|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   BIOGRAD NA MORU
9.5.2010 13:54:54   
anansie
Živjo!

Letos gremo na morje v Biograd na moru.
Gremo v privat app. Zanima me, če je kdo že letoval tam v apartmajih in katere priporoča.
Ali moramo zjutraj zgodaj na plažo, da dobimo prostor?

HVALA
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: BIOGRAD NA MORU
9.5.2010 18:48:48   
rija
mi gremo tudi. samo mi na kraj pameti ne pride, da bom hodila na plažo zgodaj zjutraj, da dobim prostoruser posted image

a misliš, da bo tako hudo?user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu anansie)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: BIOGRAD NA MORU
2.6.2010 10:02:02   
baby blue
Mi gremo tudi sem na morje... Gremo pa v mobilne hišice... Prav zgodaj zjutraj ne bomo hodili na plažo bomo pa potem pustili ležalke kar na plaži da bomo popoldne nazaj prišli user posted image Gremo pa al od 17 do 24.6 ali pa od 24 do 31.6 ne vem še točno...

_____________________________

Lana mi je ime, naj vsak zdaj to ve. 14. septembra 2009 ob 13:37 sem prijokala na svet.

Rojstvo: 14.09.09 - 2910g, 50cm
1.leto: 14.09.10 - 9240g, 76cm

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: BIOGRAD NA MORU
2.6.2010 14:02:40   
nbiba
Mi pa gremo v Biograd na krajše počitnice od 22.-27.06, vendar v hotel Ilirija. Smo že bili tak termin v Biogradu pa še ni bilo nobene gužve. Je pa bilo takrat naslednji termin ko se začnejo počitnice pa občutno bolj gužva.

(odgovor članu baby blue)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: BIOGRAD NA MORU
2.6.2010 16:28:39   
baby blue

IZVIRNO SPOROČILO: baby blue

Mi gremo tudi sem na morje... Gremo pa v mobilne hišice... Prav zgodaj zjutraj ne bomo hodili na plažo bomo pa potem pustili ležalke kar na plaži da bomo popoldne nazaj prišli user posted image Gremo pa al od 17 do 24.6 ali pa od 24 do 31.6 ne vem še točno...



ups hotla sem napisat 17 - 24.7 al pa 24 - 32.7

_____________________________

Lana mi je ime, naj vsak zdaj to ve. 14. septembra 2009 ob 13:37 sem prijokala na svet.

Rojstvo: 14.09.09 - 2910g, 50cm
1.leto: 14.09.10 - 9240g, 76cm

(odgovor članu baby blue)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: BIOGRAD NA MORU
20.6.2010 10:47:58   
razigrana
Mi smo bili lansko leto in letos gremo spet. Junija ni bilo nobene gužve, konec avgusta in začetek septembra pa kar. Ne toliko, da se ne bi dalo dobit prostora na plaži, ampak je bila opazna razlika.

(odgovor članu baby blue)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?