|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   a ima katera navaden spiralni materični vložek
23.6.2005 12:24:52   
Moyca_
in kako se obnese. Mi je g. svetoval da ni potreno Mirene, ker ni potrebe pri meni za nek hormonski vložek in bi mi on dal kar klasičnega.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   a ima katera navaden spiralni materični vložek
23.6.2005 12:28:47   
lefairyon
ja mene tudi to zanima...:zmeden2:

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   a ima katera navaden spiralni materični vložek
23.6.2005 12:29:35   
ma-ja
Po spiralnem vložku imaš močnejše menstruacije in to pri meni absolutno ni prišlo v poštev. Jaz sem se odločila za Mireno in trenutno se ne bom še nič hvalila, ker mi stalno nekaj packa. Imam jo manj kot en mesec in moram še kakšna dva počakat, da se stvar umiri. Upam, da se bo uredilo, ker je to kar zoprno.
Sem se pa kakšni dve leti odločala za to, ker je kar drago - 32.000,00 :zmeden2:!


(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   a ima katera navaden spiralni materični vložek
23.6.2005 12:30:57   
darjatimci
Jaz sem ga imela dvakrat bila sem zadovoljna problemov ni bilo,tudi močnejših M nisem imela,čeprav jih napovedujejo,no čez pet let sem ga odstranila ker sem dobila močnejše M pa tudi G mi je svetovala,drugače pa ga sploh ne čutiš razen,če si prekontroliraš vrvico ali je še na svojem mestu.

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   a ima katera navaden spiralni materični vložek
23.6.2005 12:31:40   
ma-ja
Aja, pa še to sem pozabila. Pri moji G je bilo kar nekaj žensk, ki so zanosile kljub zaščiti z navadnim obročkom. Mirena naj bi bila enako zanesljiva kot KT. Moja G še ni imela primera zanositve z Mireno, se je pa že kar veliko žensk odločilo zanjo.

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   a ima katera navaden spiralni materični vložek
23.6.2005 13:01:55   
Carmen
ja, pravijo da je mirena trenutno najboljša zaščita, pa tudi draga ni, če primerjaš npr. s kondomom. Hormon, ki se sprošča ob ovulaciji da prepreči zanositev, pa gre minimalno v jetra (za razliko od KT). Traja pa kakšnih 5 let, potem je treba zamenjati.

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   a ima katera navaden spiralni materični vložek
23.6.2005 13:14:50   
Seven*
No kar se najboljse zascite tice.. Glede mirene je bilo ze veliko debat. Osebno moja kolegoca je po treh letih uporabe imela oba jajcnika v cistah, ko pa je odstranila zadevo, so pa ciste izginile. Moje mnenje osebno je, da ce menstruacije ni, potem je to popolnoma nenaravno in se mi zdi se vecji poseg v telo kot KT. Pri KT vsaj menstruacija ostane. Hormoni so pa tu in tam, tako da velike razlike ni..

Veliko je uporabnic Mirene, ki so imele zaradi nje velikanske zdravstvene tezave. Kaj bom izbrala jaz pa se ne vem..

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   a ima katera navaden spiralni materični vložek
23.6.2005 13:26:06   
darjatimci
Najbolj ziher nič sexa.:zmeden2:

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   a ima katera navaden spiralni materični vložek
23.6.2005 14:35:55   
Anonimen
ha tega se js poslužujem :(( je pa 100% zaščita 8)

lp, lara

(odgovor članu Moyca_)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   a ima katera navaden spiralni materični vložek
23.6.2005 19:01:45   
Seven*
:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-

Mi bomo sli na vazektomijo. :)-:)-:)-:)-

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   a ima katera navaden spiralni materični vložek
23.6.2005 22:40:26   
BigWhale
Aja?????

;);)

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?