|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  32 33 [34] 35 36   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
4.5.2010 20:55:12   
Alexeia
user posted image user posted image user posted image Katrinka tudi pri meni so skozi težaveuser posted image user posted image user posted image Najprej sem imela hude bolečine v predelu celotnega trebuha,nato teden dni vročino in virozo,
potem pa sem še začela krvaveti.To se je kar vleklo nato pa umirilo...user posted image Nakar sem spet imela infekcijo spodnjega predela poslabšal se mi je urin(vse možno sem imela v njem)dobila svečke,po tem pa še prehlad pljuč,za katere sem prejemala antibiotike.Vse skupaj z skakajočim pritiskom,ki se mi je umiril.
Pa moram vam povedati da me moja g. sploh ni upoštevala(nisem najbolj zadovolna z njo).Tudi meni je bilo rečeno da nekaj ni vredu,pa smo ugotovili,da je vse v user posted image user posted image user posted image super redu......Resnično upam da je vse ok.Jaz sem veliko počivala.Upam da boš hitro nazaj na pregledu in da bo vse ok da negotovost mine....
Meni pri 1user posted image ni bilo tako,me je bilo na smrt strahuser posted image user posted image Zdaj pa jemljem še železo imam spet poslabšanje krvi...Grozno.Vendar z malo kepico izgleda vse okuser posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Alexeia -- 4.5.2010 21:06:13 >

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 826
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
4.5.2010 21:14:06   
Alexeia
user posted image LALIELA nisi...hehe...Sem iz Nove vasi.....

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 827
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
4.5.2010 21:17:30   
Alexeia
Binabina meni je Nikolina(sestra)rekla da se prijavimo me septembrke šele nekje  julija.Jaz sem se že hotela ko sem bila na pregledu pa je rekla da je mal prehitro....user posted image user posted image user posted image Za materinsko namreč....user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Alexeia -- 4.5.2010 21:23:30 >

(odgovor članu nenka7)
Neposredna povezava do sporočila: 828
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
4.5.2010 21:26:20   
maca29
alexeia sva že dve ki morava jemat železo.Jaz sam upam da mi ne bo padlo kot pri prvem ko sem imela hemoglobin komi 64 :(katere tablete pa imaš za železo ?


_____________________________

11.06.2003 smo dobili prvega sinka
28.08.2010 je privekal naš drugi

(odgovor članu Alexeia)
Neposredna povezava do sporočila: 829
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
4.5.2010 21:29:55   
Anonimen
večer punce user posted image

alexia, kje še to je, nova vas user posted image
nisem lih domačinka in še ne poznam vseh krajov user posted image

katrinka... verjamem da ti je ful hudo, tut mene občasno kaka panika zagrabi, sam se kar hitro pomirim in si rečem, da bo vse ok... tut pri tebi bo tako verjemi user posted image
moja matka je imela z mano še pa še problemov med nosečnostjo in ko sem se narodila sem tehtala slabih 2700... pa me poglej zdaj kaka babnica sem, da že kar svojega otročička pričakujem user posted image
še dobre 4 mesece imaš do poroda, takrat se lahko marsikaj spremeni... če bi pa po njihovem bilo dete tak hudo podhranjeno oz. v zaostanku, bi ti zdaj že bila na vitaminih, verjemi
evo še od mene en velik user posted image in upam, da se počutiš vsaj malo boljše user posted image

ja mene pa so začele matrat spet moje tegobe iz preteklosti... kronični gastritis in da mu jeuser posted image m vse po spisku
zarad slabo delujoče zapiralke v požiralniku, mi je celo noč metalo kislino občasno tut hrano v požiralnik, tak da zame spanja ni bilo... se navajam že zdaj na bedenje ob otročeku user posted image
no upam, da kasneje ko rodim, to spet preide v boljše stanje, za bebiko pa bomo že potrpeli a ne, sam da bo zdrava user posted image

zdaj pa počasi odpeketam pod tuš, pa pančkat user posted image

(odgovor članu Alexeia)
  Neposredna povezava do sporočila: 830
   [Brisano sporočilo]
4.5.2010 21:36:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 831
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
4.5.2010 22:20:52   
Gala4
ojlauser posted image

kako ste kaj?mi smo super. Res je da ne pišem dosti, berem pa vas redno. Sama sem v 23 tednu in se odlično počutim. Najin otročiček je prav živahen-danes je tudi ati začutil prve gibe. Do sedaj sem se zredila 0,5kg, drugače pa nimam hvala bogu nikakršnih problemov. Jutri imam 4D in komaj čakam. Upam, da bomo izvedeli spol, do sedaj se je namreč najin dojenček uspešno skrivaluser posted image . No lepo bodite in dobor spite.

Nočkouser posted image

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 832
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
5.5.2010 7:56:33   
katrinka
dobro jutro noseckeuser posted image

hvala vsem za spodbudne besede - ful ste mi pomagale, sploh z lastnimi izkusnjami ki mi dajo vedt da ni vse tako crno...zdaj tako in tako nimam kaj kot da cakam na pregled cez 13 dni - ze odstevam...najhuje je obcutek da sem jaz to naredila - ta kriva vest me kar je znotraj...
malo sem razmisljala ce je prislo do kasnejse zanositve...ni toliko ne mogoče, mah kaj pa vem...sej drugace brce ful cutim, se mi zdi zelo aktivno dete...samo tale rast me skrbi

za seznam - pdp smo dali nazaj na 10.9., imam pa sedaj status rizicne nosecnosti

(odgovor članu Gala4)
Neposredna povezava do sporočila: 833
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
5.5.2010 8:10:36   
tinkatonka
Hej punce!

Danes pa ni moj dan. Sem že ponoči sanjala hudo čudne sanje, enkrat sem se celo v joku zbudila, pa se zdaj ne spomnim zakaj. Tudi sinko ni dobro spal in je rogovilil po najini postelji, da sem iskala enga mini psa po njegovi postelji, pa raje ne govorim, ker so mi šli kr lasje pokonci, ko je on sredi noči naredil paniko kje ta pes je. user posted image user posted image user posted image  Pa tudi on se je nekaj zbujal v joku user posted image , tak da očitno je bilo nekaj v zraku. Moj mož pa spi zraven kot top, medtem ko sem jaz mogla vstajat in sem se za dobro jutro še nanjga zjezila. Tak da hja kaj naj rečem "pasji dan" je pred mano. Sem si pa zdele želodček okrepčala z eno ciabatto s čebulo in salamco...mnjami mnjami.....Vreme je itak čist v user posted image . Sama sem v pisarni (sodelavk najbrž danes sploh ne bo), tak da bom čisto sama s svojo tečnobo.

Aja pa danes kličem v kadrovsko, da mi povejo, kdaj in katere papirje moram vse izpolnit, ker pojma nimam. V prvi user posted image  sem bila še študentka in kasneje brezposelna (sem diplomirala sredi user posted image ), zdaj me pa vsa ta papirologija še čaka. Poleg tega sem od oktobra v novi službi, tako da najbrž me čaka še kaj letanja v stari službi, al kaj? user posted image  Pojma nimam, danes vse izvem.

Upam, da bo za Vas prijetnejši dan! Za vse, ki imate preglede pa držim pesti, za dobre novičke.

Lp Tina

< Sporočilo je popravil tinkatonka -- 5.5.2010 8:22:35 >


_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 834
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
5.5.2010 8:11:52   
Anonimen
Hej čveke!
Joj kakšne zgodbe berem, me kar stisne pri srčku. No jaz imam danes zvečer morfologijo in komaj čakam, ampak malce me pa tudi skrbi... res upam, da bo vse ok. Upam, da me ne bo dala na bolniško, ker zatekam; se mi zmeša, da moram biti 24/7 doma... ne bom pa upala okoli hoditi, ker zna priti kakšna kontrola na dom. Držite pesti ob 19h!!!

(odgovor članu katrinka)
  Neposredna povezava do sporočila: 835
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
5.5.2010 8:17:56   
mala
Katrinka - user posted image za srečo in, da bo 18 maja vse vredu ( imaš mailuser posted image )

Jest tudi odštevam dneve do morfologije-še en teden, ampak me je tok strah...in upam da bo vse tako kot mora biti, pa še datum 20.5 se bliža, ko bi moglo naše dete prijokati na svet, pa je na žalost meduser posted image ...in sem te dni malo bolj žalostnauser posted image

Me pa osrečujejo te brcikeuser posted image v trebuščku in se zelo veselim Septembrauser posted image

Pa firbec me matra kaj bomo imeli, upam, da se tokrat ne bo skrivaluser posted image


Bambinca - sem iz Vrhnikeuser posted image

_____________________________

Sem ponosna mamica štirim čudovitim sončkom:)

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 836
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
5.5.2010 8:21:52   
benika
Tule imaš vse napisano, pa še obrazci oz. vloge so vse zraven, tako da ti ne bo treba letat na CSD ponjeuser posted image

http://www.csd-lj-siska.si/prejemki/starsevskoVarstvo.asp



(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 837
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
5.5.2010 8:23:06   
nenka7
katarinka, sploh se ne smeš preveč sekirat, k to tud pritisk viša. moja kolegica je bila NON STOP zaskrbljena, ker je dojenček stalno zaostajal za vsaj 2 tedna v razvoju. no, na koncu je pa še rodila 19 dni po predvidenem roku poroda in so se ji opravičili, da so se zmotili v datumu!!!!!! user posted image  katastrofa, reva je bila pa celo nosečnost, sploh pa na koncu tako živčna čisto brez veze, mala je bila rojena čisto normalna. tako da glavo pokonci, čim manj sekirancije, s tem boš najbolje naredila sebi in tvojemu bejbiju.

nam so pa morfo prestavili in greva dojenčka pogledat 17. maja, ampak po svoje je čisto ok to, ker bo bolj razvit, pa se bo bolje videlo vse skupaj. moj bodoči možek si srčno želi vedet spol, tako da morda se bo pa bolje tudi to videlo.

pa rok so mi prestavili na 29. septembra. najprej so rekli 2. oktober, potem pa na 29. september, tako da sem še vaša user posted image

sem imela pa včeraj probo poročne obleke, matr sem si bla všeč user posted image  user posted image  hi hi hi... še mami je rekla, da sem ful lepa, mi je bilo pol ful všeč, k me je pohvalila. poročiva se pa 12. civilno in 15. cerkveno, tako da lahko malo držite pesti, da bo naslednji teden lepše vreme kot ta teden!

vsem želim super rezultate user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 838
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
5.5.2010 8:45:12   
benika
sem imela pa včeraj probo poročne obleke, matr sem si bla všeč user posted image user posted image hi hi hi... še mami je rekla, da sem ful lepa, mi je bilo pol ful všeč, k me je pohvalila. poročiva se pa 12. civilno in 15. cerkveno, tako da lahko malo držite pesti, da bo naslednji teden lepše vreme kot ta teden!


Vsekakor user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Srečno, pa ne pozabi kakšne slikice prilepituser posted image

Katrinka, da te NIKOLI!!!!! več ne slišim rečt, da si ti kriva za malce počasnejšo rast otročka!!! JASNO???? Glej pikica, moja otroka sta se obadva rodila po roku, prvi 14 dni čez rok. Pa veš, kaj so mi rekli? Da bi lahko komot počakali še 14 dni. Tudi moja deklica zaostaja že od samega začetka za 2 tedna (po ZM). Pa se ne sekiram, res ne. Enostavno si ne bom več dopustila, da mi taka stvar pokvari mesece nosečnosti, ko bi morale uživati s trebuščki, ne pa se vsak dan zbujati s skrbjo in občutkom krivde.
In čisto možno je, da je prišlo do kasnejše oploditve, sploh če je M ciklus nereden.
Tako da....boš videla, 18. bomo vse ploskale in se skupaj s tabo veselile lepih novičk!

Pa še en nasvet: čimveč počivaj in to na levem boku!

(odgovor članu nenka7)
Neposredna povezava do sporočila: 839
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
5.5.2010 8:48:46   
tejči28
user posted image     
user posted image

user posted image


NICK, STAROST, NOSEČNOST, ŠT. OTROK, SPOL, NASLEDNJI PREGLED(NP), ,MORFOLOGIJA (MF)



01.09.2010
user posted image anonimna, 29,user posted image 3 , doma1user posted image P ,
user posted image volley, 3user posted image , doma2user posted image P in F
user posted image tejčika,user posted image ,MB 30, 2 user posted image   , doma1user posted image F, NP 11.5.
user posted image ily, NM, 34, 4user posted image ,doma2 user posted image 2P, NP 18.5.
user posted image lumpa6 user posted image ,LJ, 7user posted image ,doma 5 user posted image 2P in 3F ,Morfo. 4.5.,

02.09.2010  
user posted image mami2010,21,1 user posted image

03.09.2010
user posted image bambincauser posted image LJ, 32, 3 user posted image , doma 2user posted image ,NP 25.5.
user posted image barbi195,user posted image LJ,30, 2 user posted image , doma1user posted image F , NP 17.5.,
user posted image limonita, 1user posted image ,NP

04.09.2010
user posted image Blanči, CE, 34, 4user posted image , doma 1user posted image  P, NP in Morfo 12.5.
user posted image malecka_mateja,MB, 2user posted image ,doma1user posted image P,NP 20.5. ,Morfo 6.5.
user posted image Gala 4, 1user posted image ,
user posted image kiara24, 2 user posted image , doma1user posted image P,
user posted image reny19,29,, 2 user posted image , doma 1user posted image F,

05.09.2010
user posted image ratatuj,29,1user posted image , Morfo 23.4.
user posted image tinkatonka,LJ,28, 2user posted image ,doma 1user posted image F, NP 21.5. , P za sladk. 18.5.
user posted image maca29user posted image   AC 16.3., Morfo 20.4. ,NP 18.5.     

06.09.2010
user posted image nadka30,CE ,3user posted image , doma1user posted image P, NP 28.5.

07.09.2010
 user posted image žanaja, 1user posted image ,

08.09.2010
user posted image Klemcy,MB, 27, 1user posted image , Morfo 7.5. 
user posted image ŽanaTaja, user posted image   LJ, 33, 2user posted image , doma1user posted image F, Morfo 5.5.         
user posted image Inčy,Ptuj, 25, 1user posted image NP + Morfo 5.5. , 4D 11.5.
user posted image Tinkapinka, 3user posted image ,doma 2 user posted image ,
user posted image benika,KR, 31, 3 user posted image ,doma 2user posted image   ,NP 7.5. ,Morfo 3.5.

09.09.2010 
user posted image janjja, CE,28, 2user posted image ,doma 1user posted image P,Morfo 7.5.
user posted image luna2010, user posted image   Šentjur, 32, 1user posted image  , NP 31.5.     
        
10.09.2010
user posted image katrinka,LJ ,user posted image ,doma 1user posted image ,Morfo, 4.5. ,NP 18.5.
user posted image wada,34, 2user posted image , NP , GP 25.3.
user posted image kesi, 2user posted image , doma 1 user posted image
user posted image natalija28,user posted image Ptuj, 1user posted image   , Morfo 4.5., 3D 11.5.
user posted image zalcy,CE, 21, 1user posted image , NP 27.5.
user posted image daga79, 1user posted image , NP
user posted image lenca78,user posted image LJ, 1 user posted image , 3D 4.6.  ,NP 27.5.    

11.09.2010
user posted image LoveLove, user posted image   Litija, 28,  1user posted image , Morfo 5.5.
user posted image kajča,user posted image KR, 31, 5 user posted image , doma2user posted image F in P ,         
user posted image Bepi,KR, 22, 1user posted image , NP
 

12.09.2010
user posted image mašna, 24, 1user posted image , NP
user posted image bragi, 31, 1user posted image ,
user posted image cresisy,Litija, 28, 1user posted image , NP 28.5.
user posted image mery15031981,28,2user posted image ,doma 1 user posted image ,
user posted image klavdijak1user posted image   3user posted image , doma 2user posted image F,  Morfo. 3.5. 
user posted image hanizali, 3user posted image ,doma 2user posted image   ,P, NP
user posted image nushka, SG, 29, 2user posted image

13.09.2010
user posted image sarcy21, 25, 2user posted image , doma 1user posted image F, Morfo 6.5.
user posted image alexeia, 2user posted image ,doma 1user posted image F, NP 20.5.

14.09.2010
user posted image tannya,LJ,user posted image , 36, 2user posted image , doma 1user posted image ,NP , Morfo 4.5. ,NP 14.6.

15.09.2010
user posted image mala2001, 2user posted image , doma 1user posted image F, Morfo 12.5.
user posted image LucRezia, 29, 1user posted image   ,NP +Morfo 5.5.
user posted image anonimna 34, 2user posted image ,doma 1user posted image ,
user posted image tpmc,user posted image MB,22, 1user posted image ,Morfo 5.5.                             
user posted image božička09, user posted image LJ,27, 1user posted image   ,Morfo 11.5.                     
user posted image SOncIca,Kamnik, 3 user posted image , doma 2user posted image F, NP


16.09.2010
user posted image Lucky Mum,30, 2 user posted image , doma 1 user posted image F , NP
user posted image amelie010user posted image 2user posted image

17.09.2010
user posted image kokica09,2 user posted image
user posted image teja80,29,1user posted image ,NP 1.4.
user posted image marella1, user posted image   KR,29,2user posted image ,doma 1 user posted image P, Morfo 5.5.        ,     
user posted image izabelina ,Grosuplje, 24, 1 user posted image , NP + Morfo  5.5.


18.09.2010
user posted image TamaraJ, 5 user posted image ,doma 1user posted image F,Morfo 10.5.
user posted image T.Z.,user posted image CE, 26, 1user posted image ,  NP+ Morfo 5.5.,   
        
19.09.2010
user posted image Almera,LJ, 2user posted image ,doma 1user posted image F

20.09.2010
user posted image Jinx,LJ, 26, 1user posted image ,Morfo 21.5.
user posted image laliela,Rogaška Slatina, 23, 1 user posted image , NP 18.5.,Morfo 11.6.
user posted image taly26,MS,1user posted image

21.09.2010
user posted image corfu, user posted image ,3user posted image ,doma 2 user posted image ,F in P,  Morfo 4.5. ,NP 11.5.
user posted image nadiž, 2user posted image ,doma 1user posted image F,

22.09.2010
user posted image nosečka maja, 2user posted image ,doma 1 user posted image P,
user posted image Parižanka, 1user posted image

23.09.2010
user posted image archie,KR, 28,1user posted image ,NP 4.5., Morfo 1.6.
user posted image pikicaT, KR, 2user posted image ,doma1user posted image ,Morfo  10.5.
user posted image belicof
, 1 user posted image
user posted image p.h.,
4user posted image ,doma 3user posted image 2F in P,
user posted image sanje2,user posted image   MB, 27, 3user posted image , doma 1 user posted image ,NP 12.5.
user posted image karbobo, 2user posted image ,NS
user posted image alisanikela, 4user posted image ,doma 3user posted image ,2P in 1F,
user posted image matineja, 2user posted image ,doma 1 user posted image P,

24.9.2010
user posted image patty81,28,1user posted image ,NP 
user posted image strgi,1 user posted image
 

 

25.09.
2010
user posted image NiNiBo,31, 1 user posted image , Morfo 26.5 .

26.09.2010
user posted image sonček_25,30, 3 user posted image
user posted image klavdi1, 29,1user posted image , NP

27.09.2010
user posted image najcom,2user posted image ,doma 1 user posted image F

28.09.2010
user posted image mala, LJ, 26,5user posted image ,doma 3 user posted image ,NP 12.5.
 
29.09.2010
user posted image
nenka7,LJ,32, user posted image ,Morfo 17.5.
user posted image liya,2 user posted image ,doma 1user posted image , P
user posted image janjika ,user posted image Ptuj,3user posted image ,doma 2user posted image F

30.09.2010
user posted image lillchy123,user posted image 31, 2user posted image ,doma 1user posted image F , Morfo 24.5., NP 21.5.
user posted image binabina, CE, 25,2user posted image ,Morfo 27.5.
user posted image ina79, 30,1user posted image , (PDP 2.10.)
user posted image Kozica, 1user posted image
user posted image teodora75,Lj in Gorenjska,
35, 1user posted image ,Morfo 24.5.



Skupno število srečk : 88user posted image          

8 user posted image  fantkov 
14 user posted image  punčk
66  user posted image  presenečenj 
skupaj 88 user posted image



Žal so se morale posloviti  user posted image user posted image user posted image user posted image
amm4user posted image ,rižka
user posted image , _sanikauser posted image   , 5ra8 user posted image ,julija30  user posted image , camino79  user posted image






Pregledi v maju!

03.5. klavdijak1 Morfo, benika Morfo
04.5. tannya Morfo, katrinka Morfo, Lumpa6 Morfo
         Natalija28
Morfo, Corfu Morfo, archie NP

05.5. izabelina Morfo, LucRezija Morfo, Inčy Morfo
         LoveLove Morfo ,tpmc Morfo, T.Z. Morfo
       ŽanaTaja Morfo, Marella 1 Morfo
06.5. sarchy21 Morfo ,malecka_mateja Morfo
07.5. benika NP, janjja Morfo,klemcy Morfo
10.5. PikicaT Morfo ,TamaraJ Morfo
11.5. natalija28 3D, Tejči28 NP ,božička09 Morfo
         Inčy 4D,
corfu
NP
12.5. mala2001 Morfo, mala NP ,sanje2 NP

         Blanči Morfo
17.5. barbi195 NP
,nenka7 Morfo
18.5. laliela NP, tinkatonka P za slad., maca29 NP
         ily NP, katrinka NP
20.5. malecka_mateja NP,
alexeia
NP
21.5. Jinx Morfo, tinkatonka NP,lillchy123 NP
24.5. lillchy123 Morfo, teodora75 Morfo
25.5. bambinca NP
26.5. NiNiBo Morfo
27.5.
binabina Morfo ,lenca78 NP, zalcy NP
28.5. cresisiy NP, nadka30  NP
31.5. luna2010 NP

Pregledi v juniju!

01.6. archie Morfo
04.6.
lenca78 3D

11.6. laliela Morfo 
14.6. tannya NP


(odgovor članu tejči28)
Neposredna povezava do sporočila: 840
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
5.5.2010 8:52:05   
tejči28
katrinka to se komot zmotijo glede rasti dojenčka.Jaz sem bila na morfo tudi po uzju noseča 18t6d,sicer pa 20t,pa noben ni nič reko,da bi bilo kaj narobe.Do konca nos. se bo vse uredilo,eni zrastejo prej,drugi kasneje,pa tudi sicer nismo vsi enako visoki.Ne se sekirat zaradi tega,bo samo škodilo tebi in posledično dojenčku.Počivaj in se probaj sprostit.Vse bo vredu.

nenka7 držimo pesti,da bo lepo vreme in bo lepa poroka.Kake barve pa imaš obleko?


_____________________________

8.9.2008 nas je razveselil prvi sonček
8.9.2010 pa smo dobili drugo sončico

(odgovor članu tejči28)
Neposredna povezava do sporočila: 841
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
5.5.2010 9:20:16   
nadka30
IZVIRNO SPOROČILO: benika

Tudi moja deklica zaostaja že od samega začetka za 2 tedna (po ZM). Pa se ne sekiram, res ne.





benika kaj to pomeni da po dveh fantičih sedaj pričakujete punčko.Bravouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Katrinka vse bo ok, boš videla da bo 18 vse tako kot mora, moje dete tudi zaostaja od vsega začetka za dober teden, mi je moja g rekla da sem verjetno zanosila kasneje, enako je bilo pri nadji da kao zaostaja potem sem pa še deset dni pred rokom rodila in je bila težka 3120kg, tako da ti se umiri in lepo uživaj.Vem da je to lažje govoriti kot storiti.
Držim pestiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 842
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
5.5.2010 9:20:17   
nenka7
marelčna barva obleke je, prav lepa je user posted image  nisem hotla bele, se mi zdi premal uporabna že na sam dogodek, potem pa kasneje sploh neuporabna, to pa bom lahko še kdaj za kako fensi priložnost lahko ponucala...

zdej se moram pa počasi spravit delat, čeprav sem tudi jaz sama danes v pisarni, ampak delo se ne naredi samo od sebe. najbolj vesela sem, da se tako odlično počutim in da sem lepa nosečka, ne preveč utrujena in bošca, taka, kot sem si vedno želela, da bi bila, če bi kdaj doživela to radost, da sem mamica...

poljubčke, pozdravčke vsem!!

(odgovor članu tejči28)
Neposredna povezava do sporočila: 843
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
5.5.2010 9:57:59   
tejči28
IZVIRNO SPOROČILO: nenka7

marelčna barva obleke je, prav lepa je user posted image  nisem hotla bele, se mi zdi premal uporabna že na sam dogodek, potem pa kasneje sploh neuporabna, to pa bom lahko še kdaj za kako fensi priložnost lahko ponucala...



user posted image user posted image user posted image mi je všeč barva obleke.


_____________________________

8.9.2008 nas je razveselil prvi sonček
8.9.2010 pa smo dobili drugo sončico

(odgovor članu nenka7)
Neposredna povezava do sporočila: 844
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
5.5.2010 10:01:28   
Božička09

IZVIRNO SPOROČILO: zalcy

aja, pa glede otroške kozmetike bi prosla eno mamico, če mi lahko napiše seznaM najnujnejših stvari, ker sem malo gledla po netu in je napisano veliko stvari, ki jih v resnici spoloh ne rabiš... PROSIM, ČE MI KATERA POVEuser posted image



Zalcy, ti samo pazi, kakšna je kozmetika vsebinsko, se pravi, da ni nekih detergentov notri, nafte, agresivnih konzervansov ipd shita, ki je že tako ni dober za zdravje, pri dojenčkih je pa še huje, ko so bolj občutljivi. Uporabi kako milo za obraz in laske - dva v enem, pa še to po ne vem, mesecu, dveh in balzam za ritke, po potrebi tudi kako masažno olje, ki ga lahko dodaš že v kopel. Jaz imam zase že izbrano otroško kozmetiko, PurBabies, in to je to, ima Soil Association cetrifikat, same pohvale s strani drugih mamic in v redu cene.

Katrinka, moja pikica je bila na začetku za teden dni manjša, na zadnjem pregledu pa je bila z 4 dni prevelika. Vse bo okej, ne skrbi preveč, pridno pazi na pritisk in bo. Verjamem, da nam boš 18. povedala boljše novic ein iskreno upam, da se bo vse postavilo v okvire povprečja, da te ne be skrbelo. Mali srček veselo bije in vse dela tako, kot mora. Čuvaj njega in sebe še naprej, pa bo user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Alexeia

Binabina meni je Nikolina(sestra)rekla da se prijavimo me septembrke šele nekje julija.Jaz sem se že hotela ko sem bila na pregledu pa je rekla da je mal prehitro....user posted image user posted image user posted image Za materinsko namreč....user posted image user posted image


Bojda julija in avgusta ni MŠ, vsaj v LJ ne - zaradi dopustov user posted image

nenka7, lepo poroko vama želim user posted image S katerega konca LJ pa si?

_____________________________

Rasti, rasti - pazim te, že zdaj si mi vse :*

(odgovor članu zalcy)
Neposredna povezava do sporočila: 845
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
5.5.2010 10:13:02   
nenka7
Božička09 a ta znamka PurBabies je natur varianta? kje se pa dobi? ker jaz tudi ne bom dala otroku česarkoli na rito ali ga umivala kar z nečim, hočem da je naravno in neagresivno, tukaj ne bomo šparali, bomo raje kje drugje, tukaj pa res ne...
sem pa iz šiške, sicer v KR hodim k imam tam ginekologinjo, ampak živim pa že v LJ. iz kje si pa ti?
a je drugače katera razmišljala o pralnih pleničkah? jaz se bom po moje odločila za te, če pa slučajno ne bo ok, pa še vedno lahko preklopimo na karkoli drugega. sem pa brala, da so tudi pri pralnih že zelo, zelo napredovali...
midva pa vozek čakava že ene 2 meseca, ampak glede na to, da se nama ne mudi, je prav vseeno, važno da pride pred user posted image  to pa upam, da ne zamutijo kaj. drugač se imam namen orng kregat...

(odgovor članu Božička09)
Neposredna povezava do sporočila: 846
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
5.5.2010 10:39:52   
Natalija28
Dan.

Moja morfologija včeraj je uspela. Naš nagajivček je zdrav. Je pa take akrobacije izvajal, da na ekranu sploh nisem prepoznala kje ima kaj. Saj mi je G razlagal zraven-samo jaz nisem nič prav prepoznala. user posted image  
Jaz pa mam kronično vnetje in sem dobila svečke. Upam, da bo bolje. Za ostale težave, ki me mučijo pa je reko, da so za user posted image  normalne.user posted image  Pa bolniško sva podaljšala. O kilogramih pa raje ne bi. Tokrat me je že opozorila, da bo treba malo pazit-sem šla od prejšnjega pregleda 3 kg gor. Pridna Natalija. user posted image  Sicer ne vem od kod, ampak... Se sploh ne sekiram. Jem kaj mi paše in kdaj mi paše.user posted image

Drugi teden pa 3D.user posted image

Naslednji pregled 1.6.2010.

Z vse ostale, ki še vas čakajo pregledi in za vse tiste, ki so se pojavili neki dvomi pa user posted image user posted image user posted image . Vse bo vredu nič skrbet.


< Sporočilo je popravil Natalija28 -- 5.5.2010 10:45:07 >

(odgovor članu Alexeia)
Neposredna povezava do sporočila: 847
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
5.5.2010 10:49:28   
bambinca
sej nočem, ampak tuki vsaj lahko mal pojamram...spet več bruham in mi je slabo cel cajt in sem že kr mal depresivna od tegauser posted image

_____________________________

moje poslanstvo so moji otroci

(odgovor članu Natalija28)
Neposredna povezava do sporočila: 848
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
5.5.2010 11:05:35   
teodora75


Binabina meni je Nikolina(sestra)rekla da se prijavimo me septembrke šele nekje julija.Jaz sem se že hotela ko sem bila na pregledu pa je rekla da je mal prehitro....user posted image user posted image user posted image Za materinsko namreč....user posted image user posted image
[/quote]

Bojda julija in avgusta ni MŠ, vsaj v LJ ne - zaradi dopustov user posted image

Tole, da v LJ poleti ni šole, ne drži čisto.
Tukajle je en link, kjer piše kaj sploh obstaja

http://www4.kclj.si/index.php?m=5&s=2&odd=13&o=1
in potem še datumi

http://www4.kclj.si/admin/organigram/00016f-000215.pdf

Za nas torej prideta najverjetneje v poštev 12. julij ali 9. avgust (začetek).

Našla še zdravstvene domove, ampak so termini samo do junija
http://www.zd-lj.si/zdlj/content/category/18/194/356/

tukaj je tudi ena uporabna preglednica
http://www.babybook.si/porod-od-a-do-z/vse-porodnisnice-v-sloveniji/


Drugače pa, srečno vsem danes na morfologiji- sem videla, da jih je danes spet precej.

pozdrav,

T.



(odgovor članu Božička09)
Neposredna povezava do sporočila: 849
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
5.5.2010 12:07:02   
malecka_mateja
dan!

evo mene še po dolgem času. nekaj dni je bilo stresnih umrla mi je tetauser posted image in včeraj smo imeli pogrebuser posted image

Tako da nsiem najbolje razpoložena amapk jutri imam morfologijo in komaj ččakam.
Katrinka drži se in nikakor se ne obtožuj za touser posted image user posted image user posted image
Drugače sem kr ok krči so spet prisotni pa nevem če zaradi stresa ali kako?bomo videli kaj bo jutri.Naša tamala pa noče brcik čuti noče rokice gor držatuser posted image najprej reče če brca rečem ja če bo probala potempa noče. ma bo že.

grem kuhat


_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu teodora75)
Neposredna povezava do sporočila: 850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  32 33 [34] 35 36   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  32 33 [34] 35 36   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Kakšne so babice v slovenskih porodnišnicah?
Ob svetovnem dnevu babic smo Ringarajine mamice povprašali, kakšne so njihove izkušnje z babicami in porodom. Z vami del...




imena
łiłi

kako ime bi izbrali za fantka

teo (36%)

tian (45%)

adrian (20%)


Število vseh glasov: 241

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!