|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: 4 letnik in zadolžitve
12.5.2010 9:30:11   
NEA_TEJA
Joj punce kok ste grozne ste kr za prjavt na socialno kako mučte svoje sončkeuser posted image -Men je zadnjič ena teta iz socialne prbila da punca stara 15 let nesme delat drugega kot učit.user posted image

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: 4 letnik in zadolžitve
12.5.2010 10:05:58   
Anonimen
Same diktatorice. Pa še može silite delat, cccccc user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu NEA_TEJA)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: 4 letnik in zadolžitve
12.5.2010 10:11:56   
KIKI****
Tud pr nam morata pomagat, saj v vrtcu pa vsi pospravljajo, od najmlajših naprej.
Pospravit sobe (kakor se njima zdi da je to pač pospravljeno), tamal se od 6 leta sam tušira, seveda prekontroliram in pomagam po hrbtu, pospravita z mize ko pojesta (za sabo), pomagata pripraviti na mizo, večkrat po lastni želji posesata sobe, z vlažilnimi robčki najraje brišeta vsepo stanovanju, ko se slečeta vesta kam je treba pospravit oblačila.

Postelje postiljam jaz, ker so postlane malo preden prideta iz šole (fajn da se zluftajo), mah a ni fajn da se nekih osnov navadijo že v otroštvu?

Večkrat mi rade volje kakšno stvar odneseta iz avta v stanovanje (kak wc papir, tamal ki je mal večji tud kak liter mehčalca, soka,...)

Ostalo je pa tako ali tako dovolj časa za igranje. Mah očitno sem tud jaz mal kruta al kako že ...

(odgovor članu NEA_TEJA)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: 4 letnik in zadolžitve
12.5.2010 10:59:00   
Sofi
Tudi moja fantka (3,5 in 4,5) rada pomagata, predvsem mlajši. Zvečer pred tuširanjem pospravita slečena oblačila v koš za perilo, iz pralnega stroja v sušilec prelagata perilo, tamali čist najraje okna čisti - bi kar vsak dan, po kosilu starejši pospravi mizo (mu nikoli nisem rekla, da naj, najverjetneje ima to iz vrtcauser posted image , tudi obriše jo), miksata maso za palačinke, zelo rada z roko mesita testo, sesata, brišeta tla... Mali pa skozi hodi za dedijem, če kaj dela, ali kosi ali žaga ali... vedno je zraven in pomaga (večji ne).

Pa še to:
Moj dragi mož je nekega dne posesal in pobrisal! tla v stanovanju (ja to je naredil prvič in najbrž zadnjičuser posted image )in mali mu reče: "Ati kaj si ti fant ali punca?!"

_____________________________

Domišljija je začetek ustvarjanja.
Domišljaš si, kar si želiš, želiš si, kar si domišljaš in nazadnje ustvariš, kar hočeš.
(G.B. Shaw)

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: 4 letnik in zadolžitve
12.5.2010 11:26:53   
barika
Sofi, samo tole je pa že ornk izkoriščanje user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

naj bodo fantje ali punce, vsaj osnove gospodinjskih del morajo znati. Pa če se učijo skozi igro je super, ne pa da tašča pribije, da njen sin pa ne sme kuhat v njeni kuhinji user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Sofi)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: 4 letnik in zadolžitve
12.5.2010 11:33:14   
dory
pri nas delamo vsi...s tem da naš šestletnik, samooklicani pravi moški, zelo rad dela...tko po stanovanju, kot zunaj neizmerno uživa, če dedi kaj dela...mi z delom nimamo težav :)

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: 4 letnik in zadolžitve
12.5.2010 11:38:55   
uškinamama
še ena mama deloholika tukaj ...user posted image

Upam, da ga bo tudi čez deset let tako držalo

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: 4 letnik in zadolžitve
12.5.2010 11:40:55   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica.

Same diktatorice. Pa še može silite delat, cccccc user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Samo res, ni čudno, da je toliko ločitvenih postopkov.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: 4 letnik in zadolžitve
12.5.2010 17:12:22   
Colt
IZVIRNO SPOROČILO: muco
No in pol se starši čudijo,zakaj jih otroci dajo v dom!
user posted image user posted image

Ali pa....jim kr direkt ''vzamejo pasuš'' in jih napotijo spat pod ciprese user posted image user posted image Ja dom le stane,ane...user posted image user posted image


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu muco)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: 4 letnik in zadolžitve
12.5.2010 21:45:35   
HuAnita
- smeti morata ločevati na izvoru, pomeni papir v no, plastenke in embalažo od mleka, jogurtov v drugo, biološke v tretjo - jima gre, ker so v vrtvu 'eko frajerji'user posted image , občasno je pa v bioloških kak lonček, ampak 'popravim'user posted image

- čevlje zložit, jakno normalno slečt (ne da so rokavi 'noter potegnjeni)...

- ko pojesta, da prineseta krožnike in pribor k umivalniku

- igračke 'menjujejo' - ker pri 2 tonah se mi meša - če mi navlečeta igračke v dnevno iz svoje sobe, morata 'menjati' - torej ene iz dnevne odnesti v njuje omare oz. jih pospraviti...

Sta pa skoraj 4 in 6.

Grozna mama, kaj čem...

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 35
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?