|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  188 189 [190] 191 192   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: december 09
7.12.2009 23:16:07   
tintara
Nivea in Kaja 13! Čestitke obema oz vsem 4! Zdaj ste pa res ekspresne na vrsti! No, tiste ki hočete ekspres porode, kar gremo, gremo...

Ninča: z vesljem pomagam s kako telefonsko ali kakorkoli drugače. Mi res ni bilo težko, sam dokler sme iemla Vaneta v rokah, fizično ni šlo, pa sem za vsak slučaj napisala postopek, ker nikoli ne veš, ali se boš istega večera lahko še kdaj oglasil.

Danes smo imeli deda mraza v službi. Uf, kolk otrok na kupu, pa še dost jih je mnajkalo (z našim Vanetom na čelu). Je pa že darilce dobil - kužka od backa Jona in kar nekaj čokolade (najbrž jo moram jaz pojesti, da pride preko mleka do njega - kaj misliteuser posted image ).

Aja, naša teža: da se pohvalim, očitno sem imela prav in je res bila napaka pri vaganju (čist premajhna kopalnica za tako veliko vagouser posted image ), tako da sva danes tehtanje opravili na hodniku in je bila že 2570, kar pomeni več kot 30 g na dan gor od odpustne težeuser posted image user posted image

Nič, jokamo.


(odgovor članu Tincy90)
Neposredna povezava do sporočila: 4726
   RE: december 09
7.12.2009 23:56:12   
araz
Kaja13 tudi tebi čestitke za Uroša user posted image user posted image user posted image .
Kolk imate hitre porode. Upam, da bomo tud me , ki še čakakmo imele tako epkspresne.

(odgovor članu tintara)
Neposredna povezava do sporočila: 4727
   RE: december 09
8.12.2009 8:25:41   
ShopGirl
Kaja čestitke za ekspresen porod in korenjaka Uroša user posted image
 
Začenja se pohod decemberk in decemberčkov!!!! Kok sem vesela za vse nove mamice in njihove štručke - ne znam povedat user posted image
 
Men se zgleda lušči čep, že neki časa opažam rjavkaste sluzaste izcedke - fuj. Kaj čmo, spada zraven k nosečnosti user posted image  Drugač pa nč novega pri meni, razn da me mal črviči in sm bla včer 3x na wc-ju. Vsi me kličejo in sprašujejo če je že in kdaj bo... sm bla čist zmatrana od vseh klicev. Upam da dons mal pozabjo name.
Slabost je pa res podobna hudi živčnosti/tremi,... To so po moje priprave na veliki dogodek.
 
Morm vam še povedat da dons prevzameva stanovanje in da že danes pride električar user posted image  woohoo...
 

(odgovor članu kaja13)
Neposredna povezava do sporočila: 4728
   RE: december 09
8.12.2009 8:27:25   
vagica
sej sem vedla, kam  moram "pojamrat", da me bodo razumeli, hvala shopgirl, itak da mormo bit prepričane, da je vse ok user posted image

čestitke novim user posted image  in  mamicam, kok res hitr rojevate, tudi pri sebi upam na najbooljše

imejte en krasen dan kljub dežju, bomo pa mal lenarle user posted image , zdej še lahko

(odgovor članu tintara)
Neposredna povezava do sporočila: 4729
   RE: december 09
8.12.2009 8:37:01   
vijolca
user posted image


user posted image


DECEMBERČKI 2009
 
 
Datum        Ime (starost)         PDP         Ime otročka        Teža      Velikost

09.10.09    BeeBee(26)      01.12.09     Anja Tia  user posted image     1970 g      39 cm  user posted image
25.10.09    Ninča77(32)     15.12.09     Matevž    user posted image     3360 g      49 cm
26.10.09    tintara(32)       14.12.09     Vane       user posted image     2000 g      43 cm  
02.11.09    blondy_81(28)  07.12.09    Manca     user posted image      2800 g      49 cm
 
11.11.09    lana24(?)          08.12.09     Aljaž      user posted image     2660 g      51 cm   
22.11.09    Sasi_M (29)      06.12.09      Narja     user posted image      2550 g      48 cm 
27.11.09    orhideja75 (34) 04.12.09     Tomaž    user posted image     3480 g      53 cm 
30.11.09    robika (?)         01.12.09      Lana      user posted image      3310 g      49 cm 
02.12.09    anaj22 (25)       12.12.09     Nejc       user posted image     3850 g      55 cm  
04.12.09    neanja duo (?)    03.12.09    Martin    user posted image      4000 g      55 cm  
05.12.09    nataša28 (29)     25.12.09                 user posted image              g           cm
05.12.09    kaja13 (?)         10.12.09    Uroš             4060 g      54 cm
07.12.09    *nivea (28)       10.12.09     Taja             3180 g      49 cm


user posted image        











(odgovor članu *nivea)
Neposredna povezava do sporočila: 4730
   RE: december 09
8.12.2009 8:39:28   
vijolca
user posted image            user posted image           user posted image
 
user posted image PDP~NICK(starost)~(?.user posted image ,?.user posted image )~KRAJ~PREGLED ~ SPOL
 
user posted image 1.12.      
~  BeeBee (26)               RODILA 09.10.09     1970 g, 39cm  user posted image
~ robika (?)               RODILA 30.11.09          3310 g, 49cm 
~  Nelly08 (?) ~ (1user posted image    0 user posted imageuser posted image
 
user posted image 2.12.
~ anonimnauser posted image (?) ~ (?.user posted image  ?.user posted image )  user posted image
~ pikapolonica8 (?) ~ (?.user posted image  ?.user posted image )    user posted image     
~ terida  (31) ~ (2.user posted image 1.user posted image ) ~ Ljubljana  user posted image
~ katja.nero (31) ~ (3.user posted image 2.user posted image ) ~ Celje  user posted image
 

user posted image 3.12.
~ neanja duo (31)           RODILA   04.12.09     4000 g, 55 cm 
~ metkara (28) (1.user posted image    0.user posted image )  user posted image
 
user posted image  4.12.
~ orhideja75 (?)                RODILA 27.11.09     3480 g, 53 cm 
 
user posted image  5.12.
~ maychi17 (?) ~ (2.user posted image  1.user posted image ) user posted image
~ tamala88 (?) ~ (?.user posted image   ?.user posted image ) user posted image
 
user posted image  6.12.
 
~ sasi_M  (29)                  RODILA 22.11.09     2550 g, 48cm  
 
 user posted image 7.12.
~ martinca  (24) ~ (2.user posted image 1.user posted image ) ~ Jurovski dol ~  user posted image    
~ jenny17(28) ~ (1.user posted image  0.user posted image    user posted image
~ Luna2008 (?) ~ (2 user posted image    1user posted image ) ~ Komenda   user posted image
 
~ blondy_81  (?)              RODILA 02.11.09     2800 g, 49cm  
 
 user posted image 8.12
~ bejbibu  (22) ~ (1.user posted image  0.user posted image ) ~ Celje  ~ user posted image  
                       
~ lana24  (?)                    RODILA 11.11.09     2660 g, 51 cm  
~ dvojčica83 (26) (1.user posted image  0.user posted imageuser posted image
~ zibka   (26) ~ (1.user posted image   0.user posted image ) ~ Celje  user posted image    
 
user posted image  9.12.
~ zalbi (29) ~ (2.user posted image   1.user posted image ) ~ Ljubljana user posted image
 
user posted image 10.12.

~ kaja13 (?)           RODILA 5.12.09     4060 g, 54 cm         
~ maya2 ~ (?.user posted image    ?.user posted image ) ~  user posted image
~ timchy(28) ~ (2.user posted image  1.user posted image ) ~ Velike Lašče user posted image
~ *katika* (23)~ (1.user posted image  0.user posted image ) ~  Maribor user posted image
~ ShopGirl (24) ~ (1.user posted image  0.user posted image ) ~  7.12. user posted image

~ *nivea    (28)      RODILA 02.11.09     3180 g, 49cm
    
 user posted image  11.12.
~ summer725 (25) ~ (1.user posted image    0.user posted image ~ Ljubljana   user posted image
~ **mirjam** (28) ~ (4.user posted image  1.user posted image ) user posted image
 
user posted image 12.12.
~ anaj22   (25)              RODILA 02.12.09     3850 g, 55 cm 
~ *kristy*  (?) ~ (1.user posted image  0.user posted image ) ~   ~  user posted image      
~ Tincy90 (19) ~ (1.user posted image    0.user posted image ) ~ Mirna  user posted image
~ KulGirl  (?) ~ (?user posted image ?user posted image ) ~ Ljubljana  user posted image
 
user posted image  14.12.
~ Emili1    (?) ~ (1.user posted image   0.user posted image ~ Ljubljana  user posted image
~ ammam (?) ~ (3.user posted image  2user posted image ) ~ Murska Sobota ~   user posted image
~ Puffy (?) ~ (?.user posted image    ?.user posted image ) ~   user posted image
 
user posted image  15.12.
~ tintara (32)                RODILA 26.10.09     2000 g, 43 cm
~ elly79 (29) ~ (1.user posted image   0.user posted image )  user posted image
 
~ Ninča77  (32)              RODILA 25.10.09    3360g, 49cm 
~ Afrodita1 (?) ~ (2.user posted image     1.user posted image )   8.12 user posted image
 
 
 user posted image  16.12.
~  vijolca (28) ~ (1.user posted image  0user posted image Ljubljana user posted image
~ Neža7  (28) ~ (3.user posted image 1.user posted image ) ~ Celje    user posted image
~ tf (31) ~ (1.user posted image  0.user posted image )    - Kranj   user posted image
~ araz (?) ~ (1.user posted image  0.user posted image )    - 7.12.   user posted image
~ triperesnadeteljica (35) ~ (4.user posted image     3.user posted image~  user posted image
~ mel* (?)~ (2.user posted image   1.user posted image ) ~  user posted image
 
user posted image  17.12.
~ Anuš (30) ~ (2.user posted image    1.user posted image ) ~ Ljubljana  user posted image
~ dreamz  (29) ~ (2.user posted image    1.user posted image ) ~ Obala  user posted image
~ vagica (28) ~ (1user posted image    0user posted image ) user posted image
 
user posted image  18.12.
~ riba83 (26) ~ (1.user posted image  0.user posted image ) user posted image
~ babysuprise (?) ~ (3user posted image     2user posted image ) Celje ~ user posted image
~ capucinka (?)~ (1.user posted image  0.user posted image ) ~   user posted image
 
user posted image  19.12.
~ tulpika (34) ~ (2.user posted image  0.user posted image )  user posted image
~ kajkakr (20) ~ (1.user posted image   0.user posted image ) ~ Kranj  user posted image
 
user posted image 20. 12.
~ zoja88 (?) ~ (1.user posted image   0.user posted image  user posted image
 
user posted image   21.12.
~ ANKOM (?) ~ (2.user posted image   1.user posted image )  user posted image
 
user posted image  22.12.
~ cv3rklic4 (?) ~ (2user posted image    1.user posted image ) user posted image
~ tami2212 (29) ~ (2.user posted image 0.user posted image ) ~ Idrija  user posted image
~ Darca_k (35) ~ (2.user posted image    1.user posted image~ Maribor user posted image
~ pikapoka78 (?) ~ (2.user posted image    1.user posted image~    user posted image
 
user posted image 24 12.
~ Sončeek (?) ~ (1.user posted image  0.user posted image ) user posted image
~ Tinča1 (?) ~ (2.user posted image  1.user posted image ) ~  user posted image
 
user posted image 25.12.
~ anonimna user posted image (?) ~ (?.user posted image  2.user posted image ) user posted image
~ marusi (31) ~ (1.user posted image  0.user posted image )  ~   user posted image
~ moniz (38) ~ (1.user posted image  0.user posted imageuser posted image
 
~ natasa28 (29)              RODILA 05.12.09     g, cm 
~ nEzY (24) ~ (1.user posted image   0.user posted image ) ~ Kranj   user posted image
~ Momtobe (?) ~ (1.user posted image   0.user posted image ) ~   user posted image
 
user posted image 26.12.
~ 1čebela (34) ~ (1.user posted image  0.user posted image )  ~Novo mesto  user posted image
 
user posted image   27.12.
~ taraji (37) ~ (1.user posted image   0.user posted image ) 30.11.  user posted image
~ *Mojca* (27) ~ (2.user posted image  1.user posted image ) ~ Ljubljana    user posted image
 
 
user posted image 28.12.
~ pipika 13 (36) ~ (1.user posted image   0.user posted image  user posted image
~ mala bejba (?) ~ (1.user posted image   0.user posted image  user posted image
 
user posted image    30.12.
~ METULJ1 (28) ~ (1.user posted image   0.user posted image~ Novo mesto   user posted image
~ ROmama (?) ~ (2.user posted image    1.user posted image ) ~   user posted image
~ kleopatra28 (?) ~ (3.user posted image    2.user posted image~ Nemčija  user posted image
 
user posted image  31.12.
~ zmajči25 (32) ~ (2.user posted image    1.user posted image ) ~ Koper   user posted image
 
 
user posted image xx.12.    
~ evangelie (27) ~ (1.user posted image  0.user posted image ) ~    user posted image                      
~ SAFIRA (?) ~ (?.user posted image  ?.user posted imageuser posted image
~ coccolo123 (?) ~ (?.user posted image   ?.user posted image ) user posted image user posted image
         
 
SKUPAJ
user posted image -  21
user posted image -  19
user posted image - 42
 
 user posted imageuser posted image + user posted image  = 82

[/quote]

(odgovor članu *nivea)
Neposredna povezava do sporočila: 4731
   RE: december 09
8.12.2009 8:42:59   
vijolca
Uf, ti seznamčki pa niso tako na easy... Upam, da nisem kaj izpustila, če ne me pa kar popravite, prosim.

Čestitke Kaja13 in Uroš!!!

Zelo lepo je prit malo na internet in pogledat, kaj dogaja! Tako ostaja pričakovanje še večje.

Shopgirl - super za stanovanje! Še malo, pa bo vse na svojem mestu...

(odgovor članu vijolca)
Neposredna povezava do sporočila: 4732
   RE: december 09
8.12.2009 8:59:45   
Puffy
To gre pa hitro zdej - vsak dan preberem kako lepo novico user posted image Čestitam vsem novim članom planeta in njihovim mamicam user posted image user posted image

Včeraj sem mela pregled - pupka je mela cel žur v trebuhu, me je blo na momente kar sram, k je vse šumelo, namesto da bi se srčke slišalo user posted image Me je G pregledu spodaj in je reku: ne bo nič... Naslednji pregled mam zdej u ponedeljek na rok kar v bolnici.

(odgovor članu vijolca)
Neposredna povezava do sporočila: 4733
   RE: december 09
8.12.2009 9:07:28   
taraji
Kaja 13 - iskrene čestitke za korenjaka Uroša pa veliko lepih skupnih trenutkov.

Čestitke tudi že vsem mamicam, ki se doma že veselo cartate s svojimi user posted image

ja, sedaj se pa res na polno dogaja. Me prav zanika katera bo naslednja- Ampak tile naši decemberčki so pa res že pravi dedciuser posted image user posted image

Mene se pa očitno nekaj loteva - imam namreč rahlo povečano temperaturo pa nekaj me vse boli. No, močno upam, da zadeve zatrem s čajčki in vitamini že v kali, da se ne razvije v kaj hujšega.

Shopgirl - user posted image user posted image user posted image - ćestitke za prevzem stanovanja. Sedaj se bo pa pri vas verjetno na polno dogajalo - urejanje stanovanja, en expresen porod, uvajanje na novega družinskega članauser posted image user posted image

Vidim, da ste niveo že lepo pridno nadomestile in poskrbele za seznamček - user posted image user posted image user posted image

In kaj boste počele na tale turoben, deževen dan?

Jaz bom danes prvič v celi nosečnosti ves dan doma - do sedaj sem še kar pridno hodila v službo vsaj za par uric, ali pa je bil doma tudi moj user posted image tako da me ni ravno pobralo od dolgega časa, danes pa me je že sedaj groza kaj bom cel dan sama s sebojuser posted image user posted image

Upam, da boste vsaj ve pridno čvekale, al pa da bo šla katera rodit in bomo nestrpno pričakovali novičke o novem decemberčku/decemberki.user posted image

Kljub dežju želim vsem maksimalno lep dan.

_____________________________

La vita e bella

(odgovor članu vijolca)
Neposredna povezava do sporočila: 4734
   RE: december 09
8.12.2009 9:10:51   
METULJ1
Kaja13 - iskrene čestitke za rojstvo takšnega korenjaka. Lepo cartanje vam želim.

Upam, da bomo mel tud mi tko ekspresen porod.

Poročaj, kako ti je to uspelo.

Vsem, ki boste rodile pred mano (jz mam PDP šele 30.12.), želim veliko sreče in čim hitrejši porod.

Pozdravčki

Mi drugač čakamo na CTG v četrtek (prejšnji teden je pokazal 2 manjša popadka, zdej bomo pa vidl, če bo kej novga). Naj bo že četrtek.

(odgovor članu Puffy)
Neposredna povezava do sporočila: 4735
   RE: december 09
8.12.2009 9:19:07   
Anonimen
Bravo Kaja13.Cestitke ob rojstvu sincka Urosauser posted image user posted image user posted image Se en korenjak in to exspresni.
 
Za mano je ena neprespana noc,pa ni bil krivecuser posted image aliuser posted image ,temvec moja Meri.Se je ves cas nekaj zbujala,sem ze mislila,da bo kar sredi noci vstalauser posted image

Ce lahko se pri meni na seznamu dopisete-35let,pa user posted image bo in naslednji pregled 14.12.,potem pa se 21.12.
 

(odgovor članu METULJ1)
  Neposredna povezava do sporočila: 4736
   RE: december 09
8.12.2009 9:37:43   
kaja13
No evo, zdaj imam malo več časa.

Kot sem že napisala, sva bila s habijem že iz četrtka na petek v nizkem štartu. Ker pa se nič ni zgodilo, sem šla v petek še na sestanek, sprehod,... moj se je samo za glavo drŽal.
Zvečer sem šla v bano (da se ne bom spet ob 03.00 tuširala) in med gledanjem filma štopala  na izi popadke. Ob 22.20 sem habija obvestila, da to ni to in da grem spat. Čez pet min pa krik iz spalnice "AKCIJA", habi priteče in me najde v vodni posteljiuser posted image . Punce, če ne bi doživela ne bi verjela... kolk to vode odteče - za en mali bazen. V glavi sem imela samo, da je treba v ležečem položaju odhitet v porodnišnico.
Malo po 23.00 sem bila že v klistirnici. Ker so se mi po razpoku  popadki čisto ustavili, mi je babica rekla, da naj med praznjenjem črevesja čim več hodim, da naredim svoje popadke. In res... po 10 min sprehajanja so se začeli popadki. In to kr takoj na fuuul, habi je samo gledal kako me krivi. Ob 24.oo so me dali v porodno, kjer sem ob 2.35 rodila malega junaka. Svoje popadke sem imela tako močne, da mi umetnih sploh niso dodali. Čeprav je bil porod relativno kratek, sem se kar namatrala, ker razen smejalnega plina pri iztisu, nisem imela nič za lajšanje bolečin. Razlog vam bom povedala, ko boste vse rodile... da katere ne prestrašim.
Še enkrat pa sem se prepričala, da je vse pozabljeno, ko dobiš malo dete k sebi. V trenutku te neha boleti, vse okoli tebe se ustavi.... vidiš samo malo dete in partnerja v šoku. Neverjetno pa je tudi to, da je dete čisto modro, umazano od krvi, z zatečenimi učki... tebi pa se zdi, da v življenju še nisi videl tako lepega otroka.

Pa še nekaj za tiste, ki boste rodile v Ljubljanski porodnišnici... babice so take carice. Te ženske res obvladajo. Ko sem pri kakšni porodnici kaj zakomplicira, uletijo vse iz smene not in uredijo zadevo. Res imaš občutek, da si v dobrih rokah.

Zdaj pa držim, da še ostale čim hitreje "razpadete" na dva delauser posted image



(odgovor članu METULJ1)
Neposredna povezava do sporočila: 4737
   RE: december 09
8.12.2009 9:40:29   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: KulGirl


IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

kulGirl:kako se držiš,še 8 dni in boš cartala.Srečno pot v Rim

user posted image user posted image



Dobro se držim. Sem pravkar s pregleda. Spet je bil samo CTG, ki je pokazal en popadek in tako ne vem nič novega. Imam pa napotnico za Postojno in bom šla naslednji teden enkrat tja se pokazat. Upam, da bodo naredili še kak UZ, ker sam za CTG se mi ne splača tja hodit.

A katera ve, če delajo v Postojni še kaj razen CTG-ja, če prideš tja pred PDP-jem?
uuuuu super,držim pesti.Pa srečno


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu KulGirl)
Neposredna povezava do sporočila: 4738
   RE: december 09
8.12.2009 10:19:46   
tulpika

wow...spet mamo nekaj decembrčkov. čestitke vsem novim mamicam user posted image in malim štručkam user posted image

oooo...punčke grejo v napad....dejmo fantje user posted image

Tintara user posted image za pridobivanje teže. Le tako naprej.
Te tehtnice so itak večne lažnivke...to je nasplošno znano večini žensk user posted image

ShopGirl: se mi zdi da boš kmal v akciji...hitr po stanovanje pol pa v PO po user posted image .

Vijolca: hvala ker urejaš seznamček. Pa tud Nivei hvala, ker ga je urejala do sedaj.

Taraji: pfff....upam, da ni kakšna hujša viroza. Pij veliko tekočine in počivaj. Držim pesti, da te hitro mine.

Jutri imam prvič CTG. Upam, da bo kaj pokazal.
Drugač sem pa čist nesrečna...spet sem zaprta po 2 dni in sploh ne vem kaj naj naredim. Tud sirup za železo sem nehala pit sam da bi lahko šla na wc pa nič user posted image .

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4739
   RE: december 09
8.12.2009 10:24:15   
taraji
Waw Kaja - ja, tole je bilo pa res brzinsko. Hvala za porodno zgodbico - takšne ekspresne, ne preveč boleče zelo rade poslušamo. Ja, pa čeprav sem prvorodka bi lahko verjela, da ko zagledaš nekaj kar je 9 mesecev raslo pod tvojim srcem, te pozdravljalo z brcikami in spremljalo prav na vsakem koraku da lahko v trenutku pozabiš na vse bolečine, ki si jih moral prestati, da je to bitjece sedaj v tvojem naročju.

Kar pa se tiče tega, da je to najlepši otrok kar si jih kadarkoli videl ne glede na to, da je pomodrel, potlačen.....

No, moj brat je mojemu možu dal izjavo:ampak veš, da ne boš mislil da so tko lepi ko ven pridejo, veš prvi moment zgleda kot kakšen odrt zajec,user posted image ampak je to nekaj najlepšega kar vidiš v življenju.

primerjava je morda za koga res malo kruta, ampak je v njej verjetno dosti resnice

_____________________________

La vita e bella

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4740
   RE: december 09
8.12.2009 10:47:13   
ammam
Čestitke novim mamicam!user posted image user posted image user posted image
Tudi jaz že komaj čakam, da me kaj resno zagrabi. Danes ponoči sem že imela občutek, da se nekaj dogaja, pa ni bilo nič. Jutri imam pregled pri G, me zanima, če je kaj sprememb tam doli, ker me na momente že pošteno dol tišči.
Sem pa v petek dobila nečakinjo, pravo babnico in ko sem jo zagledala, sem bila tako srečna, da bom kmalu tudi jaz pestovala takšno malo detece.

(odgovor članu taraji)
Neposredna povezava do sporočila: 4741
   RE: december 09
8.12.2009 10:53:41   
ammam
IZVIRNO SPOROČILO: kleopatra28

Bravo Kaja13.Cestitke ob rojstvu sincka Urosauser posted image user posted image user posted image Se en korenjak in to exspresni.
 
Za mano je ena neprespana noc,pa ni bil krivecuser posted image aliuser posted image ,temvec moja Meri.Se je ves cas nekaj zbujala,sem ze mislila,da bo kar sredi noci vstalauser posted image

Ce lahko se pri meni na seznamu dopisete-35let,pa user posted image bo in naslednji pregled 14.12.,potem pa se 21.12.
 

Vidim, da si stara toliko kot jaz in imaš doma ravno tako 14-letno najstnico. user posted image Jaz bom imela sedaj dve najstnici, pa najverjetneje še eno puciko. Sploh si ne predstavljam, kako bo steklo vse skupaj, ali bo zelo naporno ali manj, kot je bilo pred tolikimi leti. Pojma nimam. Včasih imam  občutek, da me zdaj, ko sta že tako veliki, bolj potrebujeta in vzameta več energije, kot takrat, ko sta bili malčici. Je pa res, da sta mi kar v precejšnjo gospodinjsko pomoč, kar mi bo, upam, odtehtalo nekaj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4742
   RE: december 09
8.12.2009 11:01:47   
Anonimen
amman,meni je zdaj bolje in manj naporno,kot prvic.Sem bila se premlada po moje.pa tavecja mal pomaga...secer se ne pretegne,ampak nekaj pa jeuser posted image

Ti bos pa sploh imela 2veliki punci,bo se lazje.Jaz bi edino mogoce raje vidla,da moja Tali ne bi bila ravn v teh nerodnih-zmesanihuser posted image letih,ker,kot pravis,nas rabijo kar fejst,ceprav tega ne vejo.Vsaj moja misli,da sem tu samo zato,da njej tezimuser posted image
Sem te 1x ze vprasala...kako to da ste se odlocili se za enegauser posted image ?

Aja,pa moja tavelka je rekla,ce bom se 1x noseca-cetrtic,se odseliuser posted image user posted image

(odgovor članu ammam)
  Neposredna povezava do sporočila: 4743
   RE: december 09
8.12.2009 11:49:07   
bejbibu
Čestitke mamicam, ki se že cartajo s svojimi srčki!!!
Pri nas še nič kaj konkretnega...smo pa danes točno 40 tednov noseči!! Joj upam da bo čimprej, sedaj sem pa že res tako neučakana, da grem že sama sebi na živceuser posted image !!!! Saj vem, bo pa pol bolj luštno....tolažba mora bit!!! Uživajte...........................


_____________________________

11. 12. 2009 smo postali družina ...
12. 9. 2012 se je naša družina povečala ...
?. ?. 2018 ...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4744
   RE: december 09
8.12.2009 12:27:04   
ShopGirl
ammam čestitke za nečakinjo user posted image

jst bom pa jutri napolnila 40. tednov in grem že v 41. user posted image  

pa šla sm brat kaj vse me čaka na pregledu v Postojni, v čet, in ugotovila da oni tut delajo amnioskopijo. Cel žur... Morm rodit pred četrtkom user posted image

(odgovor članu tulpika)
Neposredna povezava do sporočila: 4745
   RE: december 09
8.12.2009 12:52:02   
zalbi
shopgirl - ja ti imaš pdp en dan za mano. Uh pri meni se tudi nič konkretnega ne dogaja... jst še vedno samo upam, da bo res ta teden. Jutri imam kontrolo pri moji G, na rok, je rekla da bo pogledala če sem kej odprta, drgač pa ctg mi bodo nardili, pa vodo sem mogla dat, sem že danes to opravila... bi pa res rada šla...

_____________________________

26. 4. 2007 - postala mami našmu sončku Sari in 16. 12. 2009 smo dočakali drugega sončka Žaneta.

(odgovor članu ShopGirl)
Neposredna povezava do sporočila: 4746
   RE: december 09
8.12.2009 12:52:37   
Anonimen
kaja13,lepa porodna zgodbauser posted image taksne je res prijetno brat.Me pa zanima tisto zakaj nisi dobila nic proti bolecinam...meni lahko poves,ker imam CRuser posted image

Punce kako pa amnioskopija izgleda,ker ste vse tako prestrasene.Sama imam vsakic cr in mi je to neznankauser posted image


(odgovor članu ShopGirl)
  Neposredna povezava do sporočila: 4747
   RE: december 09
8.12.2009 12:53:50   
araz
Vijolca vidim da si prevzela urejanje seznama. Super user posted image .

Joj Shopgirl tole pa meni tud ni všeč kar si ugotovila, da v Postojni izvajajo amnioskopijo user posted image .
Upam, da ti rata rodit jutri, da ti bo to prihranjeno.
Zdej se ti bo pa kar dost dogajalo. Rojstvo, selitev, urejanje stanovanja - same luštne stvari.

Punce kolk smo vse neučakane, a ne? Vse bi že kar imele svoje žabice v naročju. Jest si predvsem želim, da bi bilo to že za mano. Počasi me kar mal strah postaja. Sem mislila, da me bo šele tik pred zdajci zagrabilo, pa me že sedaj na vsake tolko mal zagrabi, ko se spomnim, da bo treba štručko ven spravit. Kar eno tremo imam user posted image .

Grem kopalnico pospravljat, da se mal zamotim.

(odgovor članu ShopGirl)
Neposredna povezava do sporočila: 4748
   RE: december 09
8.12.2009 13:18:43   
Netta
hoj dekleta,

čestitke vsem novopečenim mamicamuser posted image user posted image user posted image user posted image

vsem nam še čakajočim pa čimveč potrpljenja do dneva D in lahek poroduser posted image

v petek imam rok...in vse je bilo mirno in tiho...kot prejšnjič...bolj kot sem bila daleč z nosečnostjo, boljš sem se počutila...nobenga otrdevanja...ništa

tud na ctgju...ravna črtauser posted image

sicer pa edina stvar, ki jo opazam zadnje dni...so slabosti kot v prvih treh mesecih in to tako s premori skozi ves dan in pa zaspanost...spala bi skozzzzzzzzzzzzzzzzzzz...pa mi mala ne pusti!

ctg imam 11.12 - na rok

aja pa tud mene so ljudje začel klicarit...že tak sem živčna brez vsega tega, da me vsak sprašuje...a je že kajuser posted image user posted image očitno ne ane...ker sem še zmeraj domauser posted image user posted image

presredek...mažem že par tednov in nič ne boli...a mora??

no...tako sem se mal javlja...tja do božiča bomo pa upam že cartali...vam sporočim kaj bomo mel

držte se in lep december!user posted image

(odgovor članu araz)
Neposredna povezava do sporočila: 4749
   RE: december 09
8.12.2009 13:27:27   
mel*
Živjo

Jaz sem našla kartonček od big banga za 20e popusta ob nakupu nad 50e in imam 3 nalepke nalimane tri pa manjkajo je pa vnočliv do 31.12.2009, če katera slučajno potrebuje ji ga pošljem drugače bo romal pa v smeti.

Čestitam novim mamicam in njihovim sončkom, jaz tudi komaj čakam na našouser posted image no upam da ta teden še počaka potlej pa je lahko že v ponedeljek.

Araz kako to da ti G ni delala ctg ker imava isti datum poroda pa jaz sem imela že 2x. Čeprav skoraj brezveze ker itak ni nič pokazalo edino kar je luštno poslušat srček no pa naš user posted image ima očitno še dovolj prostora ker se je skos skrival in se krivulje na moment sploh niso risale, je že sedaj mali navihanček.

shopgirl- čestitke za stanovanje no imam občutek da nas boš naslednja ti razveselila z novim decemberčkom, čim hitrejši in lažji porod ti želim.

Lepo se imejte in božajte svoje trebuščke tiste ki jih še imate.

(odgovor članu araz)
Neposredna povezava do sporočila: 4750
Stran:   <<   < Prejšnja stran  188 189 [190] 191 192   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  188 189 [190] 191 192   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Kakšne so babice v slovenskih porodnišnicah?
Ob svetovnem dnevu babic smo Ringarajine mamice povprašali, kakšne so njihove izkušnje z babicami in porodom. Z vami del...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?