|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Fiziološka...in sirupi...
14.7.2005 13:03:15   
Anonimen
ZAnima me, ali fiziološko tekočino po 14 dneh vržete stran in kupite drugo ali jo uporabljate še naprej - dokler je ne zmanjka :zmeden2::zmeden2::zmeden2:
V navodilih namreč piše, da je potrebno odprto stekleničko v 14 dnevih porabit :zmeden2: Jst sem jo pa imela od marca :ups::zmeden2::ups::zmeden2:

In za sirupe isto vprašanje. recimo Prospan sirup za izkašljevanje. rok uporabnosti je november 2006. Spodaj pa še piše, da je priporočljivo stekleničko sprazniti v 14 dneh :zmeden2::zmeden2::zmeden2:

Ampak to sem do sedaj samo na Prospanu opazila. Na Slezovem sirupu nism-vsaj mislm, da ne:zmeden2:

Ker jaz sirup ponavadi spravim in ko ga zopet rabim, ga zopet normalno jemljem. Se pa orientiram na datum roka uporabnosti.

akko je torej s tem? Kar malce sem "zacvikala":ups:
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   Fiziološka...in sirupi...
14.7.2005 13:04:53   
dory
ja jest sem fiziolosko zmer stran vrgla...drugac mam pa odprt calpol v hladilniku ze kaka dva meseca in nisem razmisljala,da bi ga vrgla proc...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Fiziološka...in sirupi...
14.7.2005 14:15:13   
alenkapk
Pri fiziološki vam predlagam, da se držite (približno) priporočenih rokov, saj je zelo ugodna za razmnoževanje bakterij, tako da... Pri ostalih zdravilih pa seveda isto, saj lahko pride do kemičnih sprememb in s tem posledično do drugačnega učinka.
Ampak to bo najbolj važno za zdravila. Pri fiziološki pa kakšen dan gor ali dol pač ne igra vloge.:sloncek:


Lep dan:muca:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Fiziološka...in sirupi...
14.7.2005 14:41:27   
Andra
Sirupi so ponavadi lahko odprti in primerno hranjeni še tri mesece, medtem ko je Panadol lahko celo 6 mesecev.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Fiziološka...in sirupi...
14.7.2005 15:12:34   
Pupica
:ups:Ojej!
Ej nisem sploh prebrala navodil?
No mi2 uporabljava za nosek fiziološko v pumpici.A je za to isto???

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Fiziološka...in sirupi...
14.7.2005 15:57:07   
Anonimen
Pupica, nisi edina, ki ni bla na to pozorna. Po moje nas je kar nekaj :ups::ups::ups:
Mene je skoraj kap. Sem mislila, da lahko porabim stekleničko do konca. Saj datum uporabnosti je mislim da september 2005, ampak ko jo enkrat odpreš, jo moraš v 14 dneh uporabit. V tem je zanka.:zmeden2:

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   Fiziološka...in sirupi...
14.7.2005 17:57:11   
taška30
Jaz bi pa prej rekla, da moraš biti pri fiziološki pozoren, ker le do tistega datuma res garantirajo, da se kaj noter ne zaredi.
Sirupi so pa tako sladki (sladkor je pa naraven konzervans, kot pri marmeladah), da se jim kaj hudega ne more zgoditi, lahko le učinkovitost malo pade (npr. do roka je garantirano noter vsaj 95% učinkovine, potem pa lahko recimo 92% ali manj).
Tako nekak to gre...sem farmacevtka :ups: , pa nisem čisto sigurna - najboljše se je držat navodil!;)
LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Fiziološka...in sirupi...
14.7.2005 20:45:06   
Pupica
taška30 taj bla dobra"da se noter kaj ne zaredi" ;)

Jah ob vsem dogajanju okoli nas občasno res pade pozornost na čisto vse stvari...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Telo po porodu: Štiri resnice in ena laž
O spremembah, ki jih pusti nosečnost na telesu ženske se veliko govori. Ženske predvsem zanima, kako jih lahko omilijo o...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?