|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kako resno se držite
5.7.2005 22:42:50   
žiža
... navodil raznih terapevtov, pediatrov in drugih vsevedov, ki tako zelo vedo kaj vse je škodljivo, nevarno in ne vem kaj še vse.
Meni gre vse skupaj počas že mal na bruhanje. škodljivo je sonce, škodljive so vse zaščitne kreme z s faktorjem nižje kot 30, škodljivi so celo šotorčki in razne tende, pa bazeni, pa morje, pa.....
Pa sej menda imamo svojo pamet. Pa do sedaj so kr u redu ljudje shajali z njo, kr na enkart pa za en sam dopust rabiš en kup strokovnjakov.
Sej jaz ne rečem, da določeni otroci ne potrebujejo posebne nege, ampak od viška pa res glava boli. In če je kej škodljivo pa nevarno je pa glavobol zih, pa tole moje razburjanje tud a ne?
sej zdej grem raj kr spat, nočko :muca:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   kako resno se držite
5.7.2005 22:46:59   
Ro-La
delam po občutku;)

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   kako resno se držite
5.7.2005 22:55:04   
spacey
Poslušam svoje telo.

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   kako resno se držite
5.7.2005 22:57:49   
Wahoo RR
odvisno za katero stvar gre...če je kaj resnega, jih seveda poslušam...
sem imela neke resne zdravstvene probleme...in če jih ne bi upoštevala, se mi ne bi dobr godil...

drugače pa tudi jaz delam tako kot milsim da je prav, po občutku...

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   kako resno se držite
6.7.2005 6:43:50   
dory
jst delam po obcutku...

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   kako resno se držite
6.7.2005 7:42:43   
puncica
tako kot je ena rekla delam po občutku, včasih celo mal pretiravam, a da bi striktno poslušala vse kar okol mene govorijo, ja sej bi mogla tamalo dat v karanteno:zmeden2:

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   kako resno se držite
6.7.2005 8:08:17   
Anonimen
zdrava kmečka pamet je tanartabol :)

(odgovor članu žiža)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   kako resno se držite
6.7.2005 8:21:20   
Bejba
Šotorčki in tende so tud škodljivi, al kaj :zmeden:? No, pol je za mojga :duda: že prepozn, je bil na dopustu skoz pod šotorčkom :)-.
Žiža, ne obremenjuj se in se zanesi na svoj materinski čut pa bo. Itak so vsi tanarbol pametni.
Meni je tud babca, ki je bila pri mojem porodu rekla, da je zdej tole s fizioterapijami in razvojnimi ambulantami ful modern in je že vsak ta drug otrok tam - ja in tudi mi smo, pa kaj češ, tudi oni morajo imeti službe, a ne ;)?

LP; Bejba

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?