|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
8.7.2005 11:20:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   Kaj vas spravi v smeh pri vaših lubijih
8.7.2005 12:46:25   
viv_
Meni je pa za umret, kadar ima dan imitacij:
- full dobro oponaša unga psa ki pri muppet showu igra klavir
- pa haryja iz nanizanke 3 kamen od sonca

Pa ful ima včasih dobre komentarje - tko pripombe na mestu, da crkneš od smega :)- pa mene zna na foro vršt... vedno me kej našopa.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Kaj vas spravi v smeh pri vaših lubijih
8.7.2005 12:48:49   
ribica.
Mene spravi v smeh to, da jaz njega spravljm v smeh. Mojim pripombam se včasih ful smeji in pol se smejim še sama.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Kaj vas spravi v smeh pri vaših lubijih
8.7.2005 12:51:46   
Anonimen
Ko hoče nekja kupiti (kakšno igračo - tehnično robo) in me prepričuje, kako brez tega (npr. na koncu je bil kompresor) definitivno ne bova preživela in kako fajn zadeva je to. Jaz pa pojma nimam kaj je kompresor.:ups::ups::ups:

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Kaj vas spravi v smeh pri vaših lubijih
8.7.2005 13:01:57   
morskadeklica
Jaz sem se mu nasmejala danes ponoči, ko je vstal in šel pit. Medtem sem mu vzela "pouštr". Potem je prišel nazaj, se ulegel, spet vstal in nato skoraj minuto sedel na postelji, mu ni bilo nč jasno. Jaz sem se pa tako smejala (potiho), da so mi tekle solze. Potem mu je le vžgalo, da je prižgal luč in videl zakaj se gre.

lp:muca:

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Kaj vas spravi v smeh pri vaših lubijih
8.7.2005 13:26:47   
nenni
Moj je pa men najbolj cortkan in smešen, ko greva v Merkur in me prepričuje kako on res rabi tole mašinco in .


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Kaj vas spravi v smeh pri vaših lubijih
8.7.2005 14:27:52   
maruškaD
Ko v spanju govori in popravlja avte. Pol mi pa reče: "Dej mi primi tale šraufenciger" Jaz pa KAJ?!? In pol je tiho in spi naprej :) :)

Pa ko zaspi pred TV in ga kličem, sprašujem,... NIČ. Ko pa ugasnem TV - pa napol v spanju reče - "dej pust TV - gledam" :)-:)-

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
8.7.2005 15:20:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   Kaj vas spravi v smeh pri vaših lubijih
8.7.2005 20:55:27   
Bejba
Men je pa moj najbolj smešen, ko kaj išče in zraven brunda ter še mene sprašuje, če sem kje vidla in potem oba iščeva, pol pa kr naenkrat, ko to stvar le najde reče: Bom zaenkrat kar tegale vzel, dokler unga ne najdem :)-:)-:)-. Jest se ob tem zmeri režim.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Kaj vas spravi v smeh pri vaših lubijih
8.7.2005 22:23:42   
LARIKA
Ponavadi se meni dogajajo kakšne take zadeve da se on reži.
Zadnjič sem npr. v spanju govorila da naj me pusti,da hočem svojo posteljo. Pa me je :love: prepričeval da je to moja postelja, jaz pa da ne, da hočem svojo posteljo :)-. Seveda se je režal kot zmešan. Ali pa ko strežem stranke v spanju,..
Najbolj mi je pa smešen ko oponaša Tofa,.. ga full originalno oponaša :)- in se mu vsi doma režijo. Je full takih situacij,ampak te pam prav iztopajo :)-:)-

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Kaj vas spravi v smeh pri vaših lubijih
8.7.2005 22:27:00   
Joe
Pri moji Jančiki mi je najbolj všeč, da je takšna živalca: če se močno razveseli, razjezi ali prestraši, resnično skoči v zrak. Če se razjezi, ponavadi skoči trikrat. Brez heca. :love::love::love::love::love::love::love::love:

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Kaj vas spravi v smeh pri vaših lubijih
8.7.2005 23:28:38   
Margareta


Joj men je pa najbolj smešno, sej ne vem če bi povedala, pa bom, ko pride iz pod tuša gol in če je fajn dobre volje, potem zna tako skakat, da pri tem lulčka zavrti:)-, nekako tako kot ventilator:bravo::bravo:

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Kaj vas spravi v smeh pri vaših lubijih
8.7.2005 23:33:25   
Joe
:)-:)-:)-

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Kaj vas spravi v smeh pri vaših lubijih
8.7.2005 23:34:24   
Jančika_
:)-:bravo::)-:bravo::)-:bravo::)-

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Kaj vas spravi v smeh pri vaših lubijih
9.7.2005 0:09:16   
polona2
No, ja, Margareta je s svojim postom pokosila vse prejšnje...

Mene pri mojem partnerju zabava njegov smisel za črni humor in pa, kako prisrčno "trapast" zna biti, ko se s Hano igra, hecen pogled, ko skoraj dvometraš oponaša...ovčko, ali kaj podobnega.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Kaj vas spravi v smeh pri vaših lubijih
9.7.2005 0:18:17   
Annny
Margareta, ojej jaz sem bom kar na tla usedla in se smeeeeejaaaallllaaa:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Kaj vas spravi v smeh pri vaših lubijih
9.7.2005 3:27:21   
Anonimen
Lep pozdrav! :bravo::bravo::bravo:

Moj :love: me pa najbolj spravi v smeh takrat, ko je jezen zaradi kakšne stvari doma in potem poskuša biti "moški" in "glava družine."
Bolj, ko govori, kako bi nekaj moralo biti tako ali tako in bolj, ko mi to še kaže, bolj se smejim. Bolj, ko zraven maha z rokama ali preklinja, bolj se zvijam. Na koncu pa padem dol, ko me vpraša, zakaj za vraga se smejim, če pa govori o tako resnih, življenjskih stvareh... :)-:)-:)-

Ja, seveda... Življenjsko pomembno je, ob kateri ouri se odnese smeti in pomije posodo... Brez urnika za ta opravila bi nas pobralo... :)-:)-:)-

Pa-pa!

:bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   Kaj vas spravi v smeh pri vaših lubijih
9.7.2005 10:59:27   
corfu
Margareta!!!!
Crkujem od smeha:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:...kot ventilator:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?