|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  147 148 [149] 150 151   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
25.2.2010 15:51:54   
NM
Ojla!

Tudi mene je odneslo na sprehod, je čisto drugačen občutek, ko prideš s svežega zraka. Sem pa nardila kar krog okoli porodnišnice, če bi me kaj prijelo, a žal še nič.
Bova z može šla še en krog po kosilu.
Mejte se!


_____________________________

Sončni žarek je pravo ime za katerega koli otroka. Naš žarek je Nika.

(odgovor članu lenčy)
Neposredna povezava do sporočila: 3701
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
25.2.2010 16:23:11   
naty28
Kak je fajn vuni, sem takoj boljše volje ko je taki sonček, da bi zaj mela že kaj v voziček za datuser posted image , bi šla takoj na sprehod z njim, komaj čakamuser posted image .

Zaj smo se najedli, moj pa je že šel po previjalno in bo glihkaj domauser posted image ..


_____________________________

5.4.2010 ob 5.04 min. nas je razveselila lepotička Lara!

(odgovor članu NM)
Neposredna povezava do sporočila: 3702
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
25.2.2010 16:39:37   
rožca26
Ahoj!!!

Jest sm še tukaj, čeprov ste me že pogrešale user posted image  Punce, ne me preveč pogrešat, ker se meni zdi, da tudi zaradi vas mala noče ven user posted image
Je pa sedaj vse ok. Sm mela na začetku ctg, ki ni bil ok - je bil premalo reaktiven, pa me je G vprašala kdaj sem jedla (jest, preden sem šla - pol osmih) in je rekla, da je to že prepozno in da je zato tak slab ctg (je bila edina G k mi je lepo razložila, zakaj kdaj niso zadovoljne s ctgji). Pol sm mogla it pa jest, pa še enkrat na ctg, k je bil pol ok, pa na UZ me je dala. Mi je pa rekla, da je tak - otrok se giblje, sam če v 10 urah ne bom mela 10 gibov, nej pridem nazaj. je pa plodovnica ok, maternica zrela, bebika v nizkem štartu. Aja, pa med UZjem sem mela popadek - a mislite, da sem ga čutila??? user posted image user posted image

Na pregledu je pa rekla, da načeloma ne delajo radi vaginalnega poroda, če od crja ne preteče vsaj 2 leti user posted image user posted image user posted image  Ampak je pol dala mir pa je rekla nej pridem v pon. če ne bom že prej v višji štuk letela user posted image

Pol se je pa začelo čakanje ... v leonišču user posted image user posted image user posted image  Aja, pa sem mogla dat sam urin pa kri ... Tam sem pa čakala skor 1,5 ureuser posted image user posted image user posted image  Obup od obupa user posted image user posted image user posted image

Drgač me je na pregledu mela G, ki me je pri Vidu sprejela - si morte mislit kak je bila ponosna, k je vidla, da se je v teži zmotila le za 10 g user posted image

_____________________________

Doma imam dva sončka - Vida in Elo.

(odgovor članu naty28)
Neposredna povezava do sporočila: 3703
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
25.2.2010 16:43:30   
MUREN

Punce, eno vprašanje. A ma katera izkušnje-zdajle sem šla na stranišče in imam tak svetlo rdeč izcedek...kaj je to? A se je čep odlušču? Me je kr mal strah? Sicer mam še 1 teden do roka...

(odgovor članu rožca26)
Neposredna povezava do sporočila: 3704
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
25.2.2010 16:44:22   
Zvezdici


PREGLEDI NAŠIH NOSEČK
 
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
FEBRUAR
 
user posted image četrtek, 25.02.2010user posted image
 
vekybel
lakaya (pregl.+CTG)
branka28 - CTG
rožca26
aygo - CR
 
sobota, 27.02.2010
 
7lina7
 
 
MAREC
 
ponedeljek, 01.03.2010
 
lunka1 - CTG
rožca26
sandrica23 - CTG, UZ
 
torek, 02.03.2010
 
lucika
zoey
jessy
Tjasa27 - pediateruser posted image
 
sreda, 03.03.2010
 
malicki
mammamia
strumf
naty28
zvezdici - CTG, UZ
 
četrtek, 04.03.2010
 
plamen - CTG
lenčy - CTG
rožca26 - CR?
 
petek, 05.03.2010
 
lucika
zoey
vekybel - CTG
 
ponedeljek, 08.03.2010
 
zoey
meti.v
girl79

sreda, 10.03.2010


branka28

petek, 12.03.2010

naty28 - CTG

sreda, 17.03.2010

t_anja
 

 
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


VSE SPREMEMBE PIŠITE ODEBELJENO, Z DRUGO BARVO, PODČRTANO, DA SE LOČI OD OSTALEGA TEKSTA!!!!

moder zapis - pregled
rdeč zapis - UZ, morfologija



_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 3705
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
25.2.2010 17:19:09   
Jessy
Lepo, da se med tem, ko me ni bilo, ni nič dogajalo! user posted image  

Midve sva šli v hrib po zvončke in jih nabrali dva velika pušeljčka, ki sva ga racionalno porazdelili obema nonama, pa še za doma je. Me je Neja stalno opozarjala, da moram paziti, da ne padem, pa tam gor ne smem it, ker je prestrmo, pa roko sem ji morala dati za navzdol, da jaz ne bom padla...user posted image  Kaj vse se plete v teh malih glavcah! user posted image
Sem pa po poti ugotovila, da mi avto nagaja. Moj se že ves teden vozi z mojim avtučkom in ko danes sedem vanj, že na parkingu ugotovim, da nekaj ne štima, tako da mi ga mora jutri pod nujno peljat k mehaniku, saj s sklopko ne štima vse.




_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 3706
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
25.2.2010 17:20:17   
vekybel
muren ja to zna bit čep, sej ni važno kdaj imaš PDP, tudi 3sonček je imela še 1 mesec do PDP pa je že rodila. Lahko pokličeš v P pa vprašaš če prideš ali pa počakaj da vidiš če se bo kaj začelo dogajat.

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 3707
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
25.2.2010 17:22:21   
vekybel
jessy imaš pridno punčko ki skrbi zate. Mož pa ti je verjetno mal razdelal sklopko. user posted image

(odgovor članu vekybel)
Neposredna povezava do sporočila: 3708
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
25.2.2010 17:28:14   
Jessy
IZVIRNO SPOROČILO: vekybel

jessy imaš pridno punčko ki skrbi zate. Mož pa ti je verjetno mal razdelal sklopko. user posted image


Bo kar oboje držalo!!!! Ampak, deci naj bi vedeli, da je nekaj z avtom narobe, al kako??? Še na kosilo se je pripeljal z njim, pa ni nič opazil, jaz sem pa po kosilu šla in še speljala nisem, sem vedela, da ni vredu. Saj po moje sem poklic falila in bi morala biti mehanik, ker do zdaj sem še vsakič uganila, kaj ni ok. user posted image

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu vekybel)
Neposredna povezava do sporočila: 3709
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
25.2.2010 17:35:59   
Jessy
Kako je pasalo....prehranjevanje s sladkimi stvarmi v zadnjih 15-ih minutah....najprej sem se sladkala z različnimi domačimi piškoti (kot bi bili na poroki), zdaj sem pa še prekmursko gibanico spravila vase....mmmmm......

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 3710
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
25.2.2010 17:36:20   
ti.ha
Oj!

Dogajajo se mi čudne stvari... Kaj mislite ve o tem?

No, včeraj sem prvič na wc-ju opazila rahlo roza sluz, potem ponoči pa še dve taki gmoti, veliki kot frnikola, rdeče obarvani, v wc školjki. Bila sem na pregledu. Vse je okej. In ginek. je rekla, da to ni bil čep...
Zdaj pa se mi je kar naenkrat vlila neka voda ven, ki pa je roza obarvana. Prej sem še šla enkart kontrolirat na wc in je bila v školjki tudi kri v nitkah.

Ni mi nič več jasno... Lahko da je to zdaj od pregleda, ki sem ga imela dopoldan in ni razloga za skrb. Gibe otročka še čutim. Ne vem, kaj mislite. Do PDP je še daleč...28. 3.

(odgovor članu NM)
Neposredna povezava do sporočila: 3711
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
25.2.2010 17:36:59   
Jessy
IZVIRNO SPOROČILO: MUREN


Punce, eno vprašanje. A ma katera izkušnje-zdajle sem šla na stranišče in imam tak svetlo rdeč izcedek...kaj je to? A se je čep odlušču? Me je kr mal strah? Sicer mam še 1 teden do roka...



Muren, po moje zna biti to čep! Sicer ga sama še nisem videla, pravijo pa, da so notri kot nitke....

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu MUREN)
Neposredna povezava do sporočila: 3712
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
25.2.2010 17:38:20   
Jessy
IZVIRNO SPOROČILO: ti.ha

Oj!

Dogajajo se mi čudne stvari... Kaj mislite ve o tem?

No, včeraj sem prvič na wc-ju opazila rahlo roza sluz, potem ponoči pa še dve taki gmoti, veliki kot frnikola, rdeče obarvani, v wc školjki. Bila sem na pregledu. Vse je okej. In ginek. je rekla, da to ni bil čep...
Zdaj pa se mi je kar naenkrat vlila neka voda ven, ki pa je roza obarvana. Prej sem še šla enkart kontrolirat na wc in je bila v školjki tudi kri v nitkah.

Ni mi nič več jasno... Lahko da je to zdaj od pregleda, ki sem ga imela dopoldan in ni razloga za skrb. Gibe otročka še čutim. Ne vem, kaj mislite. Do PDP je še daleč...28. 3.


Če se je voda vlila, potem ti lahko odteka voda. Če so nitke v sluzi, je to lahko čep. Oboje skupaj je lahko čas za odhod v P na ponovni pregled, če ne kar za na mizo!

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu ti.ha)
Neposredna povezava do sporočila: 3713
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
25.2.2010 17:49:14   
vekybel
IZVIRNO SPOROČILO: Jessy

IZVIRNO SPOROČILO: ti.ha

Oj!

Dogajajo se mi čudne stvari... Kaj mislite ve o tem?

No, včeraj sem prvič na wc-ju opazila rahlo roza sluz, potem ponoči pa še dve taki gmoti, veliki kot frnikola, rdeče obarvani, v wc školjki. Bila sem na pregledu. Vse je okej. In ginek. je rekla, da to ni bil čep...
Zdaj pa se mi je kar naenkrat vlila neka voda ven, ki pa je roza obarvana. Prej sem še šla enkart kontrolirat na wc in je bila v školjki tudi kri v nitkah.

Ni mi nič več jasno... Lahko da je to zdaj od pregleda, ki sem ga imela dopoldan in ni razloga za skrb. Gibe otročka še čutim. Ne vem, kaj mislite. Do PDP je še daleč...28. 3.


Če se je voda vlila, potem ti lahko odteka voda. Če so nitke v sluzi, je to lahko čep. Oboje skupaj je lahko čas za odhod v P na ponovni pregled, če ne kar za na mizo!



Se strinjam z jessy. Pejdi se pokazat v P.

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 3714
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
25.2.2010 17:59:20   
t_anja
IZVIRNO SPOROČILO: lunka1

Ne vem, kako je pri vas, ampak pri nas (na Jesenicah) je potrebno prej poklicat, da ti dajo uro. Meni je sicer G dala napotnico za 8.3., ampak sem se jaz v P zmenila kar za 1.3. ravno zaradi otrdevanja trebuha. Pri nas je tako, da na CTG naročajo zelo zgodaj zjutraj (jaz sem naročena že ob 7h), ker greš potem z vsemi izvidi s porodnega oddelka še h G, ki pregleda izvide in te pregleda (če oceni, da je to potrebno). Za nosečnice namreč začnejo delat ful prej, ker se zna ful zavlečt, tako da ne čakamo predolgo..
Mogoče je dobro, da pokličeš in povprašaš...



Sm klicala in mi so mi rekli, da naj pridem enkrat dopoldne (delajo od 7h) čez 14 dni in se ni potrebno naročit. Je pa rekla, če pride karkoli narobe ali imam slab občutek...naj se pridem kadarkoli pokazat. Tako je zgleda v Postojni. Mogoče ni take gužve pa pol ni treba na uro hodt...lahko se pa motm pa bom tam čakala kot user posted image ...

(odgovor članu lunka1)
Neposredna povezava do sporočila: 3715
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
25.2.2010 18:02:44   
naty28
joj kaj se vam vse dogaja, mene je kar strah, kdaj bom jaz kaj takega doživela na wcju, saj ne veš v takem primeru kaj nerat pa kaj to pomeni, če je tolko različnih razlag.

Sem pa se včeraj , ko sem bila v ikeei ful prestrašla, ker se mi je med hojo naenkrat nekaj vlilo,  čutilo se je tak, ko pri menstruaciji, ko se ti naenkrat kar vlije...
No in letim na wc, s strahom pogledam kaj je in je bla svečkauser posted image , ki sem jo oni dan dobila zarad vnetja, pa je ven prišla, verjetno ni bila vstavljena dovolj globokouser posted image user posted image .
Samo se res prestrašiš v taki situaciji...user posted image user posted image user posted image


_____________________________

5.4.2010 ob 5.04 min. nas je razveselila lepotička Lara!

(odgovor članu vekybel)
Neposredna povezava do sporočila: 3716
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
25.2.2010 18:09:22   
lunka1

IZVIRNO SPOROČILO: t_anja

IZVIRNO SPOROČILO: lunka1

Ne vem, kako je pri vas, ampak pri nas (na Jesenicah) je potrebno prej poklicat, da ti dajo uro. Meni je sicer G dala napotnico za 8.3., ampak sem se jaz v P zmenila kar za 1.3. ravno zaradi otrdevanja trebuha. Pri nas je tako, da na CTG naročajo zelo zgodaj zjutraj (jaz sem naročena že ob 7h), ker greš potem z vsemi izvidi s porodnega oddelka še h G, ki pregleda izvide in te pregleda (če oceni, da je to potrebno). Za nosečnice namreč začnejo delat ful prej, ker se zna ful zavlečt, tako da ne čakamo predolgo..
Mogoče je dobro, da pokličeš in povprašaš...



Sm klicala in mi so mi rekli, da naj pridem enkrat dopoldne (delajo od 7h) čez 14 dni in se ni potrebno naročit. Je pa rekla, če pride karkoli narobe ali imam slab občutek...naj se pridem kadarkoli pokazat. Tako je zgleda v Postojni. Mogoče ni take gužve pa pol ni treba na uro hodt...lahko se pa motm pa bom tam čakala kot user posted image ...


Pomoje je najboljše, da si čimprej tam, da ne boš sedela in čakala. Za vsak slučaj user posted image
Ja, itak, če se ti bo pa porod zače, pa hitro v P, da ne boš čakala na PDP user posted image user posted image

(odgovor članu t_anja)
Neposredna povezava do sporočila: 3717
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
25.2.2010 18:15:43   
t_anja
IZVIRNO SPOROČILO: lunka1
Pomoje je najboljše, da si čimprej tam, da ne boš sedela in čakala. Za vsak slučaj user posted image
Ja, itak, če se ti bo pa porod zače, pa hitro v P, da ne boš čakala na PDP user posted image user posted image


Ja, glih tako bom naredila....
Ko berem kok se je že vsem čep odluščil in to rok za mano...me kar malo panika grabi user posted image . user posted image mi pa že tolk natiska spodaj...sm dns komaj od frizerja pršla. Kot en polž sm prlezla domou. Da ne govorim ko grem iz pritličja v 2.štuk - kot lokomotiva sopiham. Zgleda, da bo sedaj res bolj počitek in poležavanje na kavču...

(odgovor članu lunka1)
Neposredna povezava do sporočila: 3718
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
25.2.2010 18:19:16   
Jessy
Tudi meni se zdi, da mi bo glavca ven pogledala, ko hodim. user posted image  ne bi bilo slabo, če bi to tako na lahko šlo. user posted image


_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu t_anja)
Neposredna povezava do sporočila: 3719
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
25.2.2010 18:27:26   
NM
No, jaz sem še z današnjega drugega sprehoda cca. 3 km, še nekaj po snegu. Sicer pa že ptički v gozdu prav lepo pojejo.

Vidim, da ste že kr aktivne s čepi - pri meni še nič. Je pa res, da mam občutek, da bo pa glavica vsak čas ven pokukala. Sem se parkrat morala kar ustavit.

In kaj boste počele zvečer, že vse na počivanju?


_____________________________

Sončni žarek je pravo ime za katerega koli otroka. Naš žarek je Nika.

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 3720
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
25.2.2010 18:32:47   
zoey
A dejte me že nehat dražit s temi čepi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Me bo razparal od fovšije user posted image user posted image user posted image Pri nas še nič, samo te bedni krči, k itak nič ne pomenijo, glede na to, kolk že trajajo user posted image
Patronažka je prišla, je simpatična, tako da je bilo čist ok.
Potem sem eno odspala in sem sanjala obrazek od Ajfla in je tak cortek user posted image Tako da komaj čakam nedeljo, da se cartava user posted image user posted image user posted image More mi še prit povedat, kako se bo pisal, pol imamo pa vse user posted image


_____________________________

http://www.foto-as.com/wp/

(odgovor članu t_anja)
Neposredna povezava do sporočila: 3721
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
25.2.2010 18:33:52   
zoey
IZVIRNO SPOROČILO: Jessy

Tudi meni se zdi, da mi bo glavca ven pogledala, ko hodim. user posted image  ne bi bilo slabo, če bi to tako na lahko šlo. user posted image



Tako jaz čutim že od konc novembra user posted image Grozljivka, glede na to, da še ni nič user posted image


_____________________________

http://www.foto-as.com/wp/

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 3722
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
25.2.2010 18:34:37   
zoey
IZVIRNO SPOROČILO: NM

In kaj boste počele zvečer, že vse na počivanju?



Ja na forumu bomo visele user posted image user posted image user posted image


_____________________________

http://www.foto-as.com/wp/

(odgovor članu NM)
Neposredna povezava do sporočila: 3723
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
25.2.2010 18:43:28   
zoey
Ravno dobila sms od  Lakaye:
Danes sta dobila prečudovito hčerko, ime ji je TARA, 2910g, 51 cm.
Pa pravi, da je epiduralna zakon user posted image user posted image
Iskrene čestitke še tukaaaaaaaj user posted image user posted image user posted image


_____________________________

http://www.foto-as.com/wp/

(odgovor članu zoey)
Neposredna povezava do sporočila: 3724
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
25.2.2010 18:43:36   
Jessy
Lakaya sporoča:

Hej, marčevke! Evo, se javljam iz P Postojna. Dones sva dobila prečudovito hčerko. Ime ji je TARA, njene mere pa so 2910 g, 51 cm.
Pa še to punce. Epiduralna je zakon. Pride še ktera v Postojno?


Lakaya, čestitke za hčerkico!!!! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu zoey)
Neposredna povezava do sporočila: 3725
Stran:   <<   < Prejšnja stran  147 148 [149] 150 151   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  147 148 [149] 150 151   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?