|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   apartma Aurora Povljana
8.2.2010 17:58:03   
netki
http://www.pagapartmani.com/apartman-pag-aurora-a2.html

pozna kdo?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: apartma Aurora Povljana
8.2.2010 18:08:23   
Eillish
Mi smo bili pred tremi leti. Kaj te zanima?

(odgovor članu netki)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: apartma Aurora Povljana
8.2.2010 18:25:43   
netki
ja v bistvu vse user posted image

koliko je oddaljena plaža, kakšna je plaža?
je kaj sence okoli apartmaja? kakšni so?
zanima me ta v pritličju A1 oz. za 2+2 osebe...ali ima posebej vhod?

polna sem vprašanjuser posted image

(odgovor članu Eillish)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: apartma Aurora Povljana
8.2.2010 18:56:55   
Eillish
Vhod je eden, vidiš ga na sliki apartmajske hiše, je tudi klančina. Potem je odprt hodnik v vsakem nadstropju in s hodnika so vrata v posamezen apartma. Mi smo bili v A4, se mi zdi. Opremljeni so lepo, imajo klimo, ki je pri nas goela tudi ponoči, ker je bilo precej vroče. Okoli hiše ni sence, sploh. Je pa za hišo zelenica s peskovnikom in nekaj igrali za otročiče. Lastniki so bili prijazni, v bistvu pa nismo preveč kontrktirali. Trgovina je blizu, pet minut peš, a po asfaltu brez sence. Do plaže je peš kar kakšnih 15,20 minut. Na plaži je veliko sence, a v tistem delu je slab dostop v morje, prek velikih kamnov, naprej, globje v vodi pa je bela mivka, a tam otroci ne stojijo. Na levi strani plaže ni sence, je pa dostop v vodo lepši. Mi smo se vozili na plažo ven iz Povljane, čez ene njive. V bistvu je cela Povljana eno ogromno apartmajsko naselje. meni je bilo zmerno všeč-ne slabo, čudovito pa tudi ne. Aprtmaji pa so v redu. Še kaj?

(odgovor članu netki)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: apartma Aurora Povljana
8.2.2010 19:10:15   
netki
ah sem mislila da je plaža bližje.....mi namreč to iščemo, pa nekje sem zasledila da je do plaže 100muser posted image

no ja vse super fajn, le to me moti....tako da moramo to pač črtati iz seznama

pa hvala za informacijeuser posted image



(odgovor članu Eillish)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: apartma Aurora Povljana
8.2.2010 19:29:58   
marta82
Netki če boš kaj takega našla prosim sporoči še meni.user posted image

(odgovor članu netki)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: apartma Aurora Povljana
8.2.2010 19:34:16   
Eillish
Ja, do morja je mogoče res samo 100m, do plaže pač ne.user posted image

(odgovor članu netki)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: apartma Aurora Povljana
8.2.2010 20:03:25   
netki
IZVIRNO SPOROČILO: marta82

Netki če boš kaj takega našla prosim sporoči še meni.user posted image


ah ja vse sem že pregledala, pa še nič našlauser posted image

(odgovor članu marta82)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: apartma Aurora Povljana
9.2.2010 20:43:12   
nati3
Tu je link od apartmajev v Povljani, ki so od plaže (zadnja slika) oddaljeni nekje 150 m. Na tem delu, ki je bližje hiši ni sence.
Na plažo prideš v par minutah.
Druga plaža pa je res oddaljena 30 m, vendar je malo težji dostop v vodo- potrebujete čevlje za v vodo.
Mi smo bili v app 4+2. Oprema je res takšna kot je na slikah. Lastnika sta prijazna.

http://www.otok-pag.net/povljana/toni/index.htm


(odgovor članu netki)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: apartma Aurora Povljana
9.2.2010 21:11:39   
netki
IZVIRNO SPOROČILO: nati3

Tu je link od apartmajev v Povljani, ki so od plaže (zadnja slika) oddaljeni nekje 150 m. Na tem delu, ki je bližje hiši ni sence.
Na plažo prideš v par minutah.
Druga plaža pa je res oddaljena 30 m, vendar je malo težji dostop v vodo- potrebujete čevlje za v vodo.
Mi smo bili v app 4+2. Oprema je res takšna kot je na slikah. Lastnika sta prijazna.

http://www.otok-pag.net/povljana/toni/index.htm




in koliko je cena?
sicer mene bolj zanima 2+2

(odgovor članu nati3)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: apartma Aurora Povljana
10.2.2010 9:05:55   
nati3
Mi smo bili v Povljani pred tremi leti. Mislim, da smo za app 4+2 v juliju plačali okrog 80 €.
Za ceno pokliči gospo na tel. št., ki je objavljena v oglasu.
Slike, ki so v oglasu so slike večjega app.

(odgovor članu netki)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: apartma Aurora Povljana
10.2.2010 19:14:33   
karamela
Bili smo že večkrat v Povljani Ta apartma absolutno ni ob morju je bolj v notranjosti. Imaš sicer ob glavni plaži parkirišče sicer je privat od lastnikalokala zraven plaže , vendar lastnik zaenkrat dopušča parkiranje (če se boste vozili z avtom), vendar je zelo kmalu polno. Peš do plaže pa je sigurno vsaj 15 minut se mi zdi meni osebno skoraj malo preveč za peš hodit še posebej če imaš male otroke in več rekvizitov. Kot je že ena rrjevka napisala imaš ob plaži borov gozdiček(senčko). Dostop v morje  tu ni idealen za otroke. 40-50 m naprej imaš idealen dostop v morje. Notri mivka in nizka voda. Naš sine se je lani naučil sam plavat ravno tu. Imaš zraven te plaže tudi trgovinico miniaturno vendar verjemi notri je vse od drobtin do vložkov... vse. Zvečer imaš lepo sprehajalno stezo okoli oz. ob morju in lahko se sprehodiš do mesta tu je večja trgovina, par stojnic, frizer,ribarnica, lekarna.  Je pa tu bolj mirno in sicer zvečer so v lokalu ob plaži in v centru sicer velikokrat kaj dogaja, od kakšnih skupin,  do karaok in knjižnega sejma... Cene apartmajev takorekoč v 1 vrsti ob morju  in plaži so bile lani 80 Eur na dan. Mi se poleti odpravimo tudi pribčižno 2x v mesto Pag, 1x v Zadar, 1x v Biograd na Moru ali pa v Novaljo. Meni osebno je tu zelo všeč.

Če te še kaj zanima samo vprašaj? Edino kar me moti pri skoraj vseh apartmajih, ki se oddajajo pa ne samo tu amapak  v večini na Hrvaškem so mi tako miniaturne kuhinje, da je groza. Podala sem svoje mnenje, lp

(odgovor članu netki)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: apartma Aurora Povljana
10.2.2010 19:35:10   
netki
karamela......najlepša hvala za mnenje in informacije

meni je povljana tako po besedah sodeč super, pa kdaj pa kdaj se kam pelješ in je....samo apartmaja pa ne najdem, ker bi ga pa rada res ob morju, zaradi otrok

zanima me še če je kakšno igrišče za otroke, je zanje kaj zanimivega.....kaj podobnega lunaparku?


< Sporočilo je popravil netki -- 10.2.2010 19:37:14 >

(odgovor članu karamela)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: apartma Aurora Povljana
10.2.2010 20:01:04   
karamela
Igrišča ob plaži ni, razen ob lokalu zraven je par gugalnic in teh rekvizitov.  V mestu oz. centru pa je ob cerkvi bilo kar veliko urejeno  otroško igrišče. Nisem pa 100% ziher da je še, ker so tam nekaj renoviral. Zvečer imaš ob morju oz. če greš po sprehajalni stezi ob morju vsako leto trampolin za skakat, pa še nekaj z elastiko za skakat ... Prav tako imaš zraven  mini lunapark vrtiljake-otroške, pa nekaj teh rekvizitov tudi za  starejše in vendar ni pa tega zelo zelo veliko.

Bom probala prijatelje  s katerimi smo bili tam vprašat če imajo kakšen telefon  za apartmaje direkt ob plaži in ti pošljem na zs če jih seveda imajo.  Bom vprašala čeprav dvomim da še imajo. Poskusiti ni greh.

lp




(odgovor članu netki)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?