|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  30 31 [32] 33 34   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
3.5.2010 20:59:10   
tejči28
alexeia dobrodošla,sem te že dala na seznam! user posted image user posted image

materinska šola- pri prvi sem bila v ZD v Mbju.Letos pa ne bom šla. Kolko časa že velja potrilo od šole?


_____________________________

8.9.2008 nas je razveselil prvi sonček
8.9.2010 pa smo dobili drugo sončico

(odgovor članu tejči28)
Neposredna povezava do sporočila: 776
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
3.5.2010 21:21:59   
benika
IZVIRNO SPOROČILO: Izabelina

čer!

še eno uprašanje: kdaj boste šle u materinsko šolo? pa kam...



Ne grem, ker se mi zdi to iguba časa. Resno. Najbrž sem čudna, ampak sem mnenja, da mi ne bodo povedali prav nič novega. Šla bi edino na tečaj handlinga, ampak tega imam potem v P ko rodim.

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 777
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
3.5.2010 21:36:09   
Izabelina
Ne grem, ker se mi zdi to iguba časa. Resno. Najbrž sem čudna, ampak sem mnenja, da mi ne bodo povedali prav nič novega. Šla bi edino na tečaj handlinga, ampak tega imam potem v P ko rodim.


teb osebno verjetno res, ko vidm da maš doma že dva mladička user posted image se prau si že bla kdaj u porodnišnci in to ne samo na obisku...

men bo pa use novo (če odštejem, da sm previjala sestrico) pojma nimam o dojenčkih... mogoč pa bojo le kej pametnega povedal...

pa še ena zadeva, mojmu bom rekla, da je obvezno, da tut on hodi na to šolo in tko se bova vsaj mal podružla user posted image


_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 778
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
3.5.2010 21:45:29   
tejči28
izabelina,saj prvič je fajn,da greš,ko ti je vse novo.Pa pri nas je mogo hodit partner poleg,ker je pol dobil potrdilo,da je lahko bil pri porodu.Izvajajo pa v porodnišnici ali tam kjer hodiš na preglede.


_____________________________

8.9.2008 nas je razveselil prvi sonček
8.9.2010 pa smo dobili drugo sončico

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 779
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
3.5.2010 21:48:27   
Anonimen
ja jaz bom šla zagotovo, da me mal naučijo prijemov in podobno... kje je že to blo, da sem kot otrok pazila dojenčke hehe user posted image
sam imam pa problem kam it v materinsko šolo... v zd rog. slatina ne mu ne ču o tem... morem se še pri svoji ginekologinji pozanimat, pa pol še mi sam ptuj ostane user posted image
najboljš bi pa itak blo v rogaški, ki mi je najbližje user posted image

vidim, da nas je pa kar veliko, ki sam neki rihtamo, pa pleskamo itd... dela velik a ne user posted image

alexia, dobrodošla user posted image
iz katerega konca celja pa si?
če nisem preveč radovedna, mi je v krvi hehe user posted image

(odgovor članu Izabelina)
  Neposredna povezava do sporočila: 780
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
3.5.2010 21:48:39   
benika
teb osebno verjetno res, ko vidm da maš doma že dva mladička user posted image se prau si že bla kdaj u porodnišnci in to ne samo na obisku...


Ja, če tako pogledaš mi res ni nič novega. Ampak nisem bila v MŠ tudi, ko sem bila noseča prvič. Enostavno me ni vleklo. Pri nas niti partner ne potrebuje potrdila, tako da...Ne vem, no, meni res ni potegnilo.



(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 781
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
3.5.2010 21:51:03   
teodora75
Dober vecer!

Jaz pa bi/bom/bova sla v materinsko solo. Samo se ne vem kam, saj sva tako 'mesano' ljubljanska gorenjca. Kar sicer pomeni, da sem jaz (se) in se malo bom, ljubljancanka, bodoci ati pa SZ. In se ne vem, kaj nama bo takrat bolj prakticno. Malo je zoprno tudi to, da je ravno 'pravi' cas za nas med poletnimi pocitnicami/dopusti in je zaradi tega verjetno tudi kaksen datum manj kot med letom. No, bomo ze.

Drugace pa napredujemo z opremo. Prejsnji teden sva se tudi midva odpravila v IT po nov vozicek. Ceprav je biloa ideja, da nabaviva rabljenega, ampak teh ki sva si ga zamislila midva (Bebe Confort High Trek) ni prav dosti in tudi cena cez mejo je bila se kar ugodna (glede na naso), tako da sva se odlocila za taksno varjanto.

Pa ob tej priloznosti nekaj vprasam se vas:
Jaz sem navajena, da vsako novo stvar (tekstilno) pred uporabo operem/splaknem. Hm, kaj pa s tem...? Ste ve tiste dele ki se dajo 'slect' na vozicku/kosari kaj preprale, ali zaupate, da je vsaj 'priblizno' cisto? Saj priznam, da glede teh stvari jaz zares znam komplicirat, ampak sem razmisljala, da glede na to, da je bila kosara ki sva jo vzela zadnja in so nama jo dali s police... verjetno je bila ze nekaj casa takole odprta tam in mimo 'pride' kar nekaj prahu... potem pa das notri spat vso 'nezno' malo strucko... Kako je torej s tem?

No sedaj pa sva spet pri posteljici. Vceraj smo bili v hisi starih starsev, kjer caka se moja posteljica. Je sicer cisto dobro ohranjena, se ji pa ne premika dno (visina) in tudi jogi bo treba seveda nabavit nov. Sem pa na Bolhi zasledila eno 'divjo' zibelko, ki 'visi' s stropa in zdaj sem cisto navdusena nad tem. Edini pomislek je, da je to gotovo precej na 'kratki' rok oz jo dojencek kmalu preraste in potem vsekakor rabis posteljico. Tako da kar ne vem, kako naj se odlocim.

Bomo torej se naprej delali doktorate user posted image

Lep vecer vsem in cim neznejse nocne brcike,

T.


(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 782
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
3.5.2010 22:24:21   
benika
Jaz sem navajena, da vsako novo stvar (tekstilno) pred uporabo operem/splaknem. Hm, kaj pa s tem...? Ste ve tiste dele ki se dajo 'slect' na vozicku/kosari kaj preprale, ali zaupate, da je vsaj 'priblizno' cisto? Saj priznam, da glede teh stvari jaz zares znam komplicirat, ampak sem razmisljala, da glede na to, da je bila kosara ki sva jo vzela zadnja in so nama jo dali s police... verjetno je bila ze nekaj casa takole odprta tam in mimo 'pride' kar nekaj prahu... potem pa das notri spat vso 'nezno' malo strucko... Kako je torej s tem?


Jaz vozička nikoli nisem prala (novega). Ostali tekstil pa. Moram pa letos oprati mojega Quinnya. Lepo ga bom našamponirala in oprala s štrajfiksom. Kje se mi pa da vlačit tisto blago gor pa dol.

No sedaj pa sva spet pri posteljici. Vceraj smo bili v hisi starih starsev, kjer caka se moja posteljica. Je sicer cisto dobro ohranjena, se ji pa ne premika dno (visina) in tudi jogi bo treba seveda nabavit nov. Sem pa na Bolhi zasledila eno 'divjo' zibelko, ki 'visi' s stropa in zdaj sem cisto navdusena nad tem. Edini pomislek je, da je to gotovo precej na 'kratki' rok oz jo dojencek kmalu preraste in potem vsekakor rabis posteljico. Tako da kar ne vem, kako naj se odlocim.


Najprej moraš vedeti da zibka in posteljica nista eno in isto. Zibka je v uporabi nekje 3, maksimalno 4 mesece, potem pa ne več. Posteljico pa imaš za precej dolgo. Pa tudi otrok ne more spat v zibki, razen, če ga boš ponoči imela v svoji postelji, kar pa močno odsvetujem (moje mnenje, da ne bo kakšne hude krviuser posted image ). Jaz bi na tvojem mestu naredila takole...zibko daj v dnevni prostor in v njem naj dojenček počiva in spi preko dneva. Posteljico pa postavi v spalnico ali otroško sobo in to naj bo njegov nočni prostor. Tudi mi bomo imeli v dnevni sobi košek, v katerem bo mala spala čez dan, v najini spalnici pa bo postavljena otroška posteljica.

(odgovor članu teodora75)
Neposredna povezava do sporočila: 783
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
3.5.2010 22:42:24   
Anonimen
teodora, jaz sem sicer dobila rabljenega, vendar bi z novim naredla isto, sploh če je na polici stalo... pojma nimaš čez koliko rok in vsega je šlo skozi, prav tako kot oblačila.... kar se da snet, daj prat v pralni stroj, košarico pa v banji al pa v tušu opereš z prahom in gobico ali pa z ono ne grobo krtačko in splahneš z zelo vročo vodo user posted image

upam, da ti je pomagalo...
aja, pa ne kuhat, na maksimalno 60stopinj prat user posted image

nič, grem spat... pridne bit, noč

(odgovor članu teodora75)
  Neposredna povezava do sporočila: 784
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
4.5.2010 7:10:57   
binabina
DOBRO JUTRO !!!!
Mene pa zanima če bo katera celjanka oz okolica celja šla letos v materinsko šolo v Celje, ter kdaj???
Zanima pa me tudi kdaj se najbolje prijavit za materisnko šolo s tm da bodo julija in avusta dopusti???? Kdaj bi se bilo najbolje prijavit a mislite da bi bilo že sedaj v Maju???? Čeprav sem glih v 19 tednu??? kaj pravite ???


aja SEČANJE CELJANK V ČETRTEK OB 17H RUSTIKA!!!
( sem na pisala da nebi pozabila katera) user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 785
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
4.5.2010 7:51:10   
nenka7
punce, mene pa zanima, če je katero strah, da ji bo dolgčas po ene par mesecih, ko bo dojenček star tam ene 4 ali pa 5 mesecev. mene je tega kar malo strah, v velikem mestu, kjer nobenega ne poznam, stalno sama z otrokom, sploh si ne predstavljam, kaj bi lahko počela, da ne znorim... upam, da katero od vas spoznam v živo, da se bomo družile, čeprav sem srečanje zamudila... user posted image

aja, pa še en teden, pa se poročim user posted image , tega se pa ful veselim, pa tud komej čakam, ker imam že vsega dovolj s temi pripravami, čeprav sva na minimum spravila...

bodite pridkane! user posted image

(odgovor članu binabina)
Neposredna povezava do sporočila: 786
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
4.5.2010 7:56:53   
tinkatonka
IZVIRNO SPOROČILO: nenka7

punce, mene pa zanima, če je katero strah, da ji bo dolgčas po ene par mesecih, ko bo dojenček star tam ene 4 ali pa 5 mesecev. mene je tega kar malo strah, v velikem mestu, kjer nobenega ne poznam, stalno sama z otrokom, sploh si ne predstavljam, kaj bi lahko počela, da ne znorim... upam, da katero od vas spoznam v živo, da se bomo družile, čeprav sem srečanje zamudila... user posted image
Aja, pa še en teden, pa se poročim user posted image , tega se pa ful veselim, pa tud komej čakam, ker imam že vsega dovolj s temi pripravami, čeprav sva na minimum spravila...



Nenka....jaz sem po naravi zelo družabna, zgovorna ipd, zato sem si že v prvi user posted image  poiskala družbo sonosečnic tukaj na RR-ju, s katerimi smo potem preživljale kar nekaj časa skupaj skozi celo porodniško. Da smo z nekaterimi postale prave prijateljice in smo v stalnih stikih še zdaj seveda ne rabim izgubljati besed. Ko sem bila jaz prvič noseča, namreč ni bilo nobenega doma, vsi so bili po službah dopoldne, prijateljice še na faksu, jaz pa sama in mi je prav pasala družba drugih mamic. In pridruži se nam na naslednjem srečanju, da se spoznamo. Meni bo prav luštno, če si bom lahko z vami ob dopoldnevih, ko bodo partnerji po službah, me pa na porodniški, krajšala čas. user posted image

držim pesti, da bo na poroki potekalo vse super in da bo lepše vreme, kot danes. user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil tinkatonka -- 4.5.2010 7:57:30 >


_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu nenka7)
Neposredna povezava do sporočila: 787
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
4.5.2010 8:02:28   
blanči
Dobro jutro.

alexeia dobrodošlauser posted image  Iz katerega konca Celja si? Super, da se nam pridružiš v četrtek.

Nadka30: Kaj pa ti? Kje se skrivaš? pa janjja je tudi celjanka, če se ne motim, pa zalcy, pa še katera? user posted image
 
Punce, kaj bo kaj narobe, če jaz mojo triletnico sabo pripeljem, ker mislim, da je ne bom imela kam dati?
 
Komaj čakam naslednjo sredo, ko imam morfologijo. Brcike tudi jaz čutim že kar ornk in to vsepovsod, kot da je na trambolinu.
 
Materinsko šolo bom tudi jaz izpustila sem bila pred tremi leti in mislim, da ne bodo letos nič novega povedali.
 
Tako zdaj pa moram it delat, sem namreč v službi, upam, da ne več dolgo ker me ta vožnja ubija.
 
Lep dan vsem skupaj. Pa-pa user posted image



_____________________________

Blanči

14.03.2007 se je zgodila najina sreča - Anja
29.08.2010 se nam je pridružila še Eva

(odgovor članu nenka7)
Neposredna povezava do sporočila: 788
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
4.5.2010 8:02:51   
tinkatonka
IZVIRNO SPOROČILO: tejči28

04.5. tannya Morfo, katrinka Morfo, Lumpa6 Morfo
      Natalija28
Morfo, Corfu Morfo, archie NP



Vidim seznam, da bo danes pestro s pregledi. user posted image user posted image user posted image  Komaj čakam na Vaše lepe novičke.

alexia....Dobrodošla user posted image user posted image

mat.šola...jaz sem bila v prvi user posted image  in bom šla tudi zdaj. Se mi zdi, da sem vse pozabila, oz. se sploh ne spomnim, kaj vse so nam povedali tam, je minilo že predolgo časa od takrat. Se pa spomnim, da smo dobili majhna darilca (mislim da od znamke Nuk in sicer flaško, dudo, slinček,...), to je pa tud edino kar se spomnim. user posted image  Moža bom pa poslala na hitri tečaj za očke, da dobi tisto potrdilo za prisotnost pri porodu in to je to. Ne bom ga vlačila s sabo, ke prvič mu služba to ravno ne dopušča, kot drugo pa je on itak mnenja, da še vse zna. user posted image

< Sporočilo je popravil tinkatonka -- 4.5.2010 8:07:48 >


_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu tejči28)
Neposredna povezava do sporočila: 789
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
4.5.2010 8:15:42   
tinkatonka
Teodora...če bi jaz kupila nov voziček ga ne bi prala, mogoče košaro samo presesala, če bi vzela tisto razstavljeno iz police. Vedi, da boš otroku pod glavo dajala tetra pleničko, ker dojenčkom zelo rado kaj priteče iz ust, pa da ne boš imela umazano košaro. Kar se pa tiče posteljice in zibke, pa predlagam ali varianto, ki jo je napisala benika, iz mojega "šparovnega" vidika pa predlagam, da imaš samo posteljico, ki je lahko v uporabi tm nekje do 3. leta. Majhen dojenček bo ločil med dnevom in nočjo že zaradi svetlobe (podnevi ga ne dajaj spat s spuščenimi roletami) in to ni toliko odvisno od ležišča (moje mnenje). Če ne drugega imaš lahko otroka čez dan v košari od vozička, ki jo prineseš v dnevni prostor, ponoči  pa user posted image  samo prestaviš v posteljico. Zibka je meni sicer ful luštna in bo jo z veseljem imela, če bi imela extra 100€, ampak jih žal nimam. Tak da moj vidik je "šparovni". user posted image



_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu teodora75)
Neposredna povezava do sporočila: 790
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
4.5.2010 8:23:10   
Anonimen
alexia dobrodošla...
Glede srečanja: res upam, da mi bo uspelo priti; nekaj se napoveduje za četrtek ampak zaenkrat "hendlam" tako, da lahko pridem na tortico. Držite pesti no!!!

Jutri pa morfologijaaaaa user posted image

(odgovor članu tinkatonka)
  Neposredna povezava do sporočila: 791
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
4.5.2010 8:24:43   
Anonimen
SEČANJE CELJANK V ČETRTEK OB 17H RUSTIKA!!!

blanči
binabina
alexia
t.z.
laliela ??

Še katera? Več nas bo, bolj bo veselo user posted image

< Sporočilo je popravil T.Z. -- 4.5.2010 8:29:47 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 792
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
4.5.2010 9:47:10   
nadka30
hayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
najprej se opravičujem ker vas mal zanemarjam pa saj se bom skušala poboljšat.
Blanči saj vem tebi sem pa sem dolžna še pijačo, se bom kmalu skušala odolžit.
Vidim punce da imate srečanje v četrtek, prav rada bi prišla pa delam na žalost popoldan oz. cel mesec bom delala popoldan, ker zjutraj učijo tisto, ki bo nadomeščala mene-pa moram po resnic povedaj je kar hudo, ker ji ne gre in ne gre, pa še šefica je šla za cel mesec na dopust, tako da jaz sem dobila pa za zadnji mesec super paket. Verjetno bom nekje sred junija tudi odšla najptrej na bolniško za en mesec potem pa na dopust, potem pa je tukaj že tako moja porodniška.
Tako da punce uživajte, pojejte kakšen sladoled še namesto mene, pa ne pozabite na slike. Blanči povej če imaš drug teden kateri dan okoli 12 ure čas da grema na pijačko( delat začnem ob 13.30) in seveda kje.

Drugače pa skušam uživat kar se da, mal si ogledujem kaj si moram še nabavit pa na koncu vedno pridem na točko da v bistvu ne rabim razen kozmetike nič.
Glede materinske šole , jaz mislim da je ne rabim, prakso sem očitno opravila z 5(punca je zrasla je iz plenic, sama je,...user posted image ), me pa zanima nekaj drugega, ker moja materinska je že 6 let za mano in moj je takrat bil zraven, pri porodu zaradi carskega ne, kaj bo pa sedaj pa tako ne vem in za vsak slučaj moram iti vprašat ali mora sedaj hodit da bo dobil ta papir.
Ali katera ve ali  za porodnišnico celje rabiš to potrdilo, oz. te vprašajo ali ga imaš?. Ker prakso sma oba opravila z petuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Punce uživajte, božajte bušije in bodite v cvetjuuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 793
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
4.5.2010 12:19:17   
katrinka
jaz sem imela danes morfo in ni vse kot treba...zalostna ful, nimam moci da pisem...18.5. mam spet pregled da vidimo kako in kajuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 794
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
4.5.2010 12:22:02   
nadka30
IZVIRNO SPOROČILO: katrinka

jaz sem imela danes morfo in ni vse kot treba...zalostna ful, nimam moci da pisem...18.5. mam spet pregled da vidimo kako in kajuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


katrinka upam da ni kaj vejst narobe, držim pesti da bo vse okuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 795
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
4.5.2010 12:24:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: katrinka

jaz sem imela danes morfo in ni vse kot treba...zalostna ful, nimam moci da pisem...18.5. mam spet pregled da vidimo kako in kajuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu katrinka)
  Neposredna povezava do sporočila: 796
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
4.5.2010 12:29:51   
benika
IZVIRNO SPOROČILO: katrinka

jaz sem imela danes morfo in ni vse kot treba...zalostna ful, nimam moci da pisem...18.5. mam spet pregled da vidimo kako in kajuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


OMB katrinka, držim, držim pesti in tačke in stiskam zobke, da vse le ni tako črno kot zgleda. Drži seuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 797
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
4.5.2010 12:35:21   
tinkatonka
IZVIRNO SPOROČILO: katrinka

jaz sem imela danes morfo in ni vse kot treba...zalostna ful, nimam moci da pisem...18.5. mam spet pregled da vidimo kako in kajuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


ojej katrinka.user posted image Upam, da bodo novice 18. maja vseeno bolj spodbudne! Držim in močno stiskam pesti.  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil tinkatonka -- 4.5.2010 12:36:03 >


_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 798
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
4.5.2010 13:07:16   
Božička09

IZVIRNO SPOROČILO: katrinka

jaz sem imela danes morfo in ni vse kot treba...zalostna ful, nimam moci da pisem...18.5. mam spet pregled da vidimo kako in kajuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Katrinka ... Držim pesti, da bo 18.5. kaj bolje ... Saj ne vem, kaj naj ti napišem ... Upam, da ni kaj hudo narobe ... Drži se user posted image

_____________________________

Rasti, rasti - pazim te, že zdaj si mi vse :*

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 799
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
4.5.2010 13:20:36   
lumpa6
katarinkauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,

no jaz sem tudi z morfologije in se ni videlo dobro, tako punce povejte mi kam grem še lahko na morfologijo z napotnicouser posted image user posted image

(odgovor članu Božička09)
Neposredna povezava do sporočila: 800
Stran:   <<   < Prejšnja stran  30 31 [32] 33 34   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  30 31 [32] 33 34   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?