|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vrtec Koper ali vrtec Semedela
14.5.2010 10:47:11   
*MaJaLe*
Pozdravljene...

moj sinček je bil sprejet s septembrom v dva vrtca - vrtec Koper (enota Bonifika) in vrtec Semedela (enota Slavnik). Glede na to, da ne poznam ne razmer v vrtcih niti vzgojiteljic, bi vas prosila, če mi lahko pomagate pri odločitvi s svojimi izkušnjami ali izkušnjami vaših prijateljic ;)

hvala!!

< Sporočilo je popravil Flavia RR -- 14.5.2010 11:54:19 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vrtec Koper ali vrtec Semedela
15.5.2010 21:08:01   
krokar
OO blagor ti!! Mi pa v obeh vrtcih odbiti!! Meni osebno so bolj prijazni v Kp vrtcu. Dejanskih razmer pa ne poznam!! Ampak imaš res srečo al pa dobre veza  user posted image

(odgovor članu *MaJaLe*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vrtec Koper ali vrtec Semedela
17.5.2010 8:49:55   
*MaJaLe*
ni ni dobra vezauser posted image  tamali je bil celo leto v privat vrtcu, ker tudi mi lani nismo bli sprejeti (smo bli v čakalni vrsti eno leto)user posted image

(odgovor članu krokar)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vrtec Koper ali vrtec Semedela
2.6.2010 10:00:36   
spetko
ciao...mogoče sem pozna...
ampak jaz imam malega od januarja (od kar se je odprl) v vrtcu koper, enota bonifika...vzgojiteljice so zeeelooooo dobre...nimam niti enih pritožb, res super so...
tudi same igralnice so dobre..ker je vse novo...edino kar je mogoče za nekoga moteče je to..da je vmes hodnik med igralnico in garderobo...za vse ostalo..pa je dokaj ok...zdej odvisno kaj vsaka mamica pričakuje...
meni je super...kot prvo ker sem sploh dobila vrtec..kot drugo pa so vzgojiteljice fenomenalne..in za drugo pa tudi pozabiš!

_____________________________

9.1.2009 ob 02.31 se nama je pridružil sonček Tian
10.7.2011 ob 00.50 pa še en sonček z imenom Gael

(odgovor članu *MaJaLe*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vrtec Koper ali vrtec Semedela
2.6.2010 10:01:48   
spetko
aja pa še to...
kolkor tudi vem v vrtcu semedela..pa so tudi zelo dobri in prijazni..
pol je samo še odločitev na vas kako izbirat...

_____________________________

9.1.2009 ob 02.31 se nama je pridružil sonček Tian
10.7.2011 ob 00.50 pa še en sonček z imenom Gael

(odgovor članu spetko)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vrtec Koper ali vrtec Semedela
5.6.2010 9:49:39   
mala zirafa
Naj vam povem da je Semedela daleč pred Koprom na nivoju, tu mislim na splošno.Od sodelovanja z okoljem, obogatitveni programi, visoko izobražen kader, projekt zdrave prehrane (v kopru je bla obupna,ne smem niti pmislit-sem tam delala), stalna izobraževanja, v glavnem 1A.
Bilo nam je povedano da se lahko primerjamo samo z vrtci v tujini.Mogoče zveni malo važno ampak tako je oz. smo bili ocenjeni.
Tako da ti iz osebnih izkušenj svetujem Semedelo.

(odgovor članu spetko)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vrtec Koper ali vrtec Semedela
5.6.2010 9:58:56   
mala zirafa
Pa še to v vednost, 5 otrok, starejših, se je iz Vrtca Koper prepisalo v Semedelo, pa čeprav jim je ta dlje, le zakaj?

(odgovor članu *MaJaLe*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: vrtec Koper ali vrtec Semedela
28.7.2010 17:41:07   
team
pozdravljene.....

Moj sin je tudi sprejet v enoto Slavnik in sicer v starostno skupino od 2-4 let torej kombinirano....zanima me ali ima že katera svojga sončka v taki skupini,namreč tako po tihem me mal skrbi,verjamem da take občutke kot jih imam sedaj je imela že marsikatera pa vendarle....

zame je to zdej tabu tema v bajti grem že vsem na "živce" ker sam še o tem govorim....user posted image

A je mogoče še kdo sprejet v to skupino?




(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...
BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?