|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ima mogoče kakšne druge namene?
15.7.2005 9:48:08   
zoya_
Sej niti ne vem, kako naj začnem.... No v glavnem, moj:love: ima eno sodelavko in na eni zabavi sva bile tudi drug drugi predstavljene. Oki simpatična punca, nimam kej rečt. Potem smo se pa enkrat srečali na busu, pa ona pozdravi in potem njemu, kako je in meni nič in se veselo pogovarjata... OKi whatever... potem pa se spet srečamo, bili smo vsi, tudi tamale... spet pride čau, kako si... vsi ostali smo pa kaj? Zrak? Sej nočem, da mava sedaj ne vem kakšen razgovor, samo vsaj kako ste ali kako sta bi pa lahko izjavila. Ali mogoče jaz pretiravam? Se mi zdi nekako po bontonu, da če vidiš kolega, pa tudi če ne poznaš človeka, ki je poleg njega, ga ne ignoriraš...
In sedaj zbiram predloge, mnenja,.... Kako bi se obnašale v takem primeru? Bi šle stran? Bi jo ignorirale nazaj? Bi ji kaj izjavile?
Ma zanima me, al samo mene to moti ali še katero? :zmeden2:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   ima mogoče kakšne druge namene?
15.7.2005 9:50:37   
smrka
Hoj!
Ja mene bi tud imotilo ce bi se ta ženskara obračala samo na mojega dedca in govorila v ednini.
Jest mislim da moraš svojga moža vprašat, in mu povedat da te to moti. Pa boš vidla kaj ti bo povedal.

(odgovor članu zoya_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   ima mogoče kakšne druge namene?
15.7.2005 9:50:42   
Anonimen
Ehhh, jest bi samo grdo gledala in ji na vsak način dala vedet, da mi gre na jetra, pa še potem bi jo možu pošimfala, da bi vidu, da mi je antipatična. Ker on ful da na to, kaj jaz mislim o njegovih prijateljih.

(odgovor članu zoya_)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   ima mogoče kakšne druge namene?
15.7.2005 9:51:20   
huda
eh,.......
ma ne se bat :hudicek:......

jaz bi šla mimo nje........ in bi pustila dragega samega, da se z njo pogovarja........
moj bi hitro prišel za mano,...... ---vsaj mislim:zmeden2:

(odgovor članu zoya_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   ima mogoče kakšne druge namene?
15.7.2005 9:55:02   
puncica
Jst bi mojmu verjetno to omenla, pa rekla če punca ne pozna nič bontona al kaj:zmeden2: Al pa mogoče vskočla v besedo in jo jst kej vprašala, ma kaj pa vem:zmeden2:

(odgovor članu zoya_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   ima mogoče kakšne druge namene?
15.7.2005 9:57:49   
SABILA
jst bi jo veerjetno že tak pogledala da bi ji z pogledom povedala "a jst sem pa luft" al pa bi ji kr pred :love: rekla kej takega da bi se zavedala da sem jaz in :duda: zraven.

jst sem takšen karakter, da ne morem bit kr tiho, in požret vsega. mi je enkrat sodelavka rekla:" ti pa ne boš mela nikol čira na želodcu, ko vse ven daš, kar ti nepaše" pa še kak prav je mela, bomo vidl čez par let

(odgovor članu zoya_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   ima mogoče kakšne druge namene?
15.7.2005 10:01:59   
Annny
Vskočila bi v besedo in ji dala vedeti, da sem tudi jaz zraven:)

(odgovor članu zoya_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   ima mogoče kakšne druge namene?
15.7.2005 10:09:56   
kepica
Jest bi pa v tem primeru pomislila,da me ignorira zato,ker je ljubosumna name.Mogoče ima pa kakšne namene z njim:zmeden2:

(odgovor članu zoya_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   ima mogoče kakšne druge namene?
15.7.2005 10:56:29   
viv_
Ne bit paranoične punce...

(odgovor članu zoya_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   ima mogoče kakšne druge namene?
15.7.2005 10:57:25   
KatjaP
Jaz osebno bi se kar vključila v pogovor, da bo vidla da ti in :duda: tudi pašete zdraven in niste luft. Doma bi pa tudi njemu povedala, da se mi ne zdi prav, da se tako obnaša. Če boš tiščala v sebi bo še slabše.
Vso srečo:rozica:

(odgovor članu zoya_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   ima mogoče kakšne druge namene?
15.7.2005 11:08:19   
baguSka
Ja eni taki so. Pač ne ve kaj bi se s tabo lahko pogovarjala. Ni panike bejbi in to je pa res lohk še najmn da bi si ti lohk minska da ma ona kšne druge namene.:)- Če bi jih mela, pol sploh zravn nebi pršla.;)

(odgovor članu zoya_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   ima mogoče kakšne druge namene?
15.7.2005 11:22:11   
Pia73
To pa res ni razlog za sekirat. Mogoče ona še pomisli ne, da je nevljudna.

Sto ljudi sto čudi! Po mojem nima kakih namenov,...

(odgovor članu zoya_)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   ima mogoče kakšne druge namene?
15.7.2005 13:13:06   
Pupica
o ho ho...od mene bi verjetno slišala kako izjavo, ki ne bi bila ravno prijetna.
To po bontonu ni!!!
Drugič jo začni ignorirat, pa ti skoči tvojemu v besedo, pa bo vidla kako je to če ignoriraš!

Ne daj se zoya_ !!!
Mene bi motilo, pa verjemi da ne za dolgo, ker kar me moti hitro popravim sebi v prid!Sicer je zlo težko, da bi me ignorirala, ker sem jaz dosti gobčna in bi jo hitro začela kaj spraševati...:zmeden2::zmeden2::zmeden2:

(odgovor članu zoya_)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   ima mogoče kakšne druge namene?
15.7.2005 13:13:31   
Jančika_
Sploh ni važno, kakšne namene ima tale gospodična. Važno je, kakšne ima tvoj dragi. Če mu zaupaš, je ena taka deklica čisto nepomembna stvar, ne glede na to, če ima namene ali jih nima.

(odgovor članu zoya_)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   ima mogoče kakšne druge namene?
15.7.2005 18:23:55   
zoya_
Ja ja... sem povedala mojmu, da me moti, pa je reku, da se brez veze poglabljam in da se on ne bo zapenjal s to žensko za to... :zmeden: Da tud če ji pove, je tko preveč primitivna, da ne bi dojela. Sej po eni strani ima prav, drugač pa kva pa vem... ma grize me mau...:zmeden:

Sej jest mu drugače zaupam, mi gre pa na k..., da se ena ženska nekaj slini po njem pa mene ignorira. Sej veste, da ženske prec nekako opazmo, kaj se dogaja v drugi ženski glavi... :grrr:

Ma ja, bom že... al se bom pa enostavno pobrala stran, pa me briga

(odgovor članu zoya_)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   ima mogoče kakšne druge namene?
15.7.2005 19:51:19   
rija
ma zoya, jaz pa mislim, da če bi tvoj dragi njej govoru, da tebe pa ne sme ignorirat, da bi šele on en butec izpadu! ne moreš nekomu določit, da se mora z nekom pogovarjat.
sicer pa sama lahko vidiš, kje je ta ženska inteligenčno. mislim, da se je nimaš kaj bat. na tvojem mestu bi jo hladno malo totalno ignorirala.
so že tudi mojega kere po ličkih vpričo mene božale, pa mi je bilo edino smešno, pa se nisem hotla na glas smejat, ker revež ni vedo kaj naj naredi.:)-:)-

(odgovor članu zoya_)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?