|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  190 191 [192] 193 194   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
10.3.2010 19:04:34   
petrca2507
Še nekaj sem vas pozabila vprašat: A mogoče katera pozna Palmanova Outlet Village? Ker gremo naslednji teden ravno v Palmanovo, bi šla še sem pogledat, če je kaj pametnega.

_____________________________

www.petrca.net

(odgovor članu petrca2507)
Neposredna povezava do sporočila: 4776
   [Brisano sporočilo]
10.3.2010 19:06:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu petrca2507)
  Neposredna povezava do sporočila: 4777
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
10.3.2010 19:11:07   
bcljka

IZVIRNO SPOROČILO: cojka

bcljka - KVA! Kako so ti pa to grdo naredil. Svinjarija. No, bopa porodniška višja. Vsaj ena pozitvna stvar.

Pa hvalauser posted image


taki so, kaj čš user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4778
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
10.3.2010 19:13:24   
Anonimen
krtkova tudi jaz vas res zelo pogrešam. Bi se veliko več javljala, če bi bila doma, ker bi žabonček spal, tako pa me itak nič ni. Vidim, da sem zamudila, da bosta kupila nov voziček. A nisi rekla, da sta ga dobila? Katerega bosta pa vzela? Sori, ker moraš še enkrat napisati, samo je res preveč, da bi šla zdajle vse brat.

pupa sej to je bil moj namen, da bi jaz ostala tam, pa mi ne dajo postelje, ker imajo gužvo. Sem pa danes govorila s sestro, ki ima čez sobo, kjer je moja žabica in mi je rekla, da naj grem kar težit, ker bo zame in za žabončka bolje, če bom jaz notri, ker bo tudi hitreje napredoval, poleg tega naj bi jaz začela počasi hraniti po cuclju, ko mu bo šlo. Tako, da bom videla kaj bom jutri zrihtala, se bom šla menit za sobo.

bcljka sej bi vam zaupala porodno zgodbo, samo ne bi rada smetila teme. Se mi zdi, da vam že tako težim, ko kej napišem o tamalemu.

Aglaia hvalauser posted image Sem slišala ja, da si bila veliki raziskovalec in da si zbrskala mojega na fb-ju in našla fotkouser posted image Čaki halo zakaj bi bila jezna, če me kaj vprašaš. Veš, da me lahko. Povito nogico je imel, ker tamalim iz pete jemljejo kri. In tukaj to počnejo prav pogosto.

cojka bogica Čoja. Kaj je pa pojedla? A zunaj kaj?

Čakte čakte srake a se ve kaj menite za sračenje???

(odgovor članu krtkova)
  Neposredna povezava do sporočila: 4779
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
10.3.2010 19:43:36   
bcljka

IZVIRNO SPOROČILO: nax05

bcljka sej bi vam zaupala porodno zgodbo, samo ne bi rada smetila teme. Se mi zdi, da vam že tako težim, ko kej napišem o tamalemu.

Čakte čakte srake a se ve kaj menite za sračenje???



od kje ti pa ideja da bi smetila temo ME ČAKAMO NA TVOJO PORODNO ZGODBO!!!

srečanje: v ponedeljek 15.3. (ta pondelk k zdej pride) ob 17h v piceriji Azur (cesta na brdo)...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4780
   [Brisano sporočilo]
10.3.2010 19:47:35   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4781
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
10.3.2010 20:06:28   
pupa*81
naxi dej ne se.ri user posted image rajš še kej o tamalem povej user posted image upam da zrihtaš posteljo user posted image

cojka ja boga čoja no user posted image upam da se ji porihta prebava, zihr si jo nalezla, ker ima vse simptome nosečnice user posted image user posted image user posted image

petrca super ideja to s čiščenjem user posted image

ajd srake, grem jst v ležečki počas!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4782
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
10.3.2010 20:39:51   
Zvezdici


...................................................................................................
user posted image   * Ljubljanske nosečke *  user posted image
...................................................................................................
 
PDP      Nick (starost)       Št.    Št.           Pregled          Spol
 
18.2.2010

user posted image     zimska                     2.user posted image 1.user posted image   Vid: 24.02.2010    user posted image

3.3.2010
user posted image    LaMay (35)               3.user posted image 2.user posted image                                     user posted image    
user posted image    Tjasa27                    1.user posted image 0.user posted image   Urban: 28.1.2010   user posted image

17.3.2010
user posted image    lorelaj* (28)             1.user posted image 0. user posted image   Mina: 3.3.2010     user posted image
   

18.3.2010
user posted image  
  Pikapolonica80 (29) 1.user posted image 0.user posted image                                      user posted image

21.3.2010
user posted image    ursa_p                     2.user posted image 1.user posted image                                      user posted image

24.3.2010
user posted image    Zvezdici (21)            1.user posted image 0.user posted image          15.3 (P)                user posted image

3.4.2010

user posted image    
pupa81 (29)            1.user posted image 0.user posted image            15.3 (P)               user posted image

9.4.2010
user posted image   neka_noč (36)          3.user posted image 1.user posted image                                       user posted image
 
16.4.2010
user posted image   
marjanaj (31)          1.user posted image 0.user posted image                                       user posted image

17.4.2010

user posted image   tanika1 (26)             1.user posted image 0.user posted image           25.3 (CTG)            user posted image
user posted image    nax05 (24)            1.user posted image 0.user posted image      Tai 27.02.2010       user posted image
 
20.4.2010
user posted image    NATAŠA35 (34)        4.user posted image 3.user posted image             9.3. (P)               user posted image

21.4.2010

user posted image    Aglaia (27)              1.user posted image 0.user posted image                                        user posted image

25.4.2010

user posted image     sasa1975               2.user posted image 1.user posted image                                        user posted image
 
29.4.2010
user posted image   cojka (28)                 1.user posted image 0.user posted image                                        user posted image

2.5.2010
user posted image    živa (32)                  3.user posted image 2.user posted image                                        user posted image

22.5.2010
user posted image     Gromska (29)          1.user posted image 0.user posted image                                        user posted image

25.5.2010
user posted image   Teja K (33)                 3.user posted image 1.user posted image                                       user posted image
user posted image   Blicka (34)                  1.user posted image 0.user posted image                                       user posted image

26.5.2010
user posted image    nanny.girl                  1.user posted image 0.user posted image                                       user posted image
user posted image     bubolin (25)             1.user posted image 0.user posted image                                        user posted image

30.5.2010
user posted image     MaliMišek (29)          1.user posted image 0.user posted image                                        user posted image

1.6.2010
user posted image    krtkova (34)              1.user posted image 0.user posted image                                        user posted image

4.6.2010
user posted image     mkbk                        2.user posted image 1.user posted image                                        user posted image

10.6.2010
user posted image    Majček28                   2.user posted image 1.user posted image                                       user posted image

11.6.2010
user posted image      majkl (31)                2.user posted image 0.user posted image                                       user posted image

18.6.2010
user posted image      bcljka (24)               1.user posted image 0.user posted image                                        user posted image

2.7.2010
user posted image       polhec (25)             1.user posted image 0.user posted image                                        user posted image

3.7.2010
user posted image       candy24 (24)          2.user posted image 0.user posted image                                         user posted image

8.7.2010

 user posted image   anajrim (28)              2.user posted image 1.user posted image                                          user posted image

25.7.2010
user posted image    
petrca2507 (29)       1.user posted image 0.user posted image              7.4. (MF)              user posted image
 

18.8.2010
user posted image    
  hermy1 (44),            5.user posted image 3.user posted image                                         user posted image     

26.8.2010
user posted image       lumpa6 (37)             7.user posted image 5.user posted image                                          user posted image                                 


27.8.2010

user posted image      tinkatonka                2.user posted image 1.user posted image                                         user posted image

10.9.2010
user posted image       katrinka                   2.user posted image 1.user posted image                                         user posted image

14.9.2010
user posted image     
Božička09 (27)          1.user posted image 0.user posted image                                         user posted image


Skupaj nas je 36 ljubljanskih user posted image (na seznamu).

9x user posted image

   9x user posted image

        18 x user posted image

Februark = 1
Marčevk = 5
Aprilčic = 11
Majčic = 5
Junijk = 5
Julijk = 4
Avgustovk = 3
Septemberk = 2

user posted image Da bomo lažje vodile seznamček vas prosim, da podatke za seznam obarvate z drugačno barv
o, da bo razvidno od ostalega teksta.user posted image




_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 4783
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
10.3.2010 20:49:15   
krtkova
nax - s svakinjo ki naj bi mi posodila voziček, sva imeli konflikt in sem se odločila, da želim kar svojega. Bo pa tak, kot bi bi od nje; quinny freestyle , le da bo zdaj črn, kot sem si v osnovi želela. Kar nekaj stvari moram zdaj kupiti, a ni panike, so mi moji takoj stopili naproti in bodo vse zrihtali.user posted image user posted image  Konec koncov imam še brata za seboj, ki bo tudi nekoč potreboval zadevice in mu jih bom z veseljem odstopila.

In tok da veš; me smo ful vesele, da naj poročaš o Taiu, sej, ko bomo me rodile, boš pa nas poslušala.
user posted image  Mogoče bo takrat naslov teme drug (ljubljanske srake recimo), a srake bodo ISTE!!!user posted image user posted image

In JA, srečanje je v ponedeljek. Boš lahko prišla?

Srečanje - v petek bom poklicala in rezervirala. Torej prijave sprejemamo do petka.user posted image

Cojka - sploh si ne smem predstavljati štale, ki te je pričakala doma. Dobra si, da potem tole čistiš. Bogi kužek, boga ti in sedaj bogi Cojko. Tisto s taxistem je pa še meni malo tlak dvignilo. Upam, da si močno trobila in se spomnila vseh kletvic, ki jih poznaš.

Bcljka - moje sožalje!! Saj zaposlena si pa itak pri mami, a ne? Te ne bo tok mučla z delom!!

MM - glede žabic - hja, bova morali pa pač še enkrat v podoben šoping. A nama težko!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vse skrbi so zdaj odveč,
Ema z nama si,
ne boj se nič več.

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 4784
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
10.3.2010 20:51:44   
krtkova
datum: 15.3.2010
ura: 17h

lokacija: Azur picerija, Cesta na Brdo ?

Prijavljeni:
- krtkova
- candy
- MM
- NN
- Bcljka
- Cojka
- marjanaj
- petrca
- živa
- majkl
- aglaia


_____________________________

Vse skrbi so zdaj odveč,
Ema z nama si,
ne boj se nič več.

(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 4785
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
10.3.2010 21:05:17   
bcljka

IZVIRNO SPOROČILO: krtkova

Bcljka - moje sožalje!! Saj zaposlena si pa itak pri mami, a ne? Te ne bo tok mučla z delom!!


mam kr delo na daljavo iz domače postle user posted image user posted image user posted image sicer morm neko promocijo zrihtat ampak to bi v vsakem primeru nrdila do porodniške...

(odgovor članu krtkova)
Neposredna povezava do sporočila: 4786
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
10.3.2010 22:03:10   
Anonimen
eno schnell javljanje user posted image

Najprej itak mami nax (prioritete pa toi!) Jaz vam skoz govorim, da imam great reaearch skills. To dela FDV, kjer sem vse seminarske z guglom napisala user posted image Upam, da nisi jezna, da sem shekala tvojega mozeka. Pa vse nam povej o Taiu pa porodno zgodbo (ki itak ni tako dolga)! Pa hvala za odgovor glede povite nogice. To sem vedla, da jemljejo kri ampak si nisem mislila, da je treba povijati. No ja, nasa bo tudi imela, ker ji bodo takoj vzeli, ker sem jaz Rh minus in da vidijo kaj je ona. Tako da bom potem vedela. Drzim pesti, da ti uspe zrihtati sobo pri Taiu. Bos manj utrujena, ker se ti ne bo treba voziti. Kako pa kaze, kdaj bosta lahko sla domov?

Zdaj pa samo se ostale srake na hitro. Krtkova, sori, pozabila sem da imas ti 2 dni pred mojim PDP rojstni dan. user posted image
Saj v bistvu je vseeno kaj bo tamala, ampak meni nekako se ni za roditi. Ceprav smo imeli danes dojenje na MS in sem cist navdusena. Pa ful je bila prijazna babica in je vse lepo razlozila. Upam, da mi bo slo dojiti, ker tega si res zelim.

Cojka jaz sem se pa ze sprasevala kje hodis. Boga kuzika! Kaj pa ce je sneg lizala pa je tam kaj takega pobasala? No, me pa veseli, da se z G tako lepo na bruhce in kakce navajata, da drugam hodita jest, ker vajino stanovanje smrdi user posted image

Marjanaj jaz jutri pridem, ce ne bo ljubljana pod snegom oziroma ce ne bo konec sveta user posted image

Kdaj imata pa vidve previjanje? Haha, to bo smeha tam. Jaz imam naslednji ponedeljek dekompresijo, pa jutri tudi. Pol ure pred MS.

Petrca, ti psi so zakon!! Sploh ko vas gledam kako ste jih natrenirali. Ampak jaz mislim, da to ni pes za naju, ker to mores res dosti dosti migati, jaz pa nisem glih tako zelo razgibana vec. No, mogoce me bo vozickanje spremenilo user posted image

Ziher sem spet pol stvari pozabila. Grem spat pocasi, ker pridejo zjutraj steklo v kuhinjo montirat. Saj res, zdaj sem se spomnila, da nikoli nisem nalepila slikice od kuhinje gor, ko se je Katrinka zanimala. No, bom jutri. Kje pa je Katrinka? Pa se to, anajrim, jaz sem te res zelela spoznati, glede na to, da sva skoraj sosedi. Upam, da se bomo videle z vozicki. V bolj suhi izvedbi torej user posted image user posted image

(odgovor članu bcljka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4787
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
10.3.2010 22:55:17   
MaliMišek
Sem vas na hitro prebrala, da ne bom imela jutri preveč dela user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: petrca2507


IZVIRNO SPOROČILO: krtkova
IN MM je odličen šofer!!

S tem se pa tud jst strinjam. Sva se pred 10 leti (u madona...a tolk je že od takrat) peljali v Gotenico. Vmes sva pa Dogodek v mesti Gogi "obdelovale" user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image sej ne morem verjet da se še vedno spomniš user posted image user posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: krtkova
MM - glede žabic - hja, bova morali pa pač še enkrat v podoben šoping. A nama težko!!!


user posted image user posted image user posted image

Cojka upam, da je kužika že bolje in da ti ni potrebno več pucat za njo!!!

Nax ti se kar javi ko boš lahko, ker kot so že srake napisale, komaj čakamo tvoje javljanje.

Kje sta bili pa danes neka_noč in marjanaj??? Vaju je zamedlo?? user posted image


(odgovor članu petrca2507)
Neposredna povezava do sporočila: 4788
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
11.3.2010 0:47:11   
marjanaj
evo mene. še ne z(a)medeno. user posted image en dan mi ni uspelo nič na RR pridt, pa vidim, da je bila cela uzbuna ker RR ni delal. Jaz pa res vse zamudim user posted image Ampak, klub temu vas ni nič ustavilo da ne bi 3 strani naklofale user posted image jao jao user posted image

pupa in ziva kje pa se točno dobi ta bel kis? Meni so rekli, da se ga baje dobi v Leclercu, pa ga nimajo user posted image V vsaki trgovini? Kaj točno moram rečt? Sem blond, pa mi to ne bo šlo dobro od rok user posted image

nax uau a skoraj vse kile si zgubila user posted image Uf, vec kot odlicno. Upam, da bo meni tudi uspelo, ker kakrsnokoli hujsanje pri meni odpade user posted image nimam samodiscipline user posted image Drugače pa upam, da se bo našla kakšna postelja user posted image Pa veš da vedno rade slišimo kaj o Taiu. To je naš prvi mladiček in vse navijamo zanj user posted image Moraš nam poročat vsako novico!

MaliMišek brez Miške ja res ne moreš bit user posted image user posted image user posted image A si kupila rezervne baterije na šopingu al sta vse zapravile samo za vaju dve? user posted image

krtkova a bi ti tega očka posodla tudi nam za kašen krog user posted image mislim, da bi vsaki malo prav prišel user posted image jaz se ga že nebi branila. Moj je takšen trot, da mi tut ene 10 € ne bi stisnu za user posted image Ah kaj čmo, ljudje so različni. Če pa rabim flašo cvička za domov, mi jo pa takoj natoči iz sodčka user posted image

aglaia ker avto sta potem nabavila? Nič hudega, vidva se kar tolažita da vse delata za user posted image če vidva verjameta v to, je vse ok user posted image Bo pa tamala spala samo ko se boste kam peljali v avtu, če še nima posteljce user posted image U sej res! Moraš počastit! Aja, če pa že na to pomislimo, potem moramo pa vse malo počastit user posted image krtkova, bcljka, ti in jaz, vse imamo nove avte user posted image Uf, predlagam, da se ga potem za to priložnost enkrat skupaj pošteno nažgemo (ko se ga bomo lahko seveda user posted image )

previjanje jaz ga imam naslednjo sredo po dekompresiji user posted image To bo smeha. Upam, da bo una študentka sploh opravila izpit, če bom jaz previjala user posted image

tehtnica aha vlaga je kriva pravite! user posted image Se mi je zdelo tudi pri meni, pa nisem bila čisto prepričana. No zdaj sem user posted image

cojka jutri je predavanje pediatra ob 14:30. V bistvu po MŠ na fužinah tako rekoč. A boš šla? A je kužika kaj bolje? Božica si kar predstavljam, kolk se je šele ona bad počutila, ne samo ti...

bcljka te busance od komisije pa kar pošlji nekam. Kaj pa mislijo da so? user posted image

krtkova pa a si 100% sure, da ne bi rajši roza vozička imela? user posted image Kako pa to, da si se odločila za črnega?




(odgovor članu krtkova)
Neposredna povezava do sporočila: 4789
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
11.3.2010 7:41:03   
petrca2507
IZVIRNO SPOROČILO: MaliMišek
IZVIRNO SPOROČILO: petrca2507
S tem se pa tud jst strinjam. Sva se pred 10 leti (u madona...a tolk je že od takrat) peljali v Gotenico. Vmes sva pa Dogodek v mesti Gogi "obdelovale" user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image sej ne morem verjet da se še vedno spomniš user posted image user posted image user posted image user posted image


Seveda se spomnim. Po mojem sem glih zarad tega maturo tko dobr pisala. user posted image

aglaia...glede psov...midva sva namenoma izbirala tako pasmo, da so vedno pripravljeni delat. Ker sva tud sama večinoma taka, da ne moreva bit pri miru. Sej znajo bit tud pridni "kavč psi", čeprov veliko raje vidijo, če se kaj dogaja.

nax...ti kar piši in razlagaj o tvojem žabončku in vajinih prigodah. Vidiš, da jih vsakič nestrpno pričakujemo in z veseljem beremo.

Jst sm imela včer v službi obvezni letni pogovor in ocenjevanje pri šefu. Smo razmeroma hitro končal, ker sem letos samo še 2 mesca v službi. user posted image  Kako gre čas hitro. Verjetno gre nekaterim še hitreje, saj vas kmalu čakajo veseli dogodki.

_____________________________

www.petrca.net

(odgovor članu marjanaj)
Neposredna povezava do sporočila: 4790
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
11.3.2010 8:05:58   
pupa*81
IZVIRNO SPOROČILO: marjanaj

pupa in ziva kje pa se točno dobi ta bel kis? Meni so rekli, da se ga baje dobi v Leclercu, pa ga nimajo user posted image V vsaki trgovini? Kaj točno moram rečt? Sem blond, pa mi to ne bo šlo dobro od rok user posted image


ma daaaaj, moja bjonda user posted image vsaka trgovina = merkator, špar,... kjer majo futr, pa da je mal bolš založena. pogledaš na polico s vsemi ostalimi kisi, ponavadi ga dajo na spodnjo polico ali bol zadej user posted image je taka prozorna flaša, plastična, z zelenim zamaškom, s prozorno tekočino, gor pa piše Alkoholni kis Renški hram (tega imam jst). če imajo kako drugo firmo, ponavadi piše kis za vlaganje, sam pazi da ni nič ''odišavljen'' s čimerkoli. A bo? user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: marjanaj
Uf, predlagam, da se ga potem za to priložnost enkrat skupaj pošteno nažgemo (ko se ga bomo lahko seveda )


to imamo namen ja user posted image user posted image

petrca in MM a tud vi ste mel gogo user posted image mi smo jo cel 3. letnik nabijali v sš, sam mislim da je nismo mel na maturi user posted image jo pa poznam do potankosti, mi je že prou sick user posted image user posted image user posted image pr nas smo pa itak meli v real-life izvedbo v stilu goga=n.gorica user posted image


(odgovor članu marjanaj)
Neposredna povezava do sporočila: 4791
   [Brisano sporočilo]
11.3.2010 8:22:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu krtkova)
  Neposredna povezava do sporočila: 4792
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
11.3.2010 8:29:09   
marjanaj
cojka jah te fotri a ne? Men moj tolk zivcev pozre. Da ne govorim o tem, da se ga vsako leto (pa se kdaj vmes) na trgatvi tko nažge, da tut stat ne more al pa hodit, potem ga pa jaz podpiram in dajem v avto pa spat in tko naprej user posted image  faaak! Res, da se ti zmeša. Boga moja mat user posted image .  Bom seveda vprašala mojga G kolk stane pri njemu ta test. No vidš, sam da je Čojka že boljš.

joj sem pa zdele hotla prebrat od ene marčevke porodno zgodbo, pa mi valda ni znesl, ki so mi kar same solze se ulile? user posted image  Pa too much! Kva sem zdej to ena cmera ratala? user posted image  Da ne bom na svojem porodu sam tulila od hormonov. Sem kar nehala brat k sem lih malo v sluzbi, da me ne bodo cudno gledal tuki user posted image  Se bom zvečer spet lotila tega posta user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4793
   [Brisano sporočilo]
11.3.2010 8:48:04   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu marjanaj)
  Neposredna povezava do sporočila: 4794
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
11.3.2010 9:06:20   
Anonimen
Jutro srake!

No če bom kdaj kej preveč težila, mi pa povejte. Prov? In hvala, ker tako lepo skrbite zame in za Taia.

bcljka
vam danes zvečer potem napišem porodno zgodbo.

Jaz bi tudi prišla na sračenje če bom še doma. Samo bi pa prišla kasneje, ker sem do 18h ali pa malo čez pri malemu. Tako, da prišla malo čez šesto, najkasneje ob 18.30. A boste takrat sploh še tam?

cojka hvala za fiziološko. Ti dam dinarčke, ko se dobiva. Pa še paket ti moram prinest. A greš ta vikend na Bled? Boga Čoja. Pa je danes ok?

krtkova super za vozičekuser posted image Pol bova pa midve skupaj sevale. Črne vozičke in roza puloveruser posted image

Aglaia itak, da nisem jezna. Sem se prov nasmejala, ko mi je cojka povedala, da si bila vohunka. Aja ti si tudi Rh-. No jaz sem potem dobila še eno injekcijo, ker je mali Rh+. Za domov pa nič ne vem, ker Tai poje samo en obrok na dan po cuclju, ostalo kombinira cucelj in sonda ali pa samo po sondi, tako, da bo še trajalo, da začne jest vse obroke po cuclju. No upam, da se mu kmalu odpre, ker bi ga tok rada imela doma. Se mi zdi, da raste mimo mene.

marjanaj sej sploh en boš rabila hujšati. samo v Ljubljani rodiš, pa greš takoj s kilami doluser posted image

petrca je bilo na razgovoru pri šefu ok? Še malo pa boš tudi ti na dopustu.

A so vam v Mš kej pokazal kako je treba široko povijat? Ker men ni jasno kako je to treba.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4795
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
11.3.2010 9:19:00   
MaliMišek
Dobro jutro sračji dol!

Se vam javim bolj na hitro, ker mi je slabo user posted image in bom šla nazaj ležat.

Nax upam, da bo Taiček kmalu začel jest vse obroke po cuclju. Nam so v MŠ razložili kako naj bi se široko povijalo, pa se mi trenutno najbolj ne sanja kako naj bi to potekalo user posted image . Ti v porodnišnici tega niso pokazali? Ravno včeraj so nam v MŠ razalagali kako so oni tam, da ti pomagajo, da so vsi ful prjazni....no pa nisem ravno verjela user posted image da je res tako.

Jaz sem imela spet jutranje težave z miško,mi je moj "sunu" nazaj svoje baterije user posted image , včeraj mi pa med vsemi malimi in velikimi oblekicami niti na misel ni prišlo, da bi kupila baterije...no sej se tud nism spomnla, da bi blo fajn tud mojga otroka oblečt user posted image ...

Nć šibam zdej v postlo...no še prej pa obisk na WC....res mi je fuuuuuullll slabo user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4796
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
11.3.2010 9:21:14   
anajrim
Punce ojla!

Ubistvu sem vas sedaj kar nekaj časa brala da si mi že mudi tako da lep dan pa prikličite že to pomlad...

papa


_____________________________

Nik 24.10.2007
Tadej 14.7.2010


(odgovor članu petrca2507)
Neposredna povezava do sporočila: 4797
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
11.3.2010 9:29:22   
Anonimen
MaliMišek bogica. Tele slabosti so pa res en user posted image . Upam, da bo kmalu bolje. Ne veš itak Taiu še niso slikali kolkov, ker to naredijo preden greš domov, tako, da niti ne vem če bom rabila široko povijati, samo jaz sem rekla, da bom v vsakem primeru široko povijala. In dvomim, da mi bo sestra pokazala, če npr ne bom rabila. No ja o prijaznosti bi se pa dalo razglabljati. 

(odgovor članu anajrim)
  Neposredna povezava do sporočila: 4798
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
11.3.2010 9:34:12   
petrca2507
Ti razgovori pri šefih so itak bl tko-tko. Pri nas je v bistvu tako, kot če bi šel z njim na kavo. user posted image  Sva kr hitr predelala načrte in dosežene cilje v letu 2009, za leto 2010 je rekel, naj napišem isto. Spodaj bom samo pripisala, da se vse naloge prenesejo na sodelavca. Ostalo je bla pa bolj tema "razno".

Še točno 2 mesca, pa sem na dopustu. Zaenkrat sva s tajnico izračunale, da lahko 12.5. ostanem doma. Če se mi bo do takrat nabrala še kakšna ura plusa, grem dan ali 2 prej.

Prej ste pisale o kisu. Izgleda TAKOLE . Jst s kisom še nisem prala, je pa to redno počela moja babi pri kuhanju belega perila. Kot otrok se spomnim, da je to počela v veliiiiikem loncu v kuhinji. user posted image  Meni, kot otroku, pa ni bilo nič jasno, zakaj babi kuha perilo. user posted image

_____________________________

www.petrca.net

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4799
   [Brisano sporočilo]
11.3.2010 9:40:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu anajrim)
  Neposredna povezava do sporočila: 4800
Stran:   <<   < Prejšnja stran  190 191 [192] 193 194   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  190 191 [192] 193 194   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Zanositev
Daise

Koliko casa ste potrebovale, da ste zanosile?

1 mesec (39%)

2 ali 3 mesece (19%)

4 do 6 mesecev (11%)

6 do 12 mesecev (6%)

1 do 2 leti (9%)

vec kot 2 leti (16%)


Število vseh glasov: 402

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!