|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: A poberete drekce za svojimi ljubljenčki?
25.2.2010 9:05:17   
Kerensa*
Moja prva izjava, Kalbo, je točno ta, ki si jo ti citiral:
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
drek je razgradljiv. In to hitro razgradljiv.

Naslednja moja izjava je:
Nikjer nisem zatrdila, kako hitro se razkraja drek.

Na tvojo izjavo, Kalbo, glede mene:
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo
Kerensa, očitno imaš spomin ko riba.

lahko torej samo postavim vprašanje - kje sem napisala, KAKO HITRO se razkraja drek? Nekaj, kar se MENI zdi hitro, se lahko TEBI zdi počasi - čas je relativen pojm, kar veš tudi sam.
 
Za konec (mojega sodelovanja v tej debati) pa samo še - nekateri gremo "v nos" nekaterim z nepobiranjem pasjih kakcev za našimi psi, drugi pa greste v nos drugim s čim drugim. Nikoli ne bo za vse prav. C'est la vie.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: A poberete drekce za svojimi ljubljenčki?
25.2.2010 20:04:12   
LoCa
nisem brala cele debate, ampak oprostite, ne razumem ljudi, k brez slabe vesti puščate SVOJE pasje dreke po pločnikih, na obljudenih travah itd....torej, takim ljudem je vseeno za vse. bruhanje po tleh...njami. človeški drek ob pločniku....pač dokler ne nagaziš noter koga briga. in po vsem tem, pričakujeste, da bojo ljudje vas spoštovali? zgrešena logika.
meni ne pade na kraj pameti da ne bi pobrala dreka (ok, v grm glih ne grem lomastit, priznam), še drisko praskam dol s trave, jaz idiot.
da ne govorim o vseh drekih in driskah k so zdej s kopnenjem snega naokoli, totalno za bruhat.
upam, da vsaj vodo v svoji školjki spuščate user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: A poberete drekce za svojimi ljubljenčki?
26.2.2010 0:25:00   
MTFP

IZVIRNO SPOROČILO: LoCa

nisem brala cele debate, ampak oprostite, ne razumem ljudi, k brez slabe vesti puščate SVOJE pasje dreke po pločnikih, na obljudenih travah itd....torej, takim ljudem je vseeno za vse. bruhanje po tleh...njami. človeški drek ob pločniku....pač dokler ne nagaziš noter koga briga. in po vsem tem, pričakujeste, da bojo ljudje vas spoštovali? zgrešena logika.
meni ne pade na kraj pameti da ne bi pobrala dreka (ok, v grm glih ne grem lomastit, priznam), še drisko praskam dol s trave, jaz idiot.
da ne govorim o vseh drekih in driskah k so zdej s kopnenjem snega naokoli, totalno za bruhat.
upam, da vsaj vodo v svoji školjki spuščate user posted image



Joj tole se pa čisto strinjam...

Sem pa ravno danes preklela vse nepobiralce dreka po dolgem in počez. Enega sem namreč spregledala in povozila z vozičkom, je smrdel ko sam vrag, da sem skoraj še jaz bruhala zraven.... eh brez zamere, ampak taki ki ne znajo za svojim psom dreka počistiti so nemarneži in se tudi jaz sprašujem, če doma pa potegnejo vodo za sabo oz. zakaj ne serjejo vsepoprek če pa to ni nič takegauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: A poberete drekce za svojimi ljubljenčki?
26.2.2010 19:47:32   
LoCa
jah, zdej smo postali slalomisti....včeraJ zvečer sem od groze kr zakričala, k je pes zagazu v en drek, pa tko sem se trudla ga vijugat vmesuser posted image

(odgovor članu MTFP)
Neposredna povezava do sporočila: 129
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?