|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   mobilne hišice na hrvaškem
20.1.2010 8:29:28   
viv_
Sprašujem za eno prijateljico...

Kje na Hrvaškem je kakšen kamp s fletnimi mobilnimi hišicami?

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: mobilne hišice na hrvaškem
20.1.2010 8:38:21   
ledenaa
http://www.camping.hr/druga.aspx?stranica=1108&j=slo&pid=744

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: mobilne hišice na hrvaškem
20.1.2010 8:57:37   
Luni
Straško na Pagu! Najlepši kamp daleč naokoli, urejen, malo morje možnosti! Z adrenalinskim parkom!

_____________________________



(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: mobilne hišice na hrvaškem
20.1.2010 9:06:43   
norge
Pri nas v kampu so zelo luštne - Bijela uvala pri Poreču.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: mobilne hišice na hrvaškem
20.1.2010 9:11:32   
Tejči
Cres-kamp Kovačine.

(odgovor članu norge)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: mobilne hišice na hrvaškem
20.1.2010 9:25:01   
živa
Straško user posted image .

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: mobilne hišice na hrvaškem
20.1.2010 9:38:47   
skuštrana
Joj, pa ne spet Straško. Meni ne bo nikoli jasno kaj vidite v tem kampu? Gužve, pijana mularija,...bljek.
Če že Pag, potem Šimuni http://www.camping-simuni.hr/


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: mobilne hišice na hrvaškem
20.1.2010 10:52:44   
viv_
skuštrana - ja, meni tut ni jasno kaj je tok fajnga na straškotu... ampak ok, 100 ljudi 100 čudi

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: mobilne hišice na hrvaškem
20.1.2010 11:22:11   
Luni
Ja, saj res user posted image , pojma nimam! Ampak odkar so ga prenovili, pa zelo radi zaidemo na izlet s kolesi (iz Stare Novalje). Sem videla kar nekaj kampov, ampak tako urejenega in vzdrževanega že dolgo ne... Res pa ne vem iz prve roke, kakšno je nočno življenje tam user posted image Podnevi je super user posted image user posted image user posted image  In itak, ja, vsake oči imajo svojega malarja, moje malajo pisano user posted image

_____________________________



(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: mobilne hišice na hrvaškem
20.1.2010 11:30:22   
živa
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Joj, pa ne spet Straško. Meni ne bo nikoli jasno kaj vidite v tem kampu? Gužve, pijana mularija,...bljek.



Mi hodimo junija ali septembra in takrat je meni odlično. Šimuni mi pa ni potegnil, ker ne moreš nikamor peš/s kolesom, iz Straška greš pa peš v Novaljo ali s kolesom v Zrče in na sosednje plaže. Vem pa, da je Šimuni res lepo urejen in naši prijatelji so tam zelo zadovoljni.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: mobilne hišice na hrvaškem
20.1.2010 12:17:56   
norge
Pri nas v Bijeli uvali (www.plavalaguna.hr - poišči tam bijela uvala) je tudi zelo urejeno in ni ponoči nobenih izgredov in hrupa, zjutraj do 9h je tak ljubi mir, zvecer pa tud tam po deseti, enajsti. Je pa zelo urejeno, kopalnice non stop čistijo (ok, če imaš mobilno hiško te to niti ne zanima), je ogromno igrišč, sporta (beachwolley, ping pong, mini golf), plaže urejene, ogromno sprehajlnih poti, peš greš ob morju do Poreča (ure in ure se lahko sprehajaš okoli otočkov...zelo lepo)
Je pa res, da tam julija, avgusta je bolj polno in s tem tudi mogoče malo večji džumbus, je pa maj, junij in september super, ker je tak mir... Noro!

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: mobilne hišice na hrvaškem
20.1.2010 12:18:59   
*raci*
kaj pa  kamp v Baški? Mi nameravamo iti letos tja. Je katera že bila, kakšen so izkušnje? Za Šimuni vem, da je zelo lep kamp in božanska plaža, ne vem pa če je kakšno mesto blizu za sprehod? A v Šimuniju lahko izbiraš kje bo hišica stala (najbližje morju)?
lp

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: mobilne hišice na hrvaškem
20.1.2010 13:39:27   
Splišni
U, tega je pa zdaj kar veliko po moje.

No, jaz vem za Kaželo. Tam so. To je pri Medulinu. Kam je veeeelik, miren, dogaja se nič ne, so eni mali bazenčki, samo je voda mrzla, če ni ravno tropske vročine, pa vsake toliko pripeljejo z avtobusi en kup ene nemške in holandske mladine, tako da tisti okupirajo te bazenčke.

Drugače je pa fajn, tak prostoren kamp, se da dihat in čovek še celo kam vidi.

Straškota pa bi se tudi jaz na daleč ognila.

(odgovor članu *raci*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: mobilne hišice na hrvaškem
20.1.2010 14:17:07   
JAPE
http://www.adria-holidays.net/si/adriahome/

Našla sem tole stran. Ampak se mi cene zdijo full visoke. Če dobiš hišico tik ob morju še gre, če pa dobiš najbolj oddaljeno je pa to preveč.
Ali je katera že bila, kako pa je notri v hišici, čistoča in to?

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   [Brisano sporočilo]
4.2.2010 9:52:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu JAPE)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: mobilne hišice na hrvaškem
7.2.2010 9:43:25   
jakaracman
Kemp v Medulinu jih tudi ima , so pod borovci pa otroško igrišče imajo.Lahko sediš na verandi in gledaš otroka kako se igra.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: mobilne hišice na hrvaškem
16.2.2010 12:31:00   
Maja71
IZVIRNO SPOROČILO: *raci*

kaj pa  kamp v Baški? Mi nameravamo iti letos tja. Je katera že bila, kakšen so izkušnje? Za Šimuni vem, da je zelo lep kamp in božanska plaža, ne vem pa če je kakšno mesto blizu za sprehod? A v Šimuniju lahko izbiraš kje bo hišica stala (najbližje morju)?
lp



Nam je izven sezone Baška super. Mobile hišice so blizu morja. Ogromno možnosti za sprehode po mestu ali v naravi, pa še z najemom mobilne hišice imaš brezplačen bazen v hotelu. V sezoni ne hodimo več, prevelika gužva in nič sence.

(odgovor članu *raci*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: mobilne hišice na hrvaškem
11.3.2010 9:33:14   
*raci*
maja71 imaš zs

(odgovor članu Maja71)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: mobilne hišice na hrvaškem
18.3.2010 9:20:09   
tea
Kamp Soline - Biograd na Moru, Diana&Josip - Biograd na Moru, Kamp Rožac - otok Čiovo pri Trogirju, Nevio kamp - Orebič
Nobena destinacija ni preverjena, vendar tudi sama iščem nekaj takega, zato lahko psredujem podatke.

lep dan, t.

(odgovor članu *raci*)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?