|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ime Sabrina
12.3.2010 12:29:17   
tetkazima
Kakšno se vam zdi to ime? Imamo ga v ožjem izboru, poleg Sare.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ime Sabrina
12.3.2010 12:31:39   
tetkazima
Moram napisat še to, da je moji sestri ime Sabina, tako da mi je vredu, da me spominja nanjo, po drugi strani pa je morda preveč podobno (živimo tudi v isti hiši).

(odgovor članu tetkazima)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ime Sabrina
12.3.2010 12:43:03   
emica2008
lušno user posted image

(odgovor članu tetkazima)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ime Sabrina
12.3.2010 13:04:08   
chrystalday1
Jst imam pa tud sestro Sabino, pa je tud razmišljala, da bi dala svoji pupi ime Sabrina, vmes se je premislila, češ da je preveč podbno njenemu imenu in da bo zgledal kot da nima nobene domišljije ali da se zafrkava, pa da bo morala skoz ušesa met pokonc al bojo poklical njo al tamalo, tko da bo zdej najbrž dala kakšno drugo ime (rodila bo čez 2 meseca). Kaj pa se vam zdi, da je preveč podobno al kako?

(odgovor članu emica2008)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ime Sabrina
12.3.2010 13:10:22   
pety78
Kar ok, sicer pa res preveč podobno s Sabino. 

_____________________________



(odgovor članu chrystalday1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ime Sabrina
12.3.2010 23:21:38   
Anonimen
Brez Sa mi je boljše: Brina.user posted image  Čeprav je verjetno pomen povsem drugačen.

(odgovor članu pety78)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ime Sabrina
13.3.2010 7:45:50   
slovenka
Meni je Sabrina najbolj všeč - v primerjavi s Sabina in Brina. Sicer pa res podobno s Sabino user posted image

_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ime Sabrina
13.3.2010 10:41:28   
witch
user posted image

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ime Sabrina
15.3.2010 16:13:36   
hmm...
user posted image

_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ime Sabrina
15.3.2010 16:20:13   
baguSka
Za ime Sabrina se sicer ne morem opredeljitv.. Ni mi napacno, vsecno pa tud ne prevec.

Bi pa komentirala glede podobnosti: jaz poznam en druzinico, kjer je ocka Peter, pa sta malcici dala ime Petra. Pa se sploh ne sekirajo in so super zadovoljni. Sploh nista niti premisljevala o drugih imenih.user posted image

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ime Sabrina
15.3.2010 23:33:30   
thevenus
Sprejemljivo, osebno mi ni všeč, a je OK.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?