|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2010 - 2. del
27.4.2010 11:12:25   
barvar
Uboga Petruscha! Tebi gre pa res vse narobe zadnje dni. Udari ti malo po mizi in pokaži, da imajo opravka z nosečnico user posted image .
Jaz sem se spravila na balkon neke revije prebirat, pa je tako soparno, da ni za zdržat user posted image .
Ja Milena2222 bom upoštevala tvoj nasvet in dala noge v luft, pa možgane na OFF user posted image user posted image user posted image .
Pa prej sem pozabila Julka8, iskrene čestitke še v mojem imenu user posted image . Zdaj sem pa za 6.5. sama ostala. Moji sotrpinki sta se že rešili.


_____________________________

Pa je prišel! Najin Maj - 6.5.2010

(odgovor članu petruscha)
Neposredna povezava do sporočila: 4826
   RE: Majčice 2010 - 2. del
27.4.2010 11:29:17   
farina
ojla punce,vidm da imete probleme, no niste same imam jih tudi jaz. ,, kot prvo sm full zaprta, že od sobote nism bila na blatu, pa pijem topel donat,pa mleko,pa fige,pa vse živo,
kot drugo moj partner,kregama se nonstop, sploh noče pomagat, nič v vse ga je treba prislit,pa ko ima čas, pa ko vidi da jaz več ne morem s tem trebuhom,AT a tvoj si je tud suhico nastavila za ozadje?!moj jo ima na telefonu, pa še užalit me zna z besedami.,,,
res ko pomislim,še nikoli nism tolk solz pretočila,kot sem jih v zadnjih 6mescih.če ne bi bla tik pred rokom, bi se pobrala pa šla stran, zdaj pa ujeta.

(odgovor članu barvar)
Neposredna povezava do sporočila: 4827
   RE: Majčice 2010 - 2. del
27.4.2010 12:00:48   
milena2222
farina-za tolažbo ti povem,da sem debatirala s par kolegicami,ki so bile pred kratkim noseče ( vključno z mano sedaj seveda ) in smo vse zaključile,da toliko ko smo se prekregale s svojimi partnerji v nosečnosti,se nismo nikoli prej.Tk da nista edinauser posted image Po eni strani ženske veliko pričakujemo od svojih partnerjev v nosečnosti ( kar je po moje prav in samoumevno ),so pa moški z marsa in drugač gledajo te stvari in je to problem.Sej se bo uredilo, boš vidla. Sam ne se sekirat pa bo minlouser posted image
barvar-jaz tudi razmišljam nekaj v tej smeri...hihi.Se mi ne da pečt,pol bom tk spet pol sama pojedla pa bom še bolj debela....user posted image
obseg trebuha- jaz imam 103 velika sem pa 160 cm,pa je včeraj zdravnik rekel,da imam ful velik trebuh glede na svojo ostalo postavo.Prav vprašal me je na koncu koliko sem velika in bil začuden...

(odgovor članu farina)
Neposredna povezava do sporočila: 4828
   RE: Majčice 2010 - 2. del
27.4.2010 12:37:55   
m_o_i
eh...jaz sem sita vsega in vseh-zdaj pa naj bo tak se stiri tedne!? user posted image
se malo, pa bom za na psihiatrijo in ne za v P...

sem debela, okorna, nenaspana, zatecena, sitna, navelicana vsega-a cem naprej pisat?! nima smisla...

upam in zelim samo to, da se nam vsem zvezde postavijo spet v "pravi" polozaj, ker tole pa ni nicemur vec podobnouser posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu milena2222)
Neposredna povezava do sporočila: 4829
   RE: Majčice 2010 - 2. del
27.4.2010 12:48:41   
barvar
Ha,ha,... Sami problemi. Jaz imam probleme samo sama s sabo. Moj mož je en taki cuker, ki bi vse namesto mene naredil in me prav krega če pretiravam. Ma sicer se midva ne kregava nikoli prav veliko, zdaj pa še manj. Tako, da imam kot zgleda veliko srečo. Je pa včasih preveč zaščitniški do mene, pa mi pol to ni prav, tako da smo ženske včasih res smešna bitja user posted image user posted image user posted image .
Grem malo hladilnik "pospravit", pol pa na kavč. Pridne bodite.


_____________________________

Pa je prišel! Najin Maj - 6.5.2010

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 4830
   RE: Majčice 2010 - 2. del
27.4.2010 13:35:05   
Angel_Tian
Tok tok (od mene za zdajle user posted image )

Kuham kosilo, se z malim igram in čakava atija, da pride iz službe.
Po včerajšnji celodnevni akciji sploh nekak nisem mogla spat, kislina me je pekla kot 100 user posted image , potem sem se pa odločla vzet rupurut in to kr dva komada na enkrat. Potem pa sem do jutra spala kot zadeta user posted image user posted image user posted image

Se pojavim še kaj kasneje, da vas preberem in pokomentiram. Upam, da pravkar ne zamujam, da je katera šla že na novo v rim user posted image


_____________________________

Tian - 24.6.2006
Lina - 16.5.2010

(odgovor članu barvar)
Neposredna povezava do sporočila: 4831
   RE: Majčice 2010 - 2. del
27.4.2010 14:39:54   
K_a_t_i
IZVIRNO SPOROČILO: farina

res ko pomislim,še nikoli nism tolk solz pretočila,kot sem jih v zadnjih 6mescih.če ne bi bla tik pred rokom, bi se pobrala pa šla stran, zdaj pa ujeta.


Khm... ne bi rada pljuvala na karbid, samo počakaj še prvih par mesecev z dojenčkom - ko bosta oba neprespana, in tečna za popuser posted image . Takrat šele razmišljaš o tem "kaj mi je tega treba bilo".... No, ko se enkrat umiri, zna bit spet luštno user posted image . Tko da punce - ZDRŽTE. To je del nosečnosti in spremembe življenskega stila. Treba se je navadit, pol pa gre. Nikar puške vržt v koruzo, ko bo kriza!!! Oba imata pravico bit sitna in tečna. Samo ne se prehitro vdat. user posted image

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu farina)
Neposredna povezava do sporočila: 4832
   RE: Majčice 2010 - 2. del
27.4.2010 15:47:04   
m_aja
muce no zgleda da njuna mamica ne ve kaj bi in danes je  že polek njiju in ju hrani 

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 4833
   [Brisano sporočilo]
27.4.2010 16:49:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu m_aja)
  Neposredna povezava do sporočila: 4834
   RE: Majčice 2010 - 2. del
27.4.2010 17:13:36   
Meemee
Dan souser posted image .
Zunaj je sonce, jaz sem pa 3 ure likala user posted image Zdaj sem pa preveč utrujena, da bi lahko šla na kakšen sprehod user posted image user posted image user posted image
Pa še laaaaačnaaaaa sem. In se mi ne ljubi nič kuhat samo zame. Moj user posted image je odpotoval za 5 dni, pa priznam, da mi je kar dolgčas user posted image

Grem počivat user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4835
   RE: Majčice 2010 - 2. del
27.4.2010 18:27:07   
Meemee

IZVIRNO SPOROČILO: m_aja

muce no zgleda da njuna mamica ne ve kaj bi in danes je  že polek njiju in ju hrani 


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu m_aja)
Neposredna povezava do sporočila: 4836
   RE: Majčice 2010 - 2. del
27.4.2010 18:39:46   
farina
ja vem, saj se zavedam, da smo noseče,pa mal tečne,sam mal bi pa lahk pazo kaj reče......priznam, tud njim ni lahko,sam se mi zdi da sma vseen skup odločla za otroka...
še kar sem zaprta,pojedla sladoled, spet spila topel donat, pa nič, kaj še naj???...

(odgovor članu Meemee)
Neposredna povezava do sporočila: 4837
   RE: Majčice 2010 - 2. del
27.4.2010 19:59:35   
Angel_Tian
Evo še večerno oglašanje, da vas hitro predelam.

zivepo - saj bom cel voziček oprala, ampak ogrodje ne gre v stroj user posted image user posted image in nekaj blaga je čisto fiksirano gor user posted image Saj nima veze, bomo že oprali, če smo prej tudi vedno user posted image
Hahahahahaha, sebe zdajle v kako res sexy pozo spravit bi bilo kr težko, sploh pa, če bi se še slikat mogla potem sama user posted image user posted image Te telovadbe si zdajle res ne predstavljam user posted image

Hmmmm, pri prekuhavanju pa se meni ne vidi vodni kamen. Mogoče zato, ker potem vse s čistilom operem? user posted image user posted image

milena - sem tudi jaz pomislila, da bi si za ozadje dala kakega dobrega deca v boksercah, potem pa sem se spet na svojo psiho taktiko zanesla. In je uspelo. Mu je bilo kr malo hudo, ko je sebe zagledal in sem mu rekla, da zdajle si pa res ne more privoščit takih babnc gledat, ko je mene tolk skup user posted image user posted image

klupko - lepo, da me takole "tolažite" user posted image user posted image ampak moški so res iz marsa in moj dragi mnda celo bolj iz enega najbolj odročnih kotičkov tam gori user posted image user posted image Saj mene drugače tako ozadje sploh ne bi motlo. Tudi, ko se mi zaradi kakega obrnjenega pogleda za kako bejbo hoče zgovarjat, rečem samo, da je ok, saj je le moški - kak dec bi pa bil, če ga ne bi dobra ženska zanimala. Jaz se tudi za kako dobro moško ritjo obrnem user posted image user posted image
Pravo življenje je pa res nekaj drugega. Svojemu sem tudi že večkrat rekla (in se strinja s tem), da kaka manekenkica s plakata ali pa kaka druga punca ga sigurno ne bi takole prenašala in poslušala kot jaz - marsikatera bi odšla še preden bi se kaj resnega razvilo...

sabri - hihihi, ja deci so žlehnobe. Dobro, da me tudi znamo bit in to v močnejši obliki user posted image user posted image
Šentrupert je kr daleč ja, pol je zivepo bliže user posted image Pa itak sem te čisto zamudila, ko komaj zdajle to vse berem user posted image

j.b. - tebi pa tudi nima časa bit dolgčas. Ti še rodit it nimaš časa user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image hvala, ker tako verjameš v mojo "politiko" user posted image user posted image

Punce - vidim, da ste se nad besedami in dejanji mojega dragega vse bolj jezile kot jaz user posted image user posted image user posted image Ampak jaz sem nekak že imuna proti vsemu temu, kar počne, ker sem ga takega navajena. Njega pa tak bolj razjezi, če jaz lepo hladna ostanem, namesto da bi se dret in živčkat začela. Hranim jaz svoje živce za kdaj, ko bo res potrebno. Zato pa sem na videz še tako mlada in lepa, ker se ne jezim in sekiram user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

emibu - super, da vama je večerja tako lepo uspela user posted image

Mojga pa ne morem poslat na mars. Ne zato, ker bi bila jaz potem samohranilka - to bi mi bilo "vseeno". Bolj zato, ker bi moj potem preveč pogrešal to mojo tečnost in tečn fris user posted image user posted image

farina
- ja jaz sem jutri 100 % v MB, moram še na ta (mnda zadnji) pregled. Te pokličem, ko zaključim pri G.

julka - čestitamo user posted image user posted image

moi - evo, dobro, da smo se dogovorile za tole obveščevalno službo user posted image user posted image user posted image

teja k
- tole z moškim hormonom je bilo odlično komentirano user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Hmmmmm, pridi ti k meni malo na obisk, tukaj ti nihče ne bo živcev paral user posted image user posted image user posted image

biba - mi je hudo zaradi mucik, ampak mi imamo doma dve veliki zverini, v stanovanju pa ne morem imeti mačke user posted image Žal.

petruscha - upam,da se ti tale selitveni direndaj hitro umiri, da ne boš cela živčna šla rodit.

farina - ti imaš za parterja verjetno dvojčka od mojega user posted image user posted image No, saj bova osebno lahko kako proti njima spregovorile user posted image

moi - tudi zate še obstaja upanje user posted image

Punce, uživajte, jaz grem pod tuš. Jutri zjutraj pa lepo na pregled.
Malega nekaj kašelj muči user posted image user posted image
Drugače pa - včeraj sva se zvečer z mojim spet malo skregala po delovni akciji, danes ga je pa vest pekla in je cel dan pravi cukerček bil user posted image user posted image user posted image
Vedno sem govorila - kdo bi nas ženske razumel, če se niti same sebe ne. Zdaj pa govorim še - ampak moških se pa še manj razume user posted image user posted image Saj ne. Vidim, da ko partnerja dovolj dobro spoznaš, je zelo zelo precenljiv, nas je težje naštudirat hihihihi.

Lahko noč babnce.


_____________________________

Tian - 24.6.2006
Lina - 16.5.2010

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4838
   RE: Majčice 2010 - 2. del
27.4.2010 21:14:00   
drim
Pozdravljene majčice!

Sem uspela preleteti, kar ste napisale v tem tednu...

Sem videla, da je barvar poskrbela, da ste na tekočem user posted image Hvala vsem za čestitke! Mi smo doma, malo utrujeni od današnjega dogajanja, drugače pa ok. Moram pohvalit mojega, ki je vse prštimal tačas, ko sva bila v P user posted image .
Žigec je priden in upam, da si ne bo premislil user posted image . V glavnem spi, joka zelo malo, za hranjenje ga je večinoma treba zbujat. Pridno sva pridobila na teži v zadnjih treh dneh. Malo naju muči edino zlatenica, zato morava v četrtek na kontrolo in upam, da bo ok - itak pravijo, da do 10. dne lahko vrednost bilirubina precej niha.

Tudi od mene čestitka vsem za user posted image , ostale pa hitro pripravit torbe - nikoli ne veš kdaj je zadnji dan pred prihodom novega člana user posted image

Pa se (vsaj) beremo dalje!

LP

(odgovor članu Angel_Tian)
Neposredna povezava do sporočila: 4839
   RE: Majčice 2010 - 2. del
27.4.2010 21:39:45   
klupko
Pozdravljene babnce :)

Ne vem kaj se dogaja, a se pripravljamo za P ker smo nekam neaktivne zadnjih par dni? user posted image

Farina...zate mi je kr hudo ko berem kaj vse doživljaš...kregarija med nosečnostjo je res nekaj najhujšega. Prej mi je blo vseeno, če se je on drl, sem se pa še jaz nazaj...zdaj pa mam občutek da naju otrok posluša in nočm da sliši da se kregava ali da čuti da je mami žalostna.user posted image Mogoče pretiravam, ampak js verjamem da otrok čuti vse kar se z nami dogaja..
Na začetku nosečnosti je blo najhujše...enkrat ko sm bla glih ene 12t noseča smo se res grozno skregali doma..zaradi njegovih tastarih seveda...in mi je blo tok hudo da sm takrat rekla da zakaj se ni to moglo zgodit kašn tedn nazaj ko bi še lahko šla splav nardit in it stran iz te ciganije.user posted image Še danes ne razumem kaj mi je blo da sm kej tazga zinla, ampak ja, tok je blo hudo..upam da mi otroček oprosti..user posted image
Drugič je pa blo isto hudo...res sva se grozno skregala, ampak se ne spomnim natančno razloga...mislim pa da se je začelo zarad neke totalne bedarije, potem so pa bruhnile druge stvari vn...in sm mojmu rekla da mi je žau da bom mela otroka s človekom kot je on.user posted image user posted image Isto sekundo sm si zaželela da bi me zemlja požrla, ker sm vedla da je to najhujše kar bi mu lahko rekla. On je biu šokiran, js pa še bolj...
Sej ne vem al nam to hormoni delajo da smo tako razdražljive in vzkipljive, ampak včasih znamo bit res grde.user posted image
Tvojga pa res ne razumem kako to da ti nč ne pomaga...sej si par dni pred rokom...najbrž že komi živiš sama s sabo.. Probita se pogovorit..povej mu to kar si napisala nam - da sta se za otroka odločila skupaj...ni treba da breme nosečnosti in vsega nosiš sama. Sploh zdej na koncu..
Ne vem sicer kak odnos imata vidva, ampak js bi probala svojmu najprej na lep način povedat..če pa ne bi dojel, bi pa začela grdo...zelo grdo..
Moj je ful crkliv in ga morm vsak dan čohat, če ne je kr neki tečen in sploh ne morš živet z njim.user posted image
No, učeri je težiu da naj ga mal počoham, meni se pa ni dalo in je reku da ga ful srbi, pa sm rekla da naj se sam počoha..če mi lahko pokaže kje ga srbi, se lahko tud sam počoha...in kr ni dal mira in kr težiu, pol sm pa znorela in sm se kr dret začela da kaj se gre, da zakaj morm vedno js razvajat njega in da če on kdaj name pomisli kaj bi meni pasalo..a si želim tud js kdaj da bi me on počohu, zmasiru, karkol...in zdej k bo otrok bo sploh hudo k se bom mogla z otrokom ukvarjat, potem bom še njega mogla razvajat..kdo pa name misli... Totalno sm vn padla...me je kr gledu.. No, sej potem sm se zamislila kok sva otročja oba, ampak neki je v tem...sčasoma ti dopizdi eno in isto vsak dan..
Mogoče je pri vama rutina naredila svoje in se zato slabše prenašata...ne vem..
Odkrit pogovor dela čudeže.user posted image
Želim vama da uredita odnose, ker je le štručka na poti, ki je kljub vsem prepirom najbrž plod ljubezni, ki se je začasno nekam potuhnila...user posted image

(odgovor članu drim)
Neposredna povezava do sporočila: 4840
   RE: Majčice 2010 - 2. del
27.4.2010 22:13:14   
m_aja
čer

sam res midva se tud full kregama ampak večino zaradi drugih zadnja dva dni že mamo celo dramo doma user posted image
moj je bosanec in to moji družini ne paše in včeri kot naročeno zmanjka elektrike pa moja pametna seka obtoži Elmera ( moj fant), da je on kriv in sta se začela kregat zdaj samo še čaka, da ata pride domov pa reče da more it Elmer od hiše (živi namreč pri meni, ker ma tu delovno vizo in nima svojega stanovanja ampak živi pri svojem delodajalcu)  v glavnem čaka nas še dosti kregarije, če nebom jaz prej znorela

v glavem jaz se nebom sekirala boma pač šla nočem škodit zaradi takih bedarij svoji pikici



(odgovor članu klupko)
Neposredna povezava do sporočila: 4841
   RE: Majčice 2010 - 2. del
27.4.2010 23:32:49   
Meemee
Ampak res, kje ste vse? Men je dolgčaaaaaas user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu m_aja)
Neposredna povezava do sporočila: 4842
   RE: Majčice 2010 - 2. del
27.4.2010 23:46:49   
klupko
IZVIRNO SPOROČILO: m_aja
zmanjka elektrike pa moja pametna seka obtoži Elmera ( moj fant), da je on kriv





Kako pa naj bi on povzročil izpad elektrike? Ta tvoja seka je mal šutasta...user posted image


Punce js pa mam en problem...že neki časa opazujem svojo desno dojko, ker sta se mi pojavila neka dva čudna madeža..nisem zganjala panike do danes ko sem opazila še nekaj novih lis. Lahko rečem da zgleda kot kako sadje ko začne gnit od znotraj, pa se navzven pokažejo sam rjavkasti madeži..no pri meni so rdeči..in niso strije.. Že na začetku nosečnosti sem pod pazduho opazila bulico velikosti slivove peške, ki me ne boli in ne ovira dokler si je ne začnem šlatat.. Najprej sm mislila da mam kako lojnico zamašeno, potem sem se tolažila da to ima kako povezavo z mlečnimi žlezami, ki se pripravljajo na delovanje... zdaj s temi madeži pa sploh ne vem več kaj naj si mislimuser posted image
Jutri bom malo povprašala ker imam ravno pregled, da bom vsaj približno vedla kaj bi to lahko bilo..upam da imajo tud tle hormoni prste vmes in da ni kaj resnega..
Ima katera kaj podobnega?

(odgovor članu m_aja)
Neposredna povezava do sporočila: 4843
   RE: Majčice 2010 - 2. del
28.4.2010 7:40:03   
m_o_i
bro jutro!

klupko na pregledu nic "mal ne vprasaj", ti se kr ornk pozanimaj glede tiste zadevsne na prsih; boljse kot iskanje na netu-sej ves, tu gor preberes cuda pa pol in je panika v bajti...user posted image

kregarije pri nas ni; je moj tok pameten, da je rajsi tihouser posted image  posteno pa povem, da sama sebe gledam ze lep cas, kak samo "iscem" nekaj, da sem lahko tecna pol...ma to je od prevec casa, vem jaz...

vprasanje dobila sem poloznico od Vzajemne za dodatno zdravstveno zavarovanje; predvidevam, da je to tisto,kar so mi drugace trgali kr od place. a pa se to ne prenese na porodnisko?! mislim, kot da bom mela zaj cas se na te poloznice gledat vsak mesecuser posted image  kaj mi bojo sele s kreditom naredli!??! kake izkusnje mate s temi odtegljaji (prej pri placi, potem pri porodniski)

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu klupko)
Neposredna povezava do sporočila: 4844
   RE: Majčice 2010 - 2. del
28.4.2010 7:42:30   
biba88
maja dži se saj bo bolš! ostani močna
klupko jest sem tut čist šikasta pa lisasta pa ene lišaje mam k mam tok suho kožo )kljub mazanju) če mene vprašaš je to posledica nosečniških hormonov
AT če koga poznaš, ki bi jih lahko vzel pa sporoči prosim

včeraj je moj stari ata padu in mu je ful zatekel kolen...ko ga je fotr pelou v bolnico je mogu tam ostatuser posted image user posted image mi je tok hudo zanj k ne mara bit od doma...so mu hotl oteklino punkterat pa se sploh ni daluser posted image revež...me mal skrbi zanj

(odgovor članu klupko)
Neposredna povezava do sporočila: 4845
   [Brisano sporočilo]
28.4.2010 8:38:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu biba88)
  Neposredna povezava do sporočila: 4846
   RE: Majčice 2010 - 2. del
28.4.2010 9:04:57   
milena2222
Dobro jutro vsem!
Sem še tu,bom še kak dan malo "strašila".Sem glih po zajtrku,zdej grem pa v trgovino po neke vakumske vrečke al neki takega,ko ful malo prostora zavzamejo v omari...Da si dans malo reda naredim.Kuhat mi ni treba,ker ima moj dragi neko dieto ( mislim,mene bo razneslo,on bo pa maneken )....
Drugač pa noč je bila naporna, 100-krat na wc-ju,noge so zatečene konstantno,mam zdej neke nogavice gor,ki bi naj pomagale,take smešno so,komaj sem jih gor dobila,upam,da bodo pomagale....
AT- pač tk je, moški so tečniuser posted image ,ampak brez njih nam je pa spet dolgcajt...
drim- user posted image user posted image user posted image zate in tvojega dojenčka,pa da bo tako priden in zdrav še naprej...
klupko-ko sem brala,kako te tvoj gnjavi,da ga srbi,ej, moj je čisto isti in pol sitnari,dokler ne popustim,ko pa rečem,kdaj bo on mene,pa reče,da sej bo samo ne danes ( samo tisti sej bo je bil zdej v vseh letih mogoče petkrat...).Včasih se pa seveda tudi skregava zaradi tega-kadar ne popustim.Moški so taki veliki otroci res!!!
Madeže imam jaz tudi,po moje je to res povezano s hormoni,tisto bulico pa le pokaži,meni se je pred kratkim tudi naredila, pa sem jo pokazala in je bila lojnica,ki pa je zdej že zginila...ziher je pri tebi tudi kaj takega,ampak pokaži,da se ne boš sekirala!!!
zivepo- pol si pa ti izjema se mi zdi oz. je tvoj dragi izjema,da je zdej bolj popustljiv,moj se ne dauser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4847
   RE: Majčice 2010 - 2. del
28.4.2010 9:28:36   
K_a_t_i
Hejla,
mam par minutk, se mi čaj iz malinovih listov hladi user posted image . Tamal je že v vrtcu. Danes se je, začuda, zbudil dobre volje - začuda zato, ker je včeraj šele ob 22h mrknil... Smo bli do 20h v ZOOju user posted image .

Evo, dopust uspel, trenutno se perejo deknice za dojenčka, nova runda - igralna podloga z igračkami že čaka na vrsto. Pa pejmo lepo po vrsti po današnjih vprašanjih.

Dojke - Klupko, ne se zafrkavat - obvezno pokaži in vprašaj.

Kredit, ZZZS (dodatno zavarovanje) - imam na trajnik, tko da žal, ne vem odgovora.

Odločbe - jp, dobila za 105 dni, nova odločba pride alora več ksno user posted image . Očetovski dopust - ne glede na pravilnik, je nam rekla, naj papirje prinesemo, ko rodim. No, dejansko je šla mojem od lani plača za par centov gor, tko da - se "splača" počakat. Če bi mu padla dol, bi se nam z oddajo papirjev mudilo in bi jo pač morala vzet (zato so moji papirji tam od prvega možnega dne - smo namreč lani v marcu dobili izplačilo letne nagrade za uspešnost in se mi je šlo, da jo zraven upoštevajo).

Nočni obiski wcja (upam, da mi ne bo žal teh besed) - zaenkrat sem še na 1× na noč user posted image . Folgam user posted image .

Tko, drage moje, zdej pa šibam v avtopralnico in po mal futra. Počas že nimamo kej v usta dat. Pa si moram kako kurjo juhco za "potem" v skrinjo skuhat. Kaj si še ve kaj dajete v skrinjo za pol? Zbiram ideje - za NEZAHTEVNE kuharice user posted image .

Pridne bodte, uživajte na sončku!!!!

Aja, Zivepo, sreda je - zakaj nisi v termah user posted image


< Sporočilo je popravil K_a_t_i -- 28.4.2010 9:29:13 >


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu milena2222)
Neposredna povezava do sporočila: 4848
   RE: Majčice 2010 - 2. del
28.4.2010 9:28:43   
Aninchy
Živjo!user posted image
Jst sem pa danes taakoooo dobre volje!user posted image user posted image

Sem pokonci že od sedmih in je prav fajn!user posted image
(drugače me pred deseto ni nikjer)user posted image

No, da se pohvalim, danes sva po kakih 2h tednih "končno" malo potelovadila!user posted image Se me je gospod le usmilil! user posted image
Sem bla pol čist mehka ko bi bla zadeta mal!user posted image Sem rekla: no vidiš, to pa je antidepresiv! user posted image user posted image user posted image

Zdej pa mal pokomentiram, pol šibam h kolegici na kofetek... Enga pa še vam tle častim user posted image

drim - super, da je tvoj mali priden in zdrav, zlatenica bo pa že minila.

moški - rajši ne bi o tem...user posted image Sicer se ne kregava fejst, ampak on mi skos teži, da sem tečna in pol jst njemu nazaj težim, da nisem tečna!!user posted image No in potem sem spet tečna...user posted image user posted image

biba88 - ijooj, to je pa tak problem pri starejših!user posted image Jst sem prav jezna, ko rajši doma trpi v bolečinah kot pa da bi šel k zdravniku... Ti starejši imajo res neko svojo logiko... Sam da jih moremo pol poslušat kak jih vse boli, a k zdravniku pa noben ne bi šel!user posted image Pa punktiranje sploh ni nobena umetnost! Pač noter pič injekcijo in ven potegne tisto tekočino... (verjamem, da boli, ampak je hitro fertik in imaš pol neki časa mir...)

m_aja - jst ne vem, kaj naj ti rečem... Očitno pri tebi res samo iščejo, česa še lahko obtožijo tvojega fanta... In tud jaz bi se močno zamislila, če bi sploh si uredila življenje v isti hiši z ljudmi, ki se ne marajo... Ker to boste imeli špetir non-stop!user posted image

klupko - spravi se k zdravniku!

A pregledov pa niste nič imele? Nič novih datumov nikjer...user posted image

Lp! Se še kasnej kaj oglasim... user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu milena2222)
Neposredna povezava do sporočila: 4849
   RE: Majčice 2010 - 2. del
28.4.2010 9:30:52   
Mubi
Pozdravljene user posted image in mamice!

Najprej vsem, ki ste že mamice čestitke in ogromno lepih trenutkov s svojimi malčki in malčicami!!!

Ne, jest še nism rodila user posted image , se vam javljam, ker se res že zlo dolgo nisem, ve pa čvekate tu ko nore user posted image . Vsak dan vas preberem ampak kr ne morm se spravt odpisovati vsem temam user posted image .
Sama imam za porodnišnico že vse pripravljeno user posted image Sicer imam rok šele 19.5. ampak nikoli ne veš kdaj me preseneti user posted image . Mojega pa tud nebi rada obremenjevala s tem kaj naj pripravi, če sama še nebi, pa itak bi pol stvari pozabu al pa narobe prnesu user posted image user posted image hehe, moški pač user posted image . Že tako ali tako sem mu morala vse lepo napisat in vse dokumente in papirje skupaj zbrat in dat v kuverto - tista papirologija, ki jo mora on opravit naslednji dan ko rodim.... (socialna, njegov dopust, otroški dodatek, ......poklicat babco, prjavt na preglede itd.....) vse sm mu prprvalva, ker drugače ne vem če bi kej prou naredu user posted image . Pa ne, sej je prou super, sej bi se znajdu, sam jest sm živčna pa sm mu raj napisala, da bo res vse tako kot mora biti user posted image

Glede sporov - farina grozno mora biti to! Najbolje da se pogovorita, pogovor je vedno rešitev za vse!

Najin odnos je pa takole.....skupaj sva 7let in pred 3leti me ja zapustu - preveč sva se kregala in njega je zamikala druga user posted image Po pol leta je videl kakšno napako je naredu, se mi opravičeval, me prosil naj pridem nazaj k njemu....itd.... po 3h tednih sem mu končno oprostila in ga sprejela nazaj v nevednosti in nezaupanju kaj bo sedaj in kdaj ga bo spet polomil in ga bo katera zamikala user posted image Ampak sem tvegala. tako da sva bila spet skupaj. mislim da je bil to november ko sva nazaj začela. decembra za novo leto sva šla na Azutno obalo user posted image In tam sem slišala najlepši stavek oz. vprašanje ki ti ga fant lahko zastavi - bi se poročila z menoj? in prišel na dan s prstavnom user posted image . Tega nikakor nisem pričakovala. nisem verjela da resno misli tako zelo resno po samo tako malo časa kar sva spet ponovno skupaj. Od samega šoka sem rekla ja seveda! user posted image In za to mi ni žal. Od tistega dneva naprej sva se oba zelooo spremenila na bolje. redko kdaj se skregava, če se že, se zaradi malenkosti. prej sva se pa zelo močno kregala in sm bla velikokrat na koncu z voljo do življenja.
No, kar hočem povedat je, da sedaj že eno leto in pol živiva skupaj in odkar sva se pred letom dni odločila da bova imela družino je vse samo še lepše. Nisem si mogla predstavljati, da je sploh še lahko, ampak očitno je lahko. Malo sem se jaz spremenila, (po mojem mnjenju) veliko on :) in odnos je kakršen je. Vseskozi pa vse težave rešujeva s pogovori, kar nama gre zelo dobro. Odkar sem noseča me je pa res zelo presenetu, sej je res zlo pozoren do mene. sploh zdele zadnje 3 mesece ali malo več....zlo prjazn, vse mi pomaga, vse kar ga prosim naredi (sm že mal izkoriščat začela user posted image ) Tko da sm res vesela da mi stoji ob strani, si ne predstavljam, da bi bla v taki situaciji da mi nebi.
Tudi jest sm pa alergična na to, da ima za ozadje lepotice in suhice namesto karkol drugega user posted image . Saj imam občutek da mu nisem dovolj privlačna. Zdej ko sm pa tok okrogla mi gre pa sploh na živce če kej tko gleda al pa kej....jest pa tok ogromna pa grozna zravn njega..... sam več jest delam paniko kot on. Ravno včeraj sem opazila da so se mi začele pojavljati strije. na notranji strani stegen, kjer se ne vidim, včeraj pa sem malo z ogledalom pošarila in se prečekirala user posted image skoraj me je kap! sem prinorela v sobo do njega pa zaleča vpiti, kaj mi ni povedu da imam tam strije in zakaj nč ne reče. in da jih imam nekaj zelo malega na bokih in ene 4 na dojki. on me pa gleda ko se jaz derem, pa na koncu reče - meni je vseeno za te strije, si pač noseča, po porodu kar bo zginlo bo zginlo, kar bo ostalo bo pač ostalo, to pride skupaj v paketu z otrokom, ne moreš pričakovati da ne boš nič dobila. in na koncu propimnil, "saj veš da pa itak te raje vidim (med seksom) k kakšnim kosom oblačila kot pa čisto brez, sej me to bolj vzburi kot pa čisto naga ženska" user posted image Pa sem dobila takoj nasmešek na obraz in sem se še sama nehala sekirat za temi strijami in postavo.....pa sej bom že pršla nazaj na mojo staro user posted image prej ali slej.

drugače pa ja, imam še približno 3. tedne do roka.... user posted image pa je iz dneva v dan bolj živahen....povsod berem da naj bi se sedaj počasi umiril.....ma tale moj je tok hiperaktiven da me kr mal plaši user posted image Včeraj npr. je migal 5 ur
skupaj!!!ja, 5 ur!!! vse me je že bolelo, samo čakala sem kdaj me bo preluknal, pa bo nogica vn pogledala user posted image . Ne vem kaj to pomeni, ampak upam, da ko pridejo popadki da bo vsaj takrat pri miru user posted image . Ko bom rodila, se pa že sedaj hecam, da glede na njegovo živahnost se bo kr sam vn odrinil user posted image user posted image user posted image .

So se mi pa prejšnji teden začele pojavljati nekakšne bolečine v križu....tko špikne me, pa nekaj časa drži, potem pa popusti....in to zdej vsak dan tko parkrat začutim.....predvidevam da so to kakšni lažni popadki, ne delam pa nč še panike, ker ni v nobenih intervalih ali kaj podobnega. Naslednji pregled imam pa drug teden v torek, tko da mi bo še tam kaj več o tem povedala.
Imate ve mogoče tudi kakšne podobne bolečinice? Kaj pa zatekanje? meni so začele noge zatekati, ta teden tudi roke.... user posted image nč ne pomaga, sem pa cel nad taka. Sej ni tko grozno, samo jaz opazim in me moti user posted image

nič, spet sem se nenormalno razpisala user posted image se opravičujem user posted image . če pa tak malokrat kej napišem, potem pa ko se spravim kr tipkam in tipkam, se me ne da ustavit user posted image . Naslednjič se vam pa tako ali tako verjetno javim ko rodim user posted image . No, mogoče se pa že prej spravim kaj napisati user posted image

vso srečo in pogum vsem ki vas porod še čaka!!!
še malo, pa bomo vse mamice!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšne so babice v slovenskih porodnišnicah?
Ob svetovnem dnevu babic smo Ringarajine mamice povprašali, kakšne so njihove izkušnje z babicami in porodom. Z vami del...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?