|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ???????
18.4.2010 7:47:38   
FORZA
A je še kaj drugega v zraku razen vulkanskega pepela??
Vsako temo, katero odprem, je neko zbadanje, špikanje, pikanjeuser posted image
Sej ni res a še vedno dogaja pa tko mal sem na RR zadnje časeuser posted image



Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ???????
18.4.2010 7:50:48   
sanasan
sem prejle pomislila enako...pa še na misel mi je prišlo Lajči - (nova) Repka?user posted image

_____________________________

CARPE DIEM!

(odgovor članu FORZA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ???????
18.4.2010 8:21:31   
benika
sem prejle pomislila enako...pa še na misel mi je prišlo Lajči - (nova) Repka?user posted image


Nič nova, bo najbrž kar starauser posted image

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ???????
18.4.2010 17:30:05   
Falotka
A tu se tud dlaka menjava?!

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ???????
18.4.2010 18:11:43   
Getreal
Ja jz sem jo učerej zapazla, to Lajči, pa se mi je zdelo kar smešno, tko ene par komentarjev do konca nasikanih in sovražnih..sem resno pomislila, da se je mogoče napila, pa ji malo dogaja sredi noči user posted image user posted image user posted image Ampak so zbrisali moj komentar, čeprav nisem mislila nič slabega, njeni so pa ostali...ahh ja..Kaj pa je fora s to Lajči? benika kako to misliš "stara" "nova"? user posted image user posted image

(odgovor članu Falotka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ???????
18.4.2010 18:13:20   
*miska.mcc*
ona je bila ze prej, pod nickom "Repka". in se ji je okoli novega leta totalno utrglao. in so jo blokirali. in je pred kratkim prisla nazaj z LAjčiuser posted image

(odgovor članu Getreal)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ???????
18.4.2010 18:30:14   
Getreal
Ahaaaaaaaam user posted image
ok, ok pač ena stara znanka..
ker jaz sem bla včeraj resnično zmedena, ko sem jo brala, pa še povsod jo je blo polno... kar nisem znala dešifrirat teh njenih komentarjev. Pa še nisem tok časa na RR resno aktivna, da bi loh vedla od kje ji gajst user posted image

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ???????
18.4.2010 21:53:17   
TomTaylor
V vseh svojih 6-ih letih prisotnosti nisem še nikogar blokirala, ampak teli lajajoči posti so pa, ama, glih za blokirat no. Ker niso za brat. Ker jih bognedaj citirat ali nanje odgovarjat...še najbolje jih je ignorirat...

iz njih veje sama jeza, sam bes, sama nemoč, obup, agonija, sovraštvo, nezaupanje,...

in potem...kakšen post sem in tja kot bi ga pisala čisto druga oseba.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Getreal)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ???????
18.4.2010 21:58:45   
picola1
Mah jst resno mislim, da ima ženska shizofrenijo. Puste jo pr mir, je še najboljš. nekej časa še probava, pol pa k vid, da ni odziva pa neha. Sej, če bo tako nadaljevala, jo bodo itak spet blokiral.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ???????
18.4.2010 22:04:50   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: picola1

Mah jst resno mislim, da ima ženska shizofrenijo.


a veš, da sem hotla tut sama to omenit, pa si nisem upala, sicer pa bo od 01.00 dalje tu še veselo, če se moderatorji ne bodo hitro zmrdaliuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?