|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Apartmaji v biližini morja?
10.2.2010 14:41:47   
petruska
Nekaj družin z malimi otroci iščemo primerne apartmaje na Jadranu. Predvsem bližina apartmajev do obale in primerna obala za otroke (pesek, mivka).
Prosim za preverjena priporočila z vaše strani.
Hvala!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Apartmaji v biližini morja?
10.2.2010 15:16:54   
marta82
Tudi jaz se priporočam za priporočila.user posted image

(odgovor članu petruska)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Apartmaji v biližini morja?
10.2.2010 15:37:24   
Anonimen
enako....alpa za prikolico v kampu...user posted image

(odgovor članu marta82)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Apartmaji v biližini morja?
10.2.2010 17:15:48   
luka jan
V Metajni na otoku Pagu vem da je ogromno app čisto ob morju, al pa v Kustičih, Vidaličih....

Malo poglej po netu, tega je ful.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Apartmaji v biližini morja?
11.2.2010 7:22:25   
Luni
...Zubovići.... in itak Stara Novalja user posted image , je pa najboljšauser posted image . Ooooo, komaj čakam poletja, no že s prvomajskimi bom zadovoljna: morje poleg app-ja, kolo, sprehajalna pot, mmmmmmmm user posted image

_____________________________



(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Apartmaji v biližini morja?
11.2.2010 13:13:05   
luka jan
IZVIRNO SPOROČILO: Luni

...Zubovići.... in itak Stara Novalja user posted image , je pa najboljšauser posted image . Ooooo, komaj čakam poletja, no že s prvomajskimi bom zadovoljna: morje poleg app-ja, kolo, sprehajalna pot, mmmmmmmm user posted image



Si mi kar malo lušt naredila, kako bi bilo fajn če bi bilo poletje....user posted image

Drugače pa smo mi lani bili avgusta enih par dni v Kustičih. Imeli smo app čisto ob morju, plaža je bila lepa, pa vmes ko sem kuhala sem se lahko šla komot malo skopat. Malega pa bi lahko kar samega pustila kopat in ga gledala s terase.user posted image  Poleg tega pa smo v višku sezone plačali za app za 3 osebe 35 ali 45 eurov na dan.

Potem smo pa rentali čoln za te tri dni in nam je lastnik čolna dovolil da smo ga imeli privezanega kar pred app. Smo se cel dan vozli in se ustavili tam kjer nam je ustrezalo, zvečer parkirali čoln pred app, se uredili in šli nekam na večerjo. Res je bilo super, se mi kar malo toži po teh časih....user posted image

(odgovor članu Luni)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Apartmaji v biližini morja?
11.2.2010 13:53:36   
mini86
Drugače pa smo mi lani bili avgusta enih par dni v Kustičih. Imeli smo app čisto ob morju, plaža je bila lepa, pa vmes ko sem kuhala sem se lahko šla komot malo skopat. Malega pa bi lahko kar samega pustila kopat in ga gledala s terase.user posted image Poleg tega pa smo v višku sezone plačali za app za 3 osebe 35 ali 45 eurov na dan.

Potem smo pa rentali čoln za te tri dni in nam je lastnik čolna dovolil da smo ga imeli privezanega kar pred app. Smo se cel dan vozli in se ustavili tam kjer nam je ustrezalo, zvečer parkirali čoln pred app, se uredili in šli nekam na večerjo. Res je bilo super, se mi kar malo toži po teh časih....user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: luka jan

IZVIRNO SPOROČILO: Luni

...Zubovići.... in itak Stara Novalja user posted image , je pa najboljšauser posted image . Ooooo, komaj čakam poletja, no že s prvomajskimi bom zadovoljna: morje poleg app-ja, kolo, sprehajalna pot, mmmmmmmm user posted image



Si mi kar malo lušt naredila, kako bi bilo fajn če bi bilo poletje....user posted image

Drugače pa smo mi lani bili avgusta enih par dni v Kustičih. Imeli smo app čisto ob morju, plaža je bila lepa, pa vmes ko sem kuhala sem se lahko šla komot malo skopat. Malega pa bi lahko kar samega pustila kopat in ga gledala s terase.user posted image  Poleg tega pa smo v višku sezone plačali za app za 3 osebe 35 ali 45 eurov na dan.

Potem smo pa rentali čoln za te tri dni in nam je lastnik čolna dovolil da smo ga imeli privezanega kar pred app. Smo se cel dan vozli in se ustavili tam kjer nam je ustrezalo, zvečer parkirali čoln pred app, se uredili in šli nekam na večerjo. Res je bilo super, se mi kar malo toži po teh časih....user posted image



kje ste pa to bli..ker midva z mojim hodva v kustiče že ene 4 leta..letos gremo tud..pomoje 2x za 14 dni


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Apartmaji v biližini morja?
11.2.2010 14:21:00   
luka jan
IZVIRNO SPOROČILO: mini86

Drugače pa smo mi lani bili avgusta enih par dni v Kustičih. Imeli smo app čisto ob morju, plaža je bila lepa, pa vmes ko sem kuhala sem se lahko šla komot malo skopat. Malega pa bi lahko kar samega pustila kopat in ga gledala s terase.user posted image Poleg tega pa smo v višku sezone plačali za app za 3 osebe 35 ali 45 eurov na dan.

Potem smo pa rentali čoln za te tri dni in nam je lastnik čolna dovolil da smo ga imeli privezanega kar pred app. Smo se cel dan vozli in se ustavili tam kjer nam je ustrezalo, zvečer parkirali čoln pred app, se uredili in šli nekam na večerjo. Res je bilo super, se mi kar malo toži po teh časih....user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: luka jan

IZVIRNO SPOROČILO: Luni

...Zubovići.... in itak Stara Novalja user posted image , je pa najboljšauser posted image . Ooooo, komaj čakam poletja, no že s prvomajskimi bom zadovoljna: morje poleg app-ja, kolo, sprehajalna pot, mmmmmmmm user posted image



Si mi kar malo lušt naredila, kako bi bilo fajn če bi bilo poletje....user posted image

Drugače pa smo mi lani bili avgusta enih par dni v Kustičih. Imeli smo app čisto ob morju, plaža je bila lepa, pa vmes ko sem kuhala sem se lahko šla komot malo skopat. Malega pa bi lahko kar samega pustila kopat in ga gledala s terase.user posted image  Poleg tega pa smo v višku sezone plačali za app za 3 osebe 35 ali 45 eurov na dan.

Potem smo pa rentali čoln za te tri dni in nam je lastnik čolna dovolil da smo ga imeli privezanega kar pred app. Smo se cel dan vozli in se ustavili tam kjer nam je ustrezalo, zvečer parkirali čoln pred app, se uredili in šli nekam na večerjo. Res je bilo super, se mi kar malo toži po teh časih....user posted image



kje ste pa to bli..ker midva z mojim hodva v kustiče že ene 4 leta..letos gremo tud..pomoje 2x za 14 dni



Apartmaji Andrea Kustič, čisto blizu trgovine in enega kafiča na plaži. Če te zanima ti lahko pošljem tudi internetno stran.

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Apartmaji v biližini morja?
11.2.2010 14:34:32   
mini86
ja dj za foro pošl..evo ti še js "naše"user posted image

http://www.travel-tourist.com/obj2298_si.htm


je pa tud blizu trgovine in pa upam da mislva isti kafič-no sj kj dost jih ni..je pr ns še pomol


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Apartmaji v biližini morja?
11.2.2010 15:27:00   
luka jan
http://www.travel-tourist.com/obj2962_si.htm


Se mi zdi da ste vi malo naprej od trgovine, mi pa malo prej. Sem bila zaenkrat samo 1x v Kustićih, tako da ne ponam najbolje.

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Apartmaji v biližini morja?
11.2.2010 15:47:46   
mini86
ja vem kera je to hiška..ful ma travnika ucpredi oz zravn ane..men je tm noro dobr

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Apartmaji v biližini morja?
11.2.2010 15:55:18   
luka jan
IZVIRNO SPOROČILO: mini86

ja vem kera je to hiška..ful ma travnika ucpredi oz zravn ane..men je tm noro dobr



Ni ravno travnik, spredaj je veliko parkirišče, na strani pa res izgleda kao travnik, samo je samo kamenje. Mi smo bili čisto v pritličju in je bilo treba malo pazit da nam mali ni zašel. Drugače pa super.user posted image

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?