|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   v vrtec,če si na porodniški
15.5.2010 7:29:41   
Belen
ciao,
še js eno (mogoče glupo) vprašanje..... user posted image user posted image
meni porod.poteče 16.sept.... otroka (dwojčici)  gresta 1.sept.2010 w wrtec.... če dam vlogo za podaljšanje porodniške zaradi nedonošenosti...itd, itd...mi traja nekje do decembra.....odwisno za koliko mes.mi podaljšajo.  W tem času upam,da najdem lih job (ker ko sm zanosila-mi niso podaljšali pogodbe)....zanima me,če mi podaljšajo P in sm js doma....ona dwe sta wseeno lahko w wrtcu??? al morata bit doma z mano??? user posted image user posted image kr če ne kasneje ne dobimo wrtca....da widim,če se mi splača sploh dat wlogo za podaljšanje..... user posted image user posted image user posted image

upam,da je imela katera tako izkušnjo, če ne pa se zahwaljujem wnaprej za odg user posted image


_____________________________

*** Live life with no regrets, it's to short to wine for past, live for now, and don't look back! NEWER!!!! ***

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: v vrtec,če si na porodniški
15.5.2010 7:35:53   
ledenaa
Podaljšano dobiš zaradi otroka in ne moreta potem biti v vrtcu.

(odgovor članu Belen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: v vrtec,če si na porodniški
15.5.2010 7:39:09   
Belen
IZVIRNO SPOROČILO: ledenaa

Podaljšano dobiš zaradi otroka in ne moreta potem biti v vrtcu.



ja, ampak me bo čakal pol wrtec , če sta oni dve doma? npr.do decembra? al zgubim njihowa mesta, kjlub temu ,da sta bili sprejeti?


_____________________________

*** Live life with no regrets, it's to short to wine for past, live for now, and don't look back! NEWER!!!! ***


(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: v vrtec,če si na porodniški
15.5.2010 7:42:10   
Aja1
Mogoče lahko plačuješ rezervacijo user posted image

_____________________________




(odgovor članu Belen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: v vrtec,če si na porodniški
15.5.2010 7:58:32   
a.jda
Pri nas smo od sept. do februarja, ko je dejansko šel v vrtec plačevali 50 eur rezervacije vsak mesec.

(odgovor članu Belen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: v vrtec,če si na porodniški
15.5.2010 8:05:15   
Belen
IZVIRNO SPOROČILO: a.jda

Pri nas smo od sept. do februarja, ko je dejansko šel v vrtec plačevali 50 eur rezervacije vsak mesec.


zakaj pa ni hodil  w wrtec? ste imeli tudi wi podaljšano P ali drug razlog? ker baje je različna sitacija.....


_____________________________

*** Live life with no regrets, it's to short to wine for past, live for now, and don't look back! NEWER!!!! ***


(odgovor članu a.jda)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: v vrtec,če si na porodniški
15.5.2010 8:05:23   
Aja1
Pa se da, da plačuješ rezervacijo že takrat, ko otrok še ne izpolnjuje pogojev za v vrtec? Naša naj bi šla tudi februarja (1 leto). Mislite, da lahko plačujem rezervacijo že od septembra? Je kar velik naval in februarja ni šans, da dobi mesto v vrtcu.

_____________________________




(odgovor članu a.jda)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: v vrtec,če si na porodniški
15.5.2010 8:06:27   
Belen
IZVIRNO SPOROČILO: Aja1

Pa se da, da plačuješ rezervacijo že takrat, ko otrok še ne izpolnjuje pogojev za v vrtec? Naša naj bi šla tudi februarja (1 leto). Mislite, da lahko plačujem rezervacijo že od septembra? Je kar velik naval in februarja ni šans, da dobi mesto v vrtcu.


mislim,da to je drugačen primer kot moj, žal user posted image user posted image


_____________________________

*** Live life with no regrets, it's to short to wine for past, live for now, and don't look back! NEWER!!!! ***


(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: v vrtec,če si na porodniški
15.5.2010 8:24:02   
Raho
Jaz imam pa samo eno vprašanje: A ti na tipkovnici nimaš enojnega v?

(odgovor članu Belen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: v vrtec,če si na porodniški
15.5.2010 8:50:28   
Belen
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Jaz imam pa samo eno vprašanje: A ti na tipkovnici nimaš enojnega v?


ne ga nimam user posted image


_____________________________

*** Live life with no regrets, it's to short to wine for past, live for now, and don't look back! NEWER!!!! ***


(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: v vrtec,če si na porodniški
15.5.2010 8:58:10   
**Tinkara78**
IZVIRNO SPOROČILO: ledenaa

Podaljšano dobiš zaradi otroka in ne moreta potem biti v vrtcu.



Jaz sem vpisovala sredi leta in so mi takrat rekli, da če otrok ne bo obiskoval vrtca v času podaljšanja porodniške, da mi ne bodo šparali mesta. Sem potem vprašala na CSD kako je s tem in so rekli (seveda ustno) da ne kontrolirajo, če je otrok doma ali v vrtcu.

Potem sem vseeno imela srečo, da nas je mesto počakalo. Sem jo pa dala v vrtec mesec dni pred koncem porodniške. Najprej par dni uvajanja za par ur, potem kosilo, potem spanje. Sem računala da bo itak takoj zbolela, ker je bil čas viroz. Ampak ni. Je počakala na prvi delovni danuser posted image user posted image  in potem sve bili doma še en mesec.

Če ni znesek vrtca prevelik bi vpisala in ju peljala tja parkrat. Če dobiš službo pa bi mogoče mož prevzel porodniško za preostali čas.

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: v vrtec,če si na porodniški
15.5.2010 12:15:02   
Belen
IZVIRNO SPOROČILO: **Tinkara78**

IZVIRNO SPOROČILO: ledenaa

Podaljšano dobiš zaradi otroka in ne moreta potem biti v vrtcu.



Jaz sem vpisovala sredi leta in so mi takrat rekli, da če otrok ne bo obiskoval vrtca v času podaljšanja porodniške, da mi ne bodo šparali mesta. Sem potem vprašala na CSD kako je s tem in so rekli (seveda ustno) da ne kontrolirajo, če je otrok doma ali v vrtcu.

Potem sem vseeno imela srečo, da nas je mesto počakalo. Sem jo pa dala v vrtec mesec dni pred koncem porodniške. Najprej par dni uvajanja za par ur, potem kosilo, potem spanje. Sem računala da bo itak takoj zbolela, ker je bil čas viroz. Ampak ni. Je počakala na prvi delovni danuser posted image user posted image  in potem sve bili doma še en mesec.

Če ni znesek vrtca prevelik bi vpisala in ju peljala tja parkrat. Če dobiš službo pa bi mogoče mož prevzel porodniško za preostali čas.


hwala user posted image


_____________________________

*** Live life with no regrets, it's to short to wine for past, live for now, and don't look back! NEWER!!!! ***


(odgovor članu **Tinkara78**)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: v vrtec,če si na porodniški
15.5.2010 12:44:31   
sayuri
JAz sem imela podobno izkušnjo, sam je nisem izpeljala do konca, ker mi niso porodniške podaljšali user posted image user posted image user posted image . Torej moj namen je bil - septembra oba vpisat v vrtec, ker pri nas med letom NI ŠANS, da dobiš prosto mesto, dvojčka bi imela doma, ker bi zarad njiju seveda dobila podaljšano porodniško, bi ju pa vsake tolk cajta peljala v vrtec. Ne vem, zakaj bi ti "mesto v vrtcu" vzeli, če sta sprejeta? No, meni porodniške niso podalšali (ok, to je druga zgodba). S porodniško sem zaključila oktobra in brez vsake slabe vesti sem ju že septembra vozila na uvajanje v vrtec. user posted image

(odgovor članu Belen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: v vrtec,če si na porodniški
15.5.2010 13:41:26   
Ileus
Che yeem bosh plachewala normalno mesechno preestoybeeno, ni nobenegha razlogha, da yeech eemach vseeno doma, pa magary celo leto do naslednyega septembra!

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: v vrtec,če si na porodniški
15.5.2010 13:44:58   
Belen
sayuri.... tnx user posted image

ileus.... meni ni w interesu plačewat, in jih ne dajat w wrtec.....




mene je sam zanimlao, če morejo w wrtec oz.me wrtec čaka,če mi podaljšajo P oz.če so lahko w wrtcu une 2-3mes.kljub porodniški user posted image user posted image


_____________________________

*** Live life with no regrets, it's to short to wine for past, live for now, and don't look back! NEWER!!!! ***


(odgovor članu Ileus)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: v vrtec,če si na porodniški
15.5.2010 14:08:59   
K_a_t_i
IZVIRNO SPOROČILO: Belen

zanima me,če mi podaljšajo P in sm js doma....ona dwe sta wseeno lahko w wrtcu??? al morata bit doma z mano??? user posted image user posted image


Takega vprašanja jaz niti naglas ne bi upala postavit, kje šele da bi pričakovala, da mi bo kdo odgovoril pritrdilno! A se ti ne zdi, da se PORODNIŠKA/NEGA v tem primeru/ dobi zaradi otrok, ne da mama ureja privat zadeve user posted image Sicer pa - najbolje, da vprašaš tam in hkrati, ko boš oddajala vlogo za podaljšanje. Jim bo vsaj jasno, da s tvojima deklicama ni nič narobe. Bodi vesela.

< Sporočilo je popravil K_a_t_i -- 15.5.2010 14:09:41 >


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu Belen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: v vrtec,če si na porodniški
15.5.2010 15:04:11   
benika
Che yeem bosh plachewala normalno mesechno preestoybeeno, ni nobenegha razlogha, da yeech eemach vseeno doma, pa magary celo leto do naslednyega septembra!



Pa dej no, ne seri, sej znaš po slovensko pisat, nouser posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil benika -- 15.5.2010 15:05:04 >

(odgovor članu Ileus)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: v vrtec,če si na porodniški
15.5.2010 15:05:48   
benika
Takega vprašanja jaz niti naglas ne bi upala postavit, kje šele da bi pričakovala, da mi bo kdo odgovoril pritrdilno! A se ti ne zdi, da se PORODNIŠKA/NEGA v tem primeru/ dobi zaradi otrok, ne da mama ureja privat zadeve user posted image Sicer pa - najbolje, da vprašaš tam in hkrati, ko boš oddajala vlogo za podaljšanje. Jim bo vsaj jasno, da s tvojima deklicama ni nič narobe. Bodi vesela.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: v vrtec,če si na porodniški
15.5.2010 15:07:35   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_i

IZVIRNO SPOROČILO: Belen

zanima me,če mi podaljšajo P in sm js doma....ona dwe sta wseeno lahko w wrtcu??? al morata bit doma z mano??? user posted image user posted image


Takega vprašanja jaz niti naglas ne bi upala postavit, kje šele da bi pričakovala, da mi bo kdo odgovoril pritrdilno! A se ti ne zdi, da se PORODNIŠKA/NEGA v tem primeru/ dobi zaradi otrok, ne da mama ureja privat zadeve user posted image Sicer pa - najbolje, da vprašaš tam in hkrati, ko boš oddajala vlogo za podaljšanje. Jim bo vsaj jasno, da s tvojima deklicama ni nič narobe. Bodi vesela.



kati.....kako da ne....pripelješ ju ob 6.00 dvigneš ob 17.00......


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: v vrtec,če si na porodniški
15.5.2010 15:07:49   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_i

IZVIRNO SPOROČILO: Belen

zanima me,če mi podaljšajo P in sm js doma....ona dwe sta wseeno lahko w wrtcu??? al morata bit doma z mano??? user posted image user posted image


Takega vprašanja jaz niti naglas ne bi upala postavit, kje šele da bi pričakovala, da mi bo kdo odgovoril pritrdilno! A se ti ne zdi, da se PORODNIŠKA/NEGA v tem primeru/ dobi zaradi otrok, ne da mama ureja privat zadeve user posted image Sicer pa - najbolje, da vprašaš tam in hkrati, ko boš oddajala vlogo za podaljšanje. Jim bo vsaj jasno, da s tvojima deklicama ni nič narobe. Bodi vesela.
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: v vrtec,če si na porodniški
15.5.2010 15:12:42   
BUŠICA
če je z otrokom vse v redu, ne boš dobila podaljšano. razen, če imaš DEBELO vezo.

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: v vrtec,če si na porodniški
15.5.2010 15:13:44   
zmajaz
Kot prvo dobiš podaljšano porodniško, če je z otrokom kaj narobe in ne more iti v vrtec, tako da to dvoje se itak izključuje - če je otrok lahko v vrtcu, te očitno ne rabi več toliko, da bi morala imeti podaljšano porodniško.

Z rezervacijami je pa tudi tako, da niso povsod ista pravila, pa še zaradi problema pomanjkanja mest v vrtcih, se te rezervacije ne prakticirajo najbolj. Recimo pri nas je rezervacija možna izključno med poletnimi počitnicami in največ 2 meseca, vse ostalo odpade, če otrok ne more v vrtec, pač dobi njegovo mesto drug otrok.

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu Belen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: v vrtec,če si na porodniški
15.5.2010 15:14:49   
Pupa1
Ej, svašta... Kaj izveš na forumih...
Ene bi imele podaljšano porodniško, pa med tem časom otroka v vrtcu, one pa urejat privat zadeve... To je zloraba porodniške in bi moralo biti sankcionirano. Razen, če bi otroka vpisala in plačevala tiste tri  mesece rezervacijo (pač glede na to, da se med letom ne dobi vrtca), to pa je druga zgodba.
Drugače pa ti je KAti pravilno napisala.

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: v vrtec,če si na porodniški
15.5.2010 15:44:00   
Andromeda

IZVIRNO SPOROČILO: Belen

IZVIRNO SPOROČILO: ledenaa

Podaljšano dobiš zaradi otroka in ne moreta potem biti v vrtcu.



ja, ampak me bo čakal pol wrtec , če sta oni dve doma? npr.do decembra? al zgubim njihowa mesta, kjlub temu ,da sta bili sprejeti?




V tem primeru ju vpišeš s 1. decembrom.

(odgovor članu Belen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: v vrtec,če si na porodniški
15.5.2010 16:05:22   
hokejistka
IZVIRNO SPOROČILO: Belen

ciao,
še js eno (mogoče glupo) vprašanje..... user posted image user posted image
meni porod.poteče 16.sept.... otroka (dwojčici)  gresta 1.sept.2010 w wrtec.... če dam vlogo za podaljšanje porodniške zaradi nedonošenosti...itd, itd...mi traja nekje do decembra.....odwisno za koliko mes.mi podaljšajo.  W tem času upam,da najdem lih job (ker ko sm zanosila-mi niso podaljšali pogodbe)....zanima me,če mi podaljšajo P in sm js doma....ona dwe sta wseeno lahko w wrtcu??? al morata bit doma z mano??? user posted image user posted image kr če ne kasneje ne dobimo wrtca....da widim,če se mi splača sploh dat wlogo za podaljšanje..... user posted image user posted image user posted image

upam,da je imela katera tako izkušnjo, če ne pa se zahwaljujem wnaprej za odg user posted image



Če gre za MOL, ti lahko jaz pomagam z odgovorom, drugače pa ne user posted image

(odgovor članu Belen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...
BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?