|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Žalost
29.3.2010 22:53:33   
*zmajčica*
http://www.youtube.com/watch?v=c8G78m4v8wA&feature=related

_____________________________

LAURA 2009
ALEKS 2012

(odgovor članu *zmajčica*)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Žalost
29.3.2010 23:25:00   
hermy1
IZVIRNO SPOROČILO: *zmajčica*

Nikoli ne bom pozabila in nikoli ne bom zares prebolela...In težko mi bo spet kdo tako prirasel k srčku kot mi je ON!

Princeski moji manjka očkova roka, očkove besede in vsa očkova ljubezen! Nikoli ne bo znala kakšen občutek je to...nikoli ne bo znala kako je imeti očka! :(



Človeka se ne da nadomestiti,..za vedno ostane praznina za njim. Vendar je enkrat kasneje lažje, čeprav ne verjameš, da bo to kdaj res.
Moja večja je imela 3,5 let in mlajša 16 mes, ko je naš oči in moj ljubljeni mož umrl, po dveh letih bolezni.
Večjo je oboževal in ona njega...zares ga ni nikoli prebolela. In mlajša je pri svojih devetih letih rekla, da je njej dosti lažje, ker ga ni poznala in ji manj manjka. Nista mi bili vedno v tolažbo...ko si tako prizadet, bi bilo včasih lažje, če bi ne imel še takega bremena, pa čeprav se ob tej misli počutiš slabo.

Zdaj sta obe študentki medicine...čudoviti dekleti, v velik ponos svoji mami in še v večji bi bili svojemu očetu. Vedno boš jokala in ti bo žal, da ga ni poleg...ob valeti, maturanstkem plesu, ob poroki (to me še čaka)...tega ne more ničesar in nihče izbrisati.
Verjetno bo dolgo trajalo (pri meni je dolgih sedem let), da sem začela verjeti, da mogoče bi pa lahko še kdaj ljubila. Deset let, da se je to res zgodilo. In petnajst da sem našla pravo srečo.
In ko govorim sedaj z mojim (novim) dragim, mu vedno rečem: "če se mi kaj zgodi...verjemi, da lahko ljubiš večkrat in ne čakaj toliko let, da spet poskusiš najti srečo...naj ti ravno najina ljubezen pomaga pri tem."

Kajti samo ti sama si boš morala dati to "dovoljenje" in zaupanje, da si lahko še kdaj srečna in da si to zaslužiš.
Prekratko je življenje in ravno zavedanje, da je temu res tako naj ti bo v pomoč, ko boš poskušala delati korake k ozdravitvi.
Meni je pomagalo to, da sem se zavedla, da je ena ljubljena oseba že odšla in da če še jaz ne začnem "živeti", kakšno sliko o življenju bosta dobili hčeri??!

To ni nekaj kar se zgodi danes ali jutri...dolgo in močno boli. Vem pa da veš, da je veliko težje vstati v nov dan, kot obupati...da je to uspeh, na katerega bi bil tvoj dragi ponosen! In vsak nov dan začni tako, da bo tvoj dragi lahko ponosen nate...naj bo to nov motiv zate in za preživetje!

(odgovor članu *zmajčica*)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Žalost
29.3.2010 23:31:44   
*zmajčica*
IZVIRNO SPOROČILO: hermy1

IZVIRNO SPOROČILO: *zmajčica*

Nikoli ne bom pozabila in nikoli ne bom zares prebolela...In težko mi bo spet kdo tako prirasel k srčku kot mi je ON!

Princeski moji manjka očkova roka, očkove besede in vsa očkova ljubezen! Nikoli ne bo znala kakšen občutek je to...nikoli ne bo znala kako je imeti očka! :(



Človeka se ne da nadomestiti,..za vedno ostane praznina za njim. Vendar je enkrat kasneje lažje, čeprav ne verjameš, da bo to kdaj res.
Moja večja je imela 3,5 let in mlajša 16 mes, ko je naš oči in moj ljubljeni mož umrl, po dveh letih bolezni.
Večjo je oboževal in ona njega...zares ga ni nikoli prebolela. In mlajša je pri svojih devetih letih rekla, da je njej dosti lažje, ker ga ni poznala in ji manj manjka. Nista mi bili vedno v tolažbo...ko si tako prizadet, bi bilo včasih lažje, če bi ne imel še takega bremena, pa čeprav se ob tej misli počutiš slabo.

Zdaj sta obe študentki medicine...čudoviti dekleti, v velik ponos svoji mami in še v večji bi bili svojemu očetu. Vedno boš jokala in ti bo žal, da ga ni poleg...ob valeti, maturanstkem plesu, ob poroki (to me še čaka)...tega ne more ničesar in nihče izbrisati.
Verjetno bo dolgo trajalo (pri meni je dolgih sedem let), da sem začela verjeti, da mogoče bi pa lahko še kdaj ljubila. Deset let, da se je to res zgodilo. In petnajst da sem našla pravo srečo.
In ko govorim sedaj z mojim (novim) dragim, mu vedno rečem: "če se mi kaj zgodi...verjemi, da lahko ljubiš večkrat in ne čakaj toliko let, da spet poskusiš najti srečo...naj ti ravno najina ljubezen pomaga pri tem."

Kajti samo ti sama si boš morala dati to "dovoljenje" in zaupanje, da si lahko še kdaj srečna in da si to zaslužiš.
Prekratko je življenje in ravno zavedanje, da je temu res tako naj ti bo v pomoč, ko boš poskušala delati korake k ozdravitvi.
Meni je pomagalo to, da sem se zavedla, da je ena ljubljena oseba že odšla in da če še jaz ne začnem "živeti", kakšno sliko o življenju bosta dobili hčeri??!

To ni nekaj kar se zgodi danes ali jutri...dolgo in močno boli. Vem pa da veš, da je veliko težje vstati v nov dan, kot obupati...da je to uspeh, na katerega bi bil tvoj dragi ponosen! In vsak nov dan začni tako, da bo tvoj dragi lahko ponosen nate...naj bo to nov motiv zate in za preživetje!



Hvala za lepe in spodbudne besede...hvala za nasvete...

Samo ko tako zdajle razmišljam ob tvojih besedah...NE ZNAM, ČE BOM ŠE KDAJ KOMU LAHKO TAKO ZAUPALA IN SE PREPUSTILA??


_____________________________

LAURA 2009
ALEKS 2012

(odgovor članu hermy1)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Žalost
29.3.2010 23:43:46   
hermy1
IZVIRNO SPOROČILO: *zmajčica*

IZVIRNO SPOROČILO: hermy1

IZVIRNO SPOROČILO: *zmajčica*

Nikoli ne bom pozabila in nikoli ne bom zares prebolela...In težko mi bo spet kdo tako prirasel k srčku kot mi je ON!

Princeski moji manjka očkova roka, očkove besede in vsa očkova ljubezen! Nikoli ne bo znala kakšen občutek je to...nikoli ne bo znala kako je imeti očka! :(


To ni nekaj kar se zgodi danes ali jutri...dolgo in močno boli. Vem pa da veš, da je veliko težje vstati v nov dan, kot obupati...da je to uspeh, na katerega bi bil tvoj dragi ponosen! In vsak nov dan začni tako, da bo tvoj dragi lahko ponosen nate...naj bo to nov motiv zate in za preživetje!



Hvala za lepe in spodbudne besede...hvala za nasvete...

Samo ko tako zdajle razmišljam ob tvojih besedah...NE ZNAM, ČE BOM ŠE KDAJ KOMU LAHKO TAKO ZAUPALA IN SE PREPUSTILA??


Jasno je, da zdajle tega ne verjameš...kot sem napisala...to je dolg proces, ki lahko traja tudi leta. Trenutno je tvoj čas čas žalovanja.
Ostalo pride kasneje.
Vse dobro!

(odgovor članu *zmajčica*)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: ŽALOST
30.3.2010 0:13:06   
TaMaSa
Draga zmajcica!
Vcasih si bila moja sonosecka pri januarkah,samo sem potem presla na decemberke.
Ne morem si predstavljati kaj prestajas,ti pa vseeno lahko povem,da bo scasoma,z leti bolecina manjsa.
Imej upanje v lepso in boljso prihodnostuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nas pogled nikoli ni tako popacen, kot takrat, ko gledamo sebe.

(odgovor članu *zmajčica*)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: ŽALOST
30.3.2010 9:38:54   
koala
zmajčica zdaj najprej žaluj koliko dolgo boš pač žalovala in ne daj si tega vzeti, vsak človek to rabi in vask žaluje na svoj način.

Nekoč, nekje, nekdaj pa boš tudi ti našla novo srečo,sem prepričana da bi bil tudi tvoj ljubi za to, sem prepričana da si želi da boš spet enkrat srečna. Do takrat pa........veliiiiiko poguma.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu TaMaSa)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: ŽALOST
30.3.2010 21:49:16   
petarda
user posted image user posted image user posted image user posted image ....ne najdem pravih beseduser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .... drži se user posted image user posted image user posted image  zaradi vajine male lepotičke!

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: ŽALOST
30.3.2010 23:35:50   
*zmajčica*
Moja lepotička...Čista kopija atka...

user posted image

Tako pa že čiča...

user posted image

:(

To je pa Laurin lepi ati... user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image


_____________________________

LAURA 2009
ALEKS 2012

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: ŽALOST
30.3.2010 23:57:06   
valči
user posted image user posted image user posted image jokam,ko to berem,zelo mi je žal za vaju,ne najdem besed za tolažbo.Pošiljam ti samo objemuser posted image
Pravega srčka imašuser posted image .

Ne vem,zakaj je tako kruto vse to...

Meni je umrla mama,ko sem imela 4 leta.Manjka mi vedno,praznina je,kako sem si jo kot otrok želelauser posted image Žal,tako je življenje,drži se.


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu *zmajčica*)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   [Brisano sporočilo]
31.3.2010 0:06:27   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu valči)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: ŽALOST
31.3.2010 8:51:02   
koala
Zmajčica krasna je ta vajina lepotička. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za vaju.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: ŽALOST
6.4.2010 14:39:32   
darja.mark
Kako lepo hčerkico imaš user posted image

Tudi jaz spremljam tvojo zgodbo in si ne morem predstavljati ka preživljaš. Res si zelo pogumna in močna...ostani taka še naprej, Laura te bo še kako potrebovala. In govori ji o njenem očku, ki vaju spremlja vedno in povsod. Če ji boš govorila o njem, bo zanjo vedno tu.

Drži se in ostani močna še naprej.

Vse lepo vama želim.

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: ŽALOST
13.4.2010 0:17:44   
*zmajčica*
Že dalj časa se spravlam spet besede (stavke in misli) vržt na papir oz nekam pač napisat...

Muči me in mi je hudo...V službi sploh...večino dneva preživim v kraju in prostoru kjer sva se spoznala s svojem dragem...SPOMNM se točno kdaj je bilo, kaj je imel oblečeno, kaj mi je rekel...?? SPOMNEM se čisto vsega...Njegovega prvega poljuba, njegovega prvega dotika in objema...Njegovega prvega sms sporočila in vseh njegovih klicov dolgo v noč....Stopnjevalo in odvijalo se je vse v pravo smer...RADA SEM GA IMELA...Vbistvu ga imam rada tudi zdaj, čeprav ga več ni z nama in ob nama!

Pesmice in ljudi ki me spominjajo nanj...ZAdnjič sva se srečala z človekom, ki je dejansko veliko pripomogel k temu da sva midva z Lukcom postala par!! Veliko namma je pomagal in resnično upal v naju...Ob najinem srečanju sva obudila te spomine...Objela sem ga in se mu zahvalila...Vse do danes se mu še nisem utegnila zahvalit, ker se je trudu in ker nama je pomagal! PRIJATELJ MOJ RADA TE IMAM IN TEGA NE BOM NIKOLI POZABILA!!

Težko je...Vedno mam v glavi tolko stvari, ki bi jih rada zapisala, ki mi ne dajo miru...Ko se pa spravim za računalnik in dat to vn iz sebe, pa nikakor ne gre!! user posted image user posted image

Grem...


_____________________________

LAURA 2009
ALEKS 2012

(odgovor članu darja.mark)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: ŽALOST
13.4.2010 15:22:03   
StrawberrY
Še naprej en velik objem!user posted image
Vajina hčerkica je pa prekrasna in res si lahko ponosna! Tako, kot je sigurno ponosen njen ati, tam nekje zgoraj, kjer skrbno čuva nanjo. In nate.
Vse dobro ti želim in ko ti bo hudo, napiši kaj. Tudi, če te ne poznamo, smo v mislih s teboj!

(odgovor članu *zmajčica*)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: ŽALOST
13.4.2010 22:01:01   
Zamima
hermy1 zelo lepo si napisala in vse drži kot pribito.user posted image Sama sebi moraš dovoliti, in predvsem vzeti si čas za žalovanje.... zmajčica, če rabiš pogovor, kdajkoli, veš kje me najdeš ;) ti samo piši, piši in še enkrat piši, najlažje je, če daš stvari, ki ti ležijo na duši iz sebe. se pa seveda najdejo zlobe, ki se naslajajo nad tvojo nesrečo, sem vse to dala skozi, verjemi .

Takim ljudem enostavno poglej v oči in jim povej, da ne sodijo v tvoje, v vajino življenje! Mislim nate user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu StrawberrY)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: ŽALOST
13.4.2010 22:16:13   
Zamima

IZVIRNO SPOROČILO: *zmajčica*

Ja res je upam,da nikoli nobena ne bo vedela kaj prestajam in kako je s tem živeti...





žal vem user posted image user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu *zmajčica*)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: ŽALOST
13.4.2010 22:20:15   
m_o_i
zmajcica pri nama sicer ni bilo otrok, ampak bilo je pa skoraj 11 najinih let, ko sem pri 25ih stala ob njegovem grobu... se danes, po devetih letih, ni dneva, ko ne pomislim na njega!
scasoma je lazje, pa ce se slisi se tako obrabljeno... zivljenje tece dalje, spomini ostajajo, pride tudi dan, ko se njega zacnes z nasmehom in ne s solzami spominjat user posted image

tebe vlece dalje vajin otrok, jaz sem se pobirala sama-priznam, da nekaj let! hudo je, ampak se da...

in dokler ne pride tisti dan, ko se ob spominu nanj nasmehnes, sama sebi dovoli, da pac tecejo solze, vpij v gozdu, preklinjaj usodo, tolci po blazinah - pusti, da gre iz tebe! govori o njemu, ne samo hceri, ampak vsem!

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: ŽALOST
20.4.2010 13:03:42   
soncek3
Zmajčica, saj človek ostane brez besed ob taki bolečini, kot jo doživljaš. En velik virtualni user posted image user posted image user posted image , da te malo potolaži. Iz tvojih izpovedi veje res močna ljubezen do tvojega dragega. Vsa čast ti, pogumna si. Drži se, za malo Lauro in zase; čas celi rane, zaceli jih pa žal dooolgo ne. Če ti je lažje, se kar izpovej na RR. Mi smo s tabo!!!! user posted image

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Žalost
20.4.2010 21:12:22   
simonalokar
ne znam in ve vem kako je to če izgubiš ljubljeno osebo. želim tebi in tvoji oz. vajnini hčerkici mirno nadaljno življenje, kajti spomini ostanejo v vajinih srčkih. Ati bo vedno prisoten med vama

iskrene sožaljeuser posted image


_____________________________

Blaž 10.03.2006
Maja 6.08.2009
1 mesec 4050 56 cm
2 m 6350 57 cm
3 m 7350 61,5cm
6 m 8900 66cm

(odgovor članu *zmajčica*)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Žalost
3.5.2010 23:44:47   
petarda
Laura je pa res pravi user posted image  in čista kopija svojega očija. user posted image user posted image user posted image user posted image . Drži se zmajčica zaradi vajinega sončka....

(odgovor članu simonalokar)
Neposredna povezava do sporočila: 45
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?