|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Pomaranča
28.3.2010 10:53:11   
muška
evo, jaz sem mojo divjo pečkarco  pomarančo, al kaj pač je včeraj presadila, tak da ima zdaj svoj teglc. Upam, da bo preživela. Imam pa eno pomarančo tudi doma, tak da ko bo čas za to, bo cepitev opravil moj oče, če bo seveda ostala

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Pomaranča
29.3.2010 7:35:19   
darja.mark
No, tko. Včeraj sem se spravla in posadila pomarančo.user posted image . Pa v drug tegelc še limono :) . Sem porinila peške malo globje v zemljo, kaj vem, ene 2 cm. A je to v redu? Pa me zanima kako zdej to zalivam a 1x na teden, al probam ko bo suha zemlja pa mal dolijem? Upam da bo kej prišlo ven...user posted image

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Pomaranča
1.4.2010 19:45:53   
artista7
No končno sem prišla še sama na svoj račun. Imam nek nov poganjek, mislim da je grenivka, posadila sem pa celo rajdo pečk, tako da z eno vam ne priporočam nekega hudega uspeha... Nekoliko se spoznam na sadje sama (cepljenje za lub, rezanje), tako da me zanima, če katera kaj več ve, kako je s cepitvijo pri teh dreveščkih? Ker meni je kalilo dvoje tropskega, mango in ta grenivka wannabe. Pa kako je s temi glinenimi lonci, to nujno? samo informativno malo firbcam... Ima drgač katera izkušnje z mangom?

_____________________________

"I never said to be like me, I say be like you and make a difference." (MM)

(odgovor članu darja.mark)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Pomaranča
4.4.2010 11:39:55   
muška
Moja presajenka se lepo drži. Kako bo dalje pa ne vem. Se ne ubadam kaj preveč z njo, bo že. Ko se bo otoplilo jo bom dala na balkon tako kot vse ostale rože in to bo to.
Mango mi je 1x skalil na morju, samo potem smo mi šli, svakinja pa ga je stran zabrisala, ker se ji je zdelo BV user posted image  , tako da z njim žal nimam  nekih izkušenj

(odgovor članu artista7)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Pomaranča
7.4.2010 23:19:03   
rija
moja pa je ušivauser posted image  porkafuks....sem vzela neko bio škropivo, pa nič.

jutri jo grem stuširat z mlekom s kapljivo milauser posted image  bojda pomaga.

in selim jo na balkonuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Pomaranča
9.4.2010 13:53:02   
darja.mark
o rija škoda :)

upam da ti rata porihtat lepotičko..poročaj kako je user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Pomaranča
17.4.2010 21:50:52   
darja.mark
No dans sem pa fuul vesela...namreč z mojega tegelca je nekaj pokukalo :)

Sicer ne vem a je limona al pomaranča (upam sam da ni kak plevel) ker ko sem sadila sem pozabla napisat v kerem teglu je kaj...no pa ni niti tolk važno...važno je to da je nekaj prišlo ven..jupiiiiuser posted image user posted image



(odgovor članu darja.mark)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Pomaranča
22.4.2010 12:59:02   
muška
no super. Jaz imam mojo sadiko - tudi ne vem kaj je, na balkonu že enih 10 dni, pa se lepo drži user posted image

(odgovor članu darja.mark)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Pomaranča
23.4.2010 14:44:43   
darja.mark
Kar potrpi. Jaz sem posadila za foro, v en tegelc pomarančo, v drugega pa limono pa sem si rekla če bo kaj super, če ne pa tut ne. No pa je zdej v enem tegelcu prišlo ven. Sam je problem ko ne vem kaj je, sem pozabla napisat kaj sem v kerga posadila user posted image .
Sem misla da bo dlje trajal da pride ven, kukr je ena rekla da kar traja. Pa je rablo ene 14 dni pa že poganja. Uno prvo 'steblo' je že kar visoko, hitro to raste madona :) Sem pa včeraj opazila da sta še dva :)

Sam upam da ni to kak plevel. Ker da bi tri ven pognale? user posted image Mater sem pa srečko user posted image

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Pomaranča
23.4.2010 14:45:17   
darja.mark
Aja še to, jaz jo mam notri, na okenski polici.

(odgovor članu darja.mark)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Pomaranča
12.5.2010 12:15:49   
darja.mark
No iz mojih (upam) pomaranč je nastal pravi pragozd, tolk mi jih je ven prišlo user posted image   zdaj mam pol tegelček teh rastlinc. Zdej me pa zanima, rada bi pač dala eni za darilo kakšno, a lahko kero s korenino ven vzamem in jo pač posadim v drug tegel? Sem mela v dveh pa mi je v enem mali razgrajač vse pocufal in potrgal listke, ostali so samo 'peclji' ali stebla kakorkoli pač......Pa me zanima če zdej presadim une a se bojo prijele in lepo rasle naprej da ne bo šlo vse k user posted image

(odgovor članu darja.mark)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Pomaranča
28.6.2010 14:19:51   
*miska.mcc*
moje pomarančica so velike 5 cmuser posted image
ampak so brez listkov. so imela ta lepo, sorazmerno velike....ampak je prisla osa na kuhinjko okno in sem jo s cunjo lovila. in ko sem uleja uco, sem ujela tudi vse listeuser posted image

limone pa so kosate na vrhu, visoke 7-8 cm....sem jih danes presadila....navijam....user posted image

< Sporočilo je popravil *miska.mcc* -- 28.6.2010 14:20:21 >


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu darja.mark)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Pomaranča
29.6.2010 21:33:29   
darja.mark
miš...ne sekiraj se pusti pomarančo, zalivaj kot do sedaj, pa bojo zrasli novi listki. Je preverjeno, moj sine mi je skakal okol teglcev tolk časa da sem mal stran pogledala in mi je v enem teglu kjer sem mela 3 posajene, vsem pocufal lsite. Sem se obrnila je sam še štrcelj ostal. Sem misla no pa so šle. Pa mi je moj reku nej pustim da mogoče pa še bo kej no in sem res sej nimaš kej zgubit, pa je res sčasoma naredila nove listke kot da ni blo nič, zdej so spet lepe vse tri tko da če še nisi zabrisala v kanto, pusti bo ziher zraslo nazaj. user posted image

_____________________________

Ustvarjanje je zakon :)

https://www.facebook.com/pages/Darja-Ustvarja/261668923903669

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Pomaranča
29.6.2010 21:34:36   
darja.mark
aja pa še to...sem porajtala da če presadiš ful hitreje in bolje raste...no vsaj pomaranča :)

_____________________________

Ustvarjanje je zakon :)

https://www.facebook.com/pages/Darja-Ustvarja/261668923903669

(odgovor članu darja.mark)
Neposredna povezava do sporočila: 39
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?