|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   1.maj - Umag-app. Sol Polinesya
14.4.2010 11:18:18   
imee
V prihjajajočih praznikih bi radi odšli na morje. Zanima me, če ima kdo izkušnje z apartmaji SOL POLYNESIA v Umagu v tem času. Vem, da je za aap v tem času običajno potrebno zravem imeti tudi kalorifer. Zanima me ali bi bila omenjena destinacija primerna tudi za 8 - mesečnega dojenčka(mislim predvsem glede možnosti sprehodov in vozičkanja ) ?

Vsako mnenje glede app in destinacije je dobrodošlo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 1.maj - Umag-app. Sol Polinesya
14.4.2010 12:17:51   
Martinčka
jaz sem vsako leto v umagu.. v večini sme sicer v stella marisu, sem pa parkrat bila tudi v sol polynesiji...
celotno področje od centra umaga do Sol Polynesije je prečudovito za sprehode ali rolanje, vožnje s kolesi ipd... vsekakor za vozičkat ker je tudi veliko zelenja, manjših potk in prvega maja je vse razigrano tako da se je prav luštno sprehajat... Jaz sem zadnja leta sicer v Stella Marisu in greva z možem vsak dan do polynesije ali z rolerji ali peš na kakšen sladoled ali pijačo... ogromno je otrok, tudi manjših.. lani je bilo veeeliko dojenčkov za katere bi upala trdit da so bili manjši od 3 mescev, ker so bili res drobceni...

sami app so vsi solidni.. ampak kot si rekla kalorifer je zaželjen zaradi vlage ki se nabere čez zimo...
sicer pa recimo v stella marisu so te nove Istrian ville ki imajo ogrevanje, vendar so dražje...

meni je sicer stella maris bolj pri srcu no... ne vem zakaj, ampak se mi zdi da je center vsega dogajanja... polynesia je pa malenkost bolj umirjena ampak ravno tako lepa.. kakor komu paše a ne?

no jaz sem celo z nečakinjo ki je bila pred dvema letoma stara  maja  skoraj 9 mescev šla z vlakcom do centra umaga... smo ji dali kapico na glavo in kapuco od vetrovke in je uživala sto na uro... tako da se ni za bati da umag ne bi bil za otroke! ravno kontra! to je moje mnenje! drugo leto smo zagotovo spet tam ker letos rodimo in že komaj čakam... mislim da letos po desetih letih ne bom prvič v umagu ker sem na bolniški in mi je prav groznouser posted image ...  se bom pa tok bolj veselila drugega leta ko bomo že imeli eno pikico zraven!

(odgovor članu imee)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 1.maj - Umag-app. Sol Polinesya
14.4.2010 12:19:40   
Martinčka
ah pa še to kar sem pozabila povedat... meni se ta naselja zato tudi tako dopadejo ker si lahko v appartmaju s kuhinjo in vseeno lahko vzameš polpenzion v restavraciji ali pa morda samo večerje... tako da mamicam ni potrebno toliko kuhat na dopustu, kuhinjo pa imaš vseeno v appartmaju kar je super ker je potrebno kaj vmes otrokom pripraviti... obe možnosti sta na voljo v obeh naseljih user posted image

(odgovor članu Martinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 1.maj - Umag-app. Sol Polinesya
14.4.2010 14:55:22   
netki
koliko je pa razdalje med tema dvema naseljema?


(odgovor članu Martinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 1.maj - Umag-app. Sol Polinesya
14.4.2010 22:12:21   
kajajaka

IZVIRNO SPOROČILO: Martinčka

ah pa še to kar sem pozabila povedat... meni se ta naselja zato tudi tako dopadejo ker si lahko v appartmaju s kuhinjo in vseeno lahko vzameš polpenzion v restavraciji ali pa morda samo večerje... tako da mamicam ni potrebno toliko kuhat na dopustu, kuhinjo pa imaš vseeno v appartmaju kar je super ker je potrebno kaj vmes otrokom pripraviti... obe možnosti sta na voljo v obeh naseljih user posted image


to je krasno, ampak mene pa zanima ali je možnost koriščenja kakšnih notranjih bazenov. Naša je nora na vodo in bi radi tudi plavali malo... Sem ravno zato gledala tudi Hotel croatia v Dugi Uvali, ker ima notranji bazen... Bi bila pa rajši v apartmaju s kuhinjico pa z možnostjo polpenziona...Hvala za vsak odgovor

(odgovor članu Martinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 1.maj - Umag-app. Sol Polinesya
14.4.2010 22:49:15   
krtek 1
Mi imamo rezervirano v depandansi Sol Garden Istra v Umagu,koristimo notranji bazen in polpenzion.Smo bili lani v Sol Polonesya apartmajih in kaj pa vem,niso ne vem kako urejeni(pa nismo preveč zbirčni),zeblo nas je kljub kaloriferjema,ki sta delala na polno ves čas.Res je ogromno vlage,ki se nabere čez zimo in bolj senčna lega.Naš starejši sin je ves dopust kašljal zaradi vlage.Pravijo,da so apartmaji v času prvega maja tako poceni,ker jih mi "preluftamo".To je moja izkušnja,zato smo se letos odločili za depand.,kjer so tudi res velike sobe in lahko prosiš za ogrevanje,pa še bazen bo dobrodošel.Sama lokacija je pa pravi raj za družine,ves dan se lahko samo sprehajaš,pelješ z vlakcem v mesto Umag,...

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 1.maj - Umag-app. Sol Polinesya
15.4.2010 9:09:19   
netki
IZVIRNO SPOROČILO: krtek 1

Mi imamo rezervirano v depandansi Sol Garden Istra v Umagu,koristimo notranji bazen in polpenzion.Smo bili lani v Sol Polonesya apartmajih in kaj pa vem,niso ne vem kako urejeni(pa nismo preveč zbirčni),zeblo nas je kljub kaloriferjema,ki sta delala na polno ves čas.Res je ogromno vlage,ki se nabere čez zimo in bolj senčna lega.Naš starejši sin je ves dopust kašljal zaradi vlage.Pravijo,da so apartmaji v času prvega maja tako poceni,ker jih mi "preluftamo".To je moja izkušnja,zato smo se letos odločili za depand.,kjer so tudi res velike sobe in lahko prosiš za ogrevanje,pa še bazen bo dobrodošel.Sama lokacija je pa pravi raj za družine,ves dan se lahko samo sprehajaš,pelješ z vlakcem v mesto Umag,...


a to so samo sobe al je apartma tudi...

tale sol polinesya je pa res tko tko glede na prebrano, sej zato je pa pocen user posted image

(odgovor članu krtek 1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 1.maj - Umag-app. Sol Polinesya
15.4.2010 10:07:20   
imee
Martinčica in ostale hvala za dosedanja mnenja.

Martinčica pišeš, da si običajno v Stela marisu. Zanima me kaj je pretehtalo pri izbiri med obema naseljema in ali imaš tudi ti tako slabe izkušnje z vlago in ogrevanjem v tem času? Res ne bi bilo prijetno, da mi malčica zaradi tega še zboliuser posted image .

Žal je pri nas, ravno zaradi možnosti samostojnega pripravljanja hrane, app edina možna izbira. Če bi bilo drugače, bi se tudi sama raje odločila za hotel in izbrala takšnega z bazenom, da bi starejši otrok lahko užival v vodi.

Martinčica drugače pa ti želim, da si letos te dni ko ne boš na morju z možem organizirata tako, da bodo kljub temu nepozabni…, morske radosti pa boste lahko v troje uživali ob kakšni drugi priložnosti. Takrat bo zagotovo še lepše. ..

(odgovor članu netki)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 1.maj - Umag-app. Sol Polinesya
15.4.2010 21:22:21   
krtek 1
Ja Netki,mislim da je res zato tako.Nam je bilo na sliki kar všeč,ampak ni ravno tako.Apartma je res bolj star,sploh kopalnice,po tleh v sobah so mrzle ploščice,mi še neke normalne terase nismo imeli,da bi lahko zajtrkovali tam,ker je bila tako majhna.Drugače so pa apartmaji veliki in jih je najbrž tudi zato težje ogreti.
Primer:mi smo lani dali za najem apartmaja okoli 90-100€.Večinoma smo kuhali sami,tako,da je hrana nanesla še enkrat toliko,pa kar še kupiš doma in vzameš zraven...Za tri nočitve.
Letos smo dali za enako število dni v depandansi z polpenzionom,ter koristimo vse kar nudi hotel,notranji in zunanji bazen...200€.(dva odrasla in dva otroka)Če bi bili v hotelu,bi bilo na dan po osebi dražje cca. 10€,ampak smo se odločili za depand. zaradi večjih sob(prenosni kinderpet in dva divjaka).Smo pa v tem hotelu že bili lani oktobra,tako da vemo kam gremo,da ne bomo razočarani.Aja,sobe so ogrevane s klimo.Resnično smo se zaljubili v to naselje Katoro,in za krajši oddih radi gremo tja.



Imee,zakaj se pa ne odločite za aparthotel,kje si v bistvu v hotelu in imaš v sobi še kuhinjo?Jaz na tvojem mestu ne bi reskirala z tako malim otrokom,v treh dneh iz sob ne spraviš vlage,kaj šele da bi jo z kaloriferjem ogrel.Sploh ponoči je bilo mrzlo in glede na to da je letos še vedno tako vreme,ne vem če se bo lahko kaj od sonca ogrelo.

(odgovor članu imee)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 1.maj - Umag-app. Sol Polinesya
15.4.2010 21:44:16   
luka jan

IZVIRNO SPOROČILO: krtek 1

Mi imamo rezervirano v depandansi Sol Garden Istra v Umagu,koristimo notranji bazen in polpenzion.Smo bili lani v Sol Polonesya apartmajih in kaj pa vem,niso ne vem kako urejeni(pa nismo preveč zbirčni),zeblo nas je kljub kaloriferjema,ki sta delala na polno ves čas.Res je ogromno vlage,ki se nabere čez zimo in bolj senčna lega.Naš starejši sin je ves dopust kašljal zaradi vlage.Pravijo,da so apartmaji v času prvega maja tako poceni,ker jih mi "preluftamo".To je moja izkušnja,zato smo se letos odločili za depand.,kjer so tudi res velike sobe in lahko prosiš za ogrevanje,pa še bazen bo dobrodošel.Sama lokacija je pa pravi raj za družine,ves dan se lahko samo sprehajaš,pelješ z vlakcem v mesto Umag,...

Pod tole se podpišem, jaz bi ne šla v te app, saj imam tudi sama tako izkušnjo. Umazano, mrzlo, pa polno cvetnega praha povsod.user posted image user posted image

Glede bazena v Sol Gardnu, res da ga imajo, je pa tako mrzel da smo se mi vsi prehladili. Nasploh so vsi bazeni v Umagu premrzli, sploh za male otroke. Te zebe v vodi, ko pa prideš ven pa itak še bolj. Zato sem jaz dala Umag malo na čakanje, grem raje kam drugam.
Samo Istarske vile so meni všeč u nulo, samo kaj ko imajo spet premrzel bazen....user posted image

(odgovor članu krtek 1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: 1.maj - Umag-app. Sol Polinesya
15.4.2010 21:50:48   
krtek 1
Ja,je res da voda ni ravno tako kot v toplicah,ampak našege štiriletnika ni motilo,mlajši je bil lani še premajhen(ga nismo kopali v bazenu),letos pri 1,5 letu pa bomo videli kako bo.No,včasih smo se za prvi maj sončili in kopali v morju,zdaj pa očitno ni več tako.Hotel ima tudi lušne zunanje bazene in če bo vreme in topla voda,bomo pa malo tam riti namočli.

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: 1.maj - Umag-app. Sol Polinesya
16.4.2010 14:27:45   
imee
Krtek1 ta predlog z aparthotelom bi vsekakor bil sprejemljiv, ampak ne vem kateri ( če sploh kateri ) je na tem področju takšenuser posted image . Ali lahko mogoče katerega predlagaš?

(odgovor članu krtek 1)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: 1.maj - Umag-app. Sol Polinesya
16.4.2010 17:01:50   
krtek 1
Zdaj si me pa našla,ko ne vem kako se imenujejo...V bistvu so apartmaji,ampak kot depandansa,da niso hiške ampak objekt v dveh nadstropjih z sobo,balkonom in kuhinjo.Tudi to je v Umagu(Katoro).Bila sem pred približno štirimi leti in sem pozabila kako se reče,ampak se spomnim da je bilo luštno,polpenzion smo imeli v restavraciji,ki se nahaja v naselju(lepo urejeno).Je manjše kot apartma,ker je v bistvu ena soba,kuhinja je pa bila posebej zato mislim,da bi jo bilo tudi lažje ogreti,kot apartma(to je v bistvu cela hiška).Pa ne vem,meni že to,da je nekaj kot en objekt in ne vsako za sebe,daje občutek,da mora bit bolj toplo.V tem naselju je ogromno hotelov,apartmajev,depandans,village,...tako da če poveš na agenciji kaj želite vam bodo sigurno našli pravo rešitev.

(odgovor članu imee)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?