|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zanositev med brezposelnotjo
13.3.2010 17:07:22   
zvezdica1982
Živjo!

Če mi lahko katera pomaga pri iskanju odgovora:

Bila sem zaposlena (za nedoločen čas) 2,5 leta, do 24.2.2010. Od takrat sem prijavljena na zavodu za zaposlovanje, ki mi pripada tri mesece. Zanima me, kako je s porodniško, če zanosim v tem času, oz. če zanosim po teh treh mesecih. 

hvala za odgovor!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zanositev med brezposelnotjo
14.3.2010 7:48:56   
suzolinka
Dej rajši zastavi vprašanje na družinski zakonodaji (partnerstvo), tam bodo sigurno vedeli ...

(odgovor članu zvezdica1982)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zanositev med brezposelnotjo
14.3.2010 8:08:18   
db
ja jo dobiš mislim pa da se plačilo gleda zadnje tvoji dodatki nisem pa sigurna v glavnem jaz se ne bi sekirala in bi delala na tem da sem noseča oziroam da dobim službo

(odgovor članu suzolinka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
14.3.2010 14:55:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu db)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zanositev med brezposelnotjo
6.4.2010 13:00:02   
breeze
Živjo!
Mene pa zanima zdej sem se zaposlila v Lidlu kot delovka in sem zaposlena za določen čas in baje ti v trgovini skos podaljšujejo pogodbo za določen čas. Zanima pa me kako je s tem če sedaj zanosim, ker si z fantom želiva ustvariti družinico? Ali te dajo normanlo na porodniško ali te odpustijo in moraš iti na zavod?



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zanositev med brezposelnotjo
7.4.2010 14:40:15   
mojamura
ko ti pogodba preteče ni nujno da ti jo podaljšajo. v tvojem primeru ti po preteku pogodbe najverjetneje ne bodo podaljšali v kolikor zanosiš. potem pa si na zavodu in tam dalje urejaš

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu breeze)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zanositev med brezposelnotjo
16.4.2010 11:31:28   
pika 1987
ojla dekline

sama sem imela lanskega oktobra oprracijo in so me zaradi tega odpustili po preteku pogodbe. imela sem jo namreč za določen čas.
tako da sem se z začetkom novembra na zavodu prijavla. kt ne jemljem pa že od lanskega avgusta ravno zaradi operacije.
sedaj ko sva končno začela delat na otroku ker sem izgubila upanje za uzaposliteu.
no in ko sma že pridno začela vadit mi z zavoda sporočijo da mam najprej 1 mesec poiskusno potem pa za eno leto zaposlitev v subvencioniranem zaposlovanju skozi program zaposli.me.
nezaščiten odnos sva imela 11.4. in sedaj ne vem kako in kaj
no če nisem zanosila tako grem delat samo kaj pa če sem , k baje pol js vračam tistih 4000€. jih pa nimam kje vzet tolko.
no in ker si želima user posted image mi je sedaj vse padlo dol.ne vem kaj naj in kako je kaj res s tem na pregled tak morm pred zaključkom poskusne tak da ne vem no.
sej človek si želi službe auser posted image tut!
kaj naj naredim ma katera kakšn predlog izkušnjo s tem
prosim pomagiteuser posted image

(odgovor članu zvezdica1982)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: zanositev med brezposelnotjo
16.4.2010 11:46:04   
baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: breeze

Živjo!
Mene pa zanima zdej sem se zaposlila v Lidlu kot delovka in sem zaposlena za določen čas in baje ti v trgovini skos podaljšujejo pogodbo za določen čas. Zanima pa me kako je s tem če sedaj zanosim, ker si z fantom želiva ustvariti družinico? Ali te dajo normanlo na porodniško ali te odpustijo in moraš iti na zavod?





itak je baje tko, da ti vec kot dvakrat ne morejo dat za dolocen cas!?user posted image

_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu breeze)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: zanositev med brezposelnotjo
16.4.2010 21:44:40   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: pika 1987
mi z zavoda sporočijo da mam najprej 1 mesec poiskusno potem pa za eno leto zaposlitev v subvencioniranem zaposlovanju skozi program zaposli.me. nezaščiten odnos sva imela 11.4. in sedaj ne vem kako in kaj
no če nisem zanosila tako grem delat samo kaj pa če sem , k baje pol js vračam tistih 4000€. jih pa nimam kje vzet tolko.
no in ker si želima user posted image mi je sedaj vse padlo dol.ne vem kaj naj in kako je kaj res s tem na pregled tak morm pred zaključkom poskusne tak da ne vem no.

Sicer ne poznam tega programa in ne vem, kaki so točno pogoji, ampak resno dvomim, da bi morala vračati subvencijo zaradi nosečnosti in porodniške - kaj takega bi bilo skoraj zagotovo celo nezakonito - pač greš vmes na porodniško in po porodniški oddelaš manjkajoče mesece dalje - po mojem, no.

< Sporočilo je popravil zmajaz -- 16.4.2010 21:49:21 >


_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu pika 1987)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: zanositev med brezposelnotjo
16.4.2010 21:52:46   
zmajaz
Sem šla gledat, kaj je ta zaposli.me - to je pač subvencija za delodajalce, ki zaposlijo brezposelne osebe iz določenih ciljnih skupin, kar pomeni, da je to v bistvu na nek način podobno kot subvencije za odprtje s.p.-ja - tam se zavežeš, da boš imel s.p. odprt toliko in toliko časa, če greš slučajno vmes na porodniško, pa se ti to obdboje pač podaljša za čas porodniške (ker si takrat ne plačuješ sam prispevkov). To je pa zagotovo isto - če greš vmes na porodniško, moraš pač manjkajoče mesece oddelati po njej in je to to. Pogoj za udeležbo v programu zagotovo ne more biti, da ne smeš zanositi, ker bi s tem kršili zakonodajo.

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: zanositev med brezposelnotjo
19.4.2010 11:06:05   
pika 1987
hvala zmajaz
no meni je rekel delodajalec da naj grem konec naslednjega meseca na pregled da vidim kako je in kaj
kr tako s 15 naslednji mesec začnem mesec poskušnje
no pa bomo videli ne kaj je in kaj ni
če raste v meni malauser posted image
po eni strani upam da
no me pa tu še nekaj matra kaj niso pravili da za zaposlitev ti delodajalec ne sme dati pogoja da ne boš zanosil v določenem času
kako je s tem
user posted image

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: zanositev med brezposelnotjo
19.4.2010 11:28:21   
zmajaz
a si mu šla povedat? Delodajalec te o tem ne sme nič spraševati, ti pa mu za nosečnost nisi dolžna povedati nič prej kot 30 dni pred nastpopom porodniške - čeprav tako dolgo itak niti ne moreš skrivati. user posted image

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu pika 1987)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: zanositev med brezposelnotjo
20.4.2010 14:13:47   
pika 1987
js rekla nism nič samo kr jr delodajalec ženska je rekla da naj grem na pregled da ne bom potem vračala
in ker je pri delu dvigovanje težjih stvari
in kako je sedaj s tem pogojem da ti delodajalec ne sme dati za podpisat da v določenem času ne boš imel otrok
in tudi ne vem kaj naj si mislim kr se zadnja dva dni hitro utrudim , pa glava me boli in na wc hodim večkrat
pa tudi blato imam bol redko samo ne vedno
pa na desni strani me v višini popka zbada včasih
pa včasih mi je tako kot da bi bruhala pa ne in hitro mine
sploh ne vem kaj je z manouser posted image
hvala za pomoč

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?