|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   alverde kozmetika
15.5.2010 20:30:16   
emibu
jo katera uporablja?izkušnje?kaj vam je še posebej všeč?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: alverde kozmetika
16.5.2010 14:34:17   
niwci
JAZ SEM ENKRAT NEKJE ZASLEDILA, DA ZELO HVALJO ŠAMPON ZA LASE, SPLOH ČE IMAŠ PRHLJAJ. PROBALA PA ŠE NISEM.

(odgovor članu emibu)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: alverde kozmetika
16.5.2010 15:30:35   
Gina
Meni je to edina sprejmljiva kozmetika, to pa zato, ker nima notri skoraj nič svinjarije - beri nepotrebne kemijske navlake, pa vsi izdelki so bio oz. iz eko pridelave, pa sploh dragi niso. Sem preštudirala veliko deklaracij na različnih izdelkih različnih firm in se mi zdijo še zdaleč najbolj sprejemljivi.
Uporabljam pa njihove šampone - vsi mi niso enako všeč, pa mila - trda in tekoča (trda so mi vsa všeč in fajn operejo, tekoče za roke se mi zdi neučinkovito, tekoče milo za telo mi je ful fajn), pa kremo (makadamija, karitejevo maslo) za telo in roke, pa včasih uporabim tudi kremo za obraz (načeloma nimam nobene kreme sploh, dokler nimam pozimi suhe kože).

(odgovor članu niwci)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: alverde kozmetika
16.5.2010 19:32:32   
al1*
Se strinjam z Gino: dobro razmerje med ceno in kvaliteto.

Uporabljam šampon in balzam, trdo milo in kremo za kožo na podplatih. Preizkusila sem tudi dve vrsti mleka za telo, pa mi nista odgovarjali.


_____________________________

lp


(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: alverde kozmetika
16.5.2010 21:49:00   
mayci
Jaz uporabljam tekoče milo za roke in njihovo kremo za obraz, mi zelo odgovarja.user posted image

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: alverde kozmetika
17.5.2010 8:40:57   
Crystall
90 % uporabljam to kozmetiko in sem zelo zadovoljna user posted image user posted image user posted image  Uporabljam tudi njihova senčila, maskaro, barvico za oči .... Vse mi je SUPER user posted image

_____________________________

Od 4.11.2009 najino življenje bogati BLAŽ :)

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: alverde kozmetika
17.5.2010 9:28:44   
A & T
Jaz uporabljam njihovo tekoče milo za roke, maslo za telo (fenomenalno) s karitejevim maslom, krema za roke z ognjičem, maskaro, kreme za obraz pa mi ne odgovarjajo, zato za obraz kupujem od Aubrey Organics-a. Sem pa vesela, da je Alverde zelo poceni kozmetika in jo z veseljem kupujem. 

(odgovor članu Crystall)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: alverde kozmetika
19.5.2010 18:09:10   
ZARA
Jst imam tušgele vse njihove, kremo za obraz dnevno in nočno, kremo za roke, lak za lase, lipstik, spray za telo, milo za roke... zelo zadovoljna.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu A & T)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: alverde kozmetika
19.5.2010 20:55:03   
nanč
Jaz sem včeraj prvič zasledila to kozmetiko in sem bila presenečena nad cenami.Sem si kupila eno šminko za probo in mi je okuser posted image

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: alverde kozmetika
18.11.2010 14:40:33   
maca81
Kako pa se Alverde baby linija obnese? Že katera poskusila?

(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: alverde kozmetika
18.11.2010 18:17:14   
malania
Jaz uporabljam gel za tuširanje.

_____________________________

Ni grdih žensk, so samo lene.
H. Rubinstein

(odgovor članu maca81)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: alverde kozmetika
19.11.2010 8:22:37   
madisol
super, da imate take pozitivne izkušnje. ravno danes grem v DM, bom tud jaz kupila, pa da probam, če se obnese

(odgovor članu malania)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: alverde kozmetika
19.11.2010 8:27:36   
maca81
Drugače jaz konstantno uporabljam alverde kremo za roke, dnevno in nočno kremco za obraz-alverde Goji jagoda. Mi ful paše na mojo kožo!user posted image  Ostalo občasno.
Za baby linijo pa me res ful zanima. Verjetno bom kupila vsaj kakšno kremco ali oljček.

(odgovor članu madisol)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: alverde kozmetika
19.11.2010 8:29:56   
Andromeda
Jaz sem najprej po eni alverde kremi za obraz dobila izpuščaje, amapk sem potem prebrala, da je to normalna reakcija ob začetku uporabne naravne kozmetike,ker se koža čisti ali nekaj takega. No, sem kasneje znova poizkusila in je bilo OK, zaenkrat imam od njih kremo, tu in tam gel za tuširanje, pa krema proti celulitu od njih je super. Se mi zdi alverde enako kakovsotna kot famozna welleda, pa še dosti cenejša je.

(odgovor članu madisol)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: alverde kozmetika
19.11.2010 8:31:03   
Andromeda
Aja, od baby linije pa uporabljamo kremo za obraz in je tudi dobra.

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: alverde kozmetika
19.11.2010 8:48:01   
skuštrana
Jaz tudi veliko njihovega uporabljam, trenutno imam za obraz dnevno in nočno kremo, tisto z biseri. Jo bom pa morala zamenjati, ker pozimi potrebujem neko bolj mastno - imam full suho kožo.

Naj naj najboljše mi je pa njihovo maslo za telo - makadamija in karite, edino po njem nimam kože luskaste in razpokane. Pa se namažen vsake 2-3 dni, sploh ne vsak dan.

Včasih si kupim tudi deodorante, ker mi lepo dišijo, učinkoviti pa ravno niso user posted image Ok, pozimi še gre, poleti pa ne.


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: alverde kozmetika
16.2.2011 22:29:37   
scarlett_
A deodorante tudi uporabljate? Ste zadovoljne? user posted image

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?