|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kako zgledati tipi topi
1.3.2010 16:49:29   
jakaracman
IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

IZVIRNO SPOROČILO: jakaracman

Čisti lasje brez narastka ali home made preliva, urejeni nohti.Čisti nepošvedrani čevlji in lepa neznucana neskajasta torbica.
Pa recimo črn pulover , če je siv je samo še za na Rk.
V trenerki pa hodim samo okoli hiše in na športno aktivnost, ne vozim otroka v vrtec in ne hodim v trgovino.Croksi tudi niso za v šoping centre.Aja pa kaj je meni ful grdo, ko ženske obujejo sandalce, noge so pa bljak.




Zanmiv pogovor sem imela zandjič z enim od vodilnih gospodov iz Karitasa. Prav to je rekel, da ljudje dajo TISTO, ČESAR SAMI NITI POD RAZNO NE BI OBLEKLI, da pa bi ohola gospoda enkrat reskirala geliranje nohtov in frizuro (od frizerja!), pa ta ke$ dala, aa, tu se pa naša dobrodelnost že konča....
Tako nekako.... In se ne morem strinjati bolj.-...
Saj zdaj me boste spljuvale u iber, ampak meni smisel življenja res ni tedensko geliranje, mesečnio friziranje in zbiranje sivih ppuloverjev za RK. Pa ne leti na nobeno osebno, ampak res me čudi ta duh vozualnosti v družbi... Na zunaj vse uj, pošmekano, mislim, notri nas pa ni za


A dej no tukaj ne govorimo o preživetju, o revežih in ja, malo spran pulover je verjetno Ok, če pa ni, pa naj tisti na RK presodi in vrže v smeti.In nič ni pošmekanega in uj znotraj pa fuj.Jaz sem se šolala veliko let in še sedaj se, garala sem za ta denar, ki ga dobivam in si lahko privoščim kar pač si.Skratka tema je tipi topi, kaj si to ti predstavljaš je tvoj problem, ne pa metat naprej revežev in plačevanje položnic.Vsak se v nekem trenutku odloči kako mu bo življenje teklo, ali se bo šolal, ali bo gradil hišo, ali bo imel 3 otroke ali več pa čeprav dobiva že sedaj minimalca.Te stvari nimajo nobene veze z vprašanjem.Tebi pa se tudi ne sanja koliko denarja jaz dajem v dobrodelne namene in kaj se vse nudim, če sploh si, a ne.







< Sporočilo je popravil jakaracman -- 1.3.2010 16:50:22 >

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Kako zgledati tipi topi
1.3.2010 16:54:12   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

Mene pa res zdaj zanima, da ne bom nove teme odpirala ... Ker poleg 'beeing mama' še službo furam, pa celotno gospodinjstvo... pa še kaj, ampak to vas itak večina počne, pa če ste urejene  ali za pobruhat (kot jaz)...

Skratka, kako z dolgiomi nohti pedenate otroke, pomvate posodo, čistite kamin, pečico, kopalnico?
Meni se zamazanija takoj zažre pod noht, čistim brez rokavic, ker z njimi ne gre, recimo kako otroku obrišete ritko z doglimi nohtiuser posted image  Tudi če uporabim vlažilne robčke, se mi zdi, da še ves dan to vonjam, seveda pa si temeljito operem roke, ampak vonjam še kar...user posted image   Torej, kako je to z dolgimi nohti?
Ali pa otrokom pomagam delat potičke iz peska, nabirat zvončke - kako gre to z dolgimi nohti? Če imam en mm dolge, imam takoj vse zamazano...user posted image


ha, nič lažjega, najamejo čistilko in varuško user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

drugače pa jaz ne morem imeti lepih nohtov, ker se mi ful lomijo, ne smem nosit nakita, ker sem alergična na kovine, ne pudram se, ker če se namažem dobim mozolje, ne mažem si trepalnic, ker nosim leče in take maskare, ki me ne bi pekla še niso izumili ...tak, da vsak po svoje...

aja, pa pri dveh malih otrokih se mi gladko je*be kaj si drugi mislijo o meni, važno, da smo umiti, počesani in da ne smrdimouser posted image

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Kako zgledati tipi topi
1.3.2010 16:56:47   
HuAnita
IZVIRNO SPOROČILO: jakaracman



A dej no tukaj ne govorimo o preživetju, o revežih in ja, malo spran pulover je verjetno Ok, če pa ni, pa naj tisti na RK presodi in vrže v smeti.In nič ni pošmekanega in uj znotraj pa fuj.Jaz sem se šolala veliko let in še sedaj se, garala sem za ta denar, ki ga dobivam in si lahko privoščim kar pač si.Skratka tema je tipi topi, kaj si to ti predstavljaš je tvoj problem, ne pa metat naprej revežev in plačevanje položnic.Vsak se v nekem trenutku odloči kako mu bo življenje teklo, ali se bo šolal, ali bo gradil hišo, ali bo imel 3 otroke ali več pa čeprav dobiva že sedaj minimalca.Te stvari nimajo nobene veze z vprašanjem.Tebi pa se tudi ne sanja koliko denarja jaz dajem v dobrodelne namene in kaj se vse nudim, če sploh si, a ne.








- se opravičujem, da sem se oglasila v imenu tistih, ki se nam včasih pretirano skrben za vizualni vtis zdi malo mimo ob vseh težavah, bodisi zaradi časa ali pa denarja - očitno bo treba temo za take zapretiuser posted image
- nisem tebe napadla osebno (sem tudi napisala), mi je bil pa sivi pulover res iztočnica
- veliko folka dolga leta gara, pa se razmere tako obrnejo, da ne more razmišljati o tipi-topi, sploh ne po lastni krivdi
- me veseli, da daruješ v dobrodelne namene
- še enkrat mi je žal, da sem uničila prijetno klepetanje o tem, kaj je dandanes NUJA, a ne, da nismo zanemarjene, nagravžne in za bruhat....

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Kako zgledati tipi topi
1.3.2010 17:05:08   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: MILLEENA
ni mi jo lepše zadeve, kot čez lepe in urejene naravne nohte

To je definitivno JE umetnost. Plačati nekaj € za geliranje je mala malica proti urejenim in dejansko lepim naravnim nohtom.
IZVIRNO SPOROČILO: Lenny
drugače ne bi imele koga obirati, ko sedimo na kavici in opazujemo mimoidoče

Eden bolj zabavnih hobijev, ja... dokler ne pomisliš, kako opravljajo nas, ko gremo mimo nekega kafiča. user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Kako zgledati tipi topi
1.3.2010 17:19:06   
jakaracman
Potem bi moralo vsakega skrbeti, če v trgovini kupi za 100 eur uh eni pa nimajo niti 20 eur.Ali pa ti živiš v hiši, eni pa niti kopalnice nimajo to torej ni point.
Point je , da je fino, če se urediš, imaš oprane lase in si urejen.Kaj pa pomeni urejenost, ali so to gelirani nohti, nepošvedrani čevlji in prijeten diskreten makup in čista oblačila, je pa očitno stvar posameznika.
In ne nič ne zamerim samo debatiram.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Kako zgledati tipi topi
1.3.2010 17:20:27   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: jakaracman
samo debatiram.

Zato smo pa tukaj, a ne? user posted image  Saj ne more biti vse vsem všeč - in vsi vsem. In kriterije imamo tudi različne. Na srečo, drugače bi bil dolgčas.

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Kako zgledati tipi topi
1.3.2010 17:25:57   
Felicita
ker se mi ne da vsega brat, bi rekla samo to - grdih žensk ni, so samo zanemarjene. Res ne rabiš veliko, da zgledaš 'opedenana' - opravni lasje, čisti in urejeni nohti (in ja, to vem je lahko strašno težko, men se svinjarija zadi nabere že če mam roke v žepu. in dalj kot 2 mm roba tut nimam nikol niti ne morem imet, ker pač študiram zadevo, kjer so dolgi nohti velik no-no, ampak še vedno se da), pa čiste obleke. ne, ne rabijo bit drage, niti ne kake hude znamke, samo čiste in urejene. in kavbojke iz mane lahko dejansko zgledajo boljš kot tiste od versaceja, pač stvar kombiniranja, predvsem pa tega, kako se ženska v tem počuti oz. kolk samozavestna je (in jest dejansko max 2x na leto dam več kot 20€ za kos obleke, pa ne hodim kot razcapanka po svetu, no). enako v grobem velja tut za čevlje - ne rabjo bit dragi, kakšna firma, ne rabjo met niti pete (men na velik ženskah balerinke super zgledajo), samo čisti pa nepošvedrani, če majo pete nej ne bojo obtolčene itd. in jest načelno nimam nič proti trenirkam, če niso razvlečene, zaprane, umazane in še bogve kaj, lahko zgledajo čist ok v kombinaciji s supergami in športno bundo. zame se morš tut po 'športno' znat oblečt.
sicer ti pa to hitro pride v kri, če se npr 'prisiliš' vstat 15 min bolj zgodi in namest trenerke navlečt kavbojke in namest običajne frizure nardit kej drugega pa namest crocsov/pošvedranih superg flikneš nase balerinke pa je to neki čist drugega.

< Sporočilo je popravil Felicita -- 1.3.2010 17:26:45 >


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Kako zgledati tipi topi
1.3.2010 17:28:21   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Felicita
in kavbojke iz Mane lahko dejansko zgledajo boljš kot tiste od versaceja, pač stvar kombiniranja

Predvsem je pomembno to, da model kavbojk paše k postavi ženske, takoj zatem je pa na vrsti to, kar si ti rekla - način, kako ženska kavbojke zna nositi (in kombinirati z ostalim) in samozavest na splošno.

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Kako zgledati tipi topi
1.3.2010 17:34:32   
katipi
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute


glede kozmetike pa....

da bi se zjutraj zav solo pa stacuno sminkala?????user posted image




E, vidiš, jaz pa točno to naredim. user posted image Zjutraj vstanem eno uro pred otroki, se stuširam, umijem lase (imam precej kratke) in se tip top našminkam. To je moja rutina že vsaj 20 let. Potem pa odpeljem otroke v vrtec in šolo. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Kako zgledati tipi topi
1.3.2010 17:36:17   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: katipi
Zjutraj vstanem eno uro pred otroki

Meni je pa 15 minut dovolj (tuširam se namreč zvečer, las si pa ne perem vsak dan), da osnovo sestavim skupaj (tonik, krema, maskara, gloss, česanje las, čiščenje nohtov,...) - eno uro prej? Ne, ta bi bila pa prehuda. Preveč rada spim. user posted image

(odgovor članu katipi)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Kako zgledati tipi topi
1.3.2010 17:47:40   
katipi
Verjemi, Kerensa, tudi jaz bi spala, vendar se dobro poznam in vem, da se urejena dosti bolje počutim. Poleg tega me jutranji tuš dokončno zbudi in se mi potem ni težko še nališpati. Drugače se pa jaz tudi zvečer stuširam, da lepo dišim...user posted image  user posted image user posted image  

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Kako zgledati tipi topi
1.3.2010 18:09:11   
Anonimen
katipi, svaka ti cast!
men na kraj pameti ne pade, da bi 1 uro prej vstajala zarad tega, da grem nasminkana v solo in trgovino.
pa ne me narobe uzet. res, kapo dol!

(odgovor članu katipi)
  Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Kako zgledati tipi topi
1.3.2010 18:28:31   
mojamura
jaz vstajam skoraj dve uri pred šihtom....sama zase zjutrar rabim v kopalnici 15-20 minut, toliko rabim za oblačenje otroka in za kuhanje kave in pripravljanja zajtrka otrokom....potem imam 15 minut časa zase na terasi kava + čik...no nato pa peljem deco v vrtec in šolo....pa seveda veselo na delo

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Kako zgledati tipi topi
1.3.2010 18:42:35   
Anonimen
ja, ko sem sama delala še za šankom, sem vstajala 1 uro in 45 minut pred sihtom.

prvo kava in čik, pol sebe v kopalnico za pol ure, pol mulca ustimat in zbudit mojega, pol se kava in čik z mojim.
pol sem se odpravila delat, male pa je on razvozil.

odpiralni cas je bil ob 6ih. torej sem vstajala 4:15user posted image

sampriznam, da mi je ful dobro delo in pozitivno vplivalo name, ker sem hodila iz bajte res tipi topi.

(odgovor članu mojamura)
  Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Kako zgledati tipi topi
1.3.2010 18:43:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

če tega nimaš v krvi?

Veza:  Je pa večji problem, ker tudi jaz nimam v krvi tiste zrihtanosti, da bi bila vedno tipi topi. Ma ne da se mi šmekat, ko peljem tamalo v vrtec- je pa res, da potem skočim tudi v trgovino in še kam...
bo treba odpret novotemo, da date kak nasvet .. je na pisal poli* , če se ne motim.

No z ideajmi sem user posted image


še nikol zgledala tipitopi. še za poroko ne. user posted image  ne, lažem. za valeto in za maturanca sem zgledala tipitopi.

(odgovor članu uškinamama)
  Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Kako zgledati tipi topi
1.3.2010 18:44:08   
Anonimen
zdj sem se pa res zanemarila in zapustila...bo treba kaj narest!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Kako zgledati tipi topi
1.3.2010 18:49:25   
josephine27
jaz se zjutraj zrihtam v 20 minutah. kaj bom oblekla za v službo si pripravim prejšnji večer. kopam se zjutraj samo v poletnem času, ker se tud ponoči spotim, pozimi pa smo zvečer. lahko rečem da kar dobro skrbim zase v okviru svojega proračuna pač. na splošno se držim pregovora manj je več in raje kupim manj in kvalitetno. večinoma nosim klasiko in jeans. pri čevljih mi veliko pomeni udobje. nekateri čevlji z visoko peto so tud udobni le poiskati jih je treba.
edino kar mi dela težave so nohti ki jih nikakor ne uspem zrihtat ( vedno se mi kakšen zlomi). z gliranimi pa sem ful nerodna in res niso zame.


_____________________________



(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Kako zgledati tipi topi
1.3.2010 18:55:58   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

če tega nimaš v krvi?

Veza:  Je pa večji problem, ker tudi jaz nimam v krvi tiste zrihtanosti, da bi bila vedno tipi topi. Ma ne da se mi šmekat, ko peljem tamalo v vrtec- je pa res, da potem skočim tudi v trgovino in še kam...
bo treba odpret novotemo, da date kak nasvet .. je na pisal poli* , če se ne motim.

No z ideajmi sem user posted image


še nikol zgledala tipitopi. še za poroko ne. user posted image  ne, lažem. za valeto in za maturanca sem zgledala tipitopi.


jaz tudi zelo poredko zgledam tipi-topi.

in če nimaš v krvi....kaj češ se matratuser posted image

ampak sva se danes s prijateljico pogovarjale, da bolj smešno, kot medve v trenirkah, na otroškem igrišču v peskovniku smešno zgleda ena v nulo upicanjena mamica....user posted image  aja....če slučajno MORA stopiti v peskovik, da pobere v nulo upicanjenega otrokauser posted image  da se bog ne daj umaže....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Kako zgledati tipi topi
1.3.2010 19:51:41   
Anonimen
Ne morem user posted image user posted image . Preveč leteča in s premočnim karakterjem, da bi nekaj stalo v nulo tipi top.

(odgovor članu uškinamama)
  Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Kako zgledati tipi topi
1.3.2010 19:52:46   
x_srečka_x
IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

Mene pa res zdaj zanima, da ne bom nove teme odpirala ... Ker poleg 'beeing mama' še službo furam, pa celotno gospodinjstvo... pa še kaj, ampak to vas itak večina počne, pa če ste urejene  ali za pobruhat (kot jaz)...

Skratka, kako z dolgiomi nohti pedenate otroke, pomvate posodo, čistite kamin, pečico, kopalnico?
Meni se zamazanija takoj zažre pod noht, čistim brez rokavic, ker z njimi ne gre, recimo kako otroku obrišete ritko z doglimi nohtiuser posted image  Tudi če uporabim vlažilne robčke, se mi zdi, da še ves dan to vonjam, seveda pa si temeljito operem roke, ampak vonjam še kar...user posted image   Torej, kako je to z dolgimi nohti?
Ali pa otrokom pomagam delat potičke iz peska, nabirat zvončke - kako gre to z dolgimi nohti? Če imam en mm dolge, imam takoj vse zamazano...user posted image


Odkar uveljavlam svojo voljo imam dolge nohte, natur user posted image  Ko sem jih pa ustrigla čisto na kratko sem bila prav neserečna, preprosto to nisem bila jaz.
Otroke previjam brez problema, tut posodo pomit je preprost.
Umazanija se mi pa sploh ne nabira za nohti user posted image
Takile gelirani so pa tudi meni kr nekej, so veliko lepši naravni pa tudi če kratki.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Kako zgledati tipi topi
1.3.2010 19:55:34   
Rožica I
Jaz sem rada tipi topi...enako kot sem rada tudi v trenerki, (s čopom masnih las), ko mečemo na koš s tamalim, recimo user posted image .

Nisem suženj lastnega videza- če mi je, se zrihtam v nulo, in če mi ni- grem celo zvečer ven v trenerki z družbo, ki je napravljena v nulo.

Vse je v tem, kako se sama počutim, in če hočem biti, recimo sexy, sem to lahko ne glede na obleko, ki jo nosim user posted image .

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Kako zgledati tipi topi
1.3.2010 19:57:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: MILLEENA

IZVIRNO SPOROČILO: tedy

če ima urejene nohte. sploh če ima gelirane.


Joj, ne me napak razumet, z večino tvojih gornjih alinej se strinjam, ampak gelirani nohti, so zame pa katastrofa...

Men so pa gelirani nohti katastrofa, če niso lepo vzdrževani (narastek ipd.) in če so predolgi ... drugače so mi pa 1A ... saj bi jih tut sama imela (ker moji naravni so katstrofa, se skos lomijo in cepijo in ne morem imet lepih, pa če bi e tako rada), samo trenutno ni financ za 1x na meseci it nohte pedenat.

Recimo takali so meni fantastični gelirani nohti, kar je dalše, mi ni všeč:

user posted image

Drugače je pa zame urejena ženska tista ženska, ki lepo diši, ima urejeno frizuro (pa to ni trenba nvemkake umetelne frizure imet, ampak so lahko tut umiti, počesani, nerazcepljeni lasje brez raznoraznih narastkov), urejene nohte (dolge, kratke, umetne, naravne, ni važno samo da so urejeni), da se oblači postavi primerno in da so obleka, čevlji in torbica skladni, ter da ji vsaj primeren puder in maskara nista tuja.

Aja pa še to ...sem imela enkrat gelirane, neka taka dolžina kot na zgornji fotki, in moram rečt, da sem z njimi veliko več stvari lahko normalno delala kot s svojimi. Naprimer oken ne morem pomivaz brez rokavic, ker se mi nohti tako zmehčajo, da jih lahko še čisto do kože postrižem, ker če ne reskiram, da se mi zatrgajo ... z geliranimi pa tega problema ni bilo ... tut popraskana sem bila manj, ker gelirani so bolj topi, ker so debelejši od naravnih (vsaj mojih, ki so res tanki) ...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Kako zgledati tipi topi
1.3.2010 20:16:07   
TomTaylor
rdeča šminka, šumeča trenirka, beli štumfi in balerinke pa sem tipi-topi tut če lass nimam glih sveže opranih - nobeden ne opazi, sploh.

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Kako zgledati tipi topi
1.3.2010 20:16:30   
ivao1
marsikaj je lepo, ampak biti urejen ne pomeni da moreš zato porabiti celo bogastvo , pa tud v kostimu ni treba bit da si urejen, sej si lahko v trenirki in supergah tud urejen, sam ne oblečeš trenerke ki je cela sprana in zapackana, maš pač eno trenirko za boljše al kakor kol,  tud nohti ne rabijo bit gelirani in 5 cm dolgi z malo truda in idej si jih lahko sam porihtaš..sam voljo je treba met, ne polno denarnico denarja, ker urejen videz za moje pojme ni drag, drag je imidž.
jz mislim da je predvsem treba oblečt se priložnostim primerno, in ne zanemarjat se.


(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Kako zgledati tipi topi
1.3.2010 20:18:18   
ivao1

jz mislim da je predvsem treba oblečt se priložnostim primerno, in ne zanemarjat se.
...sem pozabila še pripisat letom primerno!!!!!




(odgovor članu ivao1)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?