modro z rjavimi medvedki.. mater, sem grozna ne? user posted image user posted image user posted image user posted image
go ta: ma veš kaj, naša Julija tudi nosi vse cote od Jakoba in je tudi ona v plavem in zelenem in je prav lepa.. tako, da če boste imeli pupiko, lahko vse od Nikota ponosi... ko jo včasih pogledam to našo srčico malo in je vsa v  plavem, si mislim svoje, ma kaj, cunjice je treba uporabit..user posted image

Grem čekirat otroke, ampak pridem nazaj:)


_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2015
   RE: * Avgustovčki 2009 *
7.12.2009 8:26:05   
Anonimen
ma, aprilcica, jst kar upam, da bi bila prava gripa. ker bi pomenilo, da jo je tadej ze skoraj prebolel (za njega me najbolj skrbi) in bi bila mirna. sem čudna,auser posted image

glede cunjic pa sem jst cist nora na roza....ze tko mi je vsec barva, pa po dveh fantih....uh, boga moja nina, ko bo cela nacickana morala okoli hodit heheehe....sam, da si mami da duškauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu aprilčica07)
  Neposredna povezava do sporočila: 2016
   RE: * Avgustovčki 2009 *
7.12.2009 8:31:53   
eee35
miška: user posted image , pa poročaj, ko boš od zdravnika. Upam, da drugi ne bojo se nalezli, karkoli je že to, pujso-gripa ali navadna ali prehlad.

sanikaa: hvala!user posted image Sem bila v soboto v BTC, pa hodila naokrog City Parka, pa Mothercare nisem najdlauser posted image , kdor zna, pač zna!

Upam, da nas ne bojo nikoli poslali v razvojno, ker meni je vse, kaj pišeš živa groza, čeprav sem vesela, da Leo napreduje!user posted image . Pa mogoče sem zoprna, pa itak, da nimam pojma, ampak po moje bi se čisto lepo razvijal tudi brez razvojne. Vseeno, če čutiš, da jo rabi, me veseli, da sta šla. Moj tudi ne steguje ročk po igračkah, ko leži na trebuščku. Pač se podpira. Zato jih ful hvata, ko so na loku pred njim, ali od zgoraj. Čeprav tudi mora biti razpoložen, včasih samo tolče po njih, ko se noče igrat. Obrača se na en bokec in pol takoj na trebušček. Na drugi noče (hipertonus?user posted image ), ko mu pomagam, pa ja, se obrača...takoj na trebuh.
Pa ni sile, da ga nosim tako, kot pišeš, če ni na rami, se dere kot žival. Noče, pa pika, pol v tem primeru lahko ga nosim pravilno in se dere ali ga odložim pravilno in se dere. a ja, čakaj, sem pozabila, da se dret tudi ne smejo, jih moraš pol na roke vzetuser posted image .

Spila sem kavico, HB za ta zvarek...Mali me je vrgel pokonci in spi dalje, vragec!user posted image

_____________________________

Aleksander 14.08.2009 52cm, 3680g

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2017
   RE: * Avgustovčki 2009 *
7.12.2009 8:37:03   
eee35
Sem pogledala na zemljevid od BTC, ma kura smotana, saj sem šla zraven!!!! Kako, da nisem vidla trgovine???

_____________________________

Aleksander 14.08.2009 52cm, 3680g

(odgovor članu eee35)
Neposredna povezava do sporočila: 2018
   RE: * Avgustovčki 2009 *
7.12.2009 8:37:23   
anžetka
Go_ta, saj pri nas je isto. Smo ga pa vsi crkljali, ko je bil še v bušijuuser posted image
Mene pa danes mali na polno preizkuša. Pomojem je lačen, ker se ne naje zadost in mal povleče in joka in spet povleče, se dava na drugo stran in je ista zgodba. Mu bom najbrž začela dodajat. Zdej sem si še galexov čaj za dojenje naredila in če ne bo do popoldneva nič bolje, grem po dodatek.
Eee35, mala hobotnica!Sem se nasmejala do solzuser posted image
Sanikaa, ja mali leži z glavico na roki nekje v pregibu. Nikoli ne sme bit glavica nižje od želodčka, ker potem se mu zrak nabira, težko požira, poliva,...Vaja dela mojstrauser posted image
Grem pogledat kaj mali dela...prej je želvico cuzal...user posted image


_____________________________

Sasa84

(odgovor članu go_ta)
Neposredna povezava do sporočila: 2019
   RE: * Avgustovčki 2009 *
7.12.2009 8:37:40   
aprilčica07
miska: ne, itak nisi čudna.... če bi blo tako za malega najbolše pol naj bo tako kot si napisala... glede cunjic za Nino pa: HB, da smo si različne, kajne? vse mamice, ki jih jst poznam so nore na roza barvo, razen mene... tako, da sem jst verjetno glede tega fanj sumljivauser posted image user posted image
eee35: ja, HB za kavo.. jst brez tega zvarka ne preživim... ko zjutraj zadiši, ko se kuha.. mhm, sem takoj bolše volje.. tudi jst bolj kot berem kar je sanikaa napisala, bolj se mi dozdeva, da bom fentala Julijo, ker nič ne delam  prav..user posted image


_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu eee35)
Neposredna povezava do sporočila: 2020
   RE: * Avgustovčki 2009 *
7.12.2009 8:39:26   
Anonimen
aprilcica....itak, si sist cudna!user posted image

jst pa od sanike sploh ne bom brala, ker bom pol s5 napicena!user posted image

(odgovor članu aprilčica07)
  Neposredna povezava do sporočila: 2021
   RE: * Avgustovčki 2009 *
7.12.2009 9:05:08   
hruškolinka
Anžetka, ti kar pejt po dodatek, boš vsaj mirna, ker boš vedela, da je otrok sit. Sej jst sem nekaj pametovala glede dojenja, pa priznam, ko je bil mali 6 tednov star, sem tud letela v lekarno in imela tam histerični izpad, da so mi joške uvenele in naj hitro dajo nekaj, ker bo otrok umrl, ker je lačen. In bog ve, koliko časa je že lačen, mpar dni morda. In sem tako tekla domov s tistim Novalacom, kot da gre za življenje in smrt. Ampak takrat sem bila resnično čist iz sebe, ker sem mislila da gre za minute. Ja ja, danes se smejim tej zgodbi, ampak takrat sem se pa kar tresla, ker sem bila resnično prepričana, da ti loh otrok umre tik tak, če enkrat ne dobi jesti. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   In potlej se je mali nafutral, jst sem 3 dni visela na internetu, kaj se dogaja z mojimi zizami. Potem je moja sestra prišla k meni za 2 dni, da me je mirila. Na koncu smo pa ugotovili, da se mali dere, ker je zaspan. Pogruntat smo morali edino tehniko za uspavanje. In dojenje se je stabiliziralo. Tako je dobil dodatek samo 2x. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Martin
2.8.2009


(odgovor članu anžetka)
Neposredna povezava do sporočila: 2022
   RE: * Avgustovčki 2009 *
7.12.2009 9:09:22   
eee35
hruškolinka: hudouser posted image , čeprav takrat ti verjetno bilo grozno, res je kar zabavno! Jaz pa imam doma vrečkove z aptamilom, lahko kupiš majhne, da so za 1x, če slučajno se rabi so super, ni treba velike pakunge odpirat, npo mi ne rabimo pogosto. Januarja pa bo treba večji paket kupit. Boga moja mišuser posted image , v joškah pa mleka kok hočeš...Ampak si ne predstavljam, da ga pumpam, ker pri meni to traja ful časa, pol ga raje porabim zato, da imam malega na rokah, ne pa pumpo na zizi.

_____________________________

Aleksander 14.08.2009 52cm, 3680g

(odgovor članu hruškolinka)
Neposredna povezava do sporočila: 2023
   RE: * Avgustovčki 2009 *
7.12.2009 9:30:38   
Anonimen
jaooooo, hruskolinka!!!!!prav predstavljam si te v lekarni med histericnim izpadom in obraz boge farmacevtke....pa kako letis po cesti z aptamilom pa skor vhodna vrata podres....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
joj si me nasmejala.

(odgovor članu eee35)
  Neposredna povezava do sporočila: 2024
   RE: * Avgustovčki 2009 *
7.12.2009 9:38:44   
hel32
Jutroooo
Naj gre v pi*** Mat***,user posted image user posted image user posted image , sem napisala cel roman pa me je ven vrglo.

Sam na hitro, si grem lase pobarvat, pa pridem nazaj.
Vikend smo preživeli dobro.V petek sva imela zvečer neke krčke, zjutraj ga je pa očka porihtal, da sem jaz lahko spala do 9tih sem dobila kavico in doberuser posted image
kr na kuhinjskem pultuuser posted image madonca je pasalo.
Naklofale ste tolko da zdaj nimam časa komentirat, pridne babe žabeuser posted image .
Grem, barvat in dat cote prat, se vrnem,.....

_____________________________

TJAŠA 11.8.1998 3050gr,52cm
MARKO LUKAS 6.9.2009, 3830gr, 51cm
MAJA LUCIJA 9.2.2011, 3800gr, 52cm

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2025
Stran:   <<   < Prejšnja stran  79 80 [81] 82 83   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  79 80 [81] 82 83   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?